Opinie o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astor Marek Plewa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Astor Marek Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Zaczęło wszystko powoli wychodzić na prostą, a znów zapowiada si (usunięte przez administratora) Widać, że nawet mądre głowy nie są wstanie przebić muru. Była szansa na normalność i się rozleciała jak zwykle. Witamy w świecie absurdu.

abc

witam, mam pytanie w firmie obowiązuję system 3 zmianowy?

wieloletni pracownik

Płace jak to płace, zawsze mogłyby być wyższe. Nie jest źle. Jest za to przestrzegany kodeks pracy, pracuje się spokojnie- nie ma ciśnienia jak w innych firmach. Można się zaczepić na wiele, wiele lat. Powodzenia w rekrutacji.

Jest szansa, mądra głowa do firmy przybyła jakiś czas temu, może jakoś ogarnie ten bajzel.Jak nie on, to chyba nikt.

pracownik pracownikowi
@pracownik

To prawda, Grzegorz nie dość, że jest bardzo profesjonalny to jeszcze do tego sympatyczny. Nie zadziera nosa. W końcu jakaś ciekawa postać w tej firmie, bo po serii dziwnych i błędnych decyzji innych jednostek popadaliśmy w letarg. Teraz przynajmniej ktoś się porządnie za temat weźmie, po kolei, dział po dziale. Może coś jeszcze z tego będzie. Zmiany, zmiany, zmiany... na lepsze!

eee
@pracownik pracownikowi

Bajzel to On zrobił ta "mądra głowa", która sama wypisuje sobie komentarze!:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Astor Marek Plewa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Dobry człowiek 2

Fajna firma, przez moment był słaby dyrektor naczelny, jednak Prezes się zreflektował i go zwolnił. Od tej pory zaczął wracać spokój, a firma powoli powraca na dawne tory. Zarząd jest spoko.

qwe

też własnie widziałem dołączam się do prośby

xyz

Widziałem ogłoszenie, że przyjmują do pracy w firmie Astor. Możecie coś więcej napisać o tej firmie.

Agentka

Nic dodać, nic ująć. CEO ma się za Boga i traktuje ludzi jak przysłowiowe (usunięte przez administratora)kompletnie nie licząc się z nimi i ich czasem.,, Piękne cytaty na stronie firmie mają się nijak z rzeczywistością... Zmarnowałam 2 dni urlopu- poświęciłam czas na przygotowanie się do rozmowy, by na końcu usłyszeć... zatrudniliśmy już kogoś... To co po zapraszają na rozmowę??

Wspaniałomyślna

W pełni zgadzam się z Pana wypowiedzią, a osobom, które chcą starać się o pracę w tej firmie proponuję, aby zaoszczędziły swój czas i nerwy, bo cała rekrutacja to czysta kpina; trwa w nieskończoność, a potem "cudowne" władze firmy stwierdzają, że zrobią sobie rekrutację wewnętrzną - tak mówią - a co sobie urządzają to sami tylko wiedzą. Za zwodzenie kandydatów mistrzostwo, za przeprowadzanie rekrutacji fair - poniżej wszelkiej krytyki. Powodzenia w takiej polityce na przyszłość :)

Dobry Człowiek

Witam; Kieruję tego emaila do p. (usunięte przez administratora) aby otworzył oczy szeroko i zobaczył kogo zatrudnił na stanowisko prezesa swojej firmy. Ten pan nie ma żadnych kwalifikacji aby prowadzić taką firmę. Do tego potrzebne jest doświadczenie pracy z długim stażem, a jak ktoś zmienia pracę po roku lub dwóch to wszystko wiadomo. Oby nie było za późno. Pozdrawiam Dobry Człowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Marek Plewa - Kowalewo

• Jak się pracuje w Astor Marek Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Marek Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Marek Plewa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Marek Plewa