Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki

Rusiec

Opinie o Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki

Kierowca

Pieniądze ok umowa zlecenie kierownik Baran :P szef szefowa wporzadku samochody mogły by być lepsze ale przy takim obciążeniu każde kiedyś będzie zlomem

Ryszard

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Nikomu nie polecam.

kama34

dziwne że tak znaą firma dystrbutor produktów spożywczych taką ciszę tutaj ma

pracownik flesch

Mój poprzedniku, praca jak praca. Jeszcze paliwko sobie ściągałeś, w robocie pospałeś albo na obiadek do domku zakechałeś to ok. A jak się się zwolniłeś to teraz wszystko jest bee. Ja nie narzekam, robota jest a chociaż nikt tu nie głoduje za najniższą krajową. Jeśli człowiek chce pracować to i zarobi. Pozdrawiam ;)

były kierowca

Faktycznie potwierdzam kolegi wypowiedz Przedstawiciele zarabiali tam jakies 3,4 lata temu dobrze, a wracajac do kierowców tyrasz po 12 godzin a wpisujesz w katre ze 8h jak sie nie podoba to spadaj i 5 groszy płatne za wywoz liczone od zgrzewki masakra dodatkowo za urlopy nie płaca tylko podsuwają podpisz jak nie podpiszesz długo nie polatasz tam dlatego ostatnio maja czeste kontrole sami pracownicy podsyłaja, i faktycznie śmiech na magazynie kontrola wpada insp pracy wszyscy do lasu takiego kabarety nigdy nie widziałem:) wieczne kretacstwo w tej firmie ooo bym zapomniał i dodatkowo jestescie kolporterami za darmo kurier flesch hahaha

Mareczek

Sory moze 3 lata temu to tak teraz wielka mi przyjemnosc jazda swoim autem zero amortyzacji na paliwo moze przez pierwsze dwa miesiace a poptem zapierdalaj za frajer jeszcze ci z pensji zabieraja bo faktury po terminie mimo ze klien zapłaci za 5 dni przykładowo nie opłaca sie tam robic nie szanuja ludzi wykorzystuja cwaniak kilometrówki pisz tankuj na faktury dla nich zenuaaaa i połowa magazynu na czarno jak przychodzi inspekcja siedza w lesie hahahah masakra:)

Marek

Praca we Fleschu na stanowisku PH to czysta przyjemność. Polecam.

Zostaw opinię o Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki - Rusiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flesch Firma Handlowo-Usługowa Bogdan Przewłocki