Opinie o MCKEEN-BEEF w Lisków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCKEEN-BEEF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCKEEN-BEEF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCKEEN-BEEF w Lisków

Miro

Witam oj dzieje sie tam ukrainiec na placu zamkniety w osobnym pomieszczeniu z biora boja sie zglosic a szef dumny bo kasa i kasa mniejsze o zdrowie praciwnikow i ich rodzin zrobia tak jak w sun garden w malanowie a w liskowie podejrzen wiecej bo coraz wiecej ludzi ma goraczke i brak smakow sami odpowiedzcie sobie wy pracownicy pieniazki nie wszystko nie szkoda wam zdrowia zeby poswiecic dla tego marnego zakladu

Miro

Wiem wiecej niz ci sie wydaje

Zeus

Ludzie urabiaja ręce A stary coraz to nowszym mercedesem lub porsche jeździ... I się śmieje że głupie polaczki cisną... są tony jest kasa ale kasa dla niego A wy dalej bujajcie się w tej melinie... teraz zrobicie po 8/9 tyś zł A potem jeszcze raz tyle wyjście na lekarzy...jezeli w ogóle jeszcze będzie co leczyć...

Echo i Jupiter

Widzę że się nic nie zmienia pracowałem kilka lat temu siedzi za na stołówce czy innych miejscach jaki tynk pracodawca nie domy a jak biegnie to do biura jeden po drugim i mówi ta co mówił obok kolega w pracy mówi problem do pracodawcy może mnie i tego samego siebie problem i mówicie bo ja piję to ja się nie odezwę a ja miejscowy blisko mam do pracy a ja tylko umie 1 stanowisko i tylko na tych fachowców co umieli roboty oni zajebiści a dzisiaj ma koronawirus i może robić z wami co niemu podoba a nic ani związków zawodowych ani nic jak masz problem z alkoholem to jest zwolniony a normalnie to powinien pracodawca pomóży

sdjfasdmfl
@Echo i Jupiter

Chyba za dużo %% wjechało ;)

Echo
@sdjfasdmfl

środki odurzające na zakładzie ciekawe co na to policja i inspekcja pracy

zimny jak lód
@Echo

Pracodawca nie podaje alkoholu pracownikom, a pracownik powinien być trzeźwy w pracy. Zgodnie z art. 52 par. 1 pkt 1 K.P. pracownik który stawi się do pracy w stanie nietrzeźwym może zostać zwolniony dyscyplinarnie. Od kiedy pracodawca ponosi winę za to, że pracownik stawia się do pracy pijany?

Kornel
@zimny jak lód

od kiedy na to pozwala. A pozwalają tam pracować ludziom pod wpływem alkoholu.

Szaryk

Pracowałem tam niecałe 4 l. Okres w tej pracy wspominam całkiem fajnie. Pracowałem typowo jako pakowacz, płaca nie najgorsza, umowa o pracę. Poszedłem z zamiarem spróbowania sił na produkcji a przerobiłem trochę dłużej niż sądziłem. Obecnie pracuję na ciężarówce jako kierowca. Pozdrawiam pracowników.

Prawda
@Szaryk

Wspominasz dobrze,dobrze ze siedzę bo bym upadł. Skoro tak jest dobrze to czemu sie zwolniles,albo czemu odeszli starzy pracownicy i nikt nie chce wrócić. Tak dobrze jest ze nawet zieciu odszedl bo nie da sie tam normalnie robic i w spokoju. Też tam robiłem pare lat,wiec wiem co tam śmierdzi. Nie życzę nikomu tam z nimi pracować

Szaryk
@Prawda

Zwolniłem się bo trafiła mi się okazja pracy nie do odrzucenia na tirach. Nie wiązałem od początku zostania tam na stałe, mam większe aspiracje niż praca na produkcji. Przez te 4 lata tam spędzone na nic nie narzekałem robiłem co swoje i tyle.

