Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Albert

Pracowitym polecam. Ja nie miałem nigdy żadnych problemów w tą agencją.

Alicja

Współpracę oceniam dobrze. Pracowałam przez 4 miesiące wraz ze znajomymi, oni pracują dalej ja musiałam zjechać. Praca nie była ciężka a ludzie spoko nie miałam problemów. Kasa też na czas, nie mam zastrzeżeń być może Jeszcze skorzystam z ich ofert.

Agnieszka

Jestem już trzeci raz na okres wakacyjny w pracy przez Axidusa, pracy jest sporo, wypłaty są zawsze na czas i nigdy nie miałam sytuacji żeby się coś nie zgadzało. Trafiłam też na super mieszkanie w Ter Aar, polecam wszystkim wyjazd przez tą agencję !

Witamy, dziękujemy za opinie. Jeśli ma Pani trudność z dodzwonieniem się do biura w Holandii, zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami w Polsce, które czynne są w każdy dzień roboczy od 9:00 do 18:00. Pracy szczególnie dla kobiet jest wbrud na każdym naszym zakładzie pracy, stąd dziwi nas że ma Pani kłopot z godzinami. Uprzejmie informuje iż jako jedna z niewielu agencji pracy mamy umowy pdpisywane przed wyjazdem z całym aneksem na temat zarobków/kosztów i warunktów. Być może Pani komentarz wynika z niezrozumienia czegoś. Oczywiście jeśli ktoś jest kierowcą to siłą rzeczy rozwozi pracowników po różnych zakładach pracy. Pozdrawiamy i oczekujemy na kontakt.

Mariola
@AXIDUS

W polskim oddziale tej porażki mówią że oni się takimi sprawami nie zajmują, tyle dziękuję za uwagę.....

@AXIDUS

axidus czy dacie gwarancje godzin w umowie ? Byłem pracowałem nie polecam jedno wielkie (usunięte przez administratora) , pracownicy biura kłamia w 90 procentach załatwianych spraw .

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Byly pracownik

Najgorsza agencja pracy zarobki (usunięte przez administratora)euro za 40 godzin to jest zmieszna stawka tyle zarabia sie w Polsce

Nie wierzcie w te pozytywne opinie bo to ludzie z biura wypisuja ....już ile moich komentarzy zostało usuniętych...... kłamią i oszukują i kradną.....robią takie przekręty że głowa mała.....50 godzin pracy A ty dostajesz 330 euro???? Ludzie....stawka 10.19€, gdzie w innej agencji było 400€ ze stawka 10.09....

Ona

Pracowałam w Axidus przez 3 miesiące więc myślę że moja opinia na temat tego biura może byc pomocna. Jeśli chodzi o samą pracę to nie mogłam narzekać na jej brak. Nie podoba się w jednej firmie to raczej bez problemu znajdą ci inną. Na brak godzin pracy również narzekać nie można bo czasem jest ich do bólu. Niestety Solarisy bardzo słabe / niskie stawki za godzinę pracy. Mój najwyższy Solaris to 335 € za tydzień pracy na zmiany nocne ( około 52 godz nocnych).kwota śmieszna biorąc pod uwagę fakt że praca była na chłodni przy sortowaniu owoców. Kolejna istotną sprawą są kolosalne opłaty za mieszkania. Osobiście mieszkałam w Ter Aar w bungalu z 3 obcymi mi ludźmi. Ogólnie nie było by źle gdyby nie fakt że nie masz prawa zamknąć swojego pokoju na klucz. Twój pokój dostępny jest dla wszystkich w domku oraz dla ludzi z biura, którzy raz w tyg. robią sobie obchod po domkach i sprawdzają porządki, wszystko odbywa się oczywiście podczas twojej nieobecności.. tygodniowy koszt tego luxusu to 93€. Jako bonus masz polskiego koordynatora który wlazi ci do pokoju kiedy chce, nie zwracając uwagi na to że być może kobieta która tam mieszka może się przebierać czy stać nago w momencie kiedy on wlazi wszędzie jak do siebie. Doświadczyła tego osobiście. Wlazl do mojego pokoju kiedy ja leżałam w łóżku i na nic zdały się moje krzyki że ma natychmiast wyjść z pokoju że ubiore się i wyjdę do salonu porozmawiać. To nie jest normalne, płacić tyle pieniędzy i nie mieć choć odrobiny prywatności. Po za tym kary są za wszystko nawet za to że masz bałagan w pokoju za który słono płacisz. Ponadto ich słynne,, 24,, to termin używany przez ludzi z biura w momencie kiedy wyrzucają cię z pracy, masz 24 godz na opuszczenie domku. Czy to legalne? Raczej nie bo płacisz z góry za cały tydzień a przyjdzie jakiś Dupek w połowie tyg i daje ci 24 godz na wypad. Kolejna sprawa godna uwagi to pobierane opłat za transport do i z pracy(5,60 za dzień) jednak gdy w pracy źle się poczujesz i potrzebujesz prędzej niż inni wyjść z pracy to dzwoniąc po transport usłyszysz że to nie taryfa. Czasem kończysz pracę o 16 a w domu jesteś o 21 bo przyjeżdża bus który zabiera około 10 osób i krazysz z nim po Holandii żeby wszystkich rozwiezc. Mało ci i nadal chcesz pracować w Axidus ie? To może zerknij na (usunięte przez administratora) i obejrzyj jak ludzie spali na paletach z czego biuro śmiesznie się tłumaczy że sami chcieli bo nie po nosili opłat za mieszkanie. Ponadto wjeżdżając do Holandii zostajesz poinformowany że od dziś kontakt z biurem tylko mailowo choć przed wyjazdem mogłeś dzwonić o każdej porze nocy i dnia. Na maile oczywiście odpisują w przeciągu 2 tygodni albo w ogóle.

@Ona

witamy, dziękujemy za opinię cieszymy się że pracowała Paniu u nas 3 miesiące, więc chyba nie było tak źle :)? Stawki godzinowe znane są przed wyjazdem i każdy Kandydat ma pełną świadomośc zarobków. Rozumiem że odnosi się Pani do stawek netto, natomias wszystko zależy od tego jakie były koszty i z czego korzystała Pani będąc w Holandii? Staramy się by kazdy Kandydat miał dużą ilość godzin. Oczywiście decydując się na pracę z nami należy mieć świadomośc że nie dostaje się pojedyńczego mieszkanka a miejsce w pokoju. stąd siłą rzeczy osoba wyjeżdżająca sama będzie mieszkała z obcymi osobami. odnosząc się do zarzutu iż osoba kontrolująca stan mieszkań weszła bez pytania - należało ten fakt zgłosić nam bezpośrednio, opisana sytuacja nie jest naszą praktyką. Jeśli ktos powoduje szkody, nie szanuje wspólnej własności i niszczy np mieszkania oczywiście jest zobligowany do naprawy lub pokrycia takiej szkody lub aktu wandalizmu. Również jeśli ktoś złamał regulamin (narkotyki, bójki, wandalizm nie chodzenie do pracy bez podania powodu) pracodawca MA PRAWO zakończyć stosunek pracy w trybie natychmiastowym. Stosujemy to wyłącznie w skrajnych sytuacjach, z zachowaniem pełnej kultury tak by osoby które przyjeżdzają do nas do pracy i pozostali Kandydai czuli się komfortowo w naszej agencji. Transport do pracy i do domu jest nieustannie ulepszany i pracujemy nad poprawą, czasami zdarzają się opóżnienia. Powiększyliśmy flotę i mamy zatrudnioną większą ilość kierowców. Czasy przyjazdów są znane. Sytuacja z paletami była wyjątkiem oczywiście który nie powinien się zdarzyć, natomiast zapewniamy że sytuacja z Kandydatami została wyjaśniona i każdy pracownik dostał odszkodowanie z tego powodu, natomiast my jako agencja przeszliśmy pomyślnie wszelkie kontrole potwierdzające iż spełniamy wszelkie normy i standardy. w nocy faktycznie nie odbieramy telefonów, staramy się odpisywać na wiadomości w ciągu 24 godzin. dziękujemy za opinię pozdrawiamy

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Jezu....Ale smuty....ludzie nie wierzcie w te brednie. Co tu się wyprawia to szok. Nie przyjeżdżacie tutaj szukajcie czegoś innego serio .....

Mała

Pracowałam przez axidusa już 3 razy i mi się podoba zarówno praca jak mieszkanie :)

Sandra

Byłam w zeszłym roku, jak się uda chciałabym też wrócić w tym roku. Praca 8 godz dziennie nie mniej przynajmniej ja tak miałam no i nadgodziny też były. Warunki zakwaterowania ok czysto , wiadomo też samemu trzeba dbać o porządek. Teraz z tego co wiem wypłaty są tygodniowe więc mnie to cieszy. Polecam

Ania21

Wyjeżdżam z Axidusem 3 raz z rzędu. Jestem zadowolona z pracy w tej Agencji i co roku zarabiam pieniądze na swoje bieżące wydatki na studiach. Jeżeli ktoś chce wyjechać na krótki okres czasu to polecam ofertę wakcyjną.

Laura

Jako studentka, wyjeżdżająca na ofertę wakacyjną jestem bardzo zadowolona. Byłam rok temu i 1.07 jadę ponownie. Moja opinia jest oparta na własnych doświadczeniach. Przed wyjazdem zostałam szczegółowo poinformowana o zasadach i warunkach na jakich będę pracować. Przez cały pobyt nie narzekałam na brak pracy, owszem tygodnie były zróżnicowane, raz więcej raz mniej godzin, ale wychodziłam zawsze na swoje. Mieszkałam bardzo blisko zakładu w którym pracowałam, więc dojeżdżalam do pracy rowerem. Kończę właśnie sesję i szykuje się do wyjazdu. Te wakacyjne wyjazdy są super, dużo młodych osób, uczniów i studentów, więc ten czas po pracy spędzalismy razem, organizowalismy sobie ciekawie czas. Ja osobiście polecam.

Ajdin

Ja przed wyjazdem miałem pewne obawy. Dotychczas pracowałem w Polsce, ale okazało się całkiem przyjemnie. Pracy jest dużo, mieszkanie jak na firmowe, to naprawdę wporzo, wypłata regularnie, ekipa zgrana. Ja nie narzekam.

Aleksandra

Pracowałam 10 miesięcy w Holandii przez Axidusa i wspomnienia mam bardzo dobre. Wynagrodzenie zawsze było na czas wypłacane, godzin pracy dużo, jeżeli od początku pokażesz że chcesz pracować. Osoby co pracują, starają się, chodzą do pracy to nie mają nigdy problemów i zawsze są planowane do pracy. Jeśli chce się pracować to można na prawdę dobrze zarobić. Mieszkanie też było ok, wiadomo nie był to jakiś mega hotel, ale było schludnie i czysto więc to chyba najważniejsze. Obecnie jestem w Polsce ale planuje znowu wrócić do Holandii w sierpniu i mogę polecić wyjazdy z Axidusem !

Przemo

Jest ok, mam porównanie z innymi agencjami gdzie pracowałem. W każdej agencji są plusy i minusy. Pracy jest sporo pracuje praktycznie cały tydzień i jak do tej pory soboty też mam pracujące. Mam też auto firmowe więc nie narzekam. Ogólnie agencja spoko można z niej skorzystać.

Tigerrrrr

Byłem 2 lata temu, rok temu i jadę ponownie w tym roku i to chyba mówi samo za siebie. Czy polecam? Owszem, ale tylko dla osób, które jadą pracowac, zarobić i chcą odłożyć jak najwięcej. Jeśli spełniasz te warunki do tego jesteś w miarę elastyczny i potrafisz dostosować się do wymogów jakie stawia przed tobą sytuacja, to polecam. Widziałem osoby, które już wysiadając z busa marudzily, że jadą na chwilę, że to czy tamto im nie odpowiada i fakt, pracowali parę dni, zwijali manatki i wracali z niczym, albo rekrutowali się do innych agencji, po czym wracali do Polski z wielkim rozgoryczeniem i opinią, że zostali (usunięte przez administratora) Ja jestem od lat zadowolony, ogólne podsumowanie współpracy z tą agencją wypada bardzo pozytywnie.

Mati

Dobrze napisane.....jak prawdziwie

Zosia

Moja mama wyjeżdżała na ofertę świąteczną na krótki okres czasu i jej się podobało, pracowała na kawie i z tego co mówiła praca nie była ciężka. Mieszkała w pokoju z Panią, z którą cały czas ma kontakt i w tym roku też będzie chciała jechać jak będzie taka opcja więc chyba agencja nie jest zła.

Mati

Wyjechałem z Axidusem miesiąc temu i jestem zadowolony. Pracuję na sałatkach, mam dużo godzin pracy, dobrą stawkę i normalne warunki zakwaterowania. Jestem uczniem, mam zamiar popracować jeszcze miesiąc i wrócić do kraju na zasłużone wakacje. Jak ktoś się obawia to radzę zaryzykować bo warto.

Agrypin88

Ja też jestem zadowolony. Nigdy nie zaspałem do pracy ani nie spóźniłem się na busa. Wywiązuję się ze swoich obowiązków i wszystko jest OK, nie to co niektórzy, a potem narzekają, że niskie wypłaty - jak nie chodzi się do pracy 2-3 razy w tygodniu, to potem nie dziwota, że wypłata niższa. Pozdro

Sylwia

Byłam w Holandii przez Axidusa już dwa razy, w lipcu w tym roku jadę trzeci raz. Jak dla mnie agencja wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pieniądze zawsze są na czas, wypłata się zgadzała, warunki mieszkaniowe ok. Co do pracy to jeśli chce się pracować to ta praca jest, ale trzeba mieć świadomośc, że jedzie się tam żeby zarobić i pracować a nie na wakacje, tak jak to wiele osób myśli. Z godzinami tak samo, ja nigdy nie miałam problemu, więc polecam wyjazd przez to biuro.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.