Opinie o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Astor Marek Plewa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Astor Marek Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astor Marek Plewa w Kowalewo

Jac

Z dala od dziada (usunięte przez administratora) 10 lat pracy za 1800 zł Pan ROPUCH tak docenia starych pracownków nie polecam tej firmy nie ma sensu tam marnować swojego czasu życie jest zbyt krótkie

@Jac

Bardzo proszę o kulturalne opinie i nieobrażanie nikogo. Rozumiem, że kwota, którą podajesz, to Twoje miesięczne wynagrodzenie w Astor Marek Plewa. Czy do tego dochodzą jeszcze jakieś dodatkowe premie lub też benefity pozapłacowe? Jeśli tak, to warto o tym wspomnieć.

Juj
@Paulina

Masz racje warto wspomniec ze nawet o wode trzeba bylo sie prosic w upaly ktora sie nalezy jak psu kosc ale nie pracownikom Astor

@jac
@Paulina

Pusty klocek normalnie z pani

Dał talony za150 zł wstyd opowieść wigilijna obejży Pan ten film

Paulina

A jak to wyglądało w poprzednich latach? Zawsze lepsze to niż nic, prawda? Chyba, że to naprawdę o wiele niższe świadczenie niż dotychczas i pracownicy mają prawo czuć się rozczarowani. Jak wygląda kwestia organizacji jakichś spotkań/integracji przedświątecznych? Organizowane jest coś takiego w firmie Astor Marek Plewa?

Obiektywny Jan Kowalski
@Paulina

Dlaczego jest Pani zawsze stronnicza?

Nr1
@Obiektywny Jan Kowalski

Pewnie takie dostala zadanie przeciez tu sam hejt to trzeba podreperowac opinie przeciez Pani nie obcinaja premii po kazdej podwyzce najnizszej krajowej nie robi za 1800 jak stali pracownicy od lat ani w 14 stopniach na hali to co sie dziwic ze jest stronnicza?! Ani nie jest karana polroczna karencja na premie kwartalna za chorobowe.Nie ma rozdysponowanego urlopu w calosci,zarzadzono 24 dniami urlopu a jak komus brakuje ma wskazane soboty do odrobienia i przez caly rok ma jedynie dwa dni urlopu ktore moze wykorzystac sam o ile ma 26 dni.Nowym oferuje sie o wiele wiecej niz stalym pracownikom im doklada sie tylko maszyn do obslugi nie pensje , pensje sa obcinane i jeszcze nazywa sie to podwyzka.Pracownicy sa smieciami taka jest prawda o firmie Astor Marek Plewa.

????
@Obiektywny Jan Kowalski

Proponuję zatrudnić się i sprawdzić. Pracuje bo chociaż wypłata jest na czas. Natomiast wszystko inne...totalne dno. Właścicielowi chyba zależy na tym by ludzie byli ciągle niezadowoleni . W końcu ludzie dzięki atmosferze stwarzanej przez kierownictwo złoszczą się na siebie. Panuje strach nikt nigdy nie wie na jaki humor trafi. Temperatura 14 stopni? Dobry żart , są miejsca w których ta temperatura to byłby cud. Przy minusowych temperaturach na dworze na magazynie temperatura jest tylko trochę wyższa na hali na magazynie , w którym pracują ludzie. Tak drodzy szefowie ! Ludzie ! Absolutnie nie polecam !

Luis
@????

Dla nich nie jestes i nie bedziesz nigdy czlowiekiem zrozum to oraz to ze zostajac i narzekajac Ty i wszyscy Tobie podobni pozwalacie sie ponizac upadlac bo bierzecie te ochlapy ktore wam rzucaja bo procz narzekan nie robicie nic To co sie dzieje w firmie to tylko za przyzwoleniem ludzi tylko Ci ktorzy maja godnosc odchodza reszta daje sie ... za najnizsza krajowa i szczuc kwartalna Nowych operatorow jakos nie widac chociaz proponuje sie im duzo wiecej niz Wam wiec po co biadolicie leb w ziemie i (usunięte przez administratora) na tych na gorze bo 1.800 regularnie wplywa Ciekawe tylko jak za to zyjecie?? Sadze ze wegetujecie bo na rachunki wystarczy na reszte zapiernicza zona o ile jeszcze Was nie zostawila

Paulina

Widziałam na stronie internetowej firmy, że aktualnie w Astor Marek Plewa poszukiwana jest osoba na stanowisko technolog drewna. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.astor.info.pl/kariera/31-praca/193-technolog-drewna . Co sądzicie o tej ofercie? Czy Waszym zdaniem warto aplikować? Czekam na Wasze wypowiedzi!

????
@Paulina

Był nowy..znikł po krótkim czasie ???? Będą kolejni ????

Jo
@????

Beda beda rotacja w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie ...liczba biurowych tez a fizycznych coraz mniej ciekawe kto za chwile bedzie na nich wszystkich robil???

Ktoś
@????

No też tak myślę..będą kolejne pyski na które trzeba zapierniczac. Porazka ta firma..

My

Ludzie wsciekacie sie i narzekacie ...przezwiska jak w przedszkolu a nie jestescie w stanie pojac ze w jednosci sila Czas sie ogarnac bo co madrzejsi odchodza a Ci ktorzy zostana beda robic i za tysiac i dalej tylko narzekac Zacznijcie myslec a nie pluc jadem bo to przykre

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Astor Marek Plewa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Misiek

Po ostatniej podwyzce w Astorze, po ponad kilku letniej pracy moje wynagrodzenie zmalalo o 200zl.Ponadto zastraszeni pracownicy chodzą z gorączka do pracy, bo boją się utraty premii która i tak z roku na rok ciągle maleje. Wiem bo sam/a chodzilem/am z przeziębieniem przez 1.5 mca. Koniec firmy bliski.

@Misiek

Zmuszani? Raczej zaszczuci bo kto ma czy to premie miesieczna czy kwartalna w umowie?! Fizyczni mamy na papierze najnizsza krajowa reszta na gebe ...

Stud3nt

Ropuch oszczędza na ropie a ludzie marzną do czego to doszło niech te śmieszne talony weźnie na rope jak taki biedny dziad inaczej nie można aż serce pęka

briggo

Co za fatalny pracodawca wszystko co mozna obciać obciął pensje talony niech sie nażre do grobu tego nie wezmie pozatrudniał jakich gamoni z BFM dał im pensje takie jakie zarabia sie w Bydgoszczy a starym pracownikom pensje głodowe choc pracuja na odpowiedzialnych stanowiskach.Kto ma mozliwosc pracy w innej firmie niech ucieka od tego pracodawcy. Moje sugestie dla Astor Marek Plewa: Jak najdalej od tej firmy

Ktoś

Lepiej się nie wypowiadać. Moje sugestie dla Astor Marek Plewa: Lepiej się nie wypowiadać. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Temat rzeka..

Paulina

@marunio, czy te 15 minut dłużej pracownicy Astor Marek Plewa zostają każdego dnia? Czy jest to jakaś niepisana zasada w firmie? Proszę dopowiedz jeszcze, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Astor Marek Plewa. Jak oceniacie tę firmę na tle innych, podobnych przedsiębiorstw z branży?

Paulina

@WròżbitkaMaciejka, takie komentarze są nie do przyjęcia na forum. Bardzo proszę o kulturalne wypowiadanie się i, przede wszystkim, zgodne z tematem i ideą forum. Czy pracowałaś lub pracujesz w Astor Marek Plewa? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Astor Marek Plewa?

marunio
@Paulina

Sam szef... on nie motywuje a tyra, nie można w pracy zjeść wypić ani chwili mieć wydchnienia...pełna konnktrola na każdym kroku. W firmie sa osoby, ktore jak pojda z szefem na spotkanie wyśpiewaja wszystko. Ludzi sami sobie na rece zle patrza. Nie ma przyjazdnej atmosfery. Ludzi teraz za dobre pieniądze w pracy wkładają max wysiłku inteligentnego ale w nagrodę mogą zjeść normalnie obiad wypić kawę.. już nie mowie o strefie relaxu... tutaj trzeba szybko zjeść obiad i wlać w siebie wrzątek po później nie ma szans. ...... a najgorsze jest to ze przerwa ma 30 min... ale 15 min DŁUŻEJ ZOSTAJEMY W PRACY.. Marek powinien zasięgnąć wiedzy jak zarządzać ludźmi w XXI w. plus to mała pensja ale zawsze wypłacana

Paulina

@Gregor a czy Ty pracujesz w Astor Marek Plewa? Jeśli tak to czy mógłbyś opisać jak sytuacja z firmie wygląda z Twojego punktu widzenia? Co być poprawił? Udało Ci się osiągnąć podwyżkę? @M. dziękujemy, że napisałeś swoją opinię. Każda informacja od osoby zorientowanej w sytuacji w firmie jest cenna. Niemniej jednak, proszę abyś w przyszłości nie używał na forum słów uważanych powszechnie za nieeleganckie.

Sponsor

Szukacie pracy? To dobrze trafiliście! Macie poczucie humoru??? Więc możecie pracować za śmieszne pieniądze!!! Wymagania pracodawcy: Praca minimum po 12h, oczywiście po dniu możecie ciągnąć nocki!! (dla firmy to żaden problem). Jeżeli nie lubicie spać, nie potrzebujecie przerwy żeby zjeść czy tam napić się wody!!! Przerwy zapewne na siku też nie potrzebujecie! (przecież po coś są pieluchomajty!) Stawka jaka obowiązuje w firmie ASTOR to 1,20 na godzinę! Okres waszej pracy możecie poprzedzić wolontariatem, za który będziecie musieli dopłacić!! Najlepiej nie wykorzystywać urlopów, nie chorować no i nie mieć innego życia po za pracą! Musicie posiadać prawo jazdy od auta osobowego po taczki z plandeką!I zapewne lubicie Boya Chile - "Make Me Feel" ?!?! SZUKACIE PRACY??? Dobrze trafiliście!!! W firmie ASTOR mimo iż nie jesteście czarni, będziecie pracować jak MURZYNI!!! Pozdrawiam wszystkich „ NIEWOLNIKÓW” Sponsor!!!

Walus
@Sponsor

Dostając umowę widzisz ile będziesz zarabiał.Czas pracy normalne 8h ,Niepisz bzdur.

@Walus

Za 8 godz masz najnizsza krajowa plus 7% premii a jak sie nauczysz obslugi maszyny to i tak wiecej nie dostaniesz tak jest to nie brednie absurd ale nie brednie

Jhgttfcgh

Nawet jak się nauczysz obsługi maszyny to i tak cię nie awansują bo ludzi mają gdzieś.

@Walus

To był sarkazm gościu.

Taktoja

Dokładnie. Co z tego , że człowiek się angażuje jeśli i tak nie ma szans na to by uzyskać wyższy stopień , a co z tym się wiąże wyższe wynagrodzenie . Jeśli odmówisz ustawiania maszyny wielka krzywda nagle się dzieje lecz żeby postarać się o docenienie pracownika to już nikt nie potrafi . Wieczne narzekanie i nic poza tym . Góra też obiecała zmiany w wynagrodzeniach i nic z tego nie ma i znając specyfikę firmy nigdy nie będzie

M.
@Sponsor

Człowieku nie siej zamętu ludziom w głowach. Zarobki słabe ale wszystko legalnie i na czas. Praca w nadgodzinach płatna. Nieraz byla okazja zarobić lepiej jak byl przez pół roku dobry dyrektor ale nie wchodził (usunięte przez administratora)i jak inni tylko robił dobrą robotę u podstaw więc dostał kopa. Szkoda....dla pracownikow i dla właściciela.

Gregor

Idealnych firm nie ma. Zawsze można coś poprawić , wynegocjować podwyżki .

@Gregor

Tutaj się nie da prędzej zwolnią niż dadzą wiem co mówię ustawiam maszynę jestem traktowany(ana) jak operator dostaję reklamacje pilne prototypy a pensję pomocnika od dwoch lat proszę upominam się żądam błagam stawiam się nic nie działa szczują jak psa "proszę się wykazać" a awansu jak nie było tak nie ma i nie bedzie bo na zwykłego robola plują dyrektor dyrektorów musi mieć pensje robol ma tyrać i siedzieć cicho albo spadać jak się nie podoba Chciałbym(łabym)mówic że jest dobrze ale nie jest bo jeśli ktoś robi wiecej niż powinien to należy mu się docenienie ale w Astor tak nie ma jest tylko wyzysk i niesprawiedliwość w żaden sposób nie da się wynegocjować podwyżki ani poprawić sytuacji bo zwyczajnie mają nas za nic!!!!!!!

Kierowca

Prawda ten co projektował kuchnie jeszcze dostał nagrodę kierownik wl żenada

335c

Do własciela proszę sprawdzić tego pana co rządzi lakiernią po co przyjeżdża w nocy z bydy do astora może znowu ktoś robi kuchnie pod wymiar

Paulina

@Ssssss, napisałeś, że Twoim zdaniem w Astor Marek Plewa można pracować przez krótki okres. Czy Twoje stwierdzenie jest równoznaczne z tym, że praca w tym miejscu jest cennym doświadczeniem, które może okazać się przydatne w późniejszej ścieżce kariery? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii?

Ssssss
@Paulina

Oj jest cennym doświadczeniem żeby 2 razy nie wdepnac w takie (usunięte przez administratora)

Miocic

jakie sa zarobki na magazynie ????

briggo
@Miocic

dostaniesz chłopie 1530 zł i to wszystko pod warunkiem,ze nie bedziesz płacił ubezpieczenia.szukaj innej pracy to jest dziadostwo z dala od tej firmy

Bolesna prawda

Dlaczego pracownicy na stanowisku pomocnik operatora samodzielnie obsługujący maszyny są traktowani na równi z tymi ktorzy tylko stoja?!!o awans doprosić sie nie mogą a wykonuja tą samą pracę co operatorzy 3 stopnia dostając pensje pomocnika. Ile lat mają dawać się wykorzystywać by wkońcu ktoś łaskawie docenił pracę tych ludzi?!!Operatorzy którzy przekazali swoja wiedzę też nie usłyszeli choćby słowa dziekuję o dodatkowej premii dla takiego pracownika też nie ma mowy wiec niech ktoś mi powie po co się wysilać i uczciwie robić po co robić wiecej niż inni skoro i tak nas kopią w (usunięte przez administratora)

Paulina

Moglibyście przedstawić aktualne warunki zatrudnienia proponowane potencjalnym pracownikom Astor Marek Plewa? Informacje dotyczące systemu premiowego, formy zatrudnienia oraz ewentualnego pakietu socjalnego będą ważne dla wszystkich tych użytkowników, którzy rozważają ubieganie się o współpracę z tym pracodawcą.

Ssssss
@Paulina

Nie ma co przedstawiać szkoda czasu na te firmę za najniższa krajową. To jest jedynie chwilowy przystanek max na kilka miesięcy o ile wytrzymacie w tym bałaganie.

Tyudh

Kierownik dział lakiernia Pan D,znęcanie się nad kobietami traktuje je jak smieci ktoś coś zmieni

Taktak
@Tyudh

Zgadzam się

Taktak
@Tyudh

Nikt tego nie zmieni bo zwykłych pracowników mają za nic byle tym na stołkach było dobrze a pan D.W to żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Astor Marek Plewa - Kowalewo

• Jak się pracuje w Astor Marek Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Astor Marek Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astor Marek Plewa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astor Marek Plewa