Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Hubix1992

Ja jestem w Axidusie już drugi raz i nie narzekam ani na prace ani na wyplate ani na zakwaterowanie. Jak ktomuś się do pracy chodzic nie chce, tylko jedzie zeby zabalować to wiadome, ten kto naprawde chce pracowac i sie stara chodzi do pracy codziennie to i kase fajna zarobi. A mieszkania sa naprawde ok TV, internet, sklepy. Nie ma co narzekać, zarobić można, warunki są spoko, ja polecam !!! :)

Daria

Witam, jedzie ktoś na dniach teraz do Holandii przez tą agencje? Opłaca się ? Jakie są warunki ? Ktoś coś?

Pati
@Daria

Hej ja jade dzisiaj tez pierwszy raz

@Pati

Hej,bylabym wdzięczna gdybyś mogła napisać jak tam jest na miejscu jaka tam jest atmosfera czy opłaca się wyjechać , wyjazd mam dopiero w poniedziałek i się zastanawiam

@Daria

Hej a do jakiej pracy chcesz jechać i skąd jedziesz ?

@Justyna

Hej, oferują mi wyjazd na owoce i warzywa na tasme

Z łodzi wyjeżdżam

adam
@Pati

witam i jak tam jest jesli moge wiedziec

Biedak
@Daria

Nie rób głupot. Poszukaj innej agencji. Nie ma tutaj możliwości zarobienia i tylko człowiek bardziej nerwowy się robi. Odradzam. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to pytaj.

aksss

Mój brat był w tamtym roku przy sprzątaniu po eventach muzycznych. W tym roku chce pojechać razem z nim, jeśli tylko się dostaniemy bo chętnych jest masa. Nie ma co się dziwić jak ci co pojechali w tamtym roku zarobili kupę kasy. I dojazd do belgii był za darmo. Wezmę wolne w pracy i pojadę dorobić. Mój brat poleca jakby co.

Herk

Ja jestem w Axidusie juz pol roku i nie narzekam ani na prace ani na wyplate. Jak ktos sie nie umie dostosowac do pracy i jest leniem to do pracy chodzic nie bedzie to wiadome, ten kto naprawde chce pracowac i sie stara chodzi do pracy codziennie i wyplaty ma spoko. A mieszkania sa naprawde ok mamy telewizje, internet, do sklepu blisko. Nie ma co narzekac bo taka osoba nigdy nie znajdzie pracy i wszedzie nie bedzie sie jej podobac!

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pawel

Pracuje u nich kolejny sezon i nie narzekam. Teraz jestem dodatkowo kierowca (jak masz prawko to jest opcja zeby dostac samochod, takze rozwozisz wtedy dodatkowo ludzi do pracy i z pracy). Przed pierwszym wyjazdem troche sie obawialem, ale na miejscu okazlo sie, ze nie jest tak zle. Pierwszy tydzien jest najtrudniejszy bo trzeba sie przyzwyczaic do panujacych tam warunkow, ale duzo zalezy od podejscia. Ja wiedzialem, ze jade tam pracowac i stralem sie pokazac z jak najlepszej strony. Niekotrzy przyjezdzaja tam chyba z mysla o wakacjach i juz na starcie maja jakies pretensje. Ja agencje polecam.

marysia

Hejka ! A ja byłam w Holandii ze znajomymi. Mieszkaliśmy w Ter Aar i dużo osób sobie tę lokalizację chwaliło, tak jak my :) Mieliśmy cały domek dla siebie, więc nam się fajnie udało. Pracowaliśmy na produkcji, osobno(nie piszę niestety, bo chyba nikt się za rączki w pracy trzymać nie musi?). Praca była bardziej monotonna niż trudna, godziny też wyrabialiśmy i nie było problemów z nadgodzinami. Musiałam zjechać do Polski z powodów osobistych, ale już jest wszystko OK i zamierzam starać się o ponowny wyjazd :)

Seba1996

ja korzystałem z pomocy tej agencji . wszystko bylo w porzadku, jasno przedstawione warunki wiec od poczatku wiedzialem co jak bede robic i ile zarobie. warunki mieszkaniowe spoko, o dojazd do pracy też nie trzeba sie martwic. w tym roku na wakacjach znowu skorzystam z tej opcji :)

Majka

Byłam rok temu na szklarni, w tym roku też planuję wyjechać. Praca nie jest lekka i jest gorąco, ale godzin jest dużo. Ogólnie wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem jedziesz i czy na pewno jedziesz tam z myślą o pracy. Zakwaterowanie zależy jak trafisz, ja na początku miałam warunki nie najlepsze, ale po kilku dniach mnie przenieśli i było ok.

Nikison

obecnie prowadza nabor przede wszystkim do pakowni owocow warzyw kawy i na szklarnie. w zasadzie wszystkie ich oferty wisza na stronce i na FB. Osobiscie pracowalem na szklarni przez ta firme i sobie chwale. ktos tu mowil o firmach tureckich. sluchajcie wyjezdzacie za granice gdzie nie tak jak u nas jest fobia na kazda narodowosc. pracuje sie z reguly w wielokultorowym zespole i nikt nie narzeka. tzn sama agencja zatrudnia osoby z polski czasem z litwy ale chodzi mi na miejscu w firmie mozesz trafic na prace z kims z innego kraju nie ma w tym nic dziwnego. za co plusy dla tej agencji? przede wszystkim za szybkie zalatwienie pracy i wyjazdu - na tym najbardziej mi zalezalo (wczesniej pojechalem przez nierzetelnego posrednika i na szybko musialem uciekac). dodatkowo za to ze wszystkie dokumenty i caly proces zalatwiasz wygodnie przez internet. teraz z minusow ciezko sie dodzwonic do biura i jak chcesz cos zalatwic to na maila odpisuja w ciagu 3 dni. ale z 2 strony jest tez biuro w PL ktore w razie w pomaga na biezaco cos ogarnac.

Zuzanna

Na forum większość wpisów to opinie klientów AXIDUS. Jak zwrócił uwagę oraz napisał użytkownik @Zadowolony, AXIDUS jest agencją pracy. Jednak dobrze również by było aby pojawiały się wpisy odnośnie pracy oraz ofert pracy w samej firmie. Może ktoś coś wie czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Wpisujcie na forum informacje odnośnie aktualnych ofert pracy oraz warunków pracy w AXIDUS.

Blabla

Jedzie kotoś 11?

Justyna

Jedzie ktoś po świętach ?

Mirka

Ja tez

Młodyzoko

tak ja jade z kolegą ale 9.04 bedziemy miec wyjazd

Betii
@Młodyzoko

Dokąd jedziecie ?

Krzysiek72

No cóż czytam, te opinie i nie wiem, ale ja mimo całej swojej krytyki co do tych wszystkich firm posredniczących jestem umiarkowanie zadowolony. Po informacjach w biurze nastawilem się na szybką kasę. Chciałem jechać jak najszybciej i jak najwięcej zarobić. Wyjechałem dosyć szybko po wysłaniu cv. Na miejscu no cóż trochę się naczekalem zanim zostałem zakwaterowany i niestety trafiłem na dosyć ubogie mieszkanie. Zadzwoniłem jednak do osób w biurze i ku mojemu zaskoczeniu znalazło się lepsze. Luksusow nie wymagalem, ale było spoko- żyć się dało. Praca była, choc nie zawsze tyle godzin jak zaplanowałem, zdarzały się rezerwy, ale ok max 2 dni potem nadrabialem. Jeździłem samochodem służbowym, wozilem innych. Trochę z tym zachodu bo i odbierać ludzi i odjechane na czas wymagało logistyki, ale przynajmniej nie płaciłem za dojazd i zawsze docierałem na czas do swojej firmy. Byłem ponad 3 miesiące, sytuacje różne się zdarzały, szczególnie ze współpracownikami, bo ludzie różni, ale uodpornilem się na niektórych i skupilem na pracy. Minęło szybko, wróciłem,, zarobiłem zadowalajaco. Minusy są, ale szczerze nigdy nie pracowałem w miejscu, gdzie 100%bylo ok, czy to w Polsce czy za granicą, także chyba uodpornilem się. Czy polecam wyjazd? No zależy po co tam ktoś jedzie, jeśli po to by zarobić i popracować to tak, jeśli po to by przy okazji coś popracować, to raczej to nie miejsce dla ciebie.

