Opinie o Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki w Rusiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki w Rusiec

Uciekłam Nowy wpis

Na pierwszej rozmowie dowiedziałam się, że umowy o pracę na pewno nie dostanę, bo "mam dzieci i będę chodzić na zwolnienia". Po tygodniu pracy, podczas śniadania (sałatka) usłyszałam od przełożonej: "ale ma pani wyżerkę. Pół firmy by się tym najadło"... Uciekłam po dwóch tygodniach

Także Były pracownik Nowy wpis
@Uciekłam

Nie raz takie zdarzenie miało miejsce i takie słowa wychodziły od Pani Ani .

były pracownik Nowy wpis

nie polecam, (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniach na każdym kroku

Ann Nowy wpis

Dziewczyny, unikajcie tej firmy jak ognia! Wysłałam CV, oddzwonił szef, po krótkiej rozmowie powiedział że do pracy mnie nie przyjmie ale może zostać moim sponsorem i będzie mi płacił za "spotkania, miło spędzony czas i takie tam"

Aneta

Hej jakie macie zarobki w firmie? Jesteście z nich zadowoleni?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Kierowca

Pieniądze ok umowa zlecenie kierownik Baran :P szef szefowa wporzadku samochody mogły by być lepsze ale przy takim obciążeniu każde kiedyś będzie zlomem

Ryszard

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nikomu nie polecam.

kama34

dziwne że tak znaą firma dystrbutor produktów spożywczych taką ciszę tutaj ma

pracownik flesch

Mój poprzedniku, praca jak praca. Jeszcze paliwko sobie ściągałeś, w robocie pospałeś albo na obiadek do domku zakechałeś to ok. A jak się się zwolniłeś to teraz wszystko jest bee. Ja nie narzekam, robota jest a chociaż nikt tu nie głoduje za najniższą krajową. Jeśli człowiek chce pracować to i zarobi. Pozdrawiam ;)

były kierowca

Faktycznie potwierdzam kolegi wypowiedz Przedstawiciele zarabiali tam jakies 3,4 lata temu dobrze, a wracajac do kierowców tyrasz po 12 godzin a wpisujesz w katre ze 8h jak sie nie podoba to spadaj i 5 groszy płatne za wywoz liczone od zgrzewki masakra dodatkowo za urlopy nie płaca tylko podsuwają podpisz jak nie podpiszesz długo nie polatasz tam dlatego ostatnio maja czeste kontrole sami pracownicy podsyłaja, i faktycznie śmiech na magazynie kontrola wpada insp pracy wszyscy do lasu takiego kabarety nigdy nie widziałem:) wieczne kretacstwo w tej firmie ooo bym zapomniał i dodatkowo jestescie kolporterami za darmo kurier flesch hahaha

Mareczek

Sory moze 3 lata temu to tak teraz wielka mi przyjemnosc jazda swoim autem zero amortyzacji na paliwo moze przez pierwsze dwa miesiace a poptem zapierdalaj za frajer jeszcze ci z pensji zabieraja bo faktury po terminie mimo ze klien zapłaci za 5 dni przykładowo nie opłaca sie tam robic nie szanuja ludzi wykorzystuja cwaniak kilometrówki pisz tankuj na faktury dla nich zenuaaaa i połowa magazynu na czarno jak przychodzi inspekcja siedza w lesie hahahah masakra:)

Praca we Fleschu na stanowisku PH to czysta przyjemność. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki - Rusiec

• Jak się pracuje w Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki?

Zobacz opinie na temat firmy Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki