Opinie o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI w Wołów

Patrycja

@Aleksandra, co się stało, że firma nie ma strony internetowej? Dlaczego tak jak napisałaś po zaliczeniu starteru nie ma możliwości robienia samych ankiet? @Dominika_Łódź, czy Twoja sprawa z PIT-em już się wyjaśniła? Otrzymałaś dokument? Sporo osób na forum napisało odnośnie sytuacji z PIT-em. @Gośka, składałaś do Urzędu Skarbowego już jakieś dokumenty w tej sprawie? Podzielcie się na forum jak sprawa została rozwiązana oraz co się dzieje z PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI.

Gośka

Podbijam pytanie.... Czy jest ktoś, komu udało się z nimi skontaktować? Dzwoniłam do Urzędu Skarbowego w Wołowie. Polecono mi złożenie pisma, w którym tę sytuację opiszę. Jutro wysyłam list, bo jedyne maile jakie do nich dochodzą to na adres, który podano tutaj jako kontaktowy w razie zmiany adresu e-mail. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że w tym wypadku może zostać wszczęte postępowanie, a na pracodawce zostaną nałożone ogromne kary. W piśmie należy dołączyć korespondencję. Można również złożyć zeznanie w swoim urzędzie i udokumentować je np. potwierdzeniem przelewu i umową. W moim Urzędzie skarbowym nie ma nawet informacji o tym, żebym pracowała w tejże firmie...

Agnieszka

Czy ma ktoś może jakieś info na temat tych nieszczęsnych pitów?

Arek

Udalo sie komus skontaktowac z biurem albo kims w sprawie Pitow? Ma ktos jakis nume?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R2
Wołów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Referent
Wołów
Służba Cywilna
Dominika_Łódź

To przechodzi ludzkie pojęcie... Najpierw dostałam żałosne pieniądze za te wszystkie konta i czekałam na nie ponad dwa miesiące, a teraz ci (usunięte przez administratora) nie wysłali mi PIT-a ;)

Aleksandra

Strony już nie mam i mam nadzieję, że firmy również. Kolejna firemka, która oferuje jakby nie było angażującą pracę za 100 zł. Później po zaliczeniu starteru nie ma możliwośći robienia samych ankiet, na których najbardziej mi zależało. Szkoda, że dałam się nabrać. Niby wszystko jest powiedziane ale skrupulatność ankiet bankowych łącznie z rozwiązywaniem umów nie jest warte wynagrodzenia.Sama nie wiem czy nie mam jeszcze jakieś długu w bankach :(

Cezary

Czy dowiem się co się dzieje?

Firma skasowała stronę internetową, wszystkie emaile oraz telefony ("nie ma taiego numeru" bądź "poza zasięgiem"). Można pożegnać się z otrzymanie jakichkolwiek PITów. Na szczęście dostałam swoją wypłatę, bo upominałam się o nią niemal codziennie. Teraz myślę, że będzie to niemożliwe. Zdecydowanie odradzam!

????????

Ja również czekałam 5 miesięcy na wypłatę wynagrodzenia. Długo również czekałam na zwrot pieniędzy. Dużo zabawy, a kasa marna. Nie warto się w to wogole bawić. Nie polecam.

Wojtek

Panie Tomku nie wiem ile Panu zapłacili, ale to jest żałosne. Rzekomo zarobiłem prawie 150 zł za "kampanię" pieniędzy nie widziałem Firma nie odpowiada na moje maile A teraz jeszcze się pier**** z tymi jeb**** bankami bo trzeba zamykać konta. Ja na tej pracy nic nie zarobiłem a tylko jeszcze straciłem. Dużo nerwów, czasu i co najgorsze także realnych pieniędzy bo jak się okazuje niektóre konta mają co miesięczną opłatę UCIEKAĆ!!!

Damiano

(usunięte przez administratora) obiecują zarobek dodatkowy, za banki płaca grosze i co najlepsze po założeniu kont w bankach już nie ma innych ofert i blokują konta użytkowników na ich stronie! Unikajcie tej firmy!

Albert Einstain

Powiem jak tam jest, nie mam zamiaru owijać w bawełnę. Sam\a zdecydujesz. Na początku na szkoleniu zaczniesz swój pakiet startowy. Przygotuj się na zakładanie kont bankowych w 8 bankach. (pamiętaj, potem wszystkie musisz zamknąć) Teraz, po 3 miesiącach dostaniesz pierwszą wypłatę, to będzie jakieś 200zł max. Ja czekałem ponad 3 miechy, bo stwierdzili że muszą to jeszcze raz sprawdzić. Kazali założyć konto w credit agricole gdzie za miesiac płacisz około 10 zł. Za inne, niektóre konta płacisz, od 4 do 6zł. Za kartę. Teraz najlepsze, do dziś nie dostałam zwrotu kosztów, czyli jakieś 70zł za banki. Choć wysłałam wniosek z dowodami itp. Z czego wypłate dostałem 160 coś. Tak też zakończyła się moja współpraca z tą "firmą". W momencie mego odejścia, biuro w którym mnie "szkolili" już nie istniało. Jeszcze komunikacja, no tak, oni ci będą odpisywać dopóki nie zrobisz startupu i to to z tym różnie. Może być to spowodowane dużą rotacją, ktoś odszedł to też nie miał kto odpisać na maila. Dzwoniłam pod dwa ich numery, pod żaden się nie dodzwoniłam. Ogólnie po zakończeniu startupu nie ma też już więcej ofert pracy. Jak tak czytam opinie, to wygląda to jakby im zależało tylko na startupie, a potem mieli by gdzieś cię gdzieś. Polecam zastanowić się dwa razy, czy na pewno warto poświęcać czas.

Janusz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Może trzeba trochę cierpliwości?

Karolina1121

Czytam te wszystkie Wasze opinie i powiem Wam jedno : za dwa dni miałam przejść pierwsze szkolenie na którym miałam założyć aż 5 kont bankowych, całe szczęscie nie podpisałam z nimi umowy, i na tym zakończy się nasza współpraca

Addaax3
@Karolina1121

Ja sama mam problem pakiet startowy przeszłam i dostałam 150 zł ale teraz nie dostałam kasy i nie może mi się załadować strona portalu badania rynkowe. Przyjmują od razu a potem nie wypłacają kasy. Nie polecam nie mam kontaktu z pracodawca ani paniami z oddziału w Krakowie.

Sysia20
@Addaax3

Mam tak samo we Wrocławiu, olewaja człowieka mimo wysylanych maili do nich juz 3 miesiące czekam na pieniądze

Wroclove

Nie polecam a w ręcz odradzam! Rozmowa kwalifikacyjna? 2 słowa i już zaprosili mnie na "zajęcia". Przyszedłem 15min przed czasem (taki dojazd) a na miejscu już była Pani prowadząca i jakiś chłopak (rozmawiali jak by znali się od małego :P). Gdy umowy zostały nam wręczone a Pani powiedziała o "kampanii startowej" to mówił innym że już gdzieś kiedyś pracował, że zakładasz konta i potem zamykasz a Ty zgarniasz za to pieniądze...w tedy to jeszcze nie wyglądało mi podejrzanie :/ Teraz mam do zapłacenia 45zł i 6gr tym wszystkim bankom. Liczyłem że dostane swoje pieniądze i że PBR zapłaci za mnie (wg umowy) ale jak sie okazało "za późno się do nich zgłosiłem o zwrot kosztów"... Omijajcie szerokim łukiem...

Aaaaa

https://wroclaw.pip.gov.pl/pl/formularz/158 Wysyłajcie proszę skargi do PIP

Ania B.

Tragedia. A zapowiadało się tak dobrze jako dodatkowe zajęcie. Już nawet nie przeszkadzałoby mi to że firma za założenie przeze mnie konta ma więcej kasy. Ja i tak zatrudniłam się u nich żeby dorobić a nie zarabiać kokosy. Szkoda że sami sobie są winni nie wypłacając na czas wynagrodzenia (czekałam ponad 3 miesiące). Jeśli to byłoby ustalone od razu że wypłata będzie co 3 miesiące to dla mnie spoko, pracuje więc mam dochód a ten traktowałabym jako dodatkowy. Ale widać że firma ma gdzieś opinie ludzi i szuka osób, które przejdą pakiet próbny i potem zrezygnują bo na wypłatę tyle trzeba czekać. A wystarczyłoby żeby w terminie wszystko wpłacali to i więcej ludzi chciałoby z nimi współpracować i zarabiać na nich i my byśmy sobie coś dorobili i byli zadowoleni. No szkoda. Mają szczęście że dziś otrzymałam przelew bo gdyby nie to zgłosiłabym sprawę do PIPu. Jeśli zmieniliby podejście chętnie bym wznowiła współprace

Zdecydowanie nie polecam. Fatalna organizacja ze strony pracodawcy. Problem z uzyskaniem jakichkolwiek informacji. Czas oczekiwania na wypłatę to ponad 3 miesiące, dochodzące do 4. A wypłata wcale nie jest jakas powalająca w porównaniu do poświęconego przeze mnie czasu na wypełnienie ankiet. Zdecydowanie odradzam. Za dużo kombinowania z tym wszystkim niż jest to warte.

Patrycja

@Gosia czy rozmawiałaś z pracodawcą o oczekiwaniu na wypłatę? Czy zdarzyło się to raz czy więcej razy? @gość powiedz dlaczego odradzasz pracę w firmie PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy tutaj?

Gosia
@Patrycja

Najbardziej niepodoba mi sie nieterminowość i brak kontaktu z pracodawcą. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą!!!

gość

PBR MEDIA Krzysztof Kujawiński, KK Affliate Group i BOZ Online Sp. z o. o. to jedno i to samo. ODRADZAM.

Zostaw merytoryczną opinię o PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI - Wołów

PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI