Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

bartłomiej

warto najpewniej sprawdzić nr telefonu albo mail na ich stronie, ja się tak kontaktowałem jak chciałem u nich pracować, ale to było już chwilę jakąś temu

Paulina Łapińska

Z całą pewnością mogę polecić firmę PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Praca w tej firmie jest idealna dla osób szukających dodatkowego zajęcia, przy którym można się rozwijać. Zlecenia wykonywane są zdalnie, można więc przeznaczyć wolną chwilę na podreperowanie domowego budżetu. Ponadto w każdym momencie można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie zachęcam.

ldz

Długo się czeka na akceptację i pieniądze, ale firma jest w 100% uczciwa i wiarygodna. Pracownicy też bardzo mili (przynajmniej w Łodzi :D).

Justyna Rzeszutko

Mam przyjemność pracować w tej firmie. Wszystko jest na swoim miejscu, pieniążki szybko trafiają na moje konto za zadania . Kontakt z biurem bardzo dobry, jeszcze się nie zdarzyło żebym miała jakieś problemy związane z tą firmą. POLECAM

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier robót
Wołów
JWW INVEST S.A.
logo firmy Referent
Wołów
Służba Cywilna
Karolina Napierajczyk

Polecam , praca latwa i przyjemna kasa na czas zero problemow

abc

Wydaje mi się, że na spokojnie można liczyć na dobre zarobki @hj, ale skoro są do tego odpowiednie premie to jeszcze lepiej

Dominika.Okoń

Witam, Firma PBR Media jest firmą rzetelną, zatrudniamy kilkaset ankieterów, co więcej nasi pracownicy są zadowoleni i chętnie współpracują z Nami. Jeżeli mają Państwo do Nas pytania, prosimy zgłaszać się drogą mailową, wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione. To my jesteśmy najlepszym źródłem informacji na Nasz temat. Nie boimy się konfrontacji z negatywnymi opiniami na Nasz temat. Służymy pomocą oraz jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania z Państwa strony. mail: dominika.okon@portal-badania-rynkowe.pl Okoń Dominika specjalista ds. HR lokalizacja Wrocław

Były Ankieter
@Dominika.Okoń

Po prostu lecicie w kulki.... dajecie ludziom za konto może 20, może 10 zł, kiedy sami za zwykłe założenie konta mieliby około 100 zł, jakby sami sobie polecili z tych samych systemów partnerskich z jakich wy korzystacie

sylka

@Ania a studiowałaś dziennie czy zaocznie? Nie wiem, jak mocno elastyczny grafik można tutaj wynegocjować.

Praca w firmie jest super opcją dla studentów. Pracowałam przez ostatni rok studiów i byłam bardzo zadowolona ze współpracy

NaPlusie

ja jestem bardzo zadowolona. Co prawda juz nie pracuje w tej firmie, bo zmienilam miejsce zamieszkania i studiów. Było super, byłam w stanie pogodzic studia dzienne i prace, fajne pieniazki, atmosfera spoko, i kasa była zawsze na czas. Nie mogłam narzekac !

Katarzyna Wiśniewska

Firma godna polecenia. Doskonały sposób zarobienia dodatkowych pieniędzy. Firma daje dobre wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Aska
@Katarzyna Wiśniewska

Na szkoleniu nie informują o ankietach po 1.30zł brutto! Nie wysyłają umowy dopóki nie założy się konta bankowego i trudno jest się dowiedzieć konkretów, dzięki czemu manipulują ludźmi podstawiając miłe panie prowadzące "szkolenia przez telefon".

Bartosz Rodziewicz

Z tego co widzę, wiele osób mówi, że firma ta przekształciła się w PBR Media, więc ocena PBR Media pasuje również tutaj. Nie rozumiem fali hejtu na tą firmę. Firma oferuje stanowisko ankietera online, na ktorym praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Jak na ilość włożonego czasu w każdą ankietę zarobek jest całkiem spory. Co prawda niektóre ankiety potrafią się ciągnąć przez dość długi okres czasu, jednak wtedy nie wymagają od Ciebie pracy. Kontakt z przełożonymi następuje poprzez maila i nie mam z tym żadnych złych wspomnień. Kontakt był miły, szybki i rzeczowy. Samemu wykonałem już dość sporą liczbę ankiet i jestem zadowolony. Polecam tego pracodawcę :)

kangur

@Igor ja tu od 3 miesięcy pracuję też sobie dorabiam i jest spoko, możesz startować.

Igor

właśnie się zastanawiam, czy startować do AK consulting, bo słyszałem że nadal rekrutują. chcę coś do studiów dorobić. Mówicie że warto? zależy mi na tym, żeby się adekwatnie rozliczali z wypłatą. w poprzedniej firmie był z tym problem.

Majki

Bardzo mi przykro patrzeć na taki rozlew nienawiści. Na szczęście rzeczywistość to nie anonimowe forum i tutaj AK Consulting wynagrodzenia wypłaca, wierzcie mi.

Zadowolona

Ja pracowałam, pracuję i będę dla nich dalej pracować. Do tej pory nie miałam, żednych komplikacji ani z pieniędzmy ani z kontaktem z pracodawcą. Według mnie firma ok.

gzn

Nie polecam współpracy z ta firmą. Po szkoleniu kontakt z biurem się urywa. Na wypłatę wynagrodzenia trzeba czekać wiele miesięcy. Pracownicy nie odbierają telefonów, nie odpisuję na e-maile i smsy. Trzymajcie się z daleka od AK Consulting.

Janek

Dorabiałem tam w trakcie studiów. Było okej, zawsze jakaś dodatkowa kasa wpadła do kieszeni.

Mariusz

Jak dla mnie praca bardo mi pasuje. Nikt nie narzuca mi stałych godzin pracy, a stawka jest zadowalająca. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie.

r

Nie polecam, 3-4 zlecenia, a później już inne osoby trzeba wykorzystywać. Poza tym mogą być problemy, o których nikt w firmie nie mówi (wpisanie do rejestru dłużników). Jak chcesz zarobić 300zł to ok, ale dłużej nie popracujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI