Opinie o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astor Marek Plewa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Astor Marek Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Gość serwisu

Jak to jest na stanowiskach administracyjnych? Jest ustalona ścieżka kariery? Czy firma zapewnia rozwój? Czy są zapewniane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Edyta

No i co w tym takiego zabawnego? ;)

@Edyta

Masz rację nie ma nic. Szkoleń żadnych bo po co. A co do kariery to najpierw trzeba stracić szacunek do samego siebie i polubić smak guana bo bez lizania odwłoku najwyższego się nie da. Ale czasem niektórzy już tacy przychodzą.

Edyta

Aha. A praca tych neutralnych to jak wygląda?

Jaki jest styl zarządzania w Astor Marek Plewa?

Nieznajoma

Płacić jak najmniej i jak najbardziej wykorzystać pracownika.

Jolanta
@Nieznajoma

A w jaki sposób rzekomo wykorzystują pracowników? Brzmi to jakoś słabo ale tak bez konkretów to każdy może takie hasełko rzucić

Nick 257

Hmm...czytając te wszystkie wypowiedzi, to problem jest w samych osób tam pracujących. Przecież nikt was tam nie zmusza do pracy. Ale zawsze się znajdzie ktoś kto ma dużo do powiedzenia a mało do zaoferowania. Zawsze możecie sprawdzić własne kompetencje w innych firmach. Czy zasługujecie na tyle ile się wyceniacie. Owszem firma sama w sobie nie jest ideałem, ale i wy też nie dążcie do takiej oceny własnej. Bo jak macie coś innego to idźcie, ale nie utrudniajcie tam innym życia. Z pewnością są tam ludzie, którzy zasługują na więcej. Ale napewno nie ci co dużo krzyczą.

Nick 258
@Nick 257

Jeśli jesteście tak niezadowoleni, to dlaczego jeszcze tutaj jesteście? Pracy jest dużo. Można szukać szczęścia gdzie indziej. Jest tu tak źle a wszędzie tak dobrze, że już niejeden wracał i prosił o ponowne zatrudnienie.

Gucio

To nabijanie się z Drona nie ma sensu, to nie jego wina że jest kierownikiem produkcji bez kompetencji. Tu i tak nie ma kim kierować, chyba że jedynie kierownikiem kROJOWNI. Ten gagatek tak samo jak dron doprowadził do upadku na wydziale KRAJALNI. Oba dwa KIEROWNIKI SOM !!!

Krajacz
@Gucio

chyba nie bywasz przy tablicy i nie analizujesz wskaźników z excela, wyniki porywają wszystkich :-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Astor Marek Plewa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Henryk Sienkiewicz

Aktualnie jest śmiesznie! Pan Marek ma w firmie drona. Typowy chiński produkt. Nie potrafi jeszcze latać ale jak się oczyta to kto wie???

@Henryk Sienkiewicz

Dron kierownikiem produkcji. Niezła heca. Osoba funkcyjna o aparycji autystycznej, z wypowiedzi serialowy Korki, jak Stańczyk z obrazu Matejki. Mój excel z tabeli przestawnej wyliczył że dron to ekspert jak papier toaletowy. KŁAMCA (usunięte przez administratora) PROSTY KARIEROWICZ.

Klient potencjalny

Miałam wybrane meble z firmy ale po przejrzeniu setek opinii klientów że to bubel do tego reklamacji nie uznają i zmęczonych zła sytuacją pracowników jednak wybrałam innego producenta. Szkoda że duże markety akceptują takich producentów.

@Klient potencjalny

Na te twoje 1000zl co byś zapłacił za meble to mój fajny szew by miał wysikane na takiego klienta jak chcesz to weź z kontynera odpady i szafkę sobie skręć

leon

Osoby kierujące tą firmą to wielka porażka a pani kadrowa to osoba która nie posiada wystarczającej wiedzy na temat kodeksu pracy i praw pracowników.nie polecam kontaktu z tymi osobami.Całkowity brak kompetencji na danym stanowisku.

Ktos

szef niech w końcu coś zrobi bo w tej firmie jest atmosfera nie ciekawa że ludzie odchodzą zmienić kadrę kierownicza mistrzów zmianowych którzy są po podstawówce i na dodatek nie mają pojęcia. A poza tym operatorów powinien docenić dobrze płatna pensją bo zostało ich niewielu.

@Ktos

Docenić to trzeba wszystkich, zakład nie istnieje tylko dzięki operatorom.. Praca każdego działu jest potrzebna i ważna.

@Piotr

Teraz będą mieli szansę się wykazać "operatorzy "

@Ktos

No....to teraz będziesz/będziecie mieć fajną atmosferę z kamerami w tle i nowymi dozorcami w białych koszulach. I dobrze płatną pensją. Oczywiście za każdą godzinę pracy. To pilnujcie się bo zostało was nie wielu ????

Pracus

Dopóki bedzie pracował Raczkowiak nie bedzie dobrze w tej firmie

Mistrz

Dlaczego ktoś moderuje opinie o tym przybytku pana( celowo z małej litery) Marka? (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Potencjalni kandydaci do pracy, omijajcie szerokim łukiem…

Lord

Brawo, sama prawda... Niestety. Najbardziej wartościowi ludzie odchodzą tylko dlatego, że niedojda obejmuje stołek dyrektorski.

Wszystko zaczyna się od szefa. Od (szefa)..ten człowiek żyje w wirtualnym świecie. Nic co zaplanuje nie przekłada mu się na produkcję. kompletna nie wiedza..dosłownie . Zatrudnia ludzi nie potrzebnych.. z starych pracowników nic sobie nie robi . są dla niego nikim. aż przykro na to patrzeć. 3- miesiące zajęło mu by dać podwyżki w kwocie 30zl. brak poszanowania..kpina..chyba że się mylę. to niech mnie ktoś naprostuje. Wszystko zaczyna się od Szefa.

Szef z bajki
@321

Profesjonalne podejście szefie :)

@Szef z bajki

czysta prawda ????

@lord może powiesz jak tam jest naprawdę ?

@Michał

Źle, tyle i aż tyle. Jeśli myślisz o rozpoczęciu tu pracy to przestań.

@Michał

Może na niewielu zrobiło to wrażenie ale jak 3 osoby z 3 różnych stanowisk administacyjnych odchodzą w jednym miesiącu to chyba ktoś powinien zacząć się zastanawiać, że co jest nie tak.

@Michał

Poprawka Jest już 5 osób na wypowiedzeniu.

@Lord

A dlaczego tak jest? Chodzi o płace czy warunki pracy. Możesz napisać coś więcej?

@Ciekawy

Zdecydowanie o warunki pracy. Nie ma znamion mobbingu ale jest na prawdę źle, niestety nic nie warci rządni władzy udają ze nie widzą wielu problemów. Pracownicy z dużym stażem odchodzą bo faworyzowani są nowi, którzy nie mają pojęcia o tym co robią... Bardzo smutne...

@Ciekawy

Nie tylko pracownicy że stażem odchodzą, nowy człowiek po 2 miesiącach też podziękował bo widzi co się dzieje i że przyszłości z tą firmą nie ma co wiązać. Poprostu inteligentny facet. Brawo za decyzję.

Lord

Szkoda bardzo że potencjalni pracownicy nie będą mogli przeczytac jak na prawdę jest w firmie, bo wszystkie komentarze dotyczące aktualnej sytuacji oraz miłościwie nam Panujacych (usunięte przez administratora) Smutne to ale cóż jak nie można pogodzić się se stanem faktycznym to jedynie można uciszyć motłoch. Pozdrawiam

Czym Astor Marek Plewa zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jest bardzo dużo dodatków, zjeby od kierownika za byle co, straszenie zabraniem premii, nadgodziny nie płatne i dużo, dużo różnych dodatków. Astor Marek Plewa zachęca przelewanie wypłaty z powrotem na konto właściciela bo po co komu te marne grosze.

Piccolo

Gdybyś zapytał/a czym zniechęcają, lista byłaby bez końca.

@Marek

A już najlepszy jest fakt ze wracać po kwarantannie nie można trzeba chorować bo tak pan każe.

Jan

A k. Raczkowiak nie pracuje juz?

Praca
@Jan

Byłoby super

@Praca

Znasz firmę od środka? Jeśli tak, to powiedz mi proszę czy szukają tu też osób bez doświadczenia i jeśli tak, to jakie szkolenia są im tu oferowane na początku. Zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że dasz znać!

@Paweł

Bez obaw, przyjmą nawet bezdomnych.

Lord

Teraz raczej to przyjmą nawet z Covidem. Pół firmy na kwarantannie lub z potwierdzeniem a dyrektor poeta zajmuje się oglądaniem nagrań z monitoringu, żadnych decyzji lub środków zapobiegawczych. Kpina.

Ciekawy

Czy ktoś wie, co się aktualnie dzieje z Astorem? Firma zamknięta na cztery spusty, telefonów nie odbierają - to już koniec, czy tylko okres urlopowy?

Urlopik

@Lorak

Dzięki! A to potrwa tydzień, czy dwa tygodnie?

Już otwarte!

@Lorak

Narzekasz ale pracy nie zmienisz . Więc nie jest do końca tak źle w tej firmie albo z Ciebie jest tak kiepski pracownik że nikt poza Astorem Cię nie zatrudni ????

Ktoś

Masz rację Karol ???? jako informatyk w Astorze możesz robić co chcesz ????

@Ktoś

Ja nie narzekam a tym bardziej nie mam zamiaru odchodzić bo lubię swoją pracę. Stwierdzam tylko fakt, którym jest zachowanie i podejście do obowiązków "dyrektora".

@Lorak

Znalazł się pracodawca , który płaci za byle jaką pracę więc trzeba to wykorzystać . Ludzie na produkcji są niedoceniani ( chodzi mi bardziej o operatorów ) lecz to już nie mój problem . Obsługując kilka maszyn w danym " gnieździe " obrabiarek zarabiałem 1.900 z premią na poziomie ponad 20%

@Ktoś

Jeśli odszedłeś i jest Tobie lepiej to gratulacje.

@Lorak

No tak piszez ze lubisz chyba sciemniac w biurze na rozkroju idz na maszyne i zobacz jak operatorzy ciężką pracują a nie za sciemnianie bierzesz kase

@Ktos

Człowieku skąd w Tobie tyle jadu? Jeszcze raz powtórzę ja lubię swoją pracę i w żadnym wypadku nie podważam tego że praca jest ciężka i często z nieadekwatną pensją. Zluzuj trochę, temat niekompetencji kadry dyrektorskiej to jedno a kiepskie zarobki to drugie.

@Lorak

Posty pisze Ktoś czyli ja i Ktos czyli inna osoba mistrzu inteligencji

@Ktoś

Nie powinienem się zniżać do tego poziomu ale cóż. Odpowiedź była merytoryczna niezależnie od tego do kogo adresowana. Zluzuj... wyjdzie Ci to na dobre albo zmień pracę.

Klient
@Ciekawy

Firma Astor to tragedia Buble tworzą , nawet nie powiesilem szafek a juz pojawily się pekniecia laminatu .w odpowiedzi otrzymalem wyjasnienie , ze nalezy czesto przecierac melble suchą szmatką. Nie polecam i będę walczyc o uczciwe rozpatrzenie reklamacji.

@Klient

A co się pan/ i dziwi jak elementy często stoją na dworze w różnych warunkach atmosferycznych

Magnus

To co się dzieje w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie! Jakieś chore podziały na lepszych i gorszych, układy i ukladziki. Część ludzi obowiązuje system dwóch zmian a część trzyma palce kierownikom tak głęboko że może chodzić na jedną. Jeśli chodzi o organizacje pracy - (usunięte przez administratora) totalne.

Oferta pracy

Dzień dobry, widziałem, że firma poszukuje osoby na stanowisko księgowego. Jak wygląda praca w dziale księgowości, atmosfera i wysokość wynagrodzenia? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Praca
@Oferta pracy

:) 12 zl co i jak

Oferta pracy
@Praca

Ma Pani/Pan na myśli 12 zł za godzinę w księgowości? A jak z atmosferą i warunkami pracy w tej firmie?

Emil

Pierwszy powinien Raczkowiak!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Marek Plewa - Kowalewo

• Jak się pracuje w Astor Marek Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Marek Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Marek Plewa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Marek Plewa