Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI
3 132 130 5 1
anonim Nowy wpis

niepolecam Nowy wpis

firma jest oszustwem na dużą skalę . W umowie miałem zapisane że nie mogę mówić nieprawdy na szkodę firmy więc pelnoprawnie powiem że firma mnie oszukał i nigdy nie otrzymałem mojego wynagrodzenia a kontakt z firmą jest niemożliwy. nie polecam, oszusci i tyle

Hjgg Nowy wpis

Jesteś zdziwiony bo ci kazali czy nie masz mózgu?

Tak1Nie1

Patrycja Nowy wpis
@niepolecam

Za ile miesięcy firma PBR MEDIA rzekomo nie wypłaciła Ci wynagrodzenia? W ogóle, jak to się stało, że dostałeś się do pracy w tym miejscu? Aplikowałeś na któreś ze znalezionych ogłoszeń, czy może w zupełnie inny sposób dostałeś się do tego miejsca pracy? Było wyjaśnienie ze strony pracodawcy, dlaczego nie otrzymałeś należnego wynagrodzenia? Przedstaw precyzyjniej swoją sytuację.

An

UWAGA!!! https://panel-waznaopinia.pl/site/login

Byly pracownik

Złodziejstwo!!!Traktują pracowników jak kretynów.

Pan

UWAGA, wciąż modyfikują swoje ogłoszenia żeby zdobyć jak najwięcej naiwnych, oto przykładowe z Rzeszowa, nie dajcie się nabrać na tych wyzyskiwaczy: Tajemniczy klient/ankieter zdalny wynagrodzenie nawet do 2 tysięcy ! Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 14:52, 3 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 474643125 Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie Dodatkowa / sezonowa Typ umowy: Umowa o dzieło OGŁOSZENIE AKTUALNE DO MOMENTU ZNIKNIĘCIA ZE STRONY, ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO ZGŁOSZENIA Z ZAŁĄCZONYM CV A gdyby tak móc pracować w domu, jak się ma wolną chwilę , i zarobić nawet 2000 tys ? Brzmi cudownie? Czytaj dalej, bo z nami jest to możliwe! A może pójść do sklepu i jeszcze zarobić ? U nas audyty Tajemniczego Klienta do 150 zł za jeden audyt ! Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy Zapewniamy w pełni elastyczny grafik, sam decydujesz kiedy pracujesz. Twoja praca polega na: - wyrażaniu opinii na temat testowanych produktów, - wyrażaniu opinii na temat testowanych usług, - wyrażaniu opinii na temat testowanych instytucji, - wypełnianiu ankiet w systemie online. Wymagamy: - pełnoletności, - chęci do pracy i zaangażowania, - dostępu do Internetu. Gwarantujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o dzieło, - pomoc na każdym etapie współpracy, - zdobycie doświadczenia zawodowego, - realny wpływ na jakość produktów i usług. Link do naciągacza z olx"a z takimi ogłoszeniami: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/ipmJp/

Tak7Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Witold

Może wiecie cos o pracy w firmie? Czy warto starać się ? Jaką umowę proponują na początek?

Tomash94

To że nie płacą za robotę to tam kij, ale myślicie że mogą skrasc dane osobowe typu dowody, dane logowania w bankach itd?

Patrycja

@Organizacja pozwu zbiorowego z jakiego powodu złożyłeś pozew firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Czy ta sytuacja dotyczyła tylko Ciebie? Możesz nas informować o bieżącej sytuacji Twojej sprawy?

Organizacja pozwu zbiorowego

Kochani, jakiś rok temu mnie oszukano, teraz mam stabilną pracę, więcej spokoju i... czasu ;) W związku z tym postanowiłem w końcu się za to zabrać i złożyć pozew, oczywiście możemy zrobić to wspólnie. Nie szkoda mi już tamtych pieniędzy, ale tutaj chodzi o sprawiedliwość :) Co prawda działałem w BOZ - ale to jedno i to samo. Odzywajcie się do mnie na maila, zabiorę się za to najszybciej jak będę mógł. Oficjalnie sprawę chciałbym złożyć do sądu w pierwszej połowie lipca. Kontakt do mnie: bartoszek534@wp.pl Ahoj!

Gueen

http://www.kk-affiliate-group.eu/kontakt To jest link do ich strony @Patrycja nwm czy jeszcze to jest aktywne ale wtedy co pisalam wczesniej to byla aktywna strona

Patrycja

@Gueen na jakiej stronie są podane te informacje? Możesz ją tutaj podać? By pisać o zmianie nazwy firmy trzeba mieć potwierdzenie, by nikogo nie wprowadzić w błąd. @anonymous czy udało Wam się odzyskać pieniądze? Zrobiliście coś z tym? Informuje na forum o aktualnym statusie sprawy.

Gueen

Oni zmienili nazwe na KK Affiliate group, i zmienili rowniez siedzibe wszysto jest podane na tej stronie jesli ktos jest zainteresowany

Ulka

Może już macie wszystko zapłacone tylko przeoczyliście?

Karo

Myśleliście nad tym, aby ich zaskarżyć? Ktoś to zrobił? U mnie ta sama sytuacja, nie dostałam wynagrodzenia i brak jakiegokolwiek kontaktu.

Niki

Każdy może założyć własną firmę i zarabiać na innych. Konkurencja inspirowała do pisania?

Wojtek

Co tu dużo mówić moi drodzy Firma pana Krzysia na was zarobiła, tak samo jak na mnie Oni sprzedali ankiety firmom Firmy otrzymują informacje o stanie rynku Pan Krzysiu zarabia Szkoda tylko że najmniejsze trybiki tej machiny nic nie zarobiły Ale muszę przyznać że szacunek dla pana Krzysia Tak okradać ludzi to już jest na prawdę sztuka Oczywiście o ile Krzysiu wgl istnieje A no właśnie Z chęcią przyjadę się do tego Wołowa i zobaczę na jakie pole była zarejesttowana firma

Tak7Nie

Zespół PBR MEDIA

Witamy, Pity dla wszystkich pracowników którzy otrzymali wynagrodzenie w 2017 roku będą wysyłane drogą elektroniczną do końca lutego bieżącego roku. Jeżeli ktoś zmienił swój adres mailowy proszony jest o kontakt @: pity2017@portal-badania-rynkowe.pl Pozdrawiamy Zespół PBR MEDIA

M

Najpierw przelejcie pieniądze za kampanie z 2017 roku

ona
@Zespół PBR MEDIA

PROSZE O PIENIADZE Z "BADAJ OPINIUJ ZARABIAJ"!!! ZGLOSZONE DO PIP!!!!!!!

Zielona
@Zespół PBR MEDIA

To może w końcu przeslecie ten pit jest już marzec! Nie zostawię tak tego!

@Zespół PBR MEDIA

ja też PIT-u nie otrzymałam, zero odzewu co się dzieje z tą firmą?!? Nie zostawię tego tak!

anonim007xd
@Gość

ja również nie otrzymałem PIT-u. Macie z nimi jakiś kontakt, bo u nich wszystkie telefony są nieaktywne.

@anonim007xd

zero kontaktu, zero odzewu, kilkukrotnie pisałam maila na adres @: pity2017@portal-badania-rynkowe.pl, niestety nie dostałam odpowiedzi. Najdziwniejsze jest to że moi znajomi PIT otrzmymali, a ja nie. Numery podane na stronie firmy nie działają, siedziby nie istnieją ja nie wiem co się z tą firmą dzieje!?!?!

@Gość

ja również nie otrzymałam, a moja znajoma tak

Aida
@Zespół PBR MEDIA

Zero odzewu z ich strony i widzę że nie tylko u mnie

Karolina
@Zespół PBR MEDIA

czas na składanie PIT-u się powoli kończy, którego mi nie wysłali, co zrobić w takiej sytuacji, jeśli nie wyślą do końca kwietnia??

Arek
@M

Jest jeszcze ktos kto nie dostal Pitu? Co robic w takim wypadku ?

@Arek

Ja też dalej bez PITu....

Wiola
@Gość

Ja również nie dostałam, okazuje się że jestem jeszcze zarejestrowana w Urzędzie Skarbowym,a już od dawna nie mam nic wspólnego z tą firmą, brak PITu , brak odezwu, co zrobiliście z tym?

anonymous

UWAGA!!! TA FIRMA NIE PŁACI ZA WYKONANĄ PRACĘ.

Tak2Nie

M

(usunięte przez administratora) We wrześniu wystawiłem rachunek z kampanii startowej i do tej pory nie ma wypłaty. Non stop tłumaczą się dodatkowymi weryfikacjami. Omijać szerokim łukiem wszystkie firmy związane z Krzysztofem Kujawińskim.

Tak6Nie

@M

A masz z nimi jakiś kontakt?

Patrycja

@Aleksandra, co się stało, że firma nie ma strony internetowej? Dlaczego tak jak napisałaś po zaliczeniu starteru nie ma możliwości robienia samych ankiet? @Dominika_Łódź, czy Twoja sprawa z PIT-em już się wyjaśniła? Otrzymałaś dokument? Sporo osób na forum napisało odnośnie sytuacji z PIT-em. @Gośka, składałaś do Urzędu Skarbowego już jakieś dokumenty w tej sprawie? Podzielcie się na forum jak sprawa została rozwiązana oraz co się dzieje z PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI.

Gośka

Podbijam pytanie.... Czy jest ktoś, komu udało się z nimi skontaktować? Dzwoniłam do Urzędu Skarbowego w Wołowie. Polecono mi złożenie pisma, w którym tę sytuację opiszę. Jutro wysyłam list, bo jedyne maile jakie do nich dochodzą to na adres, który podano tutaj jako kontaktowy w razie zmiany adresu e-mail. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że w tym wypadku może zostać wszczęte postępowanie, a na pracodawce zostaną nałożone ogromne kary. W piśmie należy dołączyć korespondencję. Można również złożyć zeznanie w swoim urzędzie i udokumentować je np. potwierdzeniem przelewu i umową. W moim Urzędzie skarbowym nie ma nawet informacji o tym, żebym pracowała w tejże firmie...

Agnieszka

Czy ma ktoś może jakieś info na temat tych nieszczęsnych pitów?

Arek

Udalo sie komus skontaktowac z biurem albo kims w sprawie Pitow? Ma ktos jakis nume?

Dominika_Łódź

To przechodzi ludzkie pojęcie... Najpierw dostałam żałosne pieniądze za te wszystkie konta i czekałam na nie ponad dwa miesiące, a teraz ci (usunięte przez administratora) nie wysłali mi PIT-a ;)

Aleksandra

Strony już nie mam i mam nadzieję, że firmy również. Kolejna firemka, która oferuje jakby nie było angażującą pracę za 100 zł. Później po zaliczeniu starteru nie ma możliwośći robienia samych ankiet, na których najbardziej mi zależało. Szkoda, że dałam się nabrać. Niby wszystko jest powiedziane ale skrupulatność ankiet bankowych łącznie z rozwiązywaniem umów nie jest warte wynagrodzenia.Sama nie wiem czy nie mam jeszcze jakieś długu w bankach :(

Cezary

Czy dowiem się co się dzieje?

Anna

Firma skasowała stronę internetową, wszystkie emaile oraz telefony ("nie ma taiego numeru" bądź "poza zasięgiem"). Można pożegnać się z otrzymanie jakichkolwiek PITów. Na szczęście dostałam swoją wypłatę, bo upominałam się o nią niemal codziennie. Teraz myślę, że będzie to niemożliwe. Zdecydowanie odradzam!

Tak5Nie

????????

Ja również czekałam 5 miesięcy na wypłatę wynagrodzenia. Długo również czekałam na zwrot pieniędzy. Dużo zabawy, a kasa marna. Nie warto się w to wogole bawić. Nie polecam.

Wojtek

Panie Tomku nie wiem ile Panu zapłacili, ale to jest żałosne. Rzekomo zarobiłem prawie 150 zł za "kampanię" pieniędzy nie widziałem Firma nie odpowiada na moje maile A teraz jeszcze się pier**** z tymi jeb**** bankami bo trzeba zamykać konta. Ja na tej pracy nic nie zarobiłem a tylko jeszcze straciłem. Dużo nerwów, czasu i co najgorsze także realnych pieniędzy bo jak się okazuje niektóre konta mają co miesięczną opłatę UCIEKAĆ!!!

Damiano

(usunięte przez administratora) obiecują zarobek dodatkowy, za banki płaca grosze i co najlepsze po założeniu kont w bankach już nie ma innych ofert i blokują konta użytkowników na ich stronie! Unikajcie tej firmy!

Albert Einstain

Powiem jak tam jest, nie mam zamiaru owijać w bawełnę. Sam\a zdecydujesz. Na początku na szkoleniu zaczniesz swój pakiet startowy. Przygotuj się na zakładanie kont bankowych w 8 bankach. (pamiętaj, potem wszystkie musisz zamknąć) Teraz, po 3 miesiącach dostaniesz pierwszą wypłatę, to będzie jakieś 200zł max. Ja czekałem ponad 3 miechy, bo stwierdzili że muszą to jeszcze raz sprawdzić. Kazali założyć konto w credit agricole gdzie za miesiac płacisz około 10 zł. Za inne, niektóre konta płacisz, od 4 do 6zł. Za kartę. Teraz najlepsze, do dziś nie dostałam zwrotu kosztów, czyli jakieś 70zł za banki. Choć wysłałam wniosek z dowodami itp. Z czego wypłate dostałem 160 coś. Tak też zakończyła się moja współpraca z tą "firmą". W momencie mego odejścia, biuro w którym mnie "szkolili" już nie istniało. Jeszcze komunikacja, no tak, oni ci będą odpisywać dopóki nie zrobisz startupu i to to z tym różnie. Może być to spowodowane dużą rotacją, ktoś odszedł to też nie miał kto odpisać na maila. Dzwoniłam pod dwa ich numery, pod żaden się nie dodzwoniłam. Ogólnie po zakończeniu startupu nie ma też już więcej ofert pracy. Jak tak czytam opinie, to wygląda to jakby im zależało tylko na startupie, a potem mieli by gdzieś cię gdzieś. Polecam zastanowić się dwa razy, czy na pewno warto poświęcać czas.

TakNie

Zostaw opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

Chcę opublikować:

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie