Proventus

Islandia

Opinie o Proventus

l-lukasz

UWAGA!!!!!! Ostrzegam przed pracą w tej agencji banda oszustów i złodzeji wyjeżdżając możesz nie dostać wynagrodzenia oszukują na każdym kroku dużo ludzi nawet nie daje sobie sprawy ze są okradani przez panią A . Panią to żart biedula pogubiła się .oszukuje rodaków za coś takiego jest ch...w pupę pozdrawiam .

anonymous

FIRMA ZLODZIEJSKA,KANTUJA KAZDEGO JAK TYLKO MOGA,UMOWA JEST PO ISLANDZKU,NIE MA WYSZCZEGOLNIONEGO CZASU PRACY,I STAWKI NA GODZINE I ZA NADGODZINE.ZA NADGODZINY PLACA TYLKO 40 PROCENT,A 40 PROCENT PRZYTULAJA SOBIE.KAZDA FIRMA ISLANDZKA GWARANTUJE UBRANIE I BUTY DO PRACY,KAZDA ,NIE ZE ONI TYLKO KUPUJA.NA HOTELU WIEKSZOSC CO DLUZEJ TAM SA,TO KAPUSIE.WYSYLAJA CIE DO PRACY GDZIE CHCA,A JAK SIE NIE PODOBA TO WON I ZAPOMNIJ O KASIE CO ZAROBILES.STANOWCZO NIE POLECAM.

Wqurwiony

Bardzo złą agencją pracy , pracowałem w rybach wczoraj wrzuciłem z islandii(atak się zdziwiłem dlaczego od pół roku codziennie ta firma potrzebuje kolejnych do filetowania ryb)odpowiec jest bardzo prosta bo płacą połowę jak w alaumowie czyli mi większości pracowników wprzeturniach rybnych zresztą wszystkim na godzinę wyszło 5euro netto(ajak byłem w przeturni w biurze to się dowiedziałem ściery Oli źe wszyscy tak zarabiają to co się dziwić jak wszyscy olewaja i się pakują i wyjeżdżają dlatego co chwile te zero -świnka Ola i Daniela i Anna poszukuję kolejnych pracowników aby na nich miesiąc się dorobić bo wtedy po wypłacie Ci co umią liczyć i znają angielski lub islandski zmieniają tego naganiacza z Gdyni ,mało tego koordynatorzy wogule nieodbieraja telefonów bo wiedzą źe kolejny wysyłany Polak dzwoni bo połowę dostał wypłaty . BARDZO NIE POLECAM TEGO SWINSKIEGO NAGANIACZA . Uwaga na tego kabla z kaszób ,on kabluje wszystko do biura do Oli,Daniela Ania leszcz z Wejherowa https://m.facebook.com/zenon.reschke

Andrzejek sz.

Bardzo złą agencją pracy , pracowałem w rybach wczoraj wrzuciłem z islandii(atak się zdziwiłem dlaczego od pół roku codziennie ta firma potrzebuje kolejnych do filetowania ryb)odpowiec jest bardzo prosta bo płacą połowę jak w alaumowie czyli mi większości pracowników wprzeturniach rybnych zresztą wszystkim na godzinę wyszło 5euro netto(ajak byłem w przeturni w biurze to się dowiedziałem ściery Oli źe wszyscy tak zarabiają to co się dziwić jak wszyscy olewaja i się pakują i wyjeżdżają dlatego co chwile te zero -świnka Ola i Daniela i Anna poszukuję kolejnych pracowników aby na nich miesiąc się dorobić bo wtedy po wypłacie Ci co umią liczyć i znają angielski lub islandski zmieniają tego naganiacza z Gdyni ,mało tego koordynatorzy wogule nieodbieraja telefonów bo wiedzą źe kolejny wysyłany Polak dzwoni bo połowę dostał wypłaty . BARDZO NIE POLECAM TEGO SWINSKIEGO NAGANIACZA . Uwaga na tego kabla z kaszób ,on kabluje wszystko do biura do Oli karwowskiej,Danieli,Ania leszcz z Wejherowa https://m.facebook.com/zenon.reschke

Andrzejek sz.

Andrzej Ex w orker 2015

On

Polecam

Luk

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę.Pracuje od 3 miesięcy,zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony Aleksandry.Przyjechalem tu z Niemiec tam nie wyplacali mi pieniedzy na czas,zawsze jakies obsuwy byly.Nie ukrywam przyjechalem mialem obawy czy wszystko będzie Ok,czy kolejny raz nie zostanę oszukany.Tu moje zdziwienie kasa zawsze na czas rozliczana na podstawie godzin,które na kartce wypisuje dzień po dniu ile godzin pracowalem.Mieszkanie jest Ok,nie mogę narzekac.

Ari

Polecam.Pieniadze zawsze na czas,fajna atmosfera.

Witam wszystkich zainteresowanych Może i nie jestem osobą która powinna się wypowiadać bo pracuje w Proventusie od końca maja. Jestem po 1 wypłacie, jestem bardzo zadowolony bo wypłata była na czas a nawet wczesniej ( zamiast 1 dostałem 30 bo 1 wypadał w sobotę). Jak tu przyjechałem nie miałem grosza przy sobie więc troche bałem się jak sobie poradze cały miesiąc bez pieniędzy. Dostawałem zaliczek tak dużo jak chciałem, prace mam świetną jestem bardzo zadowolony. Mieszkanie na miejscu jest, warunki jak na zagraniczne wyjazdy są naprawde wporządku. Mamy bardzo fajną koordynatorke, która przyjeżdza po pracy na mieszkanie pyta czy wszystko jest ok, czy nic nam nie potrzeba. Uwierzcie mi byłem w Niemczeczech i tam coś takiego było nie do pomyslenia, żeby ktokolwiek w ogóle się nami zainteresował. Osobiście zamierzam być tu tak długo jak tylko będzie dla mnie praca. Po przylocie na miejsce zostały mi kupione wszystkie ciuchy potrzebne do pracy,dostałem ZA DARMO islandzką karte z internetem, nowo kupioną pościel - niby drobnostka, ale ile razy byłem za granicą zastanawiałem się kto przede mną spał pod kołdrą, tu pierwszy raz położyłem sie ze spokojem wiedzac( a raczej czując), że pościel została specjalnie dla mnie kupiona heh :) Reasumując osobiście polecam wyjazd z tej firmy, naprawdę rzetelny uczciwy pracodawca.

xxxx
@Pracownik 14.07.2017 11:16

Popieram. Wszystko jest ok

wiesiek
@xxxx 18.07.2017 13:04
Popieram. Wszystko jest ok

Ja tesz popiram, elegancko mnie przywitali, jeste zadowolony.

Prawdziwy pracownik

Szanujmy się w proventusie nikt nie pracuje przy rybach Hahaha

wkurzony

Panowie ktorzy komentuja powyzej zostali dyscyplinarnie zwolnieni z PROVENTUSA, a raczej jeden z tych Panow ktory teraz obraza swoich kolegow mowiac, ze nie znaja angielskiego i maja klapki na oczach - owszem moze to i racja bo gdy pozyczalem Ci pieniadze ktorych mi do dzisiaj nie oddales bylem glupi! Zreszta tak jak wiekszosc chlopakow, po czym oklamywales nas ze masz jeszcze dostac wyplate, a na koniec okazalo sie ze zamiast chodzic do pracy to siedziales w domu i piles w pokoju - po czym zostales zwolniony. Teraz masz pretensje do firmy, ze nie zaplacila CI ZA BRAK PRACY ? Robisz z siebie idiote i posmiewisko bo wszyscy wiemy kim jestes. A zdrowie zniszczyles sobie codziennym piciem alkoholu z niewiadomego pochodzenia, a od pracy jeszcze nikt nie umarl. Zamiast tracic czas na takie bzdurne pisanie, zabierz sie lepiej za to zeby oddac mi moje pieniadze !

A.Zborek

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

Pedro

Nareszcie widze pojawily sie jakies prawdziwe opinie na temat proventusa. Pracowalem tam w wakacje bylem bardzo zadowolony. Nie pracowalem w stolicy ,ale znam I Ole I Daniele. Dostalem oferte poza stolica Islandii I zdecydowalem sie, We wrzesniu wrocilem do kraju bylem bardzo zadowolony wyplata zawsze na czas, pomoc dziewczyn zarowno w kupnie biletu lotniczego powrotnego jak I odbioru z lotniska-to wszystko jest zalatwione bez najmniejszych problemow. Niedlugo znowu wracam . Zapewniam wszystkich, ktorzy chca zarobic ze jest to uczciwy pracodawca, jeden z nielicznych jakich udalo mi sie znalezc za granica.

Martini

Witam wszystkich zainteresowanych. Pracuje w firmie Proventus od 7 miesiecy,zgodnie z umowa dostaje wynagrodzenie na czas,firma potrafi zadbac o swoich pracowniow i tak o dostajemy odziez, wsparcie kadrowe,warunki zakwaterowania spelniaja normy.Hejterzy powinni dac sobie na wstrzymanie.Lubimy was Aleksandro i Danielo

Karol
@Martini 03.02.2017 14:03

popieram

Robert
@Karol 03.02.2017 14:06
popieram

Wital ! Jak wszyscy wypowiadajacy sie o firmie Proventus. Tak samo pracuje dla tej firmy, juz od jakiegos czasu. Z polowa ludzi moge sie zgodzic, ze pieniadze sa Zawsze na czas, czasem moze sie zdarzyc ze jest jakas pomylka. Ale po zgloszeni tego problemu wszystko Zawsze jest wyrownane. Bez zadnego stresu, groszowe sprawy. Firma organizuje wszystko, zaraz po przylocie. Zaczynajac od odbioru z lotniska i dojazdem na kwatere. ( nieprawda jest ze w malych pokojach spimy w 8 osob czy cos takiego. Sam osobiscie mam pokoj ktory nie jest maly ok 10m2 tylko dla Siebie. Za prad nie placimy, internet mamy. Hehe nie wiem z kad ludzie takie cos wymyslaja. Po drugie, na dziendobry jest nam wyrabiany staly kenital. To cos w rodzaju Polskiego nr Pesel. Bez tego legalna praca by sie nie udala.Tak samo konto w banku islandzkim. Oraz dostajemy ubrania robocze i wszystko co potrzebne do pracy. O karte telefoniczna islandzka tez nie trzeba sie martwic ( niby drobiazg ale cieszy ) Nawet na starcie jak i pozniej mozna liczbezna zaliczke, bezproblemowo. . Wiec wybaczcie ale nie rozumiem po co ktos tutaj kogos oczernia... Domyslam sie ze to sa ludzie ktorzy poprostu z dnia na dzien uciekli z miejsca pracy i nie dostali wyplaty. I teraz szukaja winnego. Ludzie nawet w Polsce jest tak ze jak sie do pracy nie stawisz to kasy Nie-Ma! A Aleksandra jak i Daniela staraja sie wszystko pozalatwiac. Niby wydaje sie takie proste. Ale idz w Polsce do jakiegos urzedu i zalatw cos szybke hehe. Tylko niektorym osobom zdaje sie ze sa pepkiem swiata i wszystko musza miec na teraz-juz-natychmiast. A te dziewczyny pracuja tutaj tak samo jak my, i wcale nie maja lekko. Troche wyrozumialosci. Wiec bardzo zachecam do skladania wnioskow do Pani Aleksandry. Pozdrawiam.

Zbyszek

Zakladasz tam konto islandzkie i dostajesz karte do bankomatu ktora w XXI wieku mozesz wyplacac kase w Polsce. Pozdro

Adam

Przyjechałem na Islandię miesiąc temu wlasnie do proventusa.Profesjonalne podejscie do pracownika. Transport z lotniska do hotelu przelot samolotem zaliczka w razie potrzeby.Jestem po 1 wyplacie za niecale 2 tygodnie pracy zarobilem wiecej niz w Polsce przez 2 miesiace.W mojej opinii uczciwy pracodawca. Z tego co wiem ostatnio zostala zwolniona niejaka Pani Basia znana z forow jako sprzataczka pomiatajaca ludzmi.Na jej miejsce przyjeta fajna dziewczyna z Polski.Polecam jako pracodawce za granica

Zbyszek

Nie wiem kto napisal powyzszy komentarz.Moze osoba ktora zostala zwolniona z tej firmy?Ja pracowalem w proventusie pol roku bo skonczyl sie kontrakt w pokoju sa maksymalnie 2 osoby nie 8.Dostalem pieniadze co do grosza po powrocie do Polski dostalem normalna wyplate na konto za przepracowane godziny.Teraz zamuerzam wrocic bo slyszalem ze jest mozliwosc ponownego wyjazdu.

kkkk
@Zbyszek 02.08.2016 10:56

Jak mogles dostac piemiadze po powrocie do Polski jak pieniadze wplywaja na konto w islandii

Pracujesz w firmie Proventus albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Proventus - Islandia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proventus