Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski

Kłomnice

Opinie o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski

Daria

Witam, czy do firmy Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski są obecnie przyjęcia?

sam jesteś bobek

Jawne oszustwo, kupiłem odruchowo makaron widząc makaron babuni na przodzie opakowania nie było zaznaczone że z kurkumą, nie wiedziałem że prawo się zmieniło i nie trzeba już informować konsumenta o tym. Zmroziło mnie za to w składnikach może zawierać śladowe ilości jaj !!! ;). Oszustwo, podszywanie się pod znaną markę, nie informowanie zgodnie z przepisami prawa konsumenta, przeszklone opakowanie które tak jak nazwa ma świadomie wprowadzać w błąd.

zgroza

Wczoraj kupiłam makaron z tej firmy i były w nim szczurze bobki! Ale nie jeden czy dwa tylko z 10! Do tej firmy sanepid powinien wkroczyć! Jaka cena taki towar!

AM
@zgroza 26.11.2014 10:18

Gościu, albo jesteś kompletnym kretynem, albo jesteś od konkurencji. Nie ma opcji, żeby szczur nasrał do makaronu. Cały proces odbywa się w warunkach które nie dają takiej możliwości. Nie twierdzę, że producenci makaronu są Ok ale tu to już dojebałeś na na maksa.

zawiedziony

nie polecam (usunięte przez administratora) i wprowadzają pracownika świadomie w błąd,szukają (usunięte przez administratora) a nie ludzi do pracy,robią liczne problemy sprzęt stary i ciągle się psuje,praca na trzy zmiany i w sobotę także,odradzam każdemu kto ceni sobie jeszcze bycie człowiekiem a nie śmieciem,bo tak tam traktują ludzi !!!.

Jeden wielki (usunięte przez administratora) pracownika,nie życzy nikomu żeby musiał tam pracować

pracownica

nie polecam tej firmy pracuje tam juz pare lat jest fatalnie

Zostaw opinię o Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski - Kłomnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Mak Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski