Opinie o Saueressig Polska sp. z o.o. w Duchnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Saueressig Polska sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Saueressig Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saueressig Polska sp. z o.o. w Duchnów

nick

Faktycznie cenzura aż boli - po co wyrażać swoje opinie jak i tak będą skasowane zostawione są tylko te neutralne i dobre dla tej firmy jest to nie obiektywne i wprowadza w błąd przyszłych potencjalnych nieświadomych pracowników.

on

Zarobki są oczywiście tajemnicą, ale są takie jak na wschód od Warszawy. Z tego co się słyszy to raczej fachowców, którzy wiedzą ile mogą zarobić raczej nie potrzeba.

nieobiektywny

Firma jak każda inna. Ma swoje plusy i minusy.

pawel7x

Możecie powiedzieć jakie są zarobki np. na magazynie?

Aplikowałeś do firmy Saueressig Polska sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Młodszy menadżer
Duchnów
Sokół Partner Karolina Rutkowska
nick

Do "zdecydowanie" Jak poczytał to byś wiedział że jest to system zrównoważony i jeżeli pracodawca będzie chciał to będziesz przychodzić do pracy codziennie po 12 godzin aby tylko zachować przerwy dobowe i tygodniowe. Zauważ że oddają nam 10-XI za 01-XI tylko w tym dniu i tak miałem wolne wynikające z harmonogramu pracy więc mi de facto nie oddali. A co jest na produkcji 10 listopada - WOLNE haha nie potrafią zaplanować produkcji tylko ludzi ściągają z wolnego może i za setki ale co z tego one ci się po prostu należą, więc łaski nie robią. Odnośnie bycia bardziej elastycznym dla innych sorry nie rozumiem cię, większość ludzi ma wolne soboty i niedziele, nie można nic zaplanować z rodziną bo jak ty masz wolne to oni są w szkole albo w pracy i odwrotnie. Jest to system który zakłóca życie rodzinne, dla osób wierzących jest sprzeczny z zasadami wiary ( praca w dni święte tj sobota i niedziela dla chęci zysku własnego lub czyjegoś - pracodawca jest grzechem). Na koniec to nie jest już mała firemka - zakłąd jest częścią korporacji proszę poczytać czym się kierują korporacje i jak traktują szarych pracowników.

Uzo "/

Drogi Gall - Produkt jakim jest forma drukowa ma istotny wpływ na jakość nakładu, natomiast wiele pozostałych czynników również : podłoże, chemia, serwis maszyn, obsługa, prędkość, itd. - problemów można się doszukać na każdym etapie procesu druku i nie zawsze jest to forma drukowa. Wypada pokłonić się Specjalistom działu druku liczącym obwody globu i to czynię, rozumiem, biorę po uwagę, zmieniamy się na lepsze. Nieważne - biały kołnierzyk, szara koszulka, czerwone szelki,forum jest po to aby pokazać dobre strony i te które należy zmieniać - między innymi dzięki Nowym Pracownikom. Systemy i czasy pracy mamy w Polsce takie na jakie pozwala Nasze prawo i powinniśmy się zrzeszać tak aby To co ważne i istotne dla Nas wymuszać na Pracodawcach, przedstawicielach tworzących ustawy itd. problem dotyczy całego kraju, a gdzie jest Nasz związek - poligrafów. Ilu z Nas jeszcze wyjedzie ? . Ale o ten statek dopóki go mamy musimy dbać - by go zmieniać. Wdałem się w polemikę - trudno , proszę administratora - nie usuwać postów - są rzeczowe , są potrzebne,

an

Mam pytanie do Administartora forum, dlaczego od wczoraj usuniętych zostało tyle komentarzy. Nie zauważyłem żeby były jakieś bardzo obraźliwe czy wulagarne.Od kiedy to jest cenzura za wyrażanie swoich opinii.

nicolas256

Wetzel to nic innego jak tonący statek.,.może nie od strony reprodukcji ale od produkcji napewno. System czterobrygadowy, brak podwyżek i(usunięte przez administratora) Odradzam ta firmę.

Dla mnie czterobrygadowy system pracy jest dobry. Mam co 2 dni 2 dni wolnego. A faceta zostawcie juz w spokoju bo frustratem jest ten co o północy pisze takie wpisy

Uzo "/

Gość prawdę napisał - uśmiechnięci - taka jest prawda. Praca jest pracą i tak należy ją traktować, jeśli się starasz to jesteś doceniany, jeśli jesteś słaby odchodzisz, jeśli nie stać człowieka na podjęcie decyzji o odejściu to pisze smutne wiersze o swojej firmie ale też o sobie i tyle jest wart. Odwiedzajcie Nas, sprawdzajcie Nas, obronimy się wiedzą oraz Naszymi Cylindrami, robimy to od wielu lat i wiemy co robimy - czekamy ,a cylindry ? - trzeba też wiedzieć jak je drukować - podpowiemy, jesteśmy częścią Naszej Firmy.

@Uzo "/

Uzo, nie jesteś zwykłym szarym pracownikiem tej firmy. Z twego wpisu i stylu myślenia przypuszczam że jesteś białym kołnierzykiem. Jeżeli masz wpływ na jakość cylindrów produkowanych zrób to natychmiast, bo kres naszej wytrzymałości jest ograniczony. - notoryczne problemy z utrzymaniem registra po obu stronach - brudzenie w miejscach niezadrukowywanych Z powodu że jest to forum ogólno dostępne nie wymieniam pozostałych dokuczliwych problemów związanych z waszymi cylindrami. Drukuje od kilkunastu lat, zaczynałem na CERUTTI 125R .........a mój nakład to wielokrotność obwodu globu (proszę nie obrażaj mnie wpisami "trzeba też wiedzieć jak je drukować "

gosc

byłem na rozmowie. Zakład wyglada fajnie ludzie uśmiechnięci. Nie widać było po pracownikach tego co tutaj pisaliście na początku. A po samochodach stojących na parkingu nie widać było bieda zarobków. Pozdrowienia dla właściciela Hondy tez taka mam

Proszę o odpowiedź pracowników z wetzel, jest to bardzo dla mnie ważne Chciała bym złożyć CV w waszej firmie. Czy dobrze zrozumiałam (dział kontroli jakości wytwarzanych części nie podlega pod kontoling finansowy lub bezpośrednio włąścicielowi, lecz pod pion produkcji ????????? Bardzo proszę o odpowiedź Anka

A z ktorej drukarni?

@Anonim

Dopiewo

Gall

Bardzo ciekawych informacji na tym portalu można się doczytać. Nas w drukarni interesuje CO ZROBILIŚCIE lub czego teraz nie robicie że od wakacji przysyłacie nam takie G... cylindry

gosc

chce zlozyc tam cv na jakosc, a piszecie ze duzo ludzi chce odejsc. czy duzo juz odeszlo?

rokita

Kolego "Mo" zapewne z Mondi tak tak.. tak było pięć lat temu, ale teraz jest inaczej. A i ten jakościowiec (który wiedział co mówił i robił) już tu niepracuje. odp. dla Kronosa ,TAK

kronos

Czy nadal Dyrektorem Produkcji jest osoba o imieniu Michał, czy coś się tam zmieniło?

Mo

Znajomy pracował w tej firmie około pięciu lat temu i wszystko było ok. Szefową była jakaś kobieta, a kierownicy chyba znali się na rzeczy. Przyjechał do nas dwa lata temu wasz jakościowiec na wydruk i też spoko/wie o czym mówi i co robi.......... Chyba przsadzacie z tą niewiedzą dyrektora

rokita

Da radę zarobić 3000zł ale za 30 lat jak sejm uchwali najniższą krajową w tej kwocie inaczej nie ma szans. System czterobrygadowy ma bardziej wykorzystać ludzi i poprawić dane w tabelkach bo uwierzcie tylko to się liczy ludzie to tylko tania siła robocza bez prawa głosu. Ja pracuje tam kilka lat i do tych 3000zł to jeszcze mi sporo brakuje.

marek

A jak przedstawiają się zarobki w tej firmie? Da się tam zarobić te 3000 zł? Oczywiście netto?

Zostaw merytoryczną opinię o Saueressig Polska sp. z o.o. - Duchnów

• Jak się pracuje w Saueressig Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saueressig Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saueressig Polska sp. z o.o.?

Saueressig Polska sp. z o.o.