Opinie o Proventus w Reykjavik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Proventus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proventus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proventus w Reykjavik

Wojtek

Czyli spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Dawid

Wcześniej pracowałem w innej agencji - mieszkanie 2 razy tyle płatne.Jak wynajmujesz coś bezpośrednio płacisz za pokój minimum 90 tysi tu 45 wiec połowa .Ja pracuje jestem zadowolony.

Przyjechałem na Islandię miesiąc temu wlasnie do proventusa.Profesjonalne podejscie do pracownika. Transport z lotniska do hotelu przelot samolotem zaliczka w razie potrzeby.Jestem po 1 wyplacie za niecale 2 tygodnie pracy zarobilem wiecej niz w Polsce przez 2 miesiace.W mojej opinii uczciwy pracodawca. Z tego co wiem ostatnio zostala zwolniona niejaka Pani Basia znana z forow jako sprzataczka pomiatajaca ludzmi.Na jej miejsce przyjeta fajna dziewczyna z Polski.Polecam jako pracodawce za granica

Józek
@Adam

To chyba brak doswiadczenia posiadasz skoro w polsce tak mało zarabiałes hehe

prac

Pracuje od pol roku. Wszystko jest ok, nie planuje zmieniac pracy. Wyplata na czas , warunki mieszkaniowe ok.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proventus, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Andiu

Asolutnie odradzam wyjazdu do islandii przez tę nieżetelną agencie . Bardzo odradzam

Andir
@Andiu

Wyjazd do Franci na ryby

Xxx

Polecam.Jestem zadowolony ze współpracy.

Pracownik Proventusa

Witam ! Z czystym sumieniem mogę polecić agencję pracy " Proventus" pracuje tu już 2 lata. I szczerze to nie ciągnie mnie do odejścia pieniądze na początku może nie są tak hak każdy sobie wyobraża Ale wraz z miesiącami stawka rośnie i rośnie. Więc po kilku pierwszych miesiącach można być naprawdę zaskoczonym. Kwotą wypłaty. ( oczywiście pozytywnie ) przez ten czas co pracuje wypłata była zawsze na koncie 1-wszego każdego miesiąca. Co do warunków mieszkalnych jak na ceny wynajmu w Reykjaviku to jest taniej ( zawsze jakiś dodatkowo zaoszczedzony grosz ) . Co najlepsze to że mieszkają tylko ludzie z agencji. Nikt z zewnątrz. A i pokoje są dobre. Dostęp Do Internetu. Co Tu wiele pisać, prawie jak w domu :) tyle że dalej od Polski. Tak samo kierownictwo dba o pracowników bardzo dobrze. Pomaga w organizacji potrzebnych papierów...mianowicie. kenitala, zameldowanie, konta w banku. I wszystko co trzeba. Więc jedyne na co mamy tak naprawdę wpływ to pilnować aby iść do pracy, w końcu godziny to nasze pieniądze. Oczywiscie stawki sa zalezne od doswiadczenia oraz stanowiska. ( to chyba normalna sprawa) Niestety nie każdy to rozumie z tąd po części biora sie negatywne opinie. A ludzie mają z tego obawy. Więc jeszcze raz Polecam. I zapewniam że Ci co chcą pracować zawsze będą zadowoleni.

Pawel

Pracuje od sierpnia 2017 i jestem zadowolny. Miałem 3y podwyżki pensji. Warunki uzgodnione w Polsce są realizowane. W trudnych momentach mogłem liczyć na pomoc. Dobrze sie mi tu pracuje.

Natalia

Z jakiegoś powodu niechętnie umieszczacie swoje opinie na temat pracy w firmie Proventus. Czy ktoś mógłby napisać, jak aktualnie sytuacja wygląda w firmie? Czy firma poszukuje pracowników? Jeśli tak, to na jakich warunkach prowadzone są zatrudnienia oraz na jakie konkretnie stanowiska? Ponadto, co sądzicie o pracy w tej firmie? Polecilibyście ją innym? W związku z niewielką aktywnością w tym wątku, wszelkie informacje na temat pracy tu będą cenne.

On

Polecam

@On

A dlaczego polecasz?

On
@anonymous

płaco mi za dodawanie dobrych opini

Natalia

@Andrzejek, domyślam się, że Twoja opinia jest wynikiem doświadczenia z Proventus. Możesz je dokładnie przedstawić na tym forum? Proszę Cię o rozwinięcie swojego wpisu, zainteresuje on tych, którzy planują w najbliższej przyszłości współpracę z tą firmą.

Andrzejek

Asolutnie odradzam wyjazdu do francji do ryb (usunięte przez administratora) Bardzo odradzam

Andrzejek #

on2301

Witam w jakim systemie pracuje sie jak wyglada wynagrodzenie i oplata za mieszkanie

on230

Witam jak wyglada system pracy wynagrodzenia inne oplaty np mieszkanie

Natalia

@anonymous, rozumiem, że zamieszczenie przez Ciebie tego pytania na forum, było spowodowane zainteresowaniem współpracą z Proventus. Czy zostałeś już pracownikiem tej firmy w związku z czym możesz podzielić się swoimi wrażeniami wynikającymi z zatrudnienia? Proszę Cię o pozostawienie informacji w tej kwestii.

Natalia

@Zainteresowany jeśli nadal jesteś zainteresowany angażem w firmie Proventus, możesz skorzystać z tego formularza http://proventus.is/jobs/ . Zaś, jeśli udało Cie się zaaplikować, to czy mógłbyś w paru słowach opowiedzieć o procesie rekrutacji? Dzielmy się swoimi wnioskami na temat warunków oraz atmosfery pracy w tej firmie.

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Luk

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę.Pracuje od 3 miesięcy,zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony Aleksandry.Przyjechalem tu z Niemiec tam nie wyplacali mi pieniedzy na czas,zawsze jakies obsuwy byly.Nie ukrywam przyjechalem mialem obawy czy wszystko będzie Ok,czy kolejny raz nie zostanę oszukany.Tu moje zdziwienie kasa zawsze na czas rozliczana na podstawie godzin,które na kartce wypisuje dzień po dniu ile godzin pracowalem.Mieszkanie jest Ok,nie mogę narzekac.

Ari

Polecam.Pieniadze zawsze na czas,fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Proventus - Reykjavik

• Jak się pracuje w Proventus?

Zobacz opinie na temat firmy Proventus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proventus?

Proventus