Opinie o NKT S.A. w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NKT S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NKT S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NKT S.A. w Warszowice

durum

Jak jest stanowisko planista analityk i są podane różne lokalizacje; m.in Polska, Litwa i jeszcze jakieś, to jak klinkę w formularz żeby aplikować to tam jest po prostu opcja z wybraniem lokalizacji? A drugie pytanie, czy można z tego miejsca rekrutować się do innych państw?

Nkt
@durum

Tylko do Chin

Podwyzki robol stary

I co nasz kochany zarząd wywalczył temat podwyżek jakoś ucichł co ile ma wynosić czy podwyżke wpakują w czterobrygadowki aby potem nam ja zajumać jeśli ktos będzie chory ???? Wielka tajemnica

@Podwyzki robol stary

Wy tu w firmie macie w miarę bezpośredni dostęp do osób decyzyjnych, żeby móc pójść i osobiście konsultować takie sprawy? Jest wybrany przedstawiciel spośród pracowników?

Inflacja

Śmieszne jest to że Trwają negocjacje o podwyżkę 10 procent inflacyjną a inflacja i tak wynosi już ponad 18 procent ceny cały czas rosną i tak przy podwyżce będziemy stratni bo i tak można teraz kupić o wiele mniej niż w tamtym roku kabel drożeje to i nasze zarobki powinny rosnąć względem inflacji i tak niezarabiamy nawet najniższej stawki takiej jaka jest w Niemczech niemowiąc o dani a ceny mamy już takie same

inflacja 2
@Inflacja

Tylko że inflacja szaleje wszędzie, u nas wyjątkowo wysoka ale to podziękowania dla kogoś innego. Oprócz tego że kable drożeją utrzymanie firmy też drożeje więc nie mają szans w takim tempie wyrobić

Ola
@Inflacja

Ciekawe czy będziemy zadowoleni, Zobaczymy jak nas potraktują

@Ola

Albo będziemy zadowoleni albo posypią się kolejne wypowiedzenia proste

Ddd

Sporo osób rzuciło wypowiedzenia, część z nich je wycofała lub wróciła po jakimś czasie. Czyli takiej tragedii w firmie jak widać nie ma chyba

Elektro

dzisiaj wpadło ogłoszenie, że szukają elektromechanika, mógłby się ktoś wypowiedzieć jak się pracuje u Was na tym stanowisku?

Elektro

wymagane jest 3 lata doświadczenia, myślicie, że to warunek konieczny czy raczej liczą się umiejętności, jak to jest w praktyce?

Elektomechanik

Biegasz od awarii do awarii przez 8 godzin nie masz czasu na przerwę .

Elektromechanik
@Elektro

Ogólnie to zależy jak ci się trafi raz biegasz 8h po hali raz masz spokój, jesteś tylko sam, stawka jest w miarę wysoka, maszyny stare niektóre są z 1970, atmosfera na 1 zmianie nie za ciekawa przez jedną osobę

Drań
@Elektromechanik

Przez jaka osobę ?

@Elektro

skoro wymagaja to wymagają, co nie?

At
@Elektro

A ile masz tego doświadczenia? Jak nie wiem, 2,5 roku, a masz skille, to myślę, że mogą przymknąć oko

Aminnos
@At

Biorąc pod uwagę, że to wątek w października, to myślę, że kolega już ma rekrutację za sobą

ewonesso
@Elektromechanik

widzę, że zdania co do ilości pracy są podzielone

nika

a jakieś szczegóły podasz?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games

Nie wiem czy kadra kierownicza zdaję sobie sprawę że najniższa krajowa wzrosła o 500zł od 1 stycznia i kolejna stówka w lipcu czy sierpniu. Tym samym pracownicy nkt stracili. Czyli cofamy się z wypłatą. A mówienie że może będzie jakaś podwyżka w marcu tylko wqrwia pracownika. Po wtóre premia inflacyjna w kwocie 3tys złotych rozbita na rok to jakaś kpina. Pracownicy bardziej byli by wdzięczni z jednorazowej wypłaty. Opamiętajcie się. Bo już niewielu zostało dobrych fachowców. A nowi nie chcą pracować.

Kola

A co ty myślisz że ty obchodzisz coś kierownictwo ? Jeden w ta czy w ta dla nich nie ma różnicy . Przecież nabiorą nowych super fachowców z zewnątrz tak jak brygadzistów z (usunięte przez administratora) xD .

Mick Jagger

Najlepsze jest to, że niektórzy mówią o sukcesie, że czegoś takiego jeszcze nie było itd. Najniższa krajowa na rok 2023 wzrosła względem 2022 o 480 zł. Te 3000 podzielone przez 11 miesięcy daje w okolicy 270 zł. Do tego maja być „podwyżki” (związki chcą 10%) Zakładając, ze ktoś ma stawkę 28zł to przy 10% podwyżce dostanie przy 160h 448 zł brutto do tego te 270 zł (tylko przez 11 miesięcy) to razem daje 718 zł brutto. Czyli takiej rzeczywistej podwyżki dostanie się względem najniższej 238 zł. A po 11 miesiącach będzie koniec dodatku inflacyjnego( zostanie sama „podwyżka”) czyli nawet się to nie wyrówna z podwyżka najniższej krajowej. Pewnie od nowego roku najniższa znowu pójdzie do góry, a ludzie sie cieszą niewiadomo z czego.

Woo
@Mick Jagger

Pytanie teraz czy walczą o 10% stawki, czy całej pensji.

Mr.Cu
@Woo

Co to jest 10 % ? Inflacja według GUS tylko w styczniu wyniosła 17 % czy wy nie widzicie że te niby związki są przeciwko załodze ? I siedzą w kieszeni zarządu .

@Kola

Możesz rozwinąć myśl ?

Kra

praca w weekendy też czy tylko pon - pt?

kojot

system 4 brygadowy, więc chcąc nie chcąc tak

kojot
@Kra

o ile pytasz o produkcje, bo tego nie uściśliłes

Ymg
@Kra

masz podane godziny i dni pracy w każdym ogłoszeniu o pracę.

waro

mi tam sie tu spoko pracuje. wiadomo, że kazdy sobie ma inne opinie, wiec swojej nikomu wciskac nie bede, ale niektorzy tak narzekają wielce, a nadal pracują...skoro im tak źle to po co, nie rozumiem tego

Super robota
@waro

Jednak nie masz pojęcia o pracy ,a tym bardziej o tym ilu już nas się zwolniło .

Rolobol
@Super robota

Początki są pierwsze 3 miesiące fajne czekaj jak sam na maszynie będziesz jechał będziesz.gonił to Ci się odechce a myślisz ile tyle chłopa się zwolniło i to z ładnym stażem coś.na rzeczy musi zarobki to tu szału nie. mają zwolniłem się w zeszłym roku i na dzień dobry mam wiecej 300 zł więc wiesz sam sobie odpowiedź

@Super robota

no tak, skoro nie mam takiej samej opinii jak ty to już nagle nie wiem co mówię...

@Rolobol

a skąd informacja, że dopiero zacząłem pracować? nigdzie tego nie napisałem, poza tym, nie wmawiajcie mi swojej opinii, ja napisałem swoją, a wy wojujecie, żeby mnie przekabacić jakby wasze życie od tego zależało

pracujący
@waro

a niechże se każdy robi gdzie mu się podoba, po co robicie jakieś durne dyskusje, pasuje ci to pracuj, nie to szukaj szczęścia gdzieś indziej

Z przymrużeniem oka.

Kochani rządzący nie wiem czy wiecie ale w pierwszej lepszej pracy stawki na neci są 18-20 netto czyli ok 26-29 brutto dla nowego operatora bez wiedzy i doświadczenia. Proponuję jak najszybciej wprowadzić jakieś konkretne podwyżki bo Viking i husar może cienko piszczeć. Żenada.

@Z przymrużeniem oka.

Z kim człowiek nie rozmawia wszędzie podwyżki zakładach średnio 3/5 zł a my co dobrze sobie nkt wymyślili to że coś może dać od marca a nie musi będzie coś koło 50gr do złotówki i będą Ci kazali się cieszyć ,to samo z premiami miesięcznymi tylko robią pod górkę ... Kto to widział podwyżki od marca nie tak nieźle zaoszczędzą 3 miesiące polityka zaje......bists zaraz komentarz będzie usunięty za prawdę bo jest nie wygodny

Lord

Na przewijalni są aktualnie 3 duże wózki. 2 zepsute a ten trzeci działający to zastępczy. Przewijalnia ma swoją robotę, ale magazyn centralny tez musi się prosić o duży wózek żeby ładować bębny na Czechy. Panie(usunięte przez administratora) magazynu od (usunięte przez administratora), jak mamy to wszystko obrobić jednym wózkiem? Ale no Pan nie widzi problemu jak się zza (usunięte przez administratora)

doki

W ogłoszeniu na operatora maszyn - produkcja tworzyw HFFR jest informacja o jakimś planowanym szkoleniu w Wielkiej Brytanii dla wybranych pracowników, ktoś wie co to za szkolenie? Ile by trwało? Od czego zależy czy się ktoś dostanie na nie?

Jak jest

Jak to jest że na magazynie dostaje się 190 zł ?!BRUTTO?! premii, ponieważ rzekomo jest mała sprzedaż, chociaż cały czas zapieprzamy i wciąż nie można się wyrobić? Jak to jest, że jak napada śniegu to nie da się jeździć wózkami, bo zwyczajnie nie są przystosowane do jazdy po śniegu i kończy się to utknięciem w szczerym polu bębnów, a jak chcesz określić lokalizacje, w której jesteś żeby ktoś Ci pomógł, to nie jesteś w stanie, ponieważ pól z bębnami natworzono już tyle, że nie sposób się połapać. A na koniec jak już wykonasz kawał ciężkiej pracy za odebraną premię, masz okazje pospacerować na Vikinga do szatni, bo w Huzarze nie ma dla Ciebie miejsca. No i jeszcze ochrona przetrzepuje Ci plecak, bo dodatkowo mają Cię za złodzieja.

Były
@Jak jest

To jest racja. Na Vikinku płacą dosłownie za nic 1000 zł miesięcznie. A na magazynie nie ma dodatku za utrzymanie zimą dróg. Odśnieżanie dróg, placów chyba nie jest zadaniem pracowników magazyn ? A jeśli jest to czemu nie mamy za to dodatku np 1000 zł miesięcznie, takie odszkodowanie za trudne warunki ? Jednym płacą za nic, za coś czego nie ma ( nie ma tam przecież 4-bryg systemu a za niego płacą) a innymi się wysługują bo chyba przygotowanie terenu do bezpiecznej pracy zimą nie jest chyba w obowiązku pracowników magazynu. CIEKAWE JAK KTOŚ Z MAGAZYNU ZŁAMIE NOGE podczas odśnieżania na nieprzygotowanej wcześniej oblodzonej, ośnieżonej drodze kto odpowie ? Czy BHP to nie interesuje w tej firmie ???

Wow

A to magazyn ma kierownika? Pracowałem tam rok i nigdy nikogo takiego na magazynie nie widziałem

praktykant

hejka, chciałem się zorientować jak można aplikować na praktyki studenckie, są jakieś terminy przyjęć czy w ciągu roku na spokojnie można się zgłaszać? Może ktoś z was brał w takich udział to bym z chęcią usłyszał czy dużo można się nauczyć i wg jaka atmosfera podczas ich trwania jest?

giermek
@praktykant

wiesz co na ich stronie internetowej masz zakładkę NKT talent pool tam możesz tworzyć sobie profil, piszą że będziesz dostawał jakieś powiadomienia o ofertach ja z tego nie korzystałem tylko normalnie się zatrudniłem. myśle że jak sobie ogarniesz ten profil to może coś sobie znajdziesz dla siebie. o praktykach co prawda nic nie wiem, może ktos tu jeszcze ci da info ale ja w tej kwestii nie pomoge. najlepiej stworz ten profil i najwyżej napisz do nich maila...

praktykant
@giermek

dzięki, zobaczę sobie jak to działa

@praktykant

a to nie jest tak, że masz wyznaczony przez uczelnie czas na praktyki? sory nie znam się

adaz
@Krr

często jest jak napisałeś, ale nie zawsze, więc może mają dowolność byle zrealizować określoną ilość godzin

Stare robol viking

Śmieszna firma wszędzie.dookola z kim człowiek rozmawia to maja już podwyżki od nowego roku 3,4 zł a ten zakład czeka Ci powiedzą może w marcu jak co roku i dostaniesz 50 groszu i bądź zadowolony pracy woogole nie ma premia kwartalne zakoszone poptostu te zakład się zatrzymał w miejscu tylko sobie dobrze robić a roboli doić pozdrawiam kumatych

Viking

Kiedy i czy wogole są planowane jakieś podwyżki ????? Wszystko idzie do góry a zakład ma swoją jakąś politykę zatrzymał się w czasie

@Viking

Pytasz nas, a my ciebie. Skąd mam wiedzieć, to pytanie do góry.

@Moon

ano czyli oni was nie informują zazwyczaj o niczym z czasowym wyprzedzeniem? to w jaki sposób dowiadujecie sie o jakiś zarządzonych zmianach i jak ta informacja jest wam przekazywana?

@Olga

Ale czy ja napisałem gdzieś że nas nie informują? Nie wyciągaj pochopnych wniosków. Po prostu nie wiem czy będą podwyżki, bo nie ja o tym decyduje i nie chodzę wypytywać góry o takie rzeczy...

@Moon

dobra no ale moim zdaniem pytanie całkiem zasadne, jak działa komunikacja u was i jak się dowiadujecie o rzeczach różnych w firmie? to moim zdaniem dość ważne sprawy

@Krr

Hejka. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak można aplikować do Waszej firmy bo nigdzie nie umie znaleźć ofert

Papuga
@Karolina

No to skoro nie możesz ich znaleźć, to pewnie po prostu nie szukają

Papuga
@Karolina

Może spróbuj zadzwonić? Albo na maila po prostu aplikacje wysłać? nie wiem czy to coś da, ale spróbować pewnie nie zaszkodzi

To przestaje być śmieszne załoga tego dłużej nie wytrzyma brak konkretnych podwyżek plus widmo zabranej 4 brygadowki doprowadzi do tego że zwolni się większość załogi zostaną tylko desperaci

Maruda

jak mają zabrać czterobrygadówkę ? Dodatek czy system ... pierwsze słyszę

@Maruda

Msmy pracować na 3 zmiany bez weekendów

Inny

Nie wykiwać. Dodatek będzie pod nazwą premii, której nie mogą urąbać, chyba że masz l4

Robol

To jest żenujące ceny tak windują do góry a my nic zero podwyżek i premie miesięczne których wogole nie ma nie polecam

Stary
@Inny

To nawet lepiej. Weekendy z rodziną a dodatek zostaje, mi to pasuje. I tak nic firma nie płaci, bo Duńczykom nie płacą teraz wypłat.

@Stary

Z tym dodatkiem to cię ponioslo nie ma czterbrygadowka to dlaczego masz dostawać 1000 jak czegoś niema

Robol

Każdy by wolał chodzic od pon do pt i dostawać 1000 niż normalnie na czterbrygadowka wikendy wolne

Maro
@Inny

To jest bardzo niesprawiedliwe !!!!. Jak to mają wam płacić dodatek 4-bryg gdy pracujecie tylko na 3 zmiany. TO SKANDAL !!!! 1000 zł dadzą wam za nic a innym premie zabiorą bo wskaźnik nie wychodzi

Opinia
@Maro

Niedadzą za nic a jest to dodatek za brak L4 a zostaje dlatego , że w biurze wiedzą że bez tego dodatku połowa osób by się pozwalniała także podeszli do tematu rozsądnie

Pracujaca
@Opinia

A ja ubolewam nad tym, że przechodzimy na system 3 zmian... Bardziej mi pasuje system czterobrygadowy, mniej męczy i można załatwić więcej spraw w tygodniu.

Nkt

I może będzie mniej odpadów , przy tym systemie 3 zmiany

Ona
@Opinia

Jak sama nazwa mów - to jest dodatek (aż 1000 zł) za prace w systemie 4-brygadowym, za uciążliwość. Jeśli będziesz pracował w systemie 3 zmianowym, zostanie ci dodatek nocny bo będziesz pracował w nocy. A dodatek 4-brygadowy ci się nie należy ! TO WAŁEK. Z jakiej racji masz dostawać o 1000 zł więcej od tych co pracują tylko na 3 zmiany. Jesteś lepszy ? Może jeszcze niech firma wam da dodatek szkodliwy, rehabilitacyjny itp. Bo może sie wszyscy zwolnicie... A sie zwalniajcie.... (usunięte przez administratora) jakie to nie sprawiedliwe. Jednych firma po (usunięte przez administratora)e całuje a innych wykorzystuje. Nic bym nie mówiła, jak by to chodziło o 100 zł ale o 1000 zł to już gruba przesada ze strony zarządu !

Pracująca
@Ona

To proszę, przyjdź pracować na Vikinga. Męcz się z niesprawnymi maszynami i presją na ilość metrów. Na husarze maszyny hulają, macie wypracowany system i cała administrację od ponad kilkunastu lat. Masz recepturę, wgrywasz i puszczasz maszynę. Masz kartę technologiczną jasna i czytelną, wymagania też. U nas wszystko się tworzy więc zmiany w tym wszystkim są tak dynamiczne, że ciężko to opanować. Nie byłaś na drugiej hali to nie oceniaj. Wy macie stabilność produkcji, my prawie żadnej... A praca 4dni pod rząd w porównaniu z 5 jest naprawdę lżejsza, swoją drogą. Pracowałam w różnych systemach i ten jest naprawdę mniej obciążający. Żyjesz pewnie trochę na tym świecie, jeszcze nie zauważyłaś że życie nie jest sprawiedliwe w prawie każdej dziedzinie? Taki świat, nie ma co narzekać tylko twardo iść do przodu. Nie pasuje, szukasz gdzie ci lepiej. Proste

Ona
@Pracująca

Co ma piernik do wiatraka ? Co ma wspólnego trud wykonywanej pracy, do dodatku z system ? Są na Wikingu osoby pracujące w systemie 3 zmianowym od początku, też mają równie trudno - ta sama hala z jej urokami , a jakoś im nikt za ten trud nie płaci dodatku, dodatku jak sama nazwa mówi - 4 bryg. To chore ! A co powiesz o chłopakach z magazynu, ci dopiero mają przerąbane, Widziałaś jak walczą w zaspach śniegu, z zakopanymi wózkami ? Uważam ze ich praca jest o wiele bardziej uciążliwa niż twoja, i oni nie wołają o dodatek 4-brygadowy (1000 zł ) za trud pracy związany z warunkami atmosferycznymi. Jeszcze raz powiem, to chore że pracodawca tak bardzo niesprawiedliwie traktuje swoich pracowników, płacąc jednym coś co zupełnie się im nie należy ( podkreślam 1000 zł ) a innych ma w nosie. Bo się boi że ktoś się mu zwolni. Niech się zwalnia jak mu przeszkadza trud pracy w systemie 3 zmianowym, To proste. Płaca jest przeliczona za prace i tyle a dodatek jest dodatkiem za prace np. w weekendy, taka rekompensata, jak tego nie rozumiesz.

Igor
@Ona

Dokładnie, popieram - to skandal, jednym płacić za coś czego nie ma , a drugich mieć w (usunięte przez administratora) i niech pracują i nie narzekają. Powinni teraz, ta reszta wyjść na ulice, przerwać prace i domagać się też takiego samego dodatku równego 1000 zł i równego traktowania - PANIE PREZESIE !

Proszę powiedzcie mi jak można dorwać oferty pracy z Waszej firmy bo nigdzie nie widzę? I jakie są zmiany na produkcji jeślibym się chciała przyjąć

miof

można wyjeżdżać za granicę do pracy w nkt? bo widzę że mają oddziały w różnych krajach?

@miof

organizują dla pracowników z PL takie wyjzady?

NIE

miof1
@miof

czemu odpowiadasz za mnie pod moim nickiem?

@miof1

Bo chciałem zwrócić sie do Ciebie. sorki

@Adam

spoko, a czemu nie można? szkoda

@Adam

znaczy w sumie to pewnie nie będziesz znał odp na pytanie czemu, ale próbowałeś tak i się nie zgodzili, o to chodzi?

tureckikonsul
@miof

mozesz startowac do oddziałów zagranicznych, ale samych wyjazdow nie ma

sahara
@tureckikonsul

a trudno jest się dostać za granice? to praca zdalna czy dosłownie tam na miejscu?

vamp
@sahara

też mnie to zaintrygowało ale, chyba o to to w rekrutacji tylko można się dowiedzieć

Tytus
@miof

A do jakich panstw sa organizowane wyjazdy?

valiga
@tureckikonsul

na to są jakieś osobne rekrutacje? czy jak już jest się zatrudnionym to można w aplikacją wewnętrzną tam sie załapać?

valiga
@tureckikonsul

ogólnie jeszcze w kwestii wyjaśnienia czy to się wiąże z pracą w danym kraju czy zdalnie z polski?

@valiga

a nie prościej zapytać u źródła??

lysko
@ricardo

widocznie lepiej napisać 20 wpisów o tym samym

que

są jakieś dodatki zmianowe i za prace w nocy?

que
@que

w ogóle to są tutaj nocki co nie? tak gdzieś czytałem

lotus
@que

Tak, sa. praca w systemie 4 brygadowym

@lotus

podasz godziny konkretne?

6-14, 14-22, 22-6

@Moon

a za te nocki to jest coś w końcu?

star
@jopo

ludzie skąd wy sie bierzecie, za nocki jest zawsze dodatek

@star

no dobra, nie wiedziałem po prostu

a ile wynosi?

@star

wyczytałem, że podobno zgodnie z kodeksem to by było 20% - tyle macie?

@jopo

można się domyślać, że raczej tak

Pytanie techniczne, biorąc pod uwagę, że wchodząc w zakładkę kariera przekierowuje na stronę po angielsku - na każde stanowisko potrzebny jest angielski? Jeśli szukam pracy fizycznej to gdzie są jakieś oferty?

teadow

Na stanowiska umysłowe zapewne tak (czy na wszystkie, nie wiem, nie pracowałem). A oferty po polsku, do Polski i na stanowiska fizyczne - czyli to co się interesuje, znajdziesz na stronce aplikuj. Szukają teraz operatora maszyn kablowych

mino

bo to ogólna stronka całej firmy, a ona nie działa tylko w polsce, więc najlepiej szukać na polskich stronkach z ofertami pracy, typu pracuj.pl albo aplikuj

cvnm

ja znalazłem oferte po polsku, rozmowe też miałem po polsku i nic nie mówili że trzeba znać angielski

terraformator

Widzisz, kariery bez angielskiego się nie zrobi… ciekawa sprawa, az sam sprawdzę. Ale pewnie wynika to z faktu, ze firma jest zagraniczna i ukierunkowana jest na działania międzynarodowe.

tabaluga
@terraformator

tyle że na pracuj też są oferty w języku angielskim, ale faktycznie na stanowiska specjalistyczne, więc w praktyce to rozumiem, że jest na porządku dziennym komunikowanie się po ang, szczególnie na stanowiskach biurowych?

Aneta

Wpis z w. gugla "nkt kable praca" i wyskoczą Ci polskie oferty z ich własnej strony. Ale np. jest monter linii kablowych i w wymaganych jest znajomość angielskiego :) Ja właśnie w sprawie tego stanowiska, jakie zarobki, ktoś z Was napisze? Mąż się przyczaja :)

klik

moze przez to ze firma jest miedzynarodowa?

rewq
@Aneta

a jakie doświadczenie ma? wysłał to cv?

@rewq

Dajcie spokój, niech sobie pan mąż sam radzi, jak wszyscy mają za niego robotę odwalać już na starcie, to już niech nawet się nie zgłasza

iko
@Moon

i po co się tak spinać, żona może zażartowała

@iko

A spinam się, bo potem przyjdzie taki, co będzie trzeba za niego robić, bo sam nie da rady...sorry, ale jak ktoś wymięka już przy szukaniu oferty, to to źle wróży, więc jak ja mam być pozytywnie nastawiony.

@Moon

no może i coś w tym jest, zaangażowania zero..

amlo

firma międzynarodowa widzę ale umowa jest polska czy jakaś zagraniczna?

Anonimgal
@amlo

Polska umowa i polskie zarobki xD .

@Anonimgal

A rozwiniesz więcej szczegółów? Umowy są standardowe czy macie w nich coś odbiegającego od normy? Jak są skonstruowane i co z tą kasą, bo w Polsce to zarabia się różnie.

Krux
@Olga

jeśli chodzi o umowy to normalna polska umowa o pracę, bez jakichś udziwnień. a zarobki to no cóż, każdy ocenia swoją miarą... dla mnie okej

Krux
@Olga

jeszcze co do tych umów to pierwsza standardowo jest próbna na 3 miesiące, później określony 9 miesiący, a później nieokreślony. Tak przynajmniej było w moim wypadku

Hmmm
@Krux

U mnie była też próbna, na 3 miesiące, potem do końca roku na określony i teraz też mam na określony, chyba 2 lata co kojarzę. Nie wiem z czego to wynika... A ponoć zastrzeżeń nie mają do mnie

norma
@Hmmm

ja podobnie miałem też na 2 lata mi najpierw dali, a potem nieokreślony, więc nie masz się czym przejmować

bizon
@norma

wszyscy tu na pełen etat czy można w niepełnym wymiarze robić?

Kmkm
@bizon

no nie wiem a na ile byś chciał?

iko
@bizon

a masz oferte pracy na czesc etatu? jak nie, to chyba jasne..

Zostaw merytoryczną opinię o NKT S.A. - Warszowice

• Jak się pracuje w NKT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NKT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NKT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 15 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NKT S.A.?

Kandydaci do pracy w NKT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NKT S.A.
3.4/5 Na podstawie 604 ocen.
  • Gajowa 3
    43-254 Warszowice