Diecezjalne Radio Nadzieja
counter
2 4 9 5 1
Wiktor Nowy wpis

@mermaid a powiesz coś więcej? Jaka tam jest atmosfera bo z tego co piszesz to chyba nie jest zbyt miła ?

TakNie
faustyna

ciekawe jednak jak z zatrudnieniem - bo to jednak stacja radiowa o określonym profilu. na antenie jest dużo religijnych treści więc ciekawe jak z doborem personelu, czy jakieś wymagania konkretne trzeba spełniać

TakNie1

Mermaid Nowy wpis
@faustyna

trzeba chcieć pracować, ale mało kto wytrzymuje tam dłużej niż tydzień... religijne to tam tylko z nazwy. Nie polecam, lepiej iść do biedronki czy gdziekolwiek - szkoda nerwów, czasu i życia.

Tak2Nie

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 22 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie Diecezjalne Radio Nadzieja?

TakNie

Mariusz Nowy wpis

Piszesz, że nie ma wynagrodzenia za nadgodziny. Czy jest możliwość odebrania wolnego w dogodnym terminie za dodatkowo przepracowane godziny? Czekam na Twój komentarz.

TakNie2
Paula Nowy wpis
@Mariusz

teoretycznie, znaczy" w obiecankach kierowników, których tam więcej niż "zwykłych" pracowników. W praktyce to nierealne.

Tak2Nie
buzia

Zdecydowanie nie polecam. Radio katolickie tylko z nazwy

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mik

Potwierdzam, kiepskie zarobki, duża rotacja, dla nowych pracowników nie płacone za przepracowanie dni..i do tego pieniądze pod ladą... Kodeks pracy to pojęcie obce w tej firmie.Pozytywne opinie to chyba sami sobie wypisali

Tak3Nie

Jak mówią dawni pracownicy kiepskie umowy, praca na czarno, , także w weekendy bez wynagrodzenia, ogólnie nie polecam

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Diecezjalne Radio Nadzieja - Łomża

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Diecezjalne Radio Nadzieja