Opinie o KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k. w Różanki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k. w Różanki

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Prywatna Krzysztof Kozaryn?

Peszek

Chciałem zapytać się pana Krzysztofa czy dobrze się czuje (usunięte przez administratora)ludzi z wypłaty?za przepaly ...jak.pan jest taki kozak to dlaczego nie dajecie na piśmie noty np...od.potrąceń ?najwidoczniej pan nie ma (usunięte przez administratora)...I honoru....bo to obce zapewne jest Panu który (usunięte przez administratora) swoich pracowników....I dobrze wiecie że to jest nie zgodne z prawem

Anonim Nowy wpis

Nie polecam, wypłata nie jest płacona jaką była omówioną. Bus na 3,5 toną lądowali na więcej , jeszcze wymagająm żeby ominąć wagę. Rozładunki byli w takim miejscu, że nie można było wjechać . W umowę o pracę pisze minimalnu wyplatu, a nie to co była omówienia. Nie polecam!!!!

Witam. dawno nie było tu komentarzy a chciałbym poznać ocenę warunków pracy dla mechaników. Czy otrzymam lepsza podstawę jeśli mam ponad te dwa lata doświadczenia uznane za atut w ofercie?

A o wypowiedzenie, do którego ktoś jeszcze niedawno nawiązał to jaki okres ma w praktyce tak już na papierze? czy jak podpisuje umowę to mogę jakoś elastycznie się wtedy ugadać? I zastanawiam się jak to możliwe, że skoro jest on przyklepany to można rozwiązać umowę bez niego? Niby piszą ze bez powodu, kompletnie żadne nie występowały nigdy? Aktualni pracownicy się odniosą?

Anonim Nowy wpis

Jeżeli szefostwo ma dobry humor, to owszem trzyma okres wypowiedzenia. Jeżeli zaś nie, to nie zwracają uwagi na zapis umowy itp. Potrafią w ciągu dnia przyjść do biura, I się wynosić. Pani Beatą ma często zmienne humory, często gęsto problemy przez które warzywa się na pracownikach. Umowy (usunięte przez administratora) obiecują wielkie góry... Rzeczywistość wygląda inaczej.

ONA

Witam. Nie polecam pracy, w firmie Kozaryn. Ludzie pracujący tam są zaszczuci, Państwo Kozaryn są mili gdy mają humory, jeśli nie. To potrafią wyrzucić kogoś z pracy beż powodu. Zwolnienia podczas urlopu. Zwolnienia beż okresu wypowiedzenia. Brak szacunku dla osób sprzątających, wieczne pretensje. A dane Ich słowo nic nie warte. ! Wypłaty nigdy nie zgodne z wypracowanymi godzinami. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kozaryn Spedycja sp.j. Beata Kozaryn Krzysztof Kozaryn.
Kama

Ta wspomniana tydzień temu oferta dla asystenta spedytora już wygasła? w zakładce z karierą widnieje jedynie opcja pracy dla mechanika. Czy ktoś kojarzy jakie ewentualne warunki były w niej wskazane? Czy występują premie? Jeśli tak to za co przyznawane?

Judasz
@Kama

Kama ciesz się że oferty już nie ma. Wypłaty opóźnione i dzwonią do kierowców czy zapłacą za przeglądy auta w de. Do spedycji ludzie przychodzą i zaraz odchodzą

Celina
@Judasz

Hej, jaka sytuacja w firmie? dwa miesiące minęły, co z tymi kierowcami, rozliczono ich po tej zapłacie za przeglądy? a na spedycji czemu rotacja? Tylko ze względu na kasę?

@Judasz

Czekaj, czemu przeglądy robi się w DE? Tam nie będzie przypadkiem drożej? Czemu w PL tego się nie pilnuje? I co potem ze zwrotką z tego? jak mam mieć pewność ze mi zwrócą?

Dzięcioł

Brak terminowych wynagrodzeń. Obciążenia za paliwa. Utrudniony kontakt z biurem(nie odbierają tel. najlepiej pisac sms’y) na niewygodne pytania brak odpowiedzi

Krystyna
@Dzięcioł

Wyjaśnisz konkret odnośnie tych wspomnianych obciążeń? Kiedy dostaje się informację, że takie okoliczności mogą się zdarzyć i jakie to wysokości? Podasz przykład dla jasności?

Były jeleń
@Krystyna

No to czas na prawdę. Kierowca jest nikim chyba ze liże (usunięte przez administratora) szefowi i daje se robić zdjęcia na tle nowego auta taka reklama jak to niby szef z ludzka twarzą. A pozostali obciążenia za paliwa na trasach górskich z przeładowanym autem. Ciagle inf ale Ty musisz, mimo ze trasa zaplanowana z przekroczeniem czasu. Busy bez klimy z usterkami. Auta z usterkami z inf jechać obserwować. Na stacji stoisz i czekasz na innego kierowcę bo jeden na 10 ma karte która ma środki płatnicze resztę poblokowane. Dla reklamy aby nie być gorszym wśród konkurencji dane podwyżki po to, aby potem dowalić za paliwo zabrać autohofy myjnie. A na koniec jak się okazało że nowi przychodzą i biorą niższe stawki to stałym pracownikom daje się wybór - obniżę Ci pensje lub zmień system bo są inni frajerzy co przyjdą za mniej. Jak nie to wypowiedzenie pod nos i brak ostatniej prawdziwej pensji. No choć można się było przyzwyczaić bo terminowość przelewów to w tej firmie fikcja od lat opóźnienia i po dwa tygodnie. Powodzenia nowym jeleniom może kilku przeczyta prawdę i się dwa razy zastanowi zanim da się nabrać.

Bezsensu
@Były jeleń

To ludzie nie umieją pójść już nawet do ITD i do radcy prawnego żeby w sądzie pracy dochodzić swoich pieniędzy ? Ludziom to sie chyba podoba w tych czasach być dymanymi,bo samo odejście nic nie zmieni,bo dziad nie ma żadnej nauczki,przyjmie Ukrainca i ma po problemie. A tak a nóż jakaś ładna kara z 5000 i koniec imprezki i już,mi te pieniądze zbędne ale dziad zabuli,,wytrzepią mu papiery jak by jeszcze był PIP i Skarbówka i już. Co sie nadenerwuje gwarantuje że sie ucieszysz :D

Co jaki czas w Kozaryn Spedycja sp.j. Beata Kozaryn Krzysztof Kozaryn można ubiegać się o podwyżkę?

Dawidek????????

Pracujesz w tej firmie?

Pppp

Witam. Mają obecnie ofertę pracy jako asystent spedytora. Warto? To tylko oferta dla płci męskiej?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Firma Prywatna Krzysztof Kozaryