Drukarnia JDA

Łomża

Opinie o Drukarnia JDA

ciko

nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski, ale ostatnio przyjęli sporo nowych ludzi i naprawdę w firmie dobrze się dzieje, atmosfera się poprawiła a i wypłaty zawsze na czas przychodzi więc jeśli ktoś szuka pracy to na spokojnie może aplikować

ja3

Dalej dno

ja2

odpowiedzialność za wszystko a niskie wynagrodzenie kary finansowe za popełnione błędy, [usunięte przez moderatora] pracownika (towar wadliwy zostaje sprzedany lub wykorzystany a pracownik i tak płaci) umowa o dzielo

zenon

popieram przedmówce

ja1

firma jest straszna nie polecam nikomu [usunięte przez moderatora]l traktuje ludzi jak przedmioty nie potrafi słuchać każdy pracuje w strachu. Za każde wady produktu płaci pracownik. Taka sytuacja jest straszna jeden na drugiego chce zwalić winę nie zawsze się da. Zatrudnia ludzi na umowe o dzieło bo nie chce placić Zusu ciągnie te praktykę często.

Zostaw opinię o Drukarnia JDA - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia JDA