Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Ewka

Witam, jedzie ktoś do Holandii w terminie 24 stycznia z tą firmą? Jakie macie opinie o niej?

anonymus
@Ewka

nie polecam, z 30 dni pracy bylem tylko 12 dni.

Mlody

Nie ta firma

filip838
@Ewka

hej jade 23 24 wlasnie do tej pracy a skad jedziesz?

Adrianmazur
@Ewka

Hej, Ewa. Jest bardzo dużo innych biur nie polecam, pracowałem, czytałem ludzi opinie były różne, ale powiedziałem ,ze pojadę i zobaczę i nie atuty prawda była taka, pracujesz pod trzy dni w tygodniu żeby zarobić na mieszkanie , mieszkasz w cztery osoby na pokoju, i płacisz prawie 400 e za miesiąc. Nie polecam i nie masz co jechać

Robert

Witam.Ja jadę 24 stycznia

byl
@Robert

lepiej nie jedz bo bedziesz zalowal

Robert

Witam. Jedzie ktoś 24.01 Rzeszów?

Byłam

Nie pozytywnie opinie i tak usuwane kto nie boi się uczciwie pracować to da sobie radę

Czy orientuje się ktoś, jak wygląda sprawa zwrotu kosztów za mieszkanie dla osób, które przepracowały i miały 100% frekwencję na tzw. "umowie świątecznej"?

Xxx
@pracownik

Pieniadze zostaly zwrocone w poprzednim tygodniu bez zadnego problemu.

Xxx
@pracownik

Jezeli szanujesz swoja prace to jest ok. Oferta swiateczna byla fajnie zoorganizowana, mysle ze nie mozna sie do niczego przyczepic. Warunki byly przedstawiane na spotkaniu po przyjezdzie.Fakt za transport jest oplata ale prosze nie narzekac , w Polsce polowa osob tez musi dojezdzac I placic za bilet lub benzyne. Auto spod domu do pracy I z pracy do domu. Godziny byly raz wiecej raz mniej ale naprawde trzeba byc "asem" zeby nic nie odlozyc a zadarzaly sie takie osoby , ktore pomylily przyjazd z wakacjami. Potrafily odmawiac pojscia do pracy z blahcych powodow a co lepsze nawet z niej wyjsc bo taki mieli kaprys. Znajac zycie takie osoby najchetniej pisza komentarze :) Polecam prace w biurze na poczatek przygody a z nabraniem doswiadczenia mozna poszukac innej agencji :) Ps: wyplacalni co do jednego centa.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mmmn

Witam proszę o opinie gdyż mam wyjechać w przyszłym tygodniu a dużo jest negatywnych ocen proszę o pomoc czy idzie tam w ogóle cos zarobić ? Jak tam jest ?proszę o pomoc

Bccmsjja
@Mmmn

Moj chlopak tam jest. Tragedia zaczynajac od tego ze odciaga pieniadze doslownie za wszystko nawet za klucze od pokoju, praca jak na tak niska place jest bardzo ciezka(usunięte przez administratora)Odradzam nie jedzcie bo pozalujecie!!!

Mmmm

A byles tam jeśli mogę zapytać?i czemu źle?

Miki

Witam proszę o opinię gdyż mam wyjazd w przyszłym tygodniu u nie wiem czy jechać

enat

Wybieram się w styczniu pierwszy raz z tą firmą do Holandii. Może ktoś jedzie? Chętnie posłucham co o tym sądzicie. Może ktoś już był. Będę wdzięczna za kontakt i info. (usunięte przez administratora)

iwona

Witam planuję wyjechać 19.01 na produkcję do Holandii z biurem AXIDUS czy ktoś mógłby powiedzieć parę słów jak to tam wygląda naprawdę

Asia
@iwona

Witam. Tez chciałabym się dowiedzieć czegoś konkretniejszego o tej agencji i tego jak tam wygląda praca :)

@iwona

cześć ja też wyjeżdżam podaj nr tel jeżeli mozesz

Grzesio

Witam. Pracowałem wypowiem się. Przyjeżdżasz do biura w Masdijk nad ranem. Spędzasz tam cały dzień. Jeżeli nie masz sofi jedziesz na sofi. W biurze kanapki napoje kawa co chcesz Podpisujesz kwity których nie ma kiedy przeczytać. Kordynatorek pokazuje ci miejsce gdzie masz podpisac. Robi ci telefonem zdjęcie. Dostajesz przydział na kwaterę. (usunięte przez administratora) Czasem masz robotę cały tydzień a czasem 3 dni w tygodniu. Codziennie za dojazd do pracy 5.50 eu chyba ze weźmiesz samochód i będziesz wozić ludzi wtedy nie odciągają. Generalnie to za dużo godzin mieć nie możesz a jak będziesz mieć to ściągną ci duży podatek. Generalnie nie polecam! (usunięte przez administratora) Jak chcesz jechać na wczasy to polecam ten kurort. Jeżeli chcesz zarobić fajne pieniążki to mijaj (usunięte przez administratora)

