Zakład Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

Piechowice

Opinie o Zakład Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

coś mi tu śmierdzi

Ja też nie rozumiem jak to niby możliwe, by stawka tak spadała i to jeszcze przy umowie o pracę @daro.

lelek

Zgadzam się z opinią poprzednika.Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.(usunięte przez administratora)

bubu

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.(usunięte przez administratora) Codziennie ktoś nowy, wielka selekcja.Stawka w trakcie wypłaty spada o połowę.Sprzęt to kilof i łopata, a koparka stoi na pokaz.Wszystkim odradzam tą firmę.Omijajcie tego Pana z daleka.

Zostaw opinię o Zakład Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. - Piechowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.