Astor Marek Plewa

Kowalewo

Opinie o Astor Marek Plewa

piniu

Nie polecam tej firmy pracują w niej same buce a zwłaszcza taki jeden z małą głową mądrala wszystko wiedzący szef tej firmy to jest dramatico oderwany od rzeczywistości mówi jedno a robi drugie nie szanuje wieloletnich pracowników, wszystkich uważa za złodziei a sam do nich należy nie płacąc pracownikom ten gość i ta cała jego świta to dramat

Paulina

@soft, według Ciebie Astor Marek Plewa to 'tragedia'. Co przez to rozumiesz? Co masz konkretnie na myśli? Podziel się z nami swoją opinią.

soft

TRAGEDIA i wyzysk.Kasa tylko dla prezesa,zarzadu i kierowikow.Reszta to biali murzyni zwodzeni ciagle gornolotnymi haslami.

yokaka

To w takim razie jakich zarobków można się u nich spodziewać @ana? Wydaje mi się, że na pewno można liczyć na wypłaty w granicach 2 tysięcy, nie wiem tylko czy dorzucają do tego jakieś socjale, ale pewnie tak.

pracownicy z produkcji

Panie P. trochę szacunku do ludzi. Tak wiemy, jest pan burakiem i bufonem, ale życzymy sobie by traktowano nas z szacunkiem. Wielu tu przed panem było, niewielu zagrzało miejsce na dłużej. I tego panu życzymy. Chamstwu i prostactwu mówimy stanowczo NIE.

nice

zgadzam sie w okresie zniw moze byc ciezko ale to tez praca która trzeba wykonac . a w tym czasie ludzie z miasta mają urlopy ......

do Dawida

Dziś się poznamy... My miastowe lenie :). Zobaczysz ilu nas miastowych jak się zaczną żniwa i inne prace polowe... Może być ciężko, byś tu przekroczył magiczną liczbę 400 h miesięcznie. A jak słyszę, że dzieci są wymówką, albo urlop niepotrzebny to wewnętrznie targa mi jelita. Najpierw poznaj, potem się wypowiadaj !

Dawid

A ja bede pracował od srody w firmie jako technolog moze poprostu podejscie pracowników jest obojetne i niestaraja sie przykładac i poswiecac w pracy ja przez ponad 8 lat pracowałem po ponad 400 h miesiecznie w soboty niedziele i świeta i cieżka praca nigdy nie wyszła mi na złe . a jak słysze urlop rodzina dzieci to sa tylko wymówki a jak ktoś mówi ze po 8 h pracy dziennie jest wykonczony to sie wemnie gotuje . i smiac mi sie chce z miastowych leni...

Dawid

kaktus

Panie Mirku jaki PGR przeciez to kociokwik i masakra a pracowników należy szanować.

Byłem, pracowałem, nie wytrzymałem

Chyba nie odchodzą, ale pracują za stawki dużo niższe niż rynkowe. Ale fakt Umowy o pracę są. Tylko w tej firmie nikt nie wie co ma robić. Przyszedłem, odszedłem. Ktoś dobrze napisa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zero hierarchii, zero zakresu obowiązków, nic... Przychodzisz łazisz po firmie i drapiesz się po jajach, bo nie wiesz co masz ze sobą zrobić, bo Ci nawet kompa nie dadzą. W większym syfie to jeszcze nigdy nie byłem. A niby średniej wielkości firma, która na rynku jest tyle lat, a jeden wielki PGR zarówno od środka jak i od zewnątrz.

Jeszcze kilka dziwnych ruchów prezesa i przestanie istnieć,

Zaczęło wszystko powoli wychodzić na prostą, a znów zapowiada si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Widać, że nawet mądre głowy nie są wstanie przebić muru. Była szansa na normalność i się rozleciała jak zwykle. Witamy w świecie absurdu.

abc

witam, mam pytanie w firmie obowiązuję system 3 zmianowy?

wieloletni pracownik

Płace jak to płace, zawsze mogłyby być wyższe. Nie jest źle. Jest za to przestrzegany kodeks pracy, pracuje się spokojnie- nie ma ciśnienia jak w innych firmach. Można się zaczepić na wiele, wiele lat. Powodzenia w rekrutacji.

pracownik pracownikowi
@pracownik 17.06.2015 20:39
Jest szansa, mądra głowa do firmy przybyła jakiś czas temu, może jakoś ogarnie ten bajzel.Jak nie on, to chyba nikt....

To prawda, Grzegorz nie dość, że jest bardzo profesjonalny to jeszcze do tego sympatyczny. Nie zadziera nosa. W końcu jakaś ciekawa postać w tej firmie, bo po serii dziwnych i błędnych decyzji innych jednostek popadaliśmy w letarg. Teraz przynajmniej ktoś się porządnie za temat weźmie, po kolei, dział po dziale. Może coś jeszcze z tego będzie. Zmiany, zmiany, zmiany... na lepsze!

eee
@pracownik pracownikowi 29.07.2015 16:01

Bajzel to On zrobił ta "mądra głowa", która sama wypisuje sobie komentarze!:)

Dobry człowiek 2

Fajna firma, przez moment był słaby dyrektor naczelny, jednak Prezes się zreflektował i go zwolnił. Od tej pory zaczął wracać spokój, a firma powoli powraca na dawne tory. Zarząd jest spoko.

qwe

też własnie widziałem dołączam się do prośby

xyz

Widziałem ogłoszenie, że przyjmują do pracy w firmie Astor. Możecie coś więcej napisać o tej firmie.

Sponsor

Szukacie pracy? To dobrze trafiliście! Macie poczucie humoru??? Więc możecie pracować za śmieszne pieniądze!!! Wymagania pracodawcy: Praca minimum po 12h, oczywiście po dniu możecie ciągnąć nocki!! (dla firmy to żaden problem). Jeżeli nie lubicie spać, nie potrzebujecie przerwy żeby zjeść czy tam napić się wody!!! Przerwy zapewne na siku też nie potrzebujecie! (przecież po coś są pieluchomajty!) Stawka jaka obowiązuje w firmie ASTOR to 1,20 na godzinę! Okres waszej pracy możecie poprzedzić wolontariatem, za który będziecie musieli dopłacić!! Najlepiej nie wykorzystywać urlopów, nie chorować no i nie mieć innego życia po za pracą! Musicie posiadać prawo jazdy od auta osobowego po taczki z plandeką!I zapewne lubicie Boya Chile - "Make Me Feel" ?!?! SZUKACIE PRACY??? Dobrze trafiliście!!! W firmie ASTOR mimo iż nie jesteście czarni, będziecie pracować jak MURZYNI!!! Pozdrawiam wszystkich „ NIEWOLNIKÓW” Sponsor!!!

Agentka

Nic dodać, nic ująć. CEO ma się za Boga i traktuje ludzi jak przysłowiowe (usunięte przez administratora)kompletnie nie licząc się z nimi i ich czasem.,, Piękne cytaty na stronie firmie mają się nijak z rzeczywistością... Zmarnowałam 2 dni urlopu- poświęciłam czas na przygotowanie się do rozmowy, by na końcu usłyszeć... zatrudniliśmy już kogoś... To co po zapraszają na rozmowę??

Wspaniałomyślna

W pełni zgadzam się z Pana wypowiedzią, a osobom, które chcą starać się o pracę w tej firmie proponuję, aby zaoszczędziły swój czas i nerwy, bo cała rekrutacja to czysta kpina; trwa w nieskończoność, a potem "cudowne" władze firmy stwierdzają, że zrobią sobie rekrutację wewnętrzną - tak mówią - a co sobie urządzają to sami tylko wiedzą. Za zwodzenie kandydatów mistrzostwo, za przeprowadzanie rekrutacji fair - poniżej wszelkiej krytyki. Powodzenia w takiej polityce na przyszłość :)

Dobry Człowiek

Witam; Kieruję tego emaila do p. (usunięte przez administratora) aby otworzył oczy szeroko i zobaczył kogo zatrudnił na stanowisko prezesa swojej firmy. Ten pan nie ma żadnych kwalifikacji aby prowadzić taką firmę. Do tego potrzebne jest doświadczenie pracy z długim stażem, a jak ktoś zmienia pracę po roku lub dwóch to wszystko wiadomo. Oby nie było za późno. Pozdrawiam Dobry Człowiek

Zostaw opinię o Astor Marek Plewa - Kowalewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astor Marek Plewa