@Grzesio

Dzięki za odpowiedź mi obiecywali pracę na 3 zmiany

mdjeo

Ot tak prawdziwe info 09.01.2018 22:27 Cześć, Co do obaw czy jechać czy nie to nie macie powodu. Macie wszystko załatwione ( transport, kwaterunek, numer SOFII) niczego sami nie musicie ogarniać ;) Może zacznijmy od transportu, codziennie się płaci po 5,5 EURO. Niech później nikt nie narzeka, że musi tyle płacić za transport. Istnieje możliwość wzięcia samochodu służbowego co daje możliwość nie płacenia za przewozy. Mieszkania - jedni mają lepiej a inni gorzej. Ale nie ma syfu, karaluchów i innych jak np. szczury, więc nie ma się czego obawiać. Co do ludzi mieszkających to nie ma się zastrzeżeń. Najgorsze miejsce na mieszkanie gdzie można trafić są tzw. Garaże, ale mówię nie ma tragedii :P Płaci się do 95 Euro, ale jak się ma dni wolne od pracy lub rezerwy to nie płaci się wtedy za ten nocleg, więc wychodzi wtedy mniej do zapłacenia. Praca wszędzie jest dobrze, nie słyszałam aby ktoś kiedyś narzekał na jakąkolwiek prace. Ludzie tam po spędzeniu paru miesięcy marudzą, ale to tylko ich widzimisię :D O transport nie musicie się martwić rano dostajecie planning na którą do pracy lub w innej formie was powiadamiają. Z powrotem albo sami dzwonicie albo ktoś team liderów wam załatwia busa i przekazuje o której będzie po was :P Także tego nie ma się czego bać. Co tydzień dostajecie solaris ze swoimi godzinami pracy i ile zarobiliście. Wakacyjne i urlopowe normalnie wypłacają i nie ma się czego bać naprawdę. Nie słuchajcie co tutaj piszą, że oszukują itd. Może i jest w tym prawdy trochę, bo za transport kasy w ogóle nie powinni brać, bo firmy im za to płacą a oni jeszcze od nas pobierają, ale nie rozumiem ludzi, którzy są od samego początku informowani o tym jakie koszty muszą ponosić, a później jakiś lament, że to nie legalnie i w ogóle, że do prawników i tam blebleee a i tak dalej pracują, śmiech na sali :P Nawet by byli spoko, tylko godziny czasami są a czasami ich nie ma. Także nie bujta się i jedźta zarabiajta :P Można normalnie odłożyć. Zaraz sezon się zacznie to ludzie będa stękać, że za dużo godzin mają i są zmęczeni pracą. Taki jest już człowiek wiecznie będzie narzekac :D Naprawdę nie ma się czego obawiać :) Nie mogę napisać o zarobkach, bo komentarz jest usuwany !

Ot tak prawdziwe info

Cześć, Co do obaw czy jechać czy nie to nie macie powodu. Macie wszystko załatwione ( transport, kwaterunek, numer SOFII) niczego sami nie musicie ogarniać ;) Może zacznijmy od transportu, codziennie się płaci po 5,5 EURO. Niech później nikt nie narzeka, że musi tyle płacić za transport. Istnieje możliwość wzięcia samochodu służbowego co daje możliwość nie płacenia za przewozy. Mieszkania - jedni mają lepiej a inni gorzej. Ale nie ma syfu, karaluchów i innych jak np. szczury, więc nie ma się czego obawiać. Co do ludzi mieszkających to nie ma się zastrzeżeń. Najgorsze miejsce na mieszkanie gdzie można trafić są tzw. Garaże, ale mówię nie ma tragedii :P Płaci się do 95 Euro, ale jak się ma dni wolne od pracy lub rezerwy to nie płaci się wtedy za ten nocleg, więc wychodzi wtedy mniej do zapłacenia. Praca wszędzie jest dobrze, nie słyszałam aby ktoś kiedyś narzekał na jakąkolwiek prace. Ludzie tam po spędzeniu paru miesięcy marudzą, ale to tylko ich widzimisię :D Godziny co do przepracowania to różnie w zależności gdzie się trafi na jaką firmę, a mają sporo firm do, których wysyłają pracowników od kwiatów po kawe i owoce egzotyczne i ziemniaki i jakieś sadzonki, ciuchy itd. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że zakres zarobkowy był różny ja nigdy nie przekroczyłam 40h, nie ma tam zagwarantowanych godzin pracy. To za tydzień od pon-pt podaję w przedziale, bo godzinowo to się różniło to tak od 150 - 250 euro już na czysto po opłaceniu kwatery i ubezpieczenia ( UWAGA BEZ TRANSPORTU) przy nie przekroczeniu tych 40 godzin i wieku ( 22 lata- stawka 9,54brutto) pamiętajcie, że każda firma inaczej płaci, więc zmianowo to też będzie inaczej wyglądać w kasie. Ja pracowałam tylko pierwsze zmiany. Więc nie było najgorzej, wszystko zależy od tych godzin. Inni mieli po 300 euro na tydzień ( przy 50 godzinach ). O transport nie musicie się martwić rano dostajecie planning na którą do pracy lub w innej formie was powiadamiają. Z powrotem albo sami dzwonicie albo ktoś team liderów wam załatwia busa i przekazuje o której będzie po was :P Także tego nie ma się czego bać. Co tydzień dostajecie solaris ze swoimi godzinami pracy i ile zarobiliście. Wakacyjne i urlopowe normalnie wypłacają i nie ma się czego bać naprawdę. Nie słuchajcie co tutaj piszą, że oszukują itd. Może i jest w tym prawdy trochę, bo za transport kasy w ogóle nie powinni brać, bo firmy im za to płacą a oni jeszcze od nas pobierają, ale nie rozumiem ludzi, którzy są od samego początku informowani o tym jakie koszty muszą ponosić, a później jakiś lament, że to nie legalnie i w ogóle, że do prawników i tam blebleee a i tak dalej pracują, śmiech na sali :P Nawet by byli spoko, tylko godziny czasami są a czasami ich nie ma. Także nie bujta się i jedźta zarabiajta :P Można normalnie odłożyć. Zaraz sezon się zacznie to ludzie będa stękać, że za dużo godzin mają i są zmęczeni pracą. Taki jest już człowiek wiecznie będzie narzekac :D Naprawdę nie ma się czego obawiać :)

Judyta

Witam czy ktos wybiera sie na wyjazd PAKOWANIE/KONTROLA JAKOŚCI - HOLANDIA OD STYCZNIA!?? Chętnie bym poznała w kupie razniej sesesa@interia.pl Pozdrawiam

Wojo
@Judyta

Hej ja bym się z chęcią wybrał Pozdrawiam

iwona
@Judyta

Witam czy jedziesz w styczniu z axidusem do Holandii na produkcję razem zawsze raźniej jestem z łodzi

Dawid

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda naprawdę, zamierzam wyjechać za granicę do pracy, może ktoś mi poleci inne agencje. Proszę o kontakt 508854605

Tomi

Fajna przygoda latem, szczególnie holenderki. Lubią dobre sporty. A praca spoko, tylko czasami było nadgodzin masa, a później dwa dni odpoczynku, ale w tym czasie można kobitki obracać. http://latina.5v.pl

zadowolony

Przed wyjazdem miałem wątpliwości czy wyjechać przez to biuro. Zupełnie niepotrzebnie , dobrze trafiłem , praca na magazynie , holendrzy przyjażnie nastawieni. Pieniążki około 250 euro za tydzień na popołudniowej zmianie , na rannej inni mieli po 300-350 euro. Początkowa lokacja na której miałem mieszkać była w dosyć poniszczonym stanie , ale same pokoje były czyste i odnowione. Następnie dostaliśmy super mieszkanie w centrum zaandam. Po przyjeżdzie powitają was w biurze w maasdijk kanapkami , coca - colą , fantą . Koordynator ze spotkania organizacyjnego z doświadczeniem . Polecam.

Hana-chan

Pracowałam tam, to co mi nie przeszkadzało: -zakwaterowanie- wszędzie było blisko i przede wszystkim miasto było ładne, A co mi przeszkadzało: -płacenie tygodniowo za transport przy miesięcznej wypłacie (odlozone pieniądze które miałam do pierwszej wypłaty szybko się rozplynely, czułam się jak w Polskich realiach... ), - były godziny, a po chwili ich nie było(usunięte przez administratora) -długie oczekiwanie na transport z pracy Gdyby tak popracowali nad tym wszystkim to byłoby dobre biuro... Szkoda...

misiek

Jak tam jest?

JA POLECAM

A więc tak,pracowałem tam 6miesięcy i powiem szczerze nie żałuje!!Ale to po prostu kwestia tego gdzie się trafi,pracowałem cały czas na jednej firmie tzn na sałatkach,dokładnie dział krajalni,poza niską temp bo 6stopni wszystko było zajebiscie,ekipa w porządku,majstry też,godz min 40 tyg,a zdarzały sie też i 55 także kasa sie zgadzała,stawke małem 9,93 e/h,warunki mieszkaniowe spoko,poprostu chyba miałem szczeście i dobrze trafiłem,gdyby nie sprawy do załatwienia w Polsce na pewno bym nie zjeżdzał,pozdrawiam

BUMBLEBEE

kos sie wybiera na pakowanie kawy od stycznia?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.