Hdidnd

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) juz,to co sie wyprawia to brak słów. Nie ma kto robic ludzie na nozu pracują juz przez siłę. Nie maja normalnych kierowników, mieli to pozwalali albo sami odeszli. Biorą z taśmy cp nie umie nic nie ma pojęcia a było trzeba jegp uczyć od podstaw nawet jak niz trzymać a teraz robią wielce kierownik z niego. Taki kierownik ze wystarczy dwa razy na niego krzyknąć i będzie płakał :). Co oni wyprawiają to nie ma na to słów

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MCKEEN-BEEF? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Dominik mlody

Ja ta pracuje już długo i mi wszystko odpowiada pieniądze na czas a to najważniejsze a jak się komuś pracować nie chce to zawsze tacy mają dużo do powiedzenia

Szczery

Juz zaczynają opuszczać pracownicy firme,wczoraj sie zwolnij jeden z trybowania ale spokjnie to dopiero początek. Reszta pójdzie za nim,co tam sie dzieje w tym zakładzie inne firmy sie bujaja z pracą a tam jakoś nie mogą. Potrzeba więcej takich zarządzających jak macie aktualnie

Firma już nie ma ludzi tylko zaczyna się wydzwanianie po ludziach żeby wrócili do pracy, ale po co dalej żeby sie denerwować i znosić humory zarządzających. Osobiście myślałem ze padnę jak to usłyszałem żeby wrócić, ale sie pytam po co skoro mam lepiej i lepiej płatna praca. Czasy sie skończyły że firma płacił najwięcej,ale to było kiedyś. Proponuje żeby zakład jeszcze zwolnił ludzi bo zapewnie jest ich za dużo. A jak tam placowy pracuje czy nie:),zapewne co nie którzy wiedzą o co chodzi:)

Prawda

Pan (usunięte przez administratora) jak ma nie dukać jak tak samo byle kiedy na %% sam robił (usunięte przez administratora)przy taśmie a teraz wielce fachowiec znawca zarządzania wołowiną,masakra. Na kosciach mieli tyle ludzi a teraz na palcach by ich policzył co zostali,tak samo na pakowaniu nie maja ludzi a gdzie tu na innych działach brak słów. Inne zakłady juz sie(usunięte przez administratora) z robotą a tu stoi w miejscu i ludzie przez siłę robią zaraz zaczną sie l4 bo na ręce nie wytrzymują juz. W pracy co to nie ja wielkie cwaniakowanie jaki to ja silny a na przerwie czy w domu tabletki i smarowanie maścią,po co to udawanie. Szkoda tylko waszego zdrowia

Mały gumis

Jaka tam teraz firma ochroniarska pilnuje? I czy są przyjęcia do ochrony pilnowania

Sprawiedliwy

Co tam ciekawego nowego na zakładzie, zapewnie nie jeden sie zastanawia albo chciałbym wiedzieć. To ja wam powiem Zaczyna im brakować ludzi,wydzwaniaja po tych osobach co zwolnili albo sami odeszli ale nikt nie chce wrócić, bo maja juz nową prace spokojniejszy i dobrze płatną w tym samym zawodzie. A zaczyna sie rynek ruszać i będzie towar potrzebny tylko szkoda bo maja ludzi na max 100 ton zeby zrobić i to na dodatek przez siłę ludzi którzy to robią. Dlugo oni tak nie wytrzymają i sami będą odchodzić albo na l4. A tak na margines panie majster R.... uważaj co mowisz,bo na zakładzie co innego i na hotelu do innych co innego mówisz i dużo:),nie możesz nie %%%%% proste :) Pozdro

Prawda boli

Taka jest prawda o tym zakładzie że % i środki odurzające,jakoś zarządzania w tym momencie spadła do zera nie maja o tym pojęcia. Maja takie ze pozbyli sie samych dobrych ludzi takich jak zarządzających jak i pracujących fizycznie. Np około od 2 lat nikt nie przyszedł do pracy z Polaków na pakowanie lub na przyjęcia, bo każdy zna już ten zaklad

Echo
@Prawda boli

Fox ok

Jupiter

Latanie jest piękne. nie macie o tym pojęcia, bo jesteście niewolnikami, więźniami swoich czasów ograniczonych do pieniędzy i władzy.

Jupiter

Niektórzy ludzie są niewolnikami nie tylko ciałem, lecz także duszą

Informator

Tacy mądrzy w tym zakładzie że naj piere ludzi zwalniają a teraz wydzwanianie sie zaczyna i proszę ich o wrucenie do pracy,tylko nie chcą wracać bo mają inne miejsce pracy. Było trzeba naj pierw pomyśleć ze nim sie zwalnia dobrych pracowników,szanujących prace. Ano jak to sie mówi piłka jest jedna a bramki dwie, piłeczka sie odbija.

Widzę znowu opinie usunięte które były normalne bez żadnych wulgarnych słów itd ,niby usunięte przez administratora. Taaa pewna osoba siedzi w biurze i dzwonił żeby tylko usuneli opinie te które im nie odpowiadają na portalu. Ludzie piszą prawdę a zaklad oraz pewna pani boją sie prawdy jak naprawdę jest. I tak juz ludzie wiedzą jaka jest naprawde firma,opinie juz sobie wyrobili i tak

Aaa

Oni nigdy nie myśleli normalnie, (usunięte przez administratora)A nie dawno stałi przy taśmie i głowę miał spuszcona. Zawsze zwalniali dobrych ludzi co mieli pojęcie o robocie itd. Ale przyjdzie teb moment że nie będą mieć ludzi,bo juz tak naprwde nie mają

QQQ

Co mogę powiedzieć, firma jak każda za darmo nikt nie płaci jak wszędzie. Ale jeśli szukacie stabilizacji to źle trafiliscie.Nie znacie dnia i godziny a wszyscy kłamią...Rada język za zębami i nie przestawajcie szukać... Pracy oczywiście ???? powodzenia.

@QQQ

Nigdy nie wiesz kiedy wylecisz,czy zrobisz coś dobrze czy źle nie ważne. Jak ma ktos lecieć to poleci,nie maja szacunku do ludzi ani tego co robią. Po paru latach picia zwolnili jednego majstra,robil co chciał z nimi i pił kiedy chciał. A ilu jeszcze jest co piją sobie kiedy chcą,wszystko fałszywe tylko i sprzedadzą za 5 zł jeden drugiego. Teraz ludzi zwalniają nawet za nic,a jak tylko minie kryzys to nie będą mieć ludzi bo i będę sie prosić żeby kto kolwiek przyszedl robić, tylko takich ludzi już brakuje dla tej firmy. Każdy już sie poznał na nich jacy są,omijać szerokim łukiem. Wiadomo wszędzie trzeba robic ale mozna pracować gdzie indziej za taką samą kase ale co naj ważniejsze w spokoju i bez stresu

Xxx
@Aaaa

Pewna pani i tak skomentuje twoja opinie że za picie kawy nikt nikomu nie będzie płacił ???? są ludzie i ludzie, ja przychodząc do tej firmy słyszałwm wiele negatychwnych opinii ale to jak zwykli pracownicy traktują siebie nawzajem to byłxm w szoku, podłość jednym słowem

Wtf
@Xxx

Jak słyszałeś negatywne opinie to po co zaczynałeś prace w tej firmie ? Jest kryzys to maja prawo zwalniać niepotrzebne osoby. Jak we wszystkich firmach w regionie

Taaaa
@Wtf

Tak maaz racje zwalniać nie potrzebne osoby,a jak sie uspokoi to będą się prosić o ludzi. Takie zwalnianie nie potrzebnych osób jak np z pakowania ok rozumie bo pił a naj lepsze to uczą na majstra pakowania MECHANIKA,tego jeszcze w tym zakładzie nie grali:),mechanik uczy sie na pakowaniu. Nie długo to będą brać ludzi z biura na produkcję bo nie będzie miał kto robic. Jest kryzys trzeba go przetrwać i robić dalej,zamiast zwalniać ludzi których sie ma i wiedzą co robić to lepiej wysyłać na urlopy bezpłatne każdego po kolei. Bo jak sie ruszy kazdy będzie mial w d....i pójdzie gdzie indziej do pracy. Dosyć firma nie ma juz ludzi do pracy to po tej całej akcji z wirusem nie będą mieć juz wcale. I taka jest prawda

Xxx
@Wtf

Ok, rozumie "kryzys" nie potrzebna jest większa liczba pracowników ale co to ma być jak po zwolnieniu pracownika za kilka dni umieszczane jest ogłoszenie o pracę?

ABC
@Xxx

W tym zakładzie zawsze tak było i będzie,ke...jaki był taki był ale wiedział kto co umi i nie doprowadzil bo do takiego stanu co teraz jest. Zeby zwalniać dobrych ludzi co znali sie na robocie i sam icj wszystkich nauczyl. A reszta tych zarządzających nie znają umiejętności pracowników tylko znają sie na %%alkoholu i co zrobić zrobic żeby swój tyłek uratować. Nigdy juz nie będzie w tym zakładzie dobrze, tylko coraz gorzej i coraz mniej ludzi

Dlaczego

Widzę są usunięte opinie na temat osób które powinny byc na kwarantalnym a były obecnie w pracy. Ktoś sie boi prawdy jak jest,prawda w oczy boli. A tak ogólnie cyrki sie dzieją nie złe w tym zakładzie.

Kkk
@Dlaczego

Pracodawca nie usuwa żadnych opinii, bo nie ma takiej możliwości, chyba ze posiada specjalny płatny profil, ale widać od razu ze tutaj nic takiego nie funkcjonuje. Jedynie Gowork usuwa niecenzuralne treści. Ahhh i radze ogarnąć podstawy języka polskiego. „Kwarantalnym”?? Litości....

P. P

Jeżeli decydujesz się na pracę w biurze i jeżeli nawet dostaniesz "szanse" żeby tam pracować to wiedz że nie na długo, jeżeli przyjdzie jakiś "znajomy" tracisz pracę z dnia na dzień bez żadnego wyjaśnienia. To są priorytety tej firmy usadzic znajomych i przyduu..

@P. P

Lepiej dac sobie spokój, chyba że sie chce siedzieć po 11/13godzin dzienne i jeszcze będzie nie odpowiadało że się chce iść już do domu. W tej firmie juz nie będzie dobrze jak kiedyś, zrobił sie jeden wielki bałagan który staje sie jeszcze większym. A tak na marginesie podobno ktoś z biura siedzi w domu na kwarantalnym,czyżby złapał ktoś wirusa.

Pracownica
@P. P

No nie wiem, ja dostałam ta szanse pare lat temu , robię swoją prace w 8 h i jakoś nikt nie chce mnie zwolnić... może dlatego ze pracuje a nie zajmuje się życiem i znajomościami innych ? Proponuje zweryfikować swoją postawę wobec obowiązków a później płakać i żalić się na forum. Prawda jest taka ze trzeba się przykładać do pracy , ale co w tym dziwnego? Za picie kawy raczej nikt płacić nie chce .

Jasne
@Pracownica

(usunięte przez administratora) PRACOWNICA zajmnij sie lepiej tym kto powinien pracować bo maja kwarantalne siedzenie w domu a przyszła sobie pewna osoboa do pracy gdyby nic. Prezes czy tam dyrektor tak samo nic nie robi sobie z tego,nawet osoba które (usunięte przez administratora)na zakladzie albo przychodzą (usunięte przez administratora)do pracy. Proste dobrze sprzedajcie innych i sie otrzymujecie gdyby nic sie nic nie stalo. (usunięte przez administratora)

ciekawa
@Jasne

No kim niby jest ?? Powiedz jak jesteś taki mądry

Przyszła pracownica

Czy mogłabym się dowiedzieć o warunki mieszkalne? Chciałabym rozpocząć pracę w tym zakładzie na klasowaniu ale ode mnie jest prawie 300 km więc proszę kogoś o odpowiedź Pozdrawiam

@Przyszła pracownica

Mysle ze najlepiej zadzwonić do biura i się dopytać .

@Przyszła pracownica

Daj sobie spokój lepiej,nie wiesz gdzie sie pchasz. Zastanów sie dwa razy....

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

• Jak się pracuje w MCKEEN-BEEF?

Zobacz opinie na temat firmy MCKEEN-BEEF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCKEEN-BEEF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCKEEN-BEEF