Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Denio

Odradzam tą firme pani zarzekala sie ze wyjazd 31.10 prosze kupic nie zbedne zeczy czlowiek sie zapozycza i do dnia dzisiejszego zero odzewu ani nie odp na maile (usunięte przez administratora)

Sto

Czy Ktoś posiada wiecej informacji odnośnie wyjazdu 31.10 ?

witam serdecznie wszystkich mamy wyjechać 21 listopada z Gdańska do Torunia pierwszy raz i chciałem się zapytać czy się opłaca czy jest tyle godzin ile proponują żeby dużo zarobić co z mieszkaniem jesteśmy w ciężkiej sytuacji i naprawdę chcemy wiedzieć czy to się opłaca dajcie szybko znać tylko szczerze i czy ktoś jeszcze jedzie tego dnia z góry dziękujemy

Sto

Witam czy ktoś ma jakies informacje odnosnie wyjazdu 31.10 ??

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Jerry

Witam czy wybiera się tamktos 1. Listopada do axidus z Małopolski?

Jedzie ktoś z Gdańska 31.10

Witam wyjeżdzam z Gdańska 31.10 czy ktoś jedzie też 31.10

Polak

Lol: jak tam sytuacja dalej taka sama wciąż ludzie siedza bez pracy nie ma sensu wyjeżdzać ?

CzajaTko

Witam jedzie ktoś teraz z okolic wabrzezna Grudziądza??

Aaa

Jedzie ktoś z gdańska 24.10?

ObserwaTor
@Aaa

Do czego jedziesz z biura w Olsztynie? cichy1904@wp.pl - moj kontakt.

@ObserwaTor

Jade z gdańska do holandii,jeszcze nie wiem czy przez Olsztyn ???? jednak wyjazd 31????

@ObserwaTor

Majtek

Czy agencja AXIDUS ma jakieś konkretne wyjaśnienia takich sytuacji, że po zajechaniu na miejsce pracy nie było lub było jej dużo mniej? Przecież w umowie jest zapis ile godzin?

Sysiaczek20

Wczoraj wlasnie wrocilam do Polski:) byłam 2.5 miesiąca w Axidusie. Teraz nie polecam jechac, jest martwy miesiąc duzo firm nie ma w ogole godzin po prostu sie nie oplaca :)

Natalia

Czy zgłaszaliście do agencji, że po zajechaniu na miejsce nie mieliście co robić, że praca była na kilka godzin? Może nie o wszystkim wiedzą? Generalnie to powinien byc w umowie zapis o ilości godzin lub na jaką część etatu? Nic takiego nie ma w umowie?

Ewelinaa

Witam czy może ktoś powiedzieć jak wygląda tam teraz praca ?

Ewelina
@Ewelinaa

Witam zastanawiam się nad wyjazdem wraz z bratem , chcemy jechać od listopada ? Jak jest obecnie , polecacie? I czy to koniecznie muszą być 3 miesiące czy pracował ktoś krócej bez obciążania dodatkowymi kosztami zerwania umowy?

NOT Iwona

A ja wlaśnnie polecam i nie zgadzam sie z wpisem powyzej. To ze maja rozne firm to duza zaleta ( w mniejszych agencjach po prostu nie ma pracy) a tu mimo ze prace masz rozna to praca jest ciagle. Pracujac musisz byc elastyczny a koniec koncow i tak trafiasz na stala liste do 1 pracy - po okolo 2-4 tygodniach. A koszty znalas pzred wyjazdem wiec nic nie powinno Cie zaskoczyc. 80-90E za mieszkanie to standard w Holandii duzo osob przelicza to na warunki w PL co sie mija z logika.

NOT Iwona

Benek

Czy jesteście przekonani, że nie można knapsack o AXIDUS=ie coś pozytywnego? Błędy każdemu mogą się zdarzyć!

Mira

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy w szklarni dla par? Jedziemy po raz pierwszy i chcemy coś więcej wiedzieć przed podpisaniem umowy. Jakie warunki mieszkaniowe zapewniają? Jak załatwić wszystkie dokumenty i co z językiem obcym?

Taka tam

Pracowałam w Axidusie w sumie aż miesiąc, ale z góry powiem, że nie zrezygnowałam z powodu, że było źle. Faktem jest to, że zawsze może być lepiej i myślę, że w takiej firmie teraz jestem. Ale wracając... To był mój pierwszy wyjazd, nikt mi tego biura nie polecał, sama szukałam, opierałam się głównie na kontakcie z biurem oraz na informacjach jakie otrzymałam przed wyjazdem i w ten sposób padło na Axidusa, Pani przez telefon bardzo miła i dobrze doinformowana (w sumie to wtedy tak właśnie myślałam, ale okazało się, że ta opowiadana bajka jest trochę inna, w sumie można było się domyślić :)) W sumie jednym z niewielu minusów było pierwsze spotkanie już w Holandii... Jechałam samochodem... Wyjazd 0 22... i do 7 za kółkiem (rozumiem, że busem jedziecie nawet 15, ale można się np zdrzemnąć). O 7 spotkanie organizacyjne, które swój początek miało o 8:30, ogólnie nic konkretnego... Po spotkaniu oczekiwanie na numer sofi... do... 14 :) A później na przydzielenie domku, gdzie ja swój domek dostałam o 22! :) No, ale tu plus - domek dwa piętra i naprawdę bardzo ładny! Nie myślcie sobie, że jak jedziecie na pakowanie to tam traficie...! Ot.. Ja dostałam w dzień przyjazdu plan na następny dzień i wylądowałam o 6 rano na polu z kwiatkami... Ale tak jak pewnie wielu by narzekało, mi ta praca pasowała... Ciężko, ale nie przyjechałam odpoczywać.. Mimo wszystko bardzo dobrze wspominam ten czas... Czy słońce czy deszcz pracujesz! Dobra szkoła życia... Zresztą lepiej pracować tak i mieć 50h niż przy owockach i 25h tygodniowo prawda? Plusem były wypłaty na czas i przynajmniej u mnie zawsze się zgadzały, minus po zerwaniu umowy dopominanie się o pieniążki "wakacyjne"... trwało to u mnie ponad dwa miesiące, a powinny być na koncie do 6 tyg i bez dopominania! Minus - transport do pracy i z pracy... Ale to też zależy jak kto trafi, ja miałam stałego kierowce... Ale można trafić tak, że do pracy wyrusza się 2 h wcześniej, a po pracy wraca 4h :) Podsumowując ja po prostu trafiłam na pracę przy której zarobiłam, fany domek, i przystępny transport ( tzn według mnie) I nie narzekałam! A w każdej firmie można trafić lepiej lub gorzej...

KapralH

Zuzanna@ no ubezpieczenie jest obowiązkowe, ale przykład koleżanek miał tylko pokazać, że trzeba pilnować Axidusa, gdyż z ich strony zdarzają się pomyłki i owe dziewczyny nie były ubezpieczone przez dwa miesiące (pomimo faktu, że płaciły za ubezpieczenie). Najlepiej zaraz po paru dniach domagać się od axidusa nr ubezpieczenia, wtedy będziecie pewni, że je macie :). Co do okresu zatrudnienia... pracujesz ile chcesz, ale jak chcesz odejść bez żadnych kar, to trzeba złożyć wypowiedzenie z tygodniowym wypowiedzeniem. Język angielski bardzo mi się przydał, ponieważ znając Angielski w stopniu dobrym byłem w stanie normalnie pogadać z kierownikami i oni później traktowali mnie lepiej, jak innych ludzi. Również będąc w mieście i robiąc zwykłe zakupy język też się przydawał :), ale gdy chodzi o samą pracę, to nie masz się czego obawiać. Większość osób nie znała tam Angielskiego, ani tym bardziej Holenderskiego. Nie jest to problem, bo w pracy i tak są sami Polacy :D, a też czynności które wykonujesz są proste. Ja dopiero po wyjeździe do Axidusa zobaczyłem, że praca może być aż tak prosta. Przykładowo stoisz i przeglądasz pomidory i inne warzywa czy owoce swoim tempem i odrzucasz to co się psuje. Z kwiatami podobnie. Mnie jak zobaczyli, że znam Angielski dali do firmy, gdzie był mi potrzebny, ale jeśli go nie znasz, to naprawdę nie masz się o co obawiać. Co ciekawe w ośrodku gdzie mieszkałem była taka para, jedno nie mówiło, a drugie nie słyszało i dogadywali się tylko we dwoje (jedno było uszami drugiego :P), a i tak pracowali i pracodawca był z nich zadowolony. A już swoją drogą, to moja poprzedni komentarz został wykasowany/zmoderowany i została tylko połowa. Bardzo to niefajne, gdyż starałem się obiektywnie opisać tą firmę, a tu takie rzeczy. Nie chce mi się pisać długiej wiadomości drugi raz, to więc tylko skonkluduje to co zawarłem w swoim oryginalnym komentarzu: -Axidus to firma uczciwa na tyle, aby można było polecić do nich wyjazd. Wypłacają pieniądze, a w razie pojedynczych godzin (najlepiej prowadzić swój zeszyt, gdzie będą zapisywane godziny), to szybko uzyskuje się korekcję. -plusem jest łatwa praca, większość czynności nie wymaga specjalnych umiejętności poza chęcią do pracy, ale oczywiście zdarzają się też cięższe czynności. Dwa razy w trzy miesiące zdarzyło mi się, że musiałem wykonać cięższą pracę, a byłem w kilku firmach (układanie wysokich palet w dość szybkim tempie kartonami wypełnionymi owocami). -choć Axidus załatwia pracę i zakwaterowanie, to jednak, jak na pośrednika przystało zarabia bardzo na ludziach i nie ukrywa, że taki jest tam ich główny cel. Największym minusem są mieszkania i wszystko z tym związane. Cena 95 euro za miejsce w bungalu czy w innej ich noże, to jeden wielki kabaret, na miesiąc wychodzi 380 euro, a więc z jednego bungla mają 1520 euro, a z jednego mieszkania, gdzie było 8 osób Axidus wyciągał nawet 3040 euro. To już gdyby te 8 osób chciało wynająć sobie dom sam normalnie, to za tą cenę mieli by nawet jacuzzi i warunki jak na wakacjach w hotelu :)... a i mieli by przy tym pewnie internet i pralkę, a są to rzeczy, które niestety są tam sprowadzone do rangi luksusu. Ja mieszkałem w teraar (nazywaliśmy to krainą terroru), gdzie były 4 pralki na ponad 200 ludzi, a sam internet, to przez większość dnia nie działał, gdyż udostępnili jedynie parę routerów na tak duża ilość ludzi i na tak ogromny teren. Było to o tyle problematyczne, że Axidus po przyjeździe pracowników do Holandii ucina kontakt telefoniczny i życzy sobie kontaktu z nimi wyłącznie przez maila, a bez internetu ciężko o to. Musiałem kupować sobie dołoadowania telefoniczne "lebara unlimited" za 30 euro, gdzie miałem 3 GB internetu. -w mieszkaniach są kontrole gdy ludzie są w pracy. Byłem raz w czasie takiej kontroli, to gość szperał szczęście, nawet do lodówki zaglądał (zero prywatności). Taka kontrola potrafi też dowalić karę za zmyślone przez nich rzeczy, np. policzą karę za niedziałający alarm czy wadę mieszkania, która już tam była zanim się wprowadziliście. Najlepiej więc na początku zaraz zgłaszać wszystkie usterki w domach i robić samemu zdjęcia z datą, aby później gdy już dadzą karę mieć asa w rękawie. -o ile na początku warunki mieszkaniowe mi przeszkadzały, o tyle po tygodniu, dwóch zupełnie przestałem na nie zwracać uwagę (a był grzyb na ścianie, brudne materace, brak światła czasem) i najważniejsze to dogadać się ze współlokatorami. Wtedy jest jak na obozie :), a tak naprawdę większość ludzi którzy wyjeżdżają pracować jest porządku i łatwo się dogadać, a gdy już zdarzało się paru cwaniaczków, to długo nie pracowali. -reportaż TVN w super wizjerze o pracy w holandii zdecydowanie zbyt negatywnie ocenił sens wyjazdu. Owszem pośrednik na swoim zarabia w wyrafinowany sposób, który każdego normalnego człowieka z ambicjami nie zachęci do dłuższej pracy, ale niech taki tvn odpowie widzom w jaki inny sposób osoba bez jakichkolwiek kwalifik

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.