Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Aaa

Ktoś jedzie 19 z lubelskiego?

Młodaaa
@Aaa

Nie polecam , lepiej poczekać i znaleźć inne biuro . Każde inne biuro jest lepsze od tego :)

wojtek
@Aaa

witam mam skończone 17 lat. W 2018 na okres wakacyjny chciał bym wyjechać sobie przyrobić na furkę ktoś polecił bi mi firmę lub podał jakiś namiar plis. chętny do pracy

Kamill ;)

Tak . Ja jadę . TeŻ jadę 19 i jestem z Lubelskiego

Takakaka siaaakkaaa

Aaa no i jak ktoś ma nieskończone 23 lata to tym bardziej niech nie liczy, że zarobi kokosy :P Bo na wiekówce to tak średnio.

Vandame
@Takakaka siaaakkaaa

A powiedz mi dawno tam pracowalas jakie są warunki mieszkaniowe domki hotele czy jak i ile ludzi na mieszkaniu jest to mowisz ze teraz jest troche lipa z robotą to po co tyle ludzi biorą na ten wyjazd 4 tygodniowy swiąteczny

pic
@Vandame

Takakaka siaaakkaaa to człowiek z agencji- czy tak trudno to zauwazyc, same ogolniki pisze

@pic

Nie jestem człowiekiem z agencji. :) Pracowałam tam i wiem jak tam jest :) Ogólnikowo, bo nie chce podawać danych firmy, ani miejsca zamieszkania. A może Ty jesteś tą osobą z agencji haha :D

Banan

Witam of tego roku nie m&s wiekowki Jan ktos ma 22 lata ma normalna stawke

Judyta

Witam czy ktos wczoraj 11.12.2017 pojechał na wyjazd swiateczny??jest na miejscu?? Prosze napiszcie mi jak tam jest i czy warto jechac sesesa@interia.pl Dzieki

Zyga

Wojtuś to ten pucybut?

"Wojtuś"
@Zyga

Masz jakiś problem do tego "pucybuta" ?

anka te
@Zyga

ja mam. oferujesz pomoc w kontakcie?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Łuki

Szczerze najgorszemu wrogowi bym nie polecil . Kto pojedzie ten zrozumie.

Judyta

witam chciała bym wyjechac w przyszłym tygodniu z firmy AXIDUS czy ma tez ktos w planach wyjechac jestem z Bytomia prosze o kontakt sesesa@interia.pl dziekuje czekam na wiadomosc

Kkolo
@Judyta

Ja tutaj jestem w axidusie i szczerze nie polecam tej agencji teraz na święta są godziny ale tylko przez miesiąc tak będzie siedzę tu drugi miesiąc i nic praktycznie nie zarobiłem

Sebaa

Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny z Axidusem moze na te 4 tygodnie opłaca sie wyjazd z tą agencja

Zanana

Tassman
@Adam

Ja tez jadę tasman15@interia.eu

kornel

wybiera sie ktos na te oferte pracy świąteczna z podkarpacia

Bohdan
@kornel

Ja również jestem z podkarpacia. Też myślę nad tą ofertą na święta. Byłym wdzięczny gdyby ktoś udzielił jakiejś szczegółowej informacji :)

Wiolka

Tak napisz pocztex95@interia.pl

Axidus żal !
@Bohdan

Ja ci mogę udzielić. Pracuje teraz tutaj i nikomu nie polecam nic tu nie zarobisz najwyżej na mieszkanie żeby im zapłacic

ja wyjeżdżam 13.12 z podkarpacia

Ewelka

Jedzie ktoś po 20 listopada na produkcję ?

Szymek

Ja jadę 6 grudnia

To Axidusa bym odradził

@Ewelka

Ja zastanawiam się nad wyjazdem ale bardzo zastanawiają mnie warunki zamieszkania i odległość od miejsca pracy ☺

Wiola
@Marta

Ja się wybieram 29.11

miro
@Ewelka

Witam, my z kolega jedziemy samochodem. Jestezmy z Tarnowa 30km od Debicy, pozdrawiam, moj mail to mireksierak@interia.pl

@miro

kiedy wyjezdzacie?

Ada

ja wyjeżdzam 13.12 Ktos z podkarpacia może jedzie?

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani tez odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy, bo jedyna przyjemność to ta chwila kiedy je ściągniesz. Ja wiedziałem więc wybrałem rozmiar odpowiedni. Wesołych Świąt!

pic
@Tiik Taak

co to za gryps, nie mozesz napiac normalnym jezykiem polskim

edi

Hej ja jadę 6 grudnia z pomorza

Piotr KK
@edi

Ja jadę 13.12 z nadzieją że nie wrócę z pustymi rękoma mam dwójkę dzieci i trochę żal zostawiać rodzinę na święta....Jednak coś za coś......Nie spróbuje to się nie dowiem. Jeździłem do Holandii z wielu biur....Spędziłem paredziesiąt miesięcy w NL i jedynie gdzie trafiła mnie lipa to przez biuro Level One praca Emeroold tragedia dwa tyg siedziałem w domku za nim pracę zorganizowali masakra a Axidus chm.......To się okaże :-)

Takakaka siaaakkaaa

A ja już wam piszę jak jest naprawdę, bo pracowałam tam. Jeśli chodzi o kwatery to zależy gdzie się trafi, ale to zależy od podejścia innym pasuje, drugim niekoniecznie. Ogólnie to nie ma tragedii :) Co do pracy i godzin. To zależy na jaką firmę się trafi, niby pracowałam na najcięższej, gdzie każdy narzekał, ale mi sie tam spoko pracowało, trzeba wypracować odpowiednie podejście, robić swoje i się zbytnio nie przejmować. Godziny hmmm.... To różnie... Teraz jest przestój z pracą, ale może do świąt coś się tam zmieni :) Pracuje się od 3 godzin do 12 dziennie ( tutaj zależy na jakie firmy się jeździ pracować ) . Co do zarobków to wszystko właśnie zależy od tej firmy, gdzie się będzie pracowało ale pogranicza od 800 do 1300 można zarobić a nawet i więcej jak ma się dużo godzin :P Także możecie próbować i nie bac się, bo ten kto nie chce pracować to wiecznie będzie narzekać :D Nie nastawiajcie się, że zarobicie kokosy :D Powodzenia.

Kokos
@Takakaka siaaakkaaa

Ja się tam wybieram na święta. Roboty się nie boje. Chodzi o to czy naprawdę coś zarobię?

@Kokos

Z tego co wiem to z godzinami nie ma szału, więc spróbować pojechać zawsze można, ale rewelacji się nie spodziewaj. Pracy nie musisz się bać, bo nie jest ciężko. Kto chce to będzie pracować, a Ci co narzekają będą narzekać. Ja akurat trafiłam na okres gdzie było mało godzin pracy, bo w całej Holandii jest jakiś przestój z pracą. Liczyli, że na święta będzie wielkie BUMMM a tu lipaaa ....

Blady

Siemka jedzie ktoś 4 grudnia że Śląska?

Luki

Witam ! Wyjeżdżam z tym biurem do Holandii na okres świąteczny. Planowany wyjazd od 11 do 13 grudnia. Może ktoś już korzystał z usług tej firmy? Warto?

KK

Witam jedzie ktos 6 grudnia do Holandi przez Axidusa jedziemy z lubelskiego

Mysza88
@KK

Ja tez z lubelskiego jade z mezem 6 grudnia ale jeszcze nie placilismy za bilety. Napiszcie jak procedura wyglada dalsza po wyslaniu kwestionariuszy

Dominika
@Mysza88

Mogłabym prosić o kontakt przez meila bądź facebooka? krysadominika@gmail.com https://www.facebook.com/Nisiaq96

@Mysza88

Witam, po tych okropnych opiniach grubo się zastanawiam z wyjazdem. Jestem z lubelskiego (usunięte przez administratora)

Patrycja
@KK

My też się wybieramy na ten wyjazd świąteczny do Holandii z Axidusa. Jesteśmy z zachodniopomorskiego a bysmy wyjeżdżaly Gorzowa. Podajcie kontakty to napisze

Aneta78903
@Patrycja

Hej Tez jestem z zachodniopomorskiego i sie zastanawiam napisz aneta78903@o2.pl :)

Witam tez 6 jade z Lubelskiego

Pracowałem przez tom firme z dziewczyną radził bym zobaczyc sobie numer buta pozdrawiam

Dana
@anonymous

A konkretnie . Co jest nie tak bo ja również miałam ochotę jechać do Holandii za pośrednictwem tej agencji.

Adziii

Witam. Jedzie ktoś może do Holandii na okres świąteczny lub juz wyjechał? Wiecie jak tam jest? I czy to nie sciema z darmowym przejazdem i mieszkaniem. (usunięte przez administratora)

Kondzii

Witam wybiera sie ktos na ten wyjazd swiateczny na 4 tygodnie przez Axidusa a czy to prawda jest ze oferuja mieszkanie za darmoszke i transport do Holandii czy to jakas podpucha ludzi jak najwiecjej chcą zebrac czekam na info dziekii

Abc
@Kondzii

Też jestem ciekawa jak wygląda sprawa z darmowym zakwaterowaniem i powrotem do Polski.

Patrycja
@Abc

My z koleżanka tez jestesmy ciekawe. Jestesmy po rozmowie z nimi i mamy dac znac.

MM

Jedzie ktos na ten wyjazd swiateczny z Axidusem na 4 tygodnie a moze juz ktos tam jest to niech opisze jak tam jest i czy oplaca sie tam wogole jechac i czyd a sie zarobic na takim wyjezdzie dzieki za infoo

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.