Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Transgourmet Polska Sp. z o.o.

malber 2016-05-16 16:39
W przypadku pracy fizycznej @iza nie ma takiej potrzeby, a z tego co widziałem to jest wiele takich możliwości, np jako kierowca czy też pracownik hali, ten drugi musi głównie posiadać chęci do pracy, ale i tak spokojnie dostanie umowę o pracę z tego co wiem
pracownik 2017-07-27 20:00
Przyjąłem się jako pracownik kompletacji zamówień. To co spotkało mnie na miejscu to totalny brak profesjonalizmu. Rozmowa rekrutacyjna z osobą która nie jest kierownikiem. Na szkoleniu bhp oraz podczas pracy dowiadujesz się rzeczy których nie było na rozmowie m.in. praca w weekendy.Kierownika poznajesz dopiero po dwóch godzinach pracy bo ktoś mu powiedział że jest nowy pracownik. Wcześniej rozkazuje ci przysłowiowy Pan "Mietek" żeby iść po kartofle bo brakuje w koszyku lub Pani "Zosia" żeby iść wyrzucić śmieci.Atrakcyjne wynagrodzenie.? 1450zł najniższa krajowa z 10% premią jest dla was atrakcyjnym wynagrodzeniem za ten syf który oferujecie.? Zacznijcie najpierw od wymiany swojej kadry żeby to jakoś wyglądało a potem zajmijcie się przydzielaniem obowiązków pracownikom kończąc na atrakcyjnym wynagrodzeniu jak jest opisane w ogłoszeniu!.
Iza 2017-08-03 19:13
@pracownik czy nie było wcześniej mowy o tym, że praca jest w weekendy? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą, że nie możesz pracować w weekendy? Czy ktoś miał podobną sytuację w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.?
Zostaw swoją opinię o Transgourmet Polska Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.