Mirka
@Krzysiek72

Zadowolony

Axidus to agencja pracy a nie pracodawca sam w sobie, on cie kieruje do prac w roznych Holenderskich firmach. co to oznacza? No pzrede wszystkim to ze praca jest zmienna czyli zalezy od zamowien od klientow. Jesli ktos nei zamowi ludzi automatycznie agencja ma problem z zapewnieniem pracy, jednak po pierwsze jak nie masz pracy nie placisz za mieszkanie, po 2 axidus ma wielu klientow i jak u jednego praca spada to dadza cie do innej pracy i dzieki temu godziny masz zapewnione. prace sa rozne z reguly pakowania owoce warzywa itp praca nie jest ciezka. co do zarobkow zawsze podaja w ofercie wiekowka ma ok 8 euro nie wiekowka ok 10 euro podstawy. mieszkanie zalezy jak trafisz moze byc blisko do pracy i piekny domek albo daleko i standardowe warunki bez wodotryskow. najlepiej wyjechac w parze albo grupie bo wiadomo jest razniej, ja w sumie wyjechalem w 3 osoby ale ja z kolega mieszkamy razem a ostatni kumpel z racji ze dostal samochod ma inna prace i gdzie indziej mieszkanie ale sie widujemy czesto. najwazniejsze to ze praca jest wyplaty sa tygodniowe juz a i kasa sie zgadza. no i taka dygresja przed wyjazdem pelno sie nasluchalem o axidusie ale zauwazcie ze osoby niezadowolone to w wiekszosci ludzie zwolnieni z pracy wiec o czyms to swiadczy. posrednik jak kazdy musi zarobic ale jak dla mnie warunki jakie tu sa sa akceptowalne

Wiolka 94

Ja byłam w Holandi z tego biura I nie zawiodlam sie.Warunki spoko. Do pracy było no dosyć blisko. Zakwaterowali nas w pokoju we trzy osoby. Warunki mogą być zarobki też dobre.

Postoń

najpierw pojechal moj kolega - pracuje na szklarni ja jae z dziewczyna na jego polecenie. wiec te negatywne opinie mozna sobie w bajki wsadzic. jak ktos chce pracowac to praca jest, na szklarni mowi ze ok 50 godzin sie robi w tygodniu, wyplaty na czas, praca od zaraz. w polsce nie mam opcji zarobic tyle ile w Holandii. 10E/g podstawy nie jest zle. po oplatach wychodzi ok 350E na tydzuen na reke. to 1400 E miesiecznie! 5800 zl. a jak sobie zrobie uprawnienia to juz wogole wiecej. jednak jak ktos lewa prace bo piatek i mam katar nie ide to wiadomo ze cie wywala

endrju

A ja Wam napisze ze każde biuro ma jakieś złe opinie , dostałem ofertę z Axidusa, wszedłem na forum i się zacząłem zastanawiać czy jechać czy nie , ktoś dobrze kiedyś napisał jedz i się sam przekonał, zaryzykowałem pojechałem i już siedzę 2 miesiąc , nie jest zle :) wiec dużo komentarzy są chyba mocno wyssane z płaca.

Ziom

Prace mam, godziny sa, domek dostałem, także jest gdzie spać. Jestem tutaj miesiąc i na razie nie mam na co narzekać.

jaa

Witam, byłam w Axidusie z chłopakiem, wytrzymaliśmy miesiąc, a byliśmy podobno w najlepszej firmie, na jaką można u nich trafić. Dezorganizacja biura jest nie do zniesienia, płaci sie(usunięte przez administratora)Euro/dzień za dojazd a nigdy nie wiesz, z kim i o której wrócisz do domu. Warunki w mieszkaniach różne, my trafiliśmy nie najgorzej ale wiemy, że ludzie mieszkają w strasznych warunkach. Codziennie wysyłane smsy z powiadomieniem czy idziesz na drugi dzień do pracy - czasem dostajesz tzw rezerwę, co oznacza, że niby masz wolne ale musisz być cały czas pod telefonem bo w każdej chwili mogą zadzwonić że jednak Cie potrzebują. (usunięte przez administratora)

@jaa

Witam, bardzo proszę o kontakt, miałabym kilka pytań (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Dorota

A jak. Z kasa

@jaa

To jaką agencje polecasz?

Kryska
@jaa

Oczywiście, że płaci się za dojazd do pracy - nie ma nic za darmo, ale nie jesteś zmuszona z tego korzystać. Co do warunków mieszkaniowych to zawsze można je zmienić i również można też wynająć coś na własną rękę. Pracuje przy sortowaniu owoców egzotycznych właśnie przez ta agencje i nie narzekam, pracuje stale na 2 zmianę i mam stałą liczbę godzin. Zdecydowanie POLECAM AXIDUS

Mis
@jaa

Potwierdzam wszystko u mnie było identycznie. Niestety całkiem odechciało mi się juz Holandii i wolę już pracować w Polsce niż trafić drugi raz(usunięte przez administratora)

Beniu
@Mis

Ile naprawdę można zarobić po odjeciu oplat

tedex

Bardzo duzo pracy. Pracuje na szklarni z pomidorami. Mam domek blisko pracy. Zarabiam 400 E netto tygodniowo robiac od pon do soboty. Jestem mile zaskoczony jak to wszystko funkcjonuje. Dobry kontakt z koodrynatorem, tygodniowe wyplaty, spoko domek. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.