PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI

Wołów

Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI

Wroclove

Nie polecam a w ręcz odradzam! Rozmowa kwalifikacyjna? 2 słowa i już zaprosili mnie na "zajęcia". Przyszedłem 15min przed czasem (taki dojazd) a na miejscu już była Pani prowadząca i jakiś chłopak (rozmawiali jak by znali się od małego :P). Gdy umowy zostały nam wręczone a Pani powiedziała o "kampanii startowej" to mówił innym że już gdzieś kiedyś pracował, że zakładasz konta i potem zamykasz a Ty zgarniasz za to pieniądze...w tedy to jeszcze nie wyglądało mi podejrzanie :/ Teraz mam do zapłacenia 45zł i 6gr tym wszystkim bankom. Liczyłem że dostane swoje pieniądze i że PBR zapłaci za mnie (wg umowy) ale jak sie okazało "za późno się do nich zgłosiłem o zwrot kosztów"... Omijajcie szerokim łukiem...

Aaaaa

https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/formularz/158 Wysyłajcie proszę skargi do PIP

Ania B.

Tragedia. A zapowiadało się tak dobrze jako dodatkowe zajęcie. Już nawet nie przeszkadzałoby mi to że firma za założenie przeze mnie konta ma więcej kasy. Ja i tak zatrudniłam się u nich żeby dorobić a nie zarabiać kokosy. Szkoda że sami sobie są winni nie wypłacając na czas wynagrodzenia (czekałam ponad 3 miesiące). Jeśli to byłoby ustalone od razu że wypłata będzie co 3 miesiące to dla mnie spoko, pracuje więc mam dochód a ten traktowałabym jako dodatkowy. Ale widać że firma ma gdzieś opinie ludzi i szuka osób, które przejdą pakiet próbny i potem zrezygnują bo na wypłatę tyle trzeba czekać. A wystarczyłoby żeby w terminie wszystko wpłacali to i więcej ludzi chciałoby z nimi współpracować i zarabiać na nich i my byśmy sobie coś dorobili i byli zadowoleni. No szkoda. Mają szczęście że dziś otrzymałam przelew bo gdyby nie to zgłosiłabym sprawę do PIPu. Jeśli zmieniliby podejście chętnie bym wznowiła współprace

anonymous

Zdecydowanie nie polecam. Fatalna organizacja ze strony pracodawcy. Problem z uzyskaniem jakichkolwiek informacji. Czas oczekiwania na wypłatę to ponad 3 miesiące, dochodzące do 4. A wypłata wcale nie jest jakas powalająca w porównaniu do poświęconego przeze mnie czasu na wypełnienie ankiet. Zdecydowanie odradzam. Za dużo kombinowania z tym wszystkim niż jest to warte.

Patrycja

@Gosia czy rozmawiałaś z pracodawcą o oczekiwaniu na wypłatę? Czy zdarzyło się to raz czy więcej razy? @gość powiedz dlaczego odradzasz pracę w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy tutaj?

Gosia
@Patrycja 18.09.2017 15:54

Najbardziej niepodoba mi sie nieterminowość i brak kontaktu z pracodawcą. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą!!!

gość

PBR MEDIA Krzysztof Kujawiński, KK Affliate Group i BOZ Online Sp. z o. o. to jedno i to samo. ODRADZAM.

Gosia

Firma Portal-Badania-Rynkowe jest nierzetelna. Naraża swoich pracowników na straty. Czas oczekiwania na wypłatę przewyższa 21 dni, o których jest mowa w umowie zlecenie i umowie o dzieło.

Patrycja

@Magda rozmawiałaś może z pracodawcą na temat tego, że za mało Ci wypłacili? może pomylili się. W takiej sytuacji najlepiej interweniować. Najlepiej wstawić się osobiście w firmie.

Magda

Całkowicie odradzam pracy w pbr. Nie licząc tego ze oczekiwanie na wypłatę to Ok 3 miesiące to na dodatek się nie zgadza. Osoby pracujące w oddziale znajdującym się w Krakowie nie odbierają telefonu. Sam szef odnośnie wypłaty nie odpisuje na maile, dopiero kiedy napisałam, ze sprawę zgłoszę do państwowej inspekcji pracy byli łaskawi mnie oraz mojego kolegę wypłacić po tygodniu od wiadomości. Interesują się ankieterami do momentu aż przekażą wszystkie ankiety, a potem maja ich gdzieś. Firma nie jest dla mnie kompetentna ani słowna.

