Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Wyjechałem z axidusa 2 tygodnie temu i na razie jest spoko. Godzin jest bardzo dużo. Zobaczymy co będzie później, ale teraz bez problemu wyciągam ponad 50 godzin. Praca jest fizyczna wiec troche wysiłku to wymaga, ale chyba nikt nie jedzie tu odpoczywać.

$
@ja

Czy axidus pobrał z twojej pensji opłatę za wyrobienie numeru sofi?

Praca

Witam, chciałam się zapytać czy ktoś planuje wyjechać z tej agencji w czerwcu lub w połowie czerwca, Rzeszów tutaj zostawiam mòj email , bo też nie mam za bardzo z kim jechać , patii12@vp.pl

Jedzie może ktoś 8 maja bo jade pierwszy raz tam .... Jakieś porady???

@Paweł

nie jedz tam,bo tam diabeł

Pracowałem w wakacje 2017 przez axidusa. Po pierwsze polskie siedziby zajmują się tylko rekrutacją wiec nie należy wierzyć w ich obiecanki. Główna filia jest w Holandii. Tam dopiero trzeba się orientować. Po drugie axidus bierze praktycznie wszystkich którzy aplikują o pracę. W ciągu roku jest to do ogarnięcia bo pracy nie brakuje. Ale w wakacje zwyczajnie jest zbyt dużo ludzi i za mało miejsc pracy. Wtedy zaczynają się jaja. Ogólnie albo biuro znajdzie dla nas pracę co w założeniu podstawowym powinno zrobić w pełnym wymiarze godzin 40-50 tygodniowo tak jak większość ludzi tego oczekuje. Albo tych godzin będzie kilka do kilkunastu w tygodniu bo trzeba podzielić miedzy większa ilość ludzi. Albo w najgorszym przypadku biuro nie ma po prostu gdzie nas ,,wcisnąć" wtedy na grafiku który przychodzi zawsze codziennie, na następny dzień widzimy ciągle REZERWA co oznacza ze siedzimy na tyłku czas leci pieniędzy nie ma a my mamy nadzieję ze jutro będzie lepiej. Poznałem ludzi którzy na rezerwie byli od kilku dni do około dwóch tygodni. Wtedy człowiek po prostu lekko powiedziawszy zdenerwowany pakuje się i albo szuka na miejscu czegoś innego albo wraca do polski. Ogólnie wiec podczas wakacji praca to taka loteria albo jest albo nie ma. Samo biuro to maszyna do robienia pieniędzy i to bardzo dobrze prosperująca, ludzie to dla axidusa sprawa drugorzędna. Ja byłem na okres wakacji. Pierwsze dwa tygodnie przepracowałem chyba z 15 godzin. Dopiero jak już miałem się wynosić axidus znalazł mi pracę która była godziwa wiec tutaj powiedzmy nie mam wyrzutów do agencji - zrehabilitowali się. Ale drugi raz z axidusa usług nie skorzystam. Plus przy podpisywaniu umowy zaraz po przyjeździe do pracy - w szklarni zaznaczajcie na TAK. Serio. Może się okazać ze to będzie jedyne co agencja będzie w stanie wam zaoferować. Kwaterunek starajcie się o przydział do Rockanje albo hellenveslous czy jakoś tak. Nie korzystacie z usług transportu do pracy busem- kosztuje około 5 euro za każdy dzień tygodnia a czekanie na busa po pracy to już w ogóle jakaś abstrakcja. Człowiek potrafi wyjść o 15- 17 a czekać do 19 na busa i być w domu na 20 lub później gdzie wstać rano trzeba znowu o 4 lub 5 rano i to jest normalne. Można ewentualnie parę dni na początku jeździć busem żeby poznać drogi do pracy . Nie bójcie się potem bierzcie szybko auto. Wszystkie mają nawigację a jeździcie praktycznie za darmo. I uważajcie na fotoradary- mandaty są drogie. Bardzo drogie. Tylko tyle. Po Holandii jeździ się znakomicie drogi są bardzo dobrze oznakowane. Te informacje często są nam przekazywane dopiero po jakimś czasie na miejscu więc nie musicie dziękować. Ogólnie. Axidus. Polecam spróbować bo serio może być fajnie. (usunięte przez administratora) Tak było rok temu zakładam ze niewiele się zmieniło. Aha. Pisząc do nich maile niezależnie od powodu bądźcie kulturalni. Jeżeli będziecie ich wyzywać czy coś, tylko pogorszycie swoją sytuację. To oni mają władzę, nie wy - pamiętajcie. Główny Plus to wypłaty. Inne biura potrafią tutaj mącić. W axidus z tego co wiem w tej sprawie zawsze można było na biurze polegać. Są zawsze na czas a jeżeli nie ma znaczy że zalegacie z jakimiś płatnościami, za kwaterunek na przykład.

Bezimienna
@Anonim

Wreszcie fachowa i wyczerpująca opinia. Dzięki :)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Seba

Siema. Ktoś jest tutaj co mieszka w hotelu w wateringen? planuje wyjechac drugi raz juz bo rok temu bylem i jade znowu samochodem. ma ktos chec sie zabrac?

@Seba

Kiedy jedziesz?

anina

jak wypłacana jest pensja tygodniowo czy miesiecznie

Hanka

Dokladnie, ja jestem od dwoch tygodni i jedyne na co narzekam to za duza liczba godzin, robie czesto po 10-12 godzin, jak dla kogos kto na nocki nigdy nie pracowal to na prawde ciezko ale rekompensate mam w wyplacie bo jest lepiej platne. Sa ludzie ktorzy narzekaja ale to jakis element, jaraja ciagle impreza a potem na busa do pracy sie nie stawiaja czy cos, firma fakt wymaga trzeba przestrzegac regulaminu wiec na wakacje sie nie nastawiajcie ale ogolnie w porzadku.

waszka291
@Hanka

Hej ja jae 2 maja a co robisz w pracy czy jest to pakowanie/?a jakie warunki mieszkaniowe

@Hanka

Hanka pracujesz na pakowaniu owoców? właśnie jak warunki mieszkaniowe??

Paulaxxx
@Hanka

Hej mogłabyś ze mną skontaktować się np poprzez fb bo jadę pierwszy raz i się strasznie boje

W ciągu roku jest ok, w wakacje z praca może być różnie ale ogólnie polecam spróbować. Busy do pracy to jakaś abstrakcja - polecam brać auto. Wypłaty zawsze na czas, zakwaterowanie też różnie - w większości przypadków jest ok. towarzystwo też różne. polecam mieć jaja na miejscu. Ludzie przyjeżdżają do pracy a nie dla zabawy więc jak myślisz, że będą cie nosić na rękach to jesteś w większym błędzie niż myślisz.

Olla

POMOCY!!! Czy orientuję się ktoś co znajduje się w umownie, którą dostajesz od kierowcy ( przewoźnik firmy) w trakcie podróży do Holandii?

@Olla

Olla ja poprosiłam i przesłano na maila tą umowe. Kiedy wyjeżdżasz i z jakiego miasta?

Alusia25

Ja jadę w przyszłym tygodniu - produkcja. Poleciła mi tą firmę moja koleżanka - od stycznia u nich pracuje. Z tego co mówi warunki ok, praca jest i zarobki spoko, co jest najważniejsze. Nie jest ciężko trzeba załapać rytm i idzie. Warunki mieszkaniowe, co kto lubi, koleżanka mówi, że trafiła na spoko lokację. Jest tam ponoć duża rotacja, bo nie każdy przyjeżdża po to by pracować i na miejscu zdziwienie. Chcę zarobić na studia, więc tylko na plus jeśli będę pracować dużo i długo. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, jestem bardzo pozytywnie nastawiona. Kto jak ja jedzie w przyszłym tygodniu?

Lala
@Alusia25

Ja jadę wraz z chłopakiem na szklarnie . Czy ktoś może mi powiedzieć jak tam jest z ta praca ?

Aga

Ja jadę we wtorek 10.04 i jestem pozytywnie nastawiona ,damy radę

Ccccccc
@Aga

Nie jedz

D3M2

Dlaczego żałujesz?

lenulka85

Hej, powiedz coś wiecej, co było nie tak??? Ja słyszałam od znajomych, że było spoko

abc
@Lala

warunki nie dla każdego, ciepło to łagodne określenie, za to rekompensatą są zarobki i dużo godzin.

@Alusia25

Ruszam z kolega Adrianem w poniedzialek 30.04.2018 wyjazd z legnicy busem na produkcje etc.. Chcesz to napisz: jakub.chudy28@o2.pl Także jedziemy pierwszy raz

Wwwww
@Jakub Ch

Nie jedz

Roberto
@Jakub Ch

Siema ja z kumplem jadę tylko nie pierwszy raz ale pierwszy przez tavagencje też 30.04 ciekawe jak z kuchnią

@Roberto

Roberto odezwij sie na : jakub.chudy28@o2.pl mamy wctym samym dniu wyjazd

Daizy
@Roberto

A skąd jedziecie jeżeli można spytać?

Magdaa45

Ktoś się wybiera 2maja na szklarnie z tej agencji ? Rzeszów wyjazd

@Magdaa45

Ja i kolega 30.04.2018 busem z legnicy jedziemy

Tereska01

Jestem w Axidusie juz trzy miesiace, poczatki niebyly latwe. Male problemy z zakawterowaniem na ktorym mieszkaly osoby naduzywajace alkohol, ale udalo sie zalatwic zmiene zakwaterowania. Co do kwater to najwiekszy (usunięte przez administratora) robia ludzie, ktorzy tam mieszkaja. Jesli chodzi o prace to zwiedzilam chyba z dziesiec firmy, atmosfera na kilku z nich bywala ciezka, jak sie trafi na jakas zolze koordynatorke w dodatku Polke to przerabane. Pracowalam na wszystkich mozliwych zmianach. Teraz mam stala firme i jestem bardzo zadowolona. Jak czytam te negatywne opinie to jestem zdziwiona, bo agencja prace zapewnia, ale jak jestes sierota i sobie nie radzisz to co oni maja na to poradzic. Zdarzaja sie takie gagatki, ktore przyjezdzja i nie potrafia sie ogarnac sie w rzeczywistosci, a nikt przeciez nie bedzie kogos prowadzil za reke.

Amozeholandia?

Witam, byłabym zainteresowana tegorocznym wyjazdem do pracy przez tego wlansie pośrednika, ale interesuje mnie czy firmy z którymi współpracuje AXIDUS stosuje wiekowke? Czytałam na forach ze zwykle na takich zarobkach stawka jest podobna, wiec jak to jest? Prosze o odpowiedz.

Pazdan
@Amozeholandia?

Jest normalnie wiekowka

Olcia

Czy czesto w ofertach wystepuja stawki wiekowe ? Proszę o wiecej inf

Klabli

Czy w tej firmie obowiązuja oferty z wiekówką czy sa oferty bez wiekowki rowniez ?

szczęśliwa

Piszę, żeby obalić trochę tę opinię, że tylko zło jest medialne ;) Ja byłam w Holandii, żeby szybko zarobić większą kasę. Agencję Axidus poleciła mi znajoma, której córka też była w Holandii, tyle, że na wakacjach. Pracowałam intensywnie, nie powiem, ale koordynatorzy widząc, że nie narzekam dawali mi nadgodziny, jeśli potrzebowałam. Bo cały sukces tkwi w tym, żeby chciało się pracować. Każdy jadąc na miejsce wie, że będzie pracował fizycznie, nikt pracy biurowej tutaj nie proponował. Także agencję polecam, tylko dlatego, że nie planowałam zostawać to nie zostałam. Poza tym kiedyś może znów pojadę.

Daga
@szczęśliwa

Mam pytanie czy trzeba znać język angielski?

Paulaloloaxd
@szczęśliwa

To skąd tyle złych opini o tej firmie ? Bo niewiadomo co myśleć ?

Sukces
@Paulaloloaxd

jak to skad, wiele lat na rynku wiele osob wyslanych a nie kazdy ma super. jak ktos jedzie i nie stawia sie do pracy usuwaja takiego pracownika a potem zale w necie. znam wiele osob ktore wyjechalo czesc zadowolonych czesc nie , natomiast trzeba sobie odpowiedziec na pytanie co sie stalo bo jesli ktos przyjezdza nie do pracy, albo mysli ze pieniadze leza na ulicy i wszystko im sie nalezy to nie zostaja dlugo. osobiscie uwazam ze wszedzie i o wszystkich sa negatywne opinie, dodatkowo niewiele osob ktore maja cos pozytywnego do powiedzenia chodzi zeby celowo napisac, wieszosc to hejt bo zla agencja, ale to sie skads bierze. sadze ze najlepiej kierowac sie wlasnym rozsadkiem a nie opiniami innych nalezy sprawdzic czy agencja dziala legalnie czy ma certyfikaty sprawdzic facebooka prawdziwe zdjecia i starac sie w pracy a wtedy wszedzie bedzie dobrze

@szczęśliwa

teraz chyba nie mają wymogu języka

Bezimienna
@Sukces

Napisz proszę jakie rzeczy trzeba tam zabrać bo nikt o tym nie wspomina a wydaje mi się że to ważny temat

Jakub Ch

Witam jedzie ktos na pomidory etc? *ktos w poniedzialek? Wraz z kolega jade z Legnicy busem. Email: jakub.chudy28@o2.pl

Kris

Byłem w zeszlym roku na ofercie wakacyjnej i bardzo polecam :D w tym roku jedziemy ze znajomymi znowu. Fajni ludzie i można spoko zarobic.

Właśnie zaczynam drugi miesiąc swojego pobytu i muszę powiedzieć że na początku łatwo nie było, musiałem przyzwyczaić się do pracy a i wiadomo pierwsze dwa tygodnie to tygodnie wdrożeniowe. Ale jeśli ktoś przetrwa ten okres to na prawdę nie można być nie zadowolonym. Wypłaty w terminie, godzin faktycznie min. 40 ale od ostatniego tygodnia liczba wzrasta bo coraz więcej pracy. Ja jestem zadowolony i polecam.

@ja

A jak warunki mieszkaniowe ?????i mieszkasz w jakimś miasteczku czy na wiosce? Jakieś sklepy są dostępne tak aby wyskoczyć na zakupy?

Pepina

Hej wyjeżdżamy w przyszłym tygodniu z chłopakiem na pakowanie warzyw, owoców, okolice Hagi lub Rotterdamu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tej pracy? Konkretnie zarobki czy są godziny i jakie warunki mieszkaniowe???

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.