Remark-Kayser Sp. z o.o.

Batorowo

Opinie o Remark-Kayser Sp. z o.o.

fizyczna

Bardzo dużo nadgodzin.Przynajmniej można zarobić

pracownica

Dużo nadgodzin nawet praca w sobotę ale można chociażzarobić w tych trudnych czasach.Ogólnie jestem zadowolona.Praca stabilna

kicia

Dobra firma,ja byłam zadowolona.Zawsze znajdzie się ktoś wulgarny.Ja się znim nie zgadzam

enys

najgorszy syf z mozliwych!!!!!!!!!!!!!!!!! unikać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chg

Fajnie bo dobry dojazd,dużo zamówień i dobre traktowanie ludzi-to bardzo ważne

Fajnie bo dużo zamówień

Zara

tylko tak dalej-jest pozytywnie

Gonzales

Pracowałem,pracuję ibędę pracował bo dobra firma,dużo zamówień,krótko trzymana ale rzeczowo

Józiu

Jak napisałem,zgadzam się z powyższym

koleś

Dobra firma,warto się zatrudnić.Dużo zamówień duże perspektywy

Kicia

@Długoletni 28.01.2016 13:31
Tak trzymać panie i panowie

hahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

Można się wiele dobrego nauczyć.Kierownictwo bardzo dobrze wykształcone,kultura bez zarzutu.

były

bardzo dobra i rozwojowa firma

Dodaj komentarz o firmie Remark-Kayser Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o Remark-Kayser Sp. z o.o. - Batorowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remark-Kayser Sp. z o.o.