Student

Działanie firmy jest proste: 20 pracowników - większość to HR + Prezes. Firma podpisuje umowę z bankami. Za każdego pozyskanego klienta dostają powiedzmy 500zł. Tym pięknym klientem jest Ankieter zatrudniony na umowę zlecenie. Po miesiącu ma on już 20 kont bankowych na swoje nazwisko. Firma i jej pracownicy zyskują 10000 zł a oni tym czasu wypłacą lub nie jakieś 500zł. Interes życia ! Prawie jak piramida finansowa. Nic tylko zakładać podobne biznesy 10/10 !!!

mb

NIE POLECAM czekam już ponad tydzień na wypłatę szkolenie zostało przeprowadzone nie do końca i wielu rzeczy musiałem się sam domyślać kompletny brak kontaktu i nikt nie wie czemu moja wypłata została wstrzymana a dziś przeczytałem w umowie że mogą mi wypłatę wstrzymać do 60 dni kalendarzowych miałem mieć zapłacone po 20 złotych za ankiety profilowe i po 200 za konta bankowe tymczasem okazuje się że stawka jest godzinowa i za to wszystko co zrobiłem dostane niecałe 190 złotych śmieszne pieniądze jak na takie warunki jeśli to w ogóle można nazwać pieniędzmi uprzedzam nie pracujcie dla tych wyzyskiwaczy i kłamców pracowałem pod w oddziele we Wrocławiu ale dodaję do każdego bo to co oni robią to czysty wyzysk nie wiem jak Ci ludzie mogą spać po nocach

Karolina1121

Czytam te wszystkie Wasze opinie i powiem Wam jedno : za dwa dni miałam przejść pierwsze szkolenie na którym miałam założyć aż 5 kont bankowych, całe szczęscie nie podpisałam z nimi umowy, i na tym zakończy się nasza współpraca

Ania.anna

Kategorycznie odradzam podejmowania zlecenia w tej firmie, z siedzibą w Katowicach. Zajmowałam się głównie zawieraniem umów z bankami, zajęło mi to niecałe 2 miesiące, gdy ukończyłam zadania, moja "przełożona "nie poinformowala mnie, że mam się zgłosić do niej. Po pewnym czasie, sama postanowiłam sprawdzić jak idzie sprawdzanie moich zadań i okazało się, że mam dwa zadania do poprawy. Te poprawy wymagały ponownego zrobienia zdjęcia logowania na strony banku. Sprawdziłam dokładnie zadania i w każdym pisało o jedonokrotnym wysłaniu zdjęcia z logowania, co zrobiłam o wiele wcześniej. Napisałam do Pani Jagody A. , że proszę o usunięcie tych zadań do poprawy, gdyż zgodnie z poleceniem, zostały one należycie wykonane. Na co Pani Jagoda Odpisała mi, ze nie wykonałam zlecenia w terminie i nie dostanę wypłaty ... pani Jagoda wydaje się byc osoba niekompetentna na to stanowisko, a komunikacja z tą Panią odbiega od normy.

!!! PBR OSZUŚCI !!! PORTAL BADANIA RYNKOWE PL TO NACIĄGACZE Wciskają bajki, aż się niedobrze robi... Po cudownych obietnicach łatwych, przyjemnych pieniędzy za niewielki wysiłek, zostajesz z dziesiątkami kont bankowych, czy wręcz zadłużeniami. Na rzekomym "szkoleniu" tak naprawdę tylko podpisujesz papiery, zakładasz konta, gdzie wiele z nich jest płatnych. Po wysłaniu do nich maili o przelanie pieniędzy na utrzymanie kont i testy kart musisz się upominać o pieniądze, a jak prześlą, to parę złotych zamiast obiecywanych kwot. Właśnie dostałam list jednego z banków, że moje konto jest zadłużone na ponad 100 zł! Taka to "praca", ruchają po całości. Oczywiście kontakt z nimi się urywa w pewnym momencie, bo jakże by inaczej. PORTAL BADANIA RYNKOWE TO ZWYKLI OSZUŚCI, WYŁUDZACZE. NICZEGO NIE PODPISUJCIE, JEŚLI NIE CHCECIE BYĆ OSZUKANI!

Ankieter123

LUDZIE ! Czy wy jesteście jacyś porąbani? Ja nie wiem kto pisze te komentarze. Zakładacie konta bankowe, firma zgarnia za 10 kont poprzez systemy partnerskie, takie jak np. TM EFEKT / m2m / comperia i inne za was około tysiąca złotych, z czego może wam da za jedną ankietę / jeden bank jakieś 10 zł, może łaskawie 12 zł... śmiech na sali. Po prostu zarabiają na danych osobowych nowych, jak sądzicie - czemu banki? bo banki płacą jak najlepiej, sami sobie możecie polecić barany te konta i zgarniecie ponad tysiąc złotych... i to bez uzupełniania jakichś ankiet... wpisz jeden z drugim czy z drugą sobie w google comperia albo system partnerski bankier albo ebroker i zrozumiecie, albo dalej jak te barany założycie 10 kont, firma zarobi 1 tys, a wam do 100 zł i będziecie się cieszyć. Tylko nie mówcie, że was firma oszukuje, bo tego nie robi, tylko wykorzystuje waszą niewiedzę. Ps. Kiedyś tak jak Wy i ja byłem baranem, ale zrozumiałem w porę o co tu chodzi i jak jestem robiony "na szaro".

Dagmara

Myślicie, że firma jest ok? To nie niestety nie jest! Wszystkie ankiety skończyłam w pierwszym miesiącu, potem wysyłałam informację, że już wszystko zrobione bo tak nas poinformowano i po 3 miesiącach poszłam z pytaniem co się dzieje, że wszystko jest oczekujące i nic się nie zmieniło od 3 miesięcy!!!! Pisałam, dzwoniłam i zero odzewu i z niektórych niezatwierdzonych akcji zrobiły się oczekujące. No więc dalej czekam, po 6 miesiącach - kiedy już dawno mam pozamykane konta w bankach itd., idę do siedziby a oni się tłumaczą że email nie działa, czat na stronie nie działa i tel nie działa. Po krótkiej rozmowie i otrzymaniu tel do kontaktu w tym samym dniu, wszystkie akcje mam zatwierdzone ale i moje uczestnictwo jest usunięte, nie mam żadnych opcji. W sumie nie ubolewam nad tym bo po 7 miesiącach nie dostałam ani grosza. Dodatkowo pieniądze za mieliśmy dostać z góry za banki za ich czas aktywacji. 7 miesięcy i co mam to usunięto mi konto. Nie piszcie że to normalna firma, ona szuka tylko takich naiwnych. Ci co mówią pozytywnie, niech podadzą imię nazwisko Facebook, wątpię że zrobią, jest to przykre ale prawdziwe.

Niezadowolona

Bardzo słaby kontakt z firmą, pomimo wykonania pakietu startowego w czasie krótszym niż wyznaczony w kontrakcie pieniędzy nie widziałam i nie zobaczę ponieważ według nowej koordynatorki "przekroczyłam czas" . Zwodzenie pracownika miesiącami, rzekomo ankiety wysłane są do sprawdzania a ostatecznie i tak można usłyszeć że "nie zostaną sprawdzone przez zbyt długi czas wykonania zadnia". Dlaczego za brak organizacji firmy winę ma ponosić pracownik?

Niezadowolona

Nie polecam, 4 miesiące czekam na pieniądze, również na konta testowe, na których tworzy się debet. Parę prób kontaktu, bez żadnego rezultatu. Masakra, za 200 zł tyle nerwów.

Niko.N

Jedyne do czego można się przyczepić to sposób zarządzania czasem. Niekiedy po prostu go brakuje bo zadania trwają dłużej niż zakładałeś. Ale co by nie mówić to i tak sto razy lepsza praca od tego co proponują dla studentów.

Bartolomeo_180

Ja nie mam praktycznie zastrzeżeń do tej pracy. Warunki są bardzo jasne, jeżeli ludzie mieli jakieś problemy to tylko z własnej winy, bo nie potrafili czytać umowy ze zrozumieniem. Ogólnie polecam. Daję takie 9/10!

Pasha

Super praca! Wszystko przebiega sprawnie, nic się nie męczysz, tylko wypełniasz jakieś banalne ankiety, a co miesiąc na twoje konto spływa parę stówek. Wiadomo, nie jest to jakaś szczególnie rozwojowa praca, ale na okazyjne dorobienie sobie w sam raz.

Corina

Moim zdaniem praca dla tej firmy to idealne rozwiązanie, kiedy jesteś studentem albo gospodynią domową. Praca nie pochłania dużo energii i czasu, można dorobić pieniądze. Ale nie spodziewaj się wielkich sum ani jakichkolwiek możliwości rozwoju.

były
@Corina 24.03.2017 12:53

LUDZIE UWAŻAJCIE CO PODPISUJECIE! NA każdą negatywna odpowiedź pojawia się pozytywna. Nie pozwólcie się wykorzystywać. To są pozory, moja siostra pracuje jako tajemniczy klient i nikt jej nie każe kont zakładać w banku z czego mają hajs... Pamietajcie: Jeśli ktoś ma tu pozytywną opinie, to niech zdrowo się zastanowi czy nie jest maminy.

Ketut

Praca z tą firmą to była przyjemność. Bardzo jasna umowa i zasady, na szkoleniu nawet je głośno czytaliśmy, aby nie było wątpliwości. Praca szybka i prosta, a wypłata przyszła na czas. Polecam tego pracodawcę.

Ember

Smiecch na sali. Kaza zakladac konta w bankach na wstepnym szkoleniu z czego maja gruby haja...a ty nie masz nic albo grosze. Nie zgodzilam sie , poniewaz poten jak chcesz zalozyc lokate to dla nowych klientow sa lepsze warunki....a oni obracają kota ogona, że czlowiek to zrobi...i nawet nie wie .... pani powiedziala że jak tego nie zrobie to rowna sie rezygnacji... szukaja osla pod przykrywka pracy tajemniczego klienta...z pozoru wszystko fajnie profesjonalnie. Moze warto zglosic to w knf lub w instytucji ochronie danych.

Ciekawski

Witam.niedawno dołączylem do tego portalu. Skad wiadomo ile sie dostaje za dana ankiete? jak zdecyduje że chce skończyc kampanie to gdzie kliknac zeby wypłacić kase

Nickerman

Mi wypłacali zawsze na czas. Raz było spóźnienie bo padł im jakiś tam system ale tak to ok.

czas czekania na wypłatę fatalny, brak kolejnych ofert po szkoleniu, praca łatwa i mało pracochłonna, ale możnaby na początku powiadomić osobę podejmującą się tegoż działania, jaka jest rzeczywistość- są lepsze alternatywy. odradzam, albo jak ktoś się zdecyduje, niech ma świadomość, jaka jest rzeczywistość u większości zatrudnionych.

Kud

Czy możecie napisać jakie są podstawowe zarobki na początku? Bo mam wrażenie że to zależy od miejscowości. Pani rekrutująca w Rzeszowie mówiła o kwocie 180zł brutto na początek, natomiast kwotę maksymalną którą wypłacili pracownikowi w firmie to było 380zł. Jak to wygląda w innych miastach?

Graża

Ta praca jest fajna, zwłaszcza, jeśli masz pomocnych znajomych. Mi sprawiało przyjemność testowanie tych wszystkich produktów i tworzenie ankiet. Fajny sposób na zarobienie pieniędzy.

Vki

Nie polecam! Na wypłatę, czekam już tyle czasu,ze szkoda słów do tego wszystkiego Pani, z którą byłam w ciągłym kontakcie mailowym, kiedy wszedł temat pieniędzy po prostu mnie olala, przestała odpisywać na maile, telefonów tez nie odbiera a wypłaty nadal brak... na akceptację ankiet czekałam miesiąc, po czym jedna ankieta była źle wypełniona i trzeba było ja poprawić okej ale co za tym idzie? Oczywiście kolejny miesiąc czekania! Z ciekawości wchodzę co jakiś czas i sprawdzam jakie są nowe oferty pracy ale co mogę powiedzieć skoro od ponad miesiąca nie ma żadnej oferty. Szkoda czasu i nerwów

wojcic

To jak jest z tą firmą? Oszuści czy nie? Mam ofertę pracy w prb jako ankieter zdalny

Miłosz

Brak minusów po pierwszych dwóch miesiacach pracy - latwo z zrozumieniu umowa, wszystko jasne i wyraźne omówione podczas spotkania w biurze. Polecam firmę

Bohme
@Miłosz 24.02.2017 15:09

a czy wypłatę dostałeś na czas? :> możliwa pochopna opinia

aleksandra34567

pracowałam dla tej firmy, wyplate ktora dostalam byla zgodna z ustalona, ale dodatkowe pieniadze, ktore mialam dostac za polecenie osob przepadly, czekam 6 miesiecy. Proba kontaktu z firma stala sie niemozliwa, nie dostaje zadnych odpowiedzi.

Konrad

Profesjonalizm z zakresu analizy rynku na najwyższym poziomie. Specjalista jakich mało!

Oszukany

Jeden wielki wałek, firma pod przykrywką ankiet każde nam zakładać konta bankowe, wy zakladacie oczywiście z ich linku przekierowującego a oni mają z was hajs. Wy dostajecie grosze albo nic, a później trzeba jeździć po bankach i wszystko odkręcać bo niektóre konta nie są darmowe o czym pani na "szkoleniu" nie wspomina. Nie dajcie się oszukać

Kolos

Śmieciowe zakładanie kont bankowych a opinie kupione

martucha

świetne podejście do pracownika ze strony pracodawcy, pieniążki satysfakcjonujące jak najbardziej polecam!!

Paula_P

Co tu dużo mówić - jest dobrze. Miła atmosfera, dobre pieniądze i pomoc z każdym problemem. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i moim zdaniem jest coraz lepiej. Na początku można było narzekać trochę na organizację ale teraz wszystko jest bez zarzutu.

Marko

Miałem na początku trochę problemów z umową zanim zacząłem współpracę - były jakieś problemy z obiegiem dokumentów. Ale centrala wytłumaczyła krok po kroku co mam robić i od tej pory wszystko idzie bezproblemowo. Co do samej współpracy to fajna opcja jeśli ktoś nie chce tyrać za 10 zł za godzinę. Przy sprawnym planowaniu można zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze. Generalnie jestem zadowolony.

Adrian

U mnie wszystko było w porządku, mogę firmę polecić. Ale polecam sprawdzić, czy ktoś się czasem pod tę firmę nie podszywa, że macie takie złe zdanie

Natalia

Mogę polecić pracę w tej firmie. Sporo się nauczyłam i od samego początku mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. Wynagrodzenie na czas przychodzi, więc jest super

Nowy

Mam kilka pytań odnośnie firmy PBR. Dostałem możliwość przyjscia na rozmowe rekrutacyjną i zastanawiam mnie czy rekrutacja przeprowadzana jest osobiście czy grupowo? Kolejne pytanie czy zlecenia są regularne czy też rożnie to wygląda?

Stefek

Czy ktos wypelnial ankiety inne niz te o bankach ? Co robiliscie po ukonczenou pakietu startowego??

@Stefek 13.10.2016 22:50

Niestety po ukończeniu pakietu startowego są 3 ankiety na osobach trzecich ...

Agnieszka

dorabiałam w PBR Media na studiach i fajnie wspominam tamte czasy :) Miła atmosfera, firma jest profesjonalna, można sobie dorobic :)

Tomasz Łakota

Polecam, solidny pracodawca.

Aleksandra J.

Lekka praca, miła atmosfera na szkoleniu oraz spotkaniu rekrutacyjnym. Tak na dobrą sprawę ,sami ustalamy sobie godziny pracy oraz decydujemy ile chcemy zarobić. Jeżeli mamy z czymś problem, wystarczy napisać maila, po czym otrzymujemy błyskawiczną odpowiedz!! Jak najbardziej gorąco polecam!!!

Bartosz Rodziewicz

Z tego co widzę, wiele osób mówi, że firma ta przekształciła się w pbr media, więc ocena pbr media pasuje również tutaj. Firma oferuje stanowisko ankietera online, na ktorym praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Jak na ilość włożonego czasu w każdą ankietę zarobek jest całkiem spory. Co prawda niektóre ankiety potrafią się ciągnąć przez dość długi okres czasu, jednak wtedy nie wymagają od Ciebie pracy. Kontakt z przełożonymi następuje poprzez maila i nie mam z tym żadnych złych wspomnień. Kontakt był miły, szybki i rzeczowy. Samemu wykonałem już dość sporą liczbę ankiet i jestem zadowolony. Polecam tego pracodawcę :)

bartłomiej

warto najpewniej sprawdzić nr telefonu albo mail na ich stronie, ja się tak kontaktowałem jak chciałem u nich pracować, ale to było już chwilę jakąś temu

Paulina Łapińska

Z całą pewnością mogę polecić firmę PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Praca w tej firmie jest idealna dla osób szukających dodatkowego zajęcia, przy którym można się rozwijać. Zlecenia wykonywane są zdalnie, można więc przeznaczyć wolną chwilę na podreperowanie domowego budżetu. Ponadto w każdym momencie można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie zachęcam.

ldz

Długo się czeka na akceptację i pieniądze, ale firma jest w 100% uczciwa i wiarygodna. Pracownicy też bardzo mili (przynajmniej w Łodzi :D).

Zostaw opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI