Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Paulina 25

Jak tam są godziny czy nie ma ktoś coś (usunięte przez administratora)

Może mi też ktoś objasnic czy warto wyjechać poprzez ta agencje ?

Witam. Wybiera sie ktos w najbliższym czasie z lubelskiego do pracy ?

Justyna

Witam, jedzie ktoś w najbliższym czasie ? Ze Śląska ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ktoś usuwa!

Ot tak prawdziwe info 09.01.2018 22:27 Cześć, Co do obaw czy jechać czy nie to nie macie powodu. Macie wszystko załatwione ( transport, kwaterunek, numer SOFII) niczego sami nie musicie ogarniać ;) Może zacznijmy od transportu, codziennie się płaci po 5,5 EURO. Niech później nikt nie narzeka, że musi tyle płacić za transport. Istnieje możliwość wzięcia samochodu służbowego co daje możliwość nie płacenia za przewozy. Mieszkania - jedni mają lepiej a inni gorzej. Ale nie ma syfu, karaluchów i innych jak np. szczury, więc nie ma się czego obawiać. Co do ludzi mieszkających to nie ma się zastrzeżeń. Najgorsze miejsce na mieszkanie gdzie można trafić są tzw. Garaże, ale mówię nie ma tragedii :P Płaci się do 95 Euro, ale jak się ma dni wolne od pracy lub rezerwy to nie płaci się wtedy za ten nocleg, więc wychodzi wtedy mniej do zapłacenia. Praca wszędzie jest dobrze, nie słyszałam aby ktoś kiedyś narzekał na jakąkolwiek prace. Ludzie tam po spędzeniu paru miesięcy marudzą, ale to tylko ich widzimisię :D Godziny co do przepracowania to różnie w zależności gdzie się trafi na jaką firmę, a mają sporo firm do, których wysyłają pracowników od kwiatów po kawe i owoce egzotyczne i ziemniaki i jakieś sadzonki, ciuchy itd. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że zakres zarobkowy był różny ja nigdy nie przekroczyłam 40h, nie ma tam zagwarantowanych godzin pracy. To za tydzień od pon-pt podaję w przedziale, bo godzinowo to się różniło to tak od 150 - 250 euro już na czysto po opłaceniu kwatery i ubezpieczenia ( UWAGA BEZ TRANSPORTU) przy nie przekroczeniu tych 40 godzin i wieku ( 22 lata- stawka 9,54brutto) pamiętajcie, że każda firma inaczej płaci, więc zmianowo to też będzie inaczej wyglądać w kasie. Ja pracowałam tylko pierwsze zmiany. Więc nie było najgorzej, wszystko zależy od tych godzin. Inni mieli po 300 euro na tydzień ( przy 50 godzinach ). O transport nie musicie się martwić rano dostajecie planning na którą do pracy lub w innej formie was powiadamiają. Z powrotem albo sami dzwonicie albo ktoś team liderów wam załatwia busa i przekazuje o której będzie po was :P Także tego nie ma się czego bać. Co tydzień dostajecie solaris ze swoimi godzinami pracy i ile zarobiliście. Wakacyjne i urlopowe normalnie wypłacają i nie ma się czego bać naprawdę. Nie słuchajcie co tutaj piszą, że oszukują itd. Może i jest w tym prawdy trochę, bo za transport kasy w ogóle nie powinni brać, bo firmy im za to płacą a oni jeszcze od nas pobierają, ale nie rozumiem ludzi, którzy są od samego początku informowani o tym jakie koszty muszą ponosić, a później jakiś lament, że to nie legalnie i w ogóle, że do prawników i tam blebleee a i tak dalej pracują, śmiech na sali :P Nawet by byli spoko, tylko godziny czasami są a czasami ich nie ma. Także nie bujta się i jedźta zarabiajta :P Można normalnie odłożyć. Zaraz sezon się zacznie to ludzie będa stękać, że za dużo godzin mają i są zmęczeni pracą. Taki jest już człowiek wiecznie będzie narzekac :D Naprawdę nie ma się czego obawiać :)

Galaxy
@ktoś usuwa!

Tylko zapomniałeś dodać 140-160 euro za 40 godzin!????

@Galaxy

Witam my jedziemy 26 lutego.tez chciałem jechać autem ale narazie jadę busem.a skąd jestscie ?

Witam jedzie ktoś 26lutego do holandi ?

Radzzio

Cześć. Planuje wyjechac z tej firmy do holandi. Czy moze mi ktos powiedziec czy da sie zarobic na stawce wiekowej ?mam 19 lat

Monia

Witam mu z moim chłopakiem jedziemy do Axidusa we wtorek. Proszę mi powiedzieć czy w Axidusie są tygodniówki czy miesięcznie. Pozdrawiam. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Sysiaczek 20
@Monia

Wypłaty miesieczne

Misiek

Jedzie ktoś w najbliższym czasie? Byłem już przez tą agencje i znów mnie pragną haha jak ktoś się wybiera i chce przedyskutować sytuację zapraszam na GG 9008753 pozdro

Hubert
@Misiek

Ja bym pojechał dzwon dogadamy się 514612299

Edek

Ot tak prawdziwe info 09.01.2018 22:27 Cześć, Co do obaw czy jechać czy nie to nie macie powodu. Macie wszystko załatwione ( transport, kwaterunek, numer SOFII) niczego sami nie musicie ogarniać ;) Może zacznijmy od transportu, codziennie się płaci po 5,5 EURO. Niech później nikt nie narzeka, że musi tyle płacić za transport. Istnieje możliwość wzięcia samochodu służbowego co daje możliwość nie płacenia za przewozy i dzięki temu dodatkowo masz stala prace i możesz dorabiać jako kierowca. Mieszkania - jedni mają lepiej a inni gorzej. Ale nie ma syfu, karaluchów i innych jak np. szczury, więc nie ma się czego obawiać. Co do ludzi mieszkających to nie ma się zastrzeżeń. Najgorsze miejsce na mieszkanie gdzie można trafić są tzw. Garaże, ale mówię nie ma tragedii :P Płaci się do max. 95 Euro, ale jak się ma dni wolne od pracy lub rezerwy to nie płaci się wtedy za ten nocleg, więc wychodzi wtedy mniej do zapłacenia. Praca wszędzie jest dobrze, nie słyszałam aby ktoś kiedyś narzekał na jakąkolwiek prace. Ludzie tam po spędzeniu paru miesięcy marudzą, ale to tylko ich widzimisię :D Godziny co do przepracowania to różnie w zależności gdzie się trafi na jaką firmę, a mają sporo firm do, których wysyłają pracowników od kwiatów po kawe i owoce egzotyczne i ziemniaki i jakieś sadzonki, ciuchy itd. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że zakres zarobkowy był różny ja nigdy nie przekroczyłam 40h, nie ma tam zagwarantowanych godzin pracy. To za tydzień od pon-pt podaję w przedziale, bo godzinowo to się różniło to tak od 150 - 250 euro już na czysto po opłaceniu kwatery i ubezpieczenia ( UWAGA BEZ TRANSPORTU) przy nie przekroczeniu tych 40 godzin i wieku ( 22 lata- stawka 9,54brutto) pamiętajcie, że każda firma inaczej płaci, więc zmianowo to też będzie inaczej wyglądać w kasie. Ja pracowałam tylko pierwsze zmiany. Więc nie było najgorzej, wszystko zależy od tych godzin. Inni mieli po 300 euro na tydzień ( przy 50 godzinach ). O transport nie musicie się martwić rano dostajecie planning na którą do pracy lub w innej formie was powiadamiają. Z powrotem albo sami dzwonicie albo ktoś team liderów wam załatwia busa i przekazuje o której będzie po was :P Także tego nie ma się czego bać. Co tydzień dostajecie solaris ze swoimi godzinami pracy i ile zarobiliście. Wakacyjne i urlopowe normalnie wypłacają i nie ma się czego bać naprawdę. Nie słuchajcie co tutaj piszą, że oszukują itd. Może i jest w tym prawdy trochę, bo za transport kasy w ogóle nie powinni brać, bo firmy im za to płacą a oni jeszcze od nas pobierają, ale nie rozumiem ludzi, którzy są od samego początku informowani o tym jakie koszty muszą ponosić, a później jakiś lament, że to nie legalnie i w ogóle, że do prawników i tam blebleee a i tak dalej pracują, śmiech na sali :P Nawet by byli spoko, tylko godziny czasami są a czasami ich nie ma. Także nie bujta się i jedźta zarabiajta :P Można normalnie odłożyć. Zaraz sezon się zacznie to ludzie będa stękać, że za dużo godzin mają i są zmęczeni pracą. Taki jest już człowiek wiecznie będzie narzekac :D Naprawdę nie ma się czego obawiać :)

Kokosek

Witam, jak jest z wyjazdami dla nieletnich i czy te bonusy z lapkami, rowerami itp to prawda czy jakaś bujda?

Mała

Cześć jedzie ktoś z tej firmy może 6 Lutego .?

Adrian
@Mała

ja 5

Wazne pytanie

Witam mam wyjechac z chlopakiem 31 stycznia na pakowanie sortowanie owocow warzyw. Ja jestem na wiekowce I czy da sie zarobic?. Jakie sa warunki mieszkania ?. I czy ktos tez wyjezdza 31 stycznia?

Przemek
@Wazne pytanie

Cześć, byłem wraz z dziewczyną na wiekowce. Na szklarni miałem po 300e prawie po odtrąceniu wszystkiego. A na produkcji 120e to był maks. Przy 50godzinach!! Polecam szklarnie ale jest ciężko, idzie zarobic. Nie mówię że nie.

Byłam

Byłam na ofercie świątecznej nie było źle domek zwrócono nie całość ale oddali.Jak zależy na pracy to meila do biura i godziny też są jak chcecie balangi co tydzień to sory

Doda

Kto byli w holandi torrdamu praca pakowanie jakosci owoce kapsuli kawa jaki jest praca

JARO

byłem, widziałem, nie polecam.

@JARO

Wszyscy tam siedzicie i nadejście skoro tak źle to po co siedzicie

holka
@anonymous

skoro pisze w czasie przeszłym to chyba nie siedzi...

Vandame

Tez miałem jechac na wyjazd swiąteczny z Axidusem ale sie wycofałem i dobrze zrobiłem kuszą darmowym lokum i darmowy powrót do Polski a godzin brak atakuje na Anglie

@Vandame

nie dają darmowego lokum niestety -95 Euro za tydzień

!7

Witam,mam 17l czy orientuje sie ktos moze z panstwa czy poza okresem wakacyjnym mam szanse rowniez pracowac??? dziekuje

Marcel
@!7

tak masz szanse , ja tak własnie zrobiłem w tamtym roku rónież byłem nie pełnoletni

Asia

Witam. Także chciałabym wyjechać do pracy w Holandii przez ta agencje. Jeśli ktoś mógłby mi udzielić wiecej informacji na temat tej agencji i tego jak wyglada praca to byłabym bardzo wdzięczna :)

luke90
@Asia

Tu wszystko jest opinie. Sama to poczytaj:)

Akuku

Byłam, widziałam. Powiem tak: Jeśli chce się pracować, to będzie praca i będą pieniądze. Nie jest tak, że nie ma pracy. Czasem mniej, czasem więcej - kwestia ilości zamówień, jakie dostaje dana firma. Na ilość godzin pracy w danej firmie Axidus nie ma wpływu. A gdy w jednej firmie było dla mnie mało godzin - po mojej prośbie zostałam przeniesiona do innej firmy z większą liczbą godzin, gdzie akurat zwolniło się miejsce. Z tymi dojazdami nooo.. jest jak jest, owszem są płatne, ale ludzie którzy mają prawo jazdy śmiało - bierzcie firmowe auta. To na prawdę nic strasznego. Też się bałam, ale później żałowałam, że nie wzięłam wcześniej. Na Holenderskich drogach jeździ się świetnie, a firmowe autka super. Dodatkowo nie płacisz za transport. Co do mieszkań to zależy gdzie trafisz. Może być 3-osobowy pokój w hotelu, a może być dom. W razie jakiejkolwiek pomyłki co do godzin pracy, czy wypłaty - dzwonisz, piszesz, zgłaszasz i ludzie w biurze to wyjaśniają. Jedyny minus który mi przeszkadzał to dosyć oporny kontakt z biurem. Trzeba kilka razy powtarzać telefony czy maile, ale w sumie mają pod sobą dosyć sporo ludzi, więc nie dziwię się, że mogą coś przeoczyć. Agencja, jak Agencja. Może i są lepsze, ale jest i wiele gorszych :) Pozdrawiam. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.