Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Bruummm

Same komentarze pozostawiają wiele do zyczenia(usunięte przez administratora) To i tak prawdziwych od tych miodowych jest więcej. Dla osób zainteresowanych praca Świąteczna polecił bym sprzedaż choinek, karpia, a po świętach fajerwerki lepszy, czysty spokojny i pewne zarobek.

marek

Część a jedzie ktoś z krakowa

Radzio
@marek

Hej ja jadę na 6 z Krakowa

Radzio
@marek

Ja jadę 6 grudnia zKrakowa

Vandame

Witam jedzie ktos przez AXIDUSA na ten wyjazd swiateczny na 4 tygodnie lub jak ktos tam jest to niech napisze czy sie opłaca jechac

PP

Witam jedzie ktoś 30.10 z Katowic?

Aleksandra:)
@PP

Hej. Ja teraz chce jechać z Katowic. W grudniu. Nie mam z kim :/ Pisać na mailamnie jak jest ktos chętny na wyjazdspotkanie . Alebocz96@gmail.com

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Czy warto wyjeżdżać 20.12 na te świąteczną akcje? Da się coś tam zarobić przez miesiąc?

Julka

Jedziemy 28.11 na oferte świateczna z miejscowosci Slawno w zachodniopomorskiem .Mamy wolne miejsca w samochodzie .Jesli sa chetni za skladke na paliwo prosze napisac jbednarczyk126@interia.pl pozdrawiamy

HzOlszztyn
@Julka

Przeeciez podroz z Polski do Holi 'niby darmowa' , to jak furką to sam za paliwko ? Bo nie kumam ;>

Tiik Taak

Nikomu nie będę polecał, ani odradzal. Polecam rozmiar buta o 2 lub 1 rozmiar mniejszy. Jedyna przyjemności to ściągnąć buty. Ja wiedziałem więc wybrałem odpowiedni. Wesołych Świąt!

kzhzols

zamierza ktoś moze jechać 4 grudnia ? Z Olsztyna ;)

Sylwia 96

helou Robaczki xD /wybiera sie ktos na oferte swiateczna ? Jest bardzo kusząca xD Pracowalam przez 3 miesiace w axidusie i w zasadzie nie mam co narzekac, dlatego bardzo chetnie chce skorzystać z tej ofert krótko terminowej. Niestety moi znajomi uparli sie na swieta w odmu i wyszło tak , że musze jechac sama, a samej jednak troche głupio:P . Ma ktos moze w planach wyjechac i jest z okolic podkarpacia ?:) Moj meil : sylwiamarszalek2@wp.pl

Zana
@Sylwia 96

Proszę zobaczyć wiadomość

Bartosz

Siemano wybiera się ktoś może na ten wyjazd krotko terminowy przez okres świąt ? i jak naprawdę taka lipa z ta firma jest

Wiemcoijak

NIE POLECAM! Uważajcie, traktowanie ludzi jak bydło, brak organizacji, straszne warunki, brak szacunku. Sama na własnej skórze przekonałam się jak źle tam jest, marne wynagrodznie za wszystko to co się tam znosi. Szczerze mówię, zastanówcie się przed przyjazdem tam, do tej agencji, jedynie co nabyjecie to złe doświadczenie, mnóstwo nerwów i stracony czas.

Mela

Witam, wyjeżdżamy ze znajomymi w przyszłym tygodniu do pracy. Trochę się obawiamy po przeczytaniu tych opinii, ale jeżeli nie zaryzykujemy to się nie dowiemy co i jak. Wiadomo że jest więcej osób, którzy napiszą negatywny niż pozytywy. A tym co się nie chciało pracować to wiadomo, że nie chcieli ich w pracy pewnie kazali siedzieć w domu.

Jedziecie 7.11 ? :)

Tadammm
@Mela

Siema prawda taka ze serio niee jedzcie jestem wlasnie na miejscu ii za tydzien pracy na czysto wyszolo mi tylko 120 euro to sa kpiny jakies porazka za wszystko odciagaja kase.

@Tadammm

To takie luźne pytanie : czemu jeszcze tam siedzisz? Dlaczego nie zjeżdżacie?

T
@Zuo

Ni ma za co t e z tak mialem

@Mela

Czy możesz napisać jak jest obecnie z praca w axidusie ?

@Mela

Właśnie też bym chciała wiedzieć jak wrażenia ☺

@Mela

Ja też tak myślałam. w tym wypadku lepiej posłuchać innych.

Ewela
@Mela

Na prawdę odradzam. Mieszkania okropne, pralki na żetony. Listy są jakieś wywieszane na dworze z imionami osób jak jesteś na tej liście idziesz do pracy jak nie to niestety siedzisz na domku. Płacą kiepsko, jedna dziewczyna u mnie na domku dostawała 94 euro na tydzień.

Mgr

Witam, czy wybiera się ktoś do pracy z ta agencja jakos w najbliższych tyg z woj wlkp ? Może miałby ktoś ochotę dotrzymać mi towarzystwa , razem zawsze raźniej . Pracowałem juz za granica z różnymi agencjami i jeszcze się nie zawiodłem, zastanawiam się czy warto wybrać się z ta agencja skoro wysyłają do rożnej pracy tam gdzie brakuje pracowników , dawne sposoby agencji ze po kilku dniach pracy na magazynie następnego wysyłali cie na pole , na jaka ofertę najlepiej zdecydować ?

Tomasz
@Mgr

Hey. Ja bede wyjeżdżał, masz juz konkretną oferte?

Ktoś tam

Niema cudów wiekowa do 23 nadal. W biurze wszystko pięknie później zależy gdzie trafisz ale kolorowo niema

witam serdecznie wszystkich mamy wyjechać 21 listopada z Gdańska do Torunia pierwszy raz i chciałem się zapytać czy się opłaca czy jest tyle godzin ile proponują żeby dużo zarobić co z mieszkaniem jesteśmy w ciężkiej sytuacji i naprawdę chcemy wiedzieć czy to się opłaca dajcie szybko znać tylko szczerze i czy ktoś jeszcze jedzie tego dnia z góry dziękujemy

ABT
@Gdańsk

Nie jedźcie, na 2 tygodnie pobytu miałam 3 dni pracy. Lipa.

LatajacyHolender

Byłem i nie polecam dodatkowo dziwne stawki za transport jak jadę niby z akxidus to jes od 50-100 zł drożej niż firmami które przewożą ludzi nawet ta sama firma ci niby się jedzie.(usunięte przez administratora) Obiecali prace godzin dużo i super zarobki, jednak okazało się na miejscu ze jest inaczej po rozliczeniu pobytu prawie nic nie zostaje .(usunięte przez administratora)

@LatajacyHolender

Nam powiedzieli, że zapłacimy pewnie 350 zł z Suwałk. Przewoźnik zadzwonił, że musimy dojechać do Olsztyna, więc Axidus zwróci nam za autobus do Olsztyna. Z Suwałk busy do Holandii to ok. 400 zł, więc cena normalna.

Dmdjdjdj
@Zuo

(usunięte przez administratora), ja mam namiar na busy, które jeżdżą przez całą Polskę kwota najwyższa ta 76euro

max

Mela mogę wiedzieć skont wyjeżdżacie bo ja tez za tydzień.

@max

My z Suwałk musimy dojechać do Olsztyna sami. :)

Bartosz95

Czemu tyle ludzi narzeka na firme Axidus? Mam jechać razem z dziewczyną 2 listopada do pracy przy owocach i warzywach ale jak czytam te opinie to strasznie sie waham. Czy nie lepiej zaczekam tydzien albo dwa i znaleźć coś innego. Jest ktoś teraz na miejscu od nich? Jak to tam wygląda? warto jechać?

Paula.
@Bartosz95

Nie polecam. Ja z mężem byłam przez tydzień i dziś zrezygnowaliśmy.(usunięte przez administratora)

@Bartosz95

Ja również chcę wyjechać. interesuje mnie to jakie macie spostrzeżenia i zarzuty pod adresem firmy

@Bartosz95

To się pewnie spotkamy :)) Jedziemy z Suwałk. My pomimo tych opinii ryzykujemy. Trudno, raz się żyje :)

Milky wey

Nie jedzcie w biurze mówią inaczej a na miejscu szkoda gadać nie polecam !!! Szkoda kasy na wyjazd(usunięte przez administratora)

Ala

Nie jedźcie. Ściągają ludzi żeby w razie zamówienia mieć kogo wysłać. Praca po kilka godzin. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.