Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Kkasia

Właśnie wróciłam do PL, pracowałam pół roku przez axidusa. Nie zgodze się co do braku godzin , bo godzin mialam dużo i nie było żadnych przestojów. Co do warunków mieszkaniowych były normalne, nie ma luksusów ale też nie ma co narzekać. No ale wiadomo ludzie różni. Ja polecam

Zawsze szczera

Pracowałam w Axidus w wakacje 2017 i 2018. Praca jak to praca. Wszędzie trzeba pracować jak chce się zarobić. Poznałam w Holandii wiele osób i ile osób tyle opinii. Ja tam byłam zadowolona ze współpracy z Axidusem. Miałam zawsze wypłaty na czas i zarobiłam niezła sumke na studia. Jak ktoś przyjechał do pracy, żeby zarobić, a nie balować to na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie.

Student

Pracowałem rok temu na wakacjach za pośrednictwem axidusa i w tym roku tez się wybieram razem ze znajomymi. Powiem tak, jak ktos jedzie do pracy i zdaje sobie z tego sprawę to pracuje. Oczywiscie ludzi którzy przyjeżdzają tutaj w innym celu nie brakuje, a pozniej nagle mają pretensje o wszystko. Ja od początku wiedziałem po co jadę i najważniejsze bylo dla mnie zeby miec jak najwięcej godzin bo to się przekłada na kasę. Zarobiłem, jestem zadowolony i dlatego jade z nimi ponownie.

zadowolona

Pracowałam równo rok temu w Axidusie, spędziłam w Holandii 4 miesiące. Był to mój pierwszy wyjazd do Holandii. Mieszkałam w Maasdijk i dzieliłam pokój z 2 dziewczynami. Nie mogę narzekać, nie dość że pracy w tym okresie było sporo, pracowałam cały tydzień, to trafiłam na spokojną lokację i fają grupę osób. Miałam pracować 3 miesiące, ale warunki były na tyle satysfakcjonujące, że postanowiłam zostać nieco dłużej. Wróciłam do Polski bardzo zadowolona, nic złego mi się nie przytrafiło i myślę, ze jeśli będę chciała kolejny raz wyjechać do pracy do Holandii skorzystam z oferty Axidusa.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Agaton

Ja też nie narzekam, jestem od miesiąca i wszystko jest w porządku. Wypłata co tydzień, w mieszkaniu wszystko jest, praca trochę monotonna, ale taką lubię. Nie mam zastrzeżeń.

Ewelina

Ja pracuję od początku marca tego roku na produkcji, praca to głównie pakowanie przy taśmie. Zarobki na prawdę spoko, jeśli tylko chce się pracować to można dobrze zarobić. Polecam każdemu pracę w Axidusie !

Patryk

Masakra, przyjąłem pracowałem kilka dni i teraz tylko rezerwy. (usunięte przez administratora)Mówią w Polsce dużo godzin pracy jasne, do biura jak dzowniszs cisza nie odbierają tel.

Marlena

Pracowałam na szklarni z pomidorami rok temu i praca nie jest lekka, jest tam też gorąco, ale wypłata za to wynagradza. Zresztą to kwestia przyzwyczajenia. Nigdy nie miałam problemu z małą ilością godzin jak i z wypłatami. Nie wiem na co wy ludzie narzekacie. W tym roku też miałam jechać ale niestety plany się posypały. Jak będę chciała wyjechać w przyszłości ponownie to na pewno wrócę do axidusa.

Wyjechałam z koleżanką trzy tygodnie temu, opinie o agencji wiadomo-różne, ale to tak o każdej, znajomi nam polecali i nie żałujemy ani trochę, praca jest spoko, godziny też. Wypłata się zgadza a to najważniejsze. Ja polecam każdemu !

Anka79

Moim zdaniem Axidus jest rzetelną agencją. Szybko załatwili wyjazd, pracę, transport i mieszkanie. Pracowałam na szklarni, nie powiem warunki ciężkie, upał jak w saunie, ale praca pewna, godziny stałe, praca sama w sobie przewidywalna i jak wpadłam w rutynę szło szybko. Pracowałam 4 miesiące, chciałam zarobić i tak tez się stało. Nie wiem czemu tyle narzekania, nie doświadczyłam niczego złego ze strony Axidusa, wręcz przeciwnie. Przez pierwsze tygodnie pobytu miałam wsparcie ze strony oddziału w Polsce, dzwoniono do mnie, pytano jak mi się podoba, czy w czymś mogą mi pomóc. Raz zgłosiłam problem z mieszkaniem i po kilku dniach sprawa była załatwiona. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zarówno ja jak i osoby z którymi pracowałam jesteśmy zadowoleni ze współpracy z tą agencją.

Natan25

Jestem pracownikiem Axidus od kilku miesiecy. Przed wyjazdem miałem dużo obaw co do samej firmy po przeczytanych opiniach, ale moi znajomi mówili że to spoko firma i żebym spróbował. Wyjechałem i jestem naprawdę zadowolony. Mam sporo godzin, jeden stały zakład i wypłaty zawsze na czas. Faktycznie na początku było ciężko i musiałem się mocno skupić żeby nie zrobić jakiegoś błędu w pracy, ale teraz jestem bardzo zadowolony i ściągam tu swoją dziewczynę.

Krysia

To mój 2 raz jak wyjeżdżam z nimi. Zadowolona jestem pracuje na kwiatach, godzin dużo, praca do łatwych i lekkich nie należy ale jest ok. Ludzie narzekają ale sami sobie robią pod górkę - nie chodzą do pracy, nadużywają alkoholu. Ja Polecam!

Agapit

Ja jestem tu dopiero od trzech tygodni i żadnych przerw w pracy nie miałem, ale mój współlokator dwa razy z rzędu nie stawił się w pracy, no i w jego zakładzie zastąpili go kimś innym, a on musiał czekać dwa dni, aż zwolni się miejsce w innym zakładzie. Teraz pracuje normalnie. Także przerwę miał jakby nie było z własnej winy.

szanuj zielen

polecam jako byly pracownik eventy kwiaty kawe szklarnie harting i polecam jechac w parze samemu to zawsze gorzej

Ola36

Pracowałam w Axidus w zeszłym roku przy kwiatach i byłam bardzo zadowolona. Miałam dużo godzin pracy, jeden zakład i darmowy transport. Widzę, że w tym roku też rusza ta oferta i będę starać się również na nią dostać. Mi się podobało i polecam Axidus znajomym, a negatywne opinie znajdziecie o każdej pracy więc ja nie radzę na nie patrzeć a jechać samemu i się przekonać.

Robert

Jestem w Axidusie od 4 miesięcy i jestem zadowolony, praca bardzo mi odpowiada, wypłata na czas, stawka zgodna z ustaleniami, mieszkanie również nie budzi moich zastrzeżeń. Mam nadzieje, że uda mi się popracować do końca roku.

Koteczek

Wyjechaliśmy z chłopakiem 2 tyg. temu, baliśmy się bo opinie różne, ale znajomi polecali, nie żałujemy praca jest, godziny też. Jak na tą chwile zastrzeżeń brak

Adnan

Ja mam jeszcze bliżej do pracy, bo chodzę pieszo. Mieszkanko ok, wi-fi jest. Wypłaty co tydzień, nie mam co narzekać.

TTT

Pracuje przez axidusa i jest spoko. Spie na domku, do pracy jezdze rowerem, bo nie mam daleko, wplata splywa. Czego chciec wiecej?

AXIDUS

nie spałem na paletach, dostaje wypłaty tygodniowo, biuro odbiera telefon. na transport trochę sie czeka ale są nowe busy. ocena 4/5 na razie jestem prawie 4 tygodnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 76 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.