Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Milena92

Pracuje przy sortowaniu odzieży już od pół roku i jestem zadowolona. Na początku było mi ciężko, ale po dwóch tygodniach juz się przyzwyczaiłam. Pracuje w fajnym zespole i wypłaty mam zawsze na czas. Często osoby przyjeżdżają do pracy w Holandii i myślą, że nie trzeba pracować, a kasa sama z nieba spada. Potem szybko odchodzą. Ja tam nie narzekam na pracę w Axidus. Dla mnie jedna z lepszych agencji i polecam ją wszystkim znajonym.

Zuzia

Też pracuję w Axidusie od prawie 3 miesięcy i nie mogę narzekać, mam stały zakład pracy, godzin pracy sporo a i mieszkanie również jest ok. Wypłaty są zawsze na czas. Więc wszystko jest ok, ja polecam wszystkim tą agencję.

PupilTeam7

Za tydzień kończę rok szkolny, jedziemy 5-osobową grupą znajomych na 7 tygodni, chcemy sobie zarobić na wakacje może coś na później. Przyjeżdżam z polecenia kuzyna, który wiele razy korzystał z wyjazdów wakacyjnych, pracował raz przy eventach w Belgii i zawsze był zadowolony z Axidusa. Dla mnie najważniejsze jest to, że możemy mieszkać razem, spędzać czas razem, warunki mieszkaniowe ponoć są ok, wypłaty regulowane na czas, a co jest najważniejsze spoko zarobki.

Adelard

Ja tam pracuję już grubo ponad rok. Też mam stały zakład pracy i jest naprawdę spoko. Na początku trochę mnie rzucali po różnych firmach, ale praca zawsze była. Kumaci sobie poradzą, ale ile ludzi tyle opinii.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Mati

Pracowałem juz w roznych agencjach i na ich tle axidus wypada naprawde dobrze. Nigdy nie mialem problemu z wyplatami , zawsze tez wszytsko sie zgadzalo. Kiedys wyplaty byly co miesiac teraz sa co tydzien i jest to mega plus. Co do mieszkan to zalezy jak kto trafi, bo sa fajne miejsca, ale sa tez takie o nizszym standardzie, w tym przypadku loteria, ale jak cos jest nie tak to mozna poprosic o zmiane. Jak ktos ma prawko to warto wziac samochod sluzbowy bo wtedy nie musisz sie martwic o transport do pracy i z powrotem.

Weronika

Pracuje w Axidusie juz rok i nie mogę na nic narzekać. Jestem na stałej liście i mam stałe stanowisko na którym pracuje. Zarobki na prawdę dobre a mieszkanie również spoko. Jak dla mnie super i zawsze polecam Axidusa !

Biuro dno i siedem metrów mułu. Koordynatorzy z ulicznej łapanki.....rozmowa przez telefon utrudniona, jeżeli uda się dodzwonić to cud. Niewygodna rozmowa? Rozłaczają się i mają Cię daleko i po kłopocie. Jesteś zaplanowany do pracy, przyjeżdżasz na miejsce okazuje się że nie ma dla Ciebie pracy.....wtf Co lepsze musisz dzwonić po transport żeby mógł Cię zabrać na chatę i jeszcze zapłacić za ten transport......Na mieszkaniach pełno patologii, biorą wszystkich jak leci bez dokumentu o niekaralności po czym dowiadujesz się że mieszkasz z kimś kto siedział za kradzieże, wymuszenia, rozboje.... pełno narkotyków i cpunów. Mieszkania po 400 euro miesięcznie.....Za co? Za meline bez piekarnika, lodówek, bez dobrego wyposażenia kuchni, prycze jak we więzieniu, niewygodne materace. Owszem są i ladne mieszkania ale czemu jeden ma placic az tyke kasy za (usunięte przez administratora) i niewyposazone mieszkanie kiedy drugi ma wszystko za te same pieniądze. Cokolwiek uszkodzisz dostajesz fakture i to bardzo wysoką jedynie po to żeby mogli zarobić A szkoda i tak nie jest naprawiona A kasa Na nich koncie....biorą wszystkich po to żeby zwerbowac ludzi bez numeru sofi A za ich wyrobienie dostają 500 euro od lebka. Potem takich ludzi wyślą na 3 dni w tygodniu do pracy żeby mogli zarobic na mieszkanie ubezpieczenie A na czysto zostanie im kilka euro, oszukują na każdym kroku, nie wierzcie w ani jedno ich słowo podczas szkolenia, oni mają ludzi głęboko w du.... chcesz zarobić i odłożyć to nie tutaj, szukajcie ludzie czegoś lepszego bo to biuro wykancza psychicznie.....

kris76

Pracowałem dla Axidusa 8 lat temu, wtedy nie byłem do końca zadowolony. Próbowałem swoich sił w innych agencjach i stwierdzam, że było porównywalnie, a nawet gorzej, kilka razy zostałem oszukany. Rok temu spróbowałem wrócić do Axidusa i miłe zaskoczenie. Od mojego pierwszego wyjazdu znacznie polepszyło się w tej agencji. Non stop coś ulepszają, dostosowują warunki mieszkaniowe pod potrzeby osób, które z nimi pracują, stopniowo rozszerzają ofertę mieszkaniową. Od niedawna wprowadzono wypłaty tygodniowe, co mi bardzo odpowiada. Zarobki mnie zadowalają, zawsze można dorobić. Jestem zadowolony i nie planuję zmiany agencji.

Sandra20

Pracowałam w Axidus na ofercie wakacyjnej w zeszłym roku. Zarobiłam spoko pieniądze, a na warunki zakwaterowania też nie mogłam narzekać. Miałam normalny pokój , wiadomo nie luksusy, ale nie pojechałam do Holandii na wakacje, a do pracy. W tym roku również wyjeżdżam wraz z chłopakiem, żeby zarobić na wakacje w Grecji :)

Jasiek

Byliśmy ze znajomymi w zeszłym roku na wakacje i było super :D Zarobiliśmy trochę kasy, a kiedy bylo wolne to udalo sie tez troche pozwiedzać. W tym roku też jesteśmy zapisani i wyjezdzamy w przyszłym tygodniu. Wiadomo, ze pracowac trzeba jak chce sie zarobic, ale jak jest fajna ekipa to mozna też miło spędzić czas po pracy :D

Adam12

Ja też pracuję w Axidus od prawie 2 miesięcy i nie narzekam, mam samochód służbowy, dużo godzin pracy i względne mieszkanie. Wypłaty na czas. Więcej chyba nie można wymagać. Pozdrawiam

Studentka prawa

Wyjeżdżałam z Axidusem w wakacje 2018, nie mam zastrzeżeń - praca była, zakwaterowanie bardzo fajne z młodymi ludźmi, w tym roku tez jadę w lipcu wraz ze znajomymi mam nadzieje, ze będzie podobnie. Rozmawiałam z biurem i nawet będę mogła wrócić na tą sama firmę!

Jakub 36

Pracuję w Axidus od 2 miesięcy i jestem zadowolony. Mam wypłaty zawsze ma czas, a dodatkowe bycie kierowca powoduje ekstra zastrzyk gotowki. Jechałem nastawiony na pracę fizyczną więc nic mnie tutaj nie zaskoczyło. Negatywne komentarze piszą osoby które wolą się bawic i imprezowac niż pracować. Poznałem tu wiele takich osób, ale długo nie zagrzały tutaj miejsca.

Justyna

Ja pracuje w Axidusie już 4 miesiąc, jak dla mnie to jest ok. Praca i mieszkanie bardzo w porządku a jeśli chodzi o wypłaty zawsze się zgadzają i są na czas.

Mindel

Wspaniała firma, praca tam ma naprawdę wiele pozytywnych cech i nie można narzekać. Na wstępie zacznę że po zapoznaniu sie tutaj z opiniami śmiało mogę powiedzieć że wszystkie dobre opinie wystawiane są przez pracowników, wystarczy zobaczyć podobieństwa w komentarzach i styl pisania. Wszystko po to, by przyciągnąć studentów na wakacje. Pracowałem tam rok temu. Warunki mieszkalne nie są zbyt dobre, a pokój kosztuje 100 euro za tydzień, do tego trzeba dodać koszty transportu, czeka się na niego codziennie od 2-3h co kosztuje 5€/dziennie. Do tego jeszcze trzeba doliczyć różne kary. Nawet parę miesiecy temu Szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska zleciła rządowi zbadanie sprawy Axidusowej i każdy moze tą informację wyszukać.

Patryk22

Na wstępie zacznę że po zapoznaniu sie tutaj z opiniami śmiało mogę powiedzieć że wszystkie dobre opinie wystawiane są przez pracowników AXIDUS, wystarczy zobaczyć podobieństwa w komentarzach i styl pisania. Wszystko po to, by przyciągnąć studentów na wakacje. Pracowałem tam rok temu. Warunki mieszkalne nie są zbyt dobre, a pokój kosztuje 100 euro za tydzień, do tego trzeba dodać koszty transportu, czeka się na niego codziennie od 2-3h co kosztuje 5€/dziennie. Do tego jeszcze trzeba doliczyć różne kary. Nawet parę miesiecy temu Szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska zleciła rządowi zbadanie sprawy Axidusowej i każdy moze tą informację wyszukać.

Maria

Jeśli ktoś się obawia jechać to uspokajam, że nie ma czego. Tez przed wyjazdem miałam obawy, ale pojechałam i nie żałuję. Wyjechałam z chlopakiem i trafiliśmy na domki w Ter Aar, gdzie mieszka z nami jeszcze jedna para. Początkowo pracowaliśmy na roznych fabrykach, ale teraz udalo sie tak, ze jestesmy na tej samej firmie. Jestem bardzo zadowolona zarowno z pracy jak i mieszkania i dziwia mnie negatywne opinie na temat tej firmy.

Achilles

Osobiście nie pracowałem, ale też mam czwórkę znajomych (dwie pary), którzy niedawno pojechali i bardzo sobie chwalą, więc sam się zastanawiam czy do nich nie dołączyć. Mówią, że godzin dużo i mieszkanie też okej.

Lidka89

Wyjeżdżam z mężem w lipcu. Mąż wraca jako były pracownik ja jadę jako nowy. Jestem pozytywnie nastawiona, ponieważ wiem czego się spodziewać i jak sytuacja wygląda na miejscu. Od dobrych 6 lat mąż wyjeżdża na wakacje, zawsze sobie chwalił pracę, zarobki. Kilka razy wyjeżdżał do pracy w szklarni, ale jak twierdzi nie dla każdego praca w takich warunkach, upał. W zeszłym roku był na produkcji, pracował też w DPD i jest zadowolony. Ja próbuję swoich sił w Axidusie, mam nadzieję że na dłużej.

pusty

moi znajomi ktorzy tam pracuja sobie chwalą i nie narzekają.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.