Opinie o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski w Kłomnice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski w Kłomnice

Tom5x Nowy wpis

Pracuję już kilka miesięcy i jest ok. Jest wiele stanowisk zróżnicowanych pod względem trudności. Narazie mi się podoba.

Były pracownik Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem.. wyzysk totalny .. Pan i Pani właściciel nawet nie wiedzą ile wynosi stawka godzinowa netto. O pieniądze trzeba się prosić... A praca dosłownie jak chińczyk za (usunięte przez administratora) Nie polecam

Natalia

Ile zmian na produkcji pracujecie i czy święta są wolne?

@Natalia

3 zmiany

Elżbieta
@Agola

Jest szansa na jakieś elastyczne godziny pracy albo np żeby się umówić na prace tylko na 1 zmianę? Mam dzieci i problem z kim je zostawić.

@Elżbieta

Oczywiście ze jest taka możliwość ????

Kamila
@Agola

A z jakim wyprzedzeniem się ustala grafik?

Agnieszka
@Agola

A a radę wziąć dwie zmiany z rzędu jakby ktoś umiał wydolnościowo spokojnie tak wytrzymać czy jednak kierujecie się też zasadami co do prawa pracy?

@Agnieszka

Jasne że da radę

Agnieszka Nowy wpis
@Agola

O to fajnie. A sporo osób tak bierze? Bo to by było 16 godzin z rzędu, tak?

Agola Nowy wpis
@Agnieszka

Jest kilka dziewczyn które tak bierze

Konrad

Nie polecam już dawno powinien być tam sanepid .W makaronie Babuni Ryszard Kaczorowski są jakieś przezroczyste żyłki mam zdjecia i nie jest to pierwszy raz.Makaron kupowany w Białej Rawskiej i Warszawie .Numer nas opakowaniu 23 27 07 2021

Kucharka
@Konrad

Zgadzam się z p.Konradem,te makarony nie są ani smaczne ani eko a po ugotowaniu wygląd jestokropny

Sylwia
@Kucharka

No dobra, ale chyba jest gdzieś podany skład, prawda? Są tam jakieś niefajne substancje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jola

Czy na produkcji sa zatrudnianie kobiety?

@Jola

Tak

@Jola

Tak

Roma

Makaron nr.382 WSPANIAŁY polecam! Jestem fanką makaronów ciągle poszukuję tych najlepszych teraz hitem jest makaron tradycyjny wstążka nr.382. Niei nteresują mnie kłopoty firmy ale makaron jest świetny.

Przyszly pracownik

Jak rozliczana jest wypłata ,ile wynosi płatność za karton makaronu?10 zł czy mniej??

pracownicy

brygada do wymiany jak wymienia bedie ok

@pracownicy

Dlaczego sądzisz, że część kadry pracowniczej Eko-Mak powinna być zastąpiona kimś innym? Byłoby świetnie, gdybyś jakoś uzasadnił swoje zdanie. Co nie odpowiada Ci w podejściu kadry zarządzającej?

noname123
@pracownicy

To nie pracownicy do wymiany tylko szefostwo na dzień dobry musisz spakować normę czyli 1200 pączek makaronu jeżeli nie to siedź 2 zmiany to dostaniesz dniowke jeżeli nie to okaze się ze zamiast miesiąca masz zapłacone tylko za pół pozdrawiam

damian

makaron goniany niepolecam

DAWNY PRACOWNIK

UCIEKAJTA LUDIE NIE PRACUJTA

@xxx dlaczego żart?

Czy w obrębie jednego działu w Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Xxx

to jakis zart?

Maria

Makaron babuni z jaj przepiórczych- krajanka z kurkumą i makaron z jaj kur zielononóżek (krajanka)- to najlepsze makarony jakie kupowałam. Polecam i sama szukam, bo np. w Krakowie nie mogę go dostać. Moje sugestie dla Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski: Chciałabym , aby Wasze makarony można było kupować w większej ilości miast. W Krakowie udało mi się kupić tylko raz.

@Maria

Witam, zapraszam na stronę https://monit-system.pl/pl/. Wkrótce będzie można go kupić również u nas w Łodzi. Zarówno przez internet jak i przez stacjonarnie :)

Natalia

Szkoda, że na forum praktycznie nie odzywają się pracownicy Eko-Mak. Fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś o pracy tam. Na ile zmian pracujecie?

Lidia

Kupuję makarony babuni ( z jaj przepiórczych) od dłuzszego czasu i czesto wyczuwam w nich jakby piasek ( wyzej ktoś już o tym pisał) Ponieważ problem sie powtarza, trzeba bedzie poszukać innego wyrobu- troche szkoda bo poza wspomnianym piaskiem(?) makaron byłby ok.

Olga

Szkoda, że na pracowniczym forum piszą jedynie klienci

Makaron babuni z jaj przepiórczych jest nie do zjedzenia .Dosypywany jest piasek do mąki albo w jajach zmielone są skorupki z jaj.Ohyda.......Producencie popraw się....

Natalia

Minęło sporo czasu od Waszej aktywności w tym wątku. Czy chcielibyście dodać coś nowego na temat pracy w Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski? Czy jest obecnie prowadzona rekrutacja do tej firmy? Jakie macie zdanie na temat pracy i atmosfery w tym miejscu?

Daria

Witam, czy do firmy Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski są obecnie przyjęcia?

sam jesteś bobek

Jawne oszustwo, kupiłem odruchowo makaron widząc makaron babuni na przodzie opakowania nie było zaznaczone że z kurkumą, nie wiedziałem że prawo się zmieniło i nie trzeba już informować konsumenta o tym. Zmroziło mnie za to w składnikach może zawierać śladowe ilości jaj !!! ;). Oszustwo, podszywanie się pod znaną markę, nie informowanie zgodnie z przepisami prawa konsumenta, przeszklone opakowanie które tak jak nazwa ma świadomie wprowadzać w błąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski - Kłomnice

• Jak się pracuje w Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski?

Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski