Diecezjalne Radio Nadzieja

Łomża

Opinie o Diecezjalne Radio Nadzieja

faustyna

ciekawe jednak jak z zatrudnieniem - bo to jednak stacja radiowa o określonym profilu. na antenie jest dużo religijnych treści więc ciekawe jak z doborem personelu, czy jakieś wymagania konkretne trzeba spełniać

buzia

Zdecydowanie nie polecam. Radio katolickie tylko z nazwy

mik

Potwierdzam, kiepskie zarobki, duża rotacja, dla nowych pracowników nie płacone za przepracowanie dni..i do tego pieniądze pod ladą... Kodeks pracy to pojęcie obce w tej firmie.Pozytywne opinie to chyba sami sobie wypisali

Jak mówią dawni pracownicy kiepskie umowy, praca na czarno, , także w weekendy bez wynagrodzenia, ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Diecezjalne Radio Nadzieja - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diecezjalne Radio Nadzieja