Opinie o Huta Szkła Czechy S.A. w Trąbki

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huta Szkła Czechy S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Szkła Czechy S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Czechy S.A. w Trąbki

Dawny

Nie polecam, pijane osoby pracują i nie są zwalniane Sa traktowane jak inni pracownicy. (usunięte przez administratora) Osobą pijani ledwo trzymaja sie na noga a pracuje i nie maja zadnych konsekwencji. Osoby co lubią cpac też mają swoje znajomości.... Niedziela święta weekendy pracujące. Weekend wolny sobota niedziela wypada na 8 tygodni wolny. Urlop 12 dni długi planuje się na początku roku , no i resztę dni trzeba zaplanować .omijać jak.najdalej (usunięte przez administratora)

Obecny
@Dawny

Coś się nie zgadza. W każdej czterobrygadówce min raz na miesiąc jest wolna Niedziela. Co do pracowników na "fleku" pozwalniałbym kadrę kierowniczą - to że tolerują takie zachowanie odbije się (oby nie) przy najbliższym wypadku. Kadra kierownicza odpowiada bezpośrednio przed Prokuratorem i Inspekcją Pracy.

pracownik aktualny
@Dawny

To nieprawda "Dawny". Nie ma na to przyzwolenia i pare osób sie bolesnie o tym przekonało ... nie pracujesz juz nie wiesz jak jest teraz

Tadek

Czy jest to praca zmianowa?

Ile jest zmian w Huta Szkła Czechy S.A.?

Jest 4 brygadowka

(usunięte przez administratora).Wypłata słaba chyba że niedzielę wypadają pracujące to jest świąteczne płacone , o wolnym to można zapomnieć chyba że się weźmie na telefon. Malo kiedy udzielaja wolnego , chyba ze ktos ma na prawde wazny powod ze dadza . DW do odbioru, wypadaja 2 w miesiacu czyli jedno wolne drugie do odbioru to i tak trzeba przyjsc bo ludzi brak. Urlop całoroczny planuje każdy w styczniu...... porażka bo długo urlop 12 dni można zaplanować ale resztę dni ... Atmosfera ujdzie w tłumie , sa osoby z ktorymi bardzo dobrze soe pracuje.......szacunek do pracownika pozostawia wiele do życzenia.... Są dwie zmiany C i B na ktore nie polecam trafic. Kierowniczki totalna porazka. Zmiana A i D kierownicy sa normalni. Niedzielę święta trzeba robić, O urlopie w tych dniach można zapomnieć chyba że L4 poratuje. Pracownik źle się czuje ,widać że coś się z nim dzieje to na stołówkę odsylaja lub do domu, pogotowia nie wzywają. Pracowałam tam trochę to się napatrzylam. Teraz Ukraińców przyjmuja..... totalna porażka. Robią co chcą robią jak im się podoba ale zjeby ze coś jest spieprzone to Polak dostaje chociaż jest nie winny... Są inne PROBLEMY których nie będę poruszać ale są bardzo dobrze zamiatane pod dywan????????

Dzięki za opinie , jestem w stanie jej zaufac tam Cv nie złożę widać że szkoda czasu. Dziś mamy szeroki rynek pracy po co takich dorabiać. Pozdrawiam i życzę Ci żebyś znalazl normalną pracę

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Huta Szkła Czechy S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Danuta

Powinniście wiedzieć, że w związku z planowanym rozwojem mocy produkcyjnych Huta Szkła Czechy poszukuje: Pracownika do działu księgowości, Specjalistów ds. Sprzedaży i Marketingu oraz Specjalistów produkcji hutniczej. Wszystkim wybranym osobom (bez względu na stanowisko) pracodawca oferuje bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, o których przeczytacie na tej stronie: http://www.huta-czechy.com.pl/pl/kariera/index.php Jak już zaznajomicie się z tymi informacjami to napiszcie, co o tym sądzicie!

Ggg

Śmiać mi się chce jak wiem ile tam zarabiają ludzie, nie te czasy. Nie długo ten Włoch sam będzie tam pakować siuwaks xD

Zarobisz troche ponad 2000 ale musisz robic niedziele ,świeta i jeden dzień nadgodzin .Nie pracujesz w niedziele to nie zarobisz.Atmosfra wśród pracowników okropna .Ale co sie dziwic jak szefowie cie mają za nic .Pracujesz bo ci za to płacą ,możesz sie starać ale i tak cię ”góra”nie doceni.Pamiętaj że w hucie się nie rozwijasz.Codziennie to samo .Praca dla ludzi ,którzy chcą popracowac do emerytury -ok,dla mało wykształconych-ok,młodym nie polecam.Idźcie gdzieś indziej do bardziej rozwojowej pracy.

Danuta

A czy w Hucie Szkła Czechy można liczyć na premie do wynagrodzenia? Jeśli tak, to napisz proszę, co jaki okres czasu są one wypłacane. Potencjalni pracownicy często zwracają uwagę właśnie na to, czy pracodawca oferuje tego typu dodatki do pensji. Jeśli napiszesz, jak wygląda sytuacja u tego pracodawcy, będzie to dla nich cenna wskazówka.

Danuta

Na popularnej stronie internetowej z ofertami pracy znalazłam dwa ogłoszenia zamieszczone przez Huta Szkła Czechy. Firma obecnie rekrutuje na stanowiska Specjalisty ds. obsługi klienta i logistyki oraz Specjalisty ds. Kadr i Płac. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś z powyższych stanowisk? Jeżeli wyślecie CV i zaowocuje to rozmową kwalifikacyjną, napiszcie później proszę na forum jak wyglądała. A może ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i zechce opisać nam rodzaj pracy, który należy do obowiązków takiego pracownika? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Anioł

Jak sytuacja w Hucie? Czy jest stabilizacja?

masska

jak mogę przesłać swoje CV? 2 lata praktyki jako inżynier projektu w fabryce Volnogorsk glass

Robus
@masska

na głównej stronie Huty Szkła wyślesz CV

Damian

@Janek z ofert pracy wynika, że zapewniają nawet przyuczanie do zawodu, więc być może pomogą również w relokacji. Te informacje musi jednak potwierdzić ktoś kto pracuje w Huta Szkła Czechy. Czy znajdzie się ktoś taki?

Janek

Jak obecnie sytuacja w Hucie? Czy warto się zatrudnić i czy pomagają w realokacji?

Straszna nerwowka!nie polecam!

Aspe

napiszcie jak zarobki, czy coś więcej niż minimalna krajowa

@Aspe

Minimalna Krakowa ale ludzie beznadziejni nie polscam

Anioł

Czy dalej dają umowę zlecenie zamiast oficjalnych nadgodzin?

Anioł

Jak poszło uruchomienie nowej linii (nowy piec) i kiedy ruszają pozostałe?

tekieshy Kittano

Zajebiście

Anioł

Witam Jak tam sytuacja w Hucie po trzech latach zarządzania przez włoskich specjalistów?

• Jak się pracuje w Huta Szkła Czechy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Czechy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła Czechy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Szkła Czechy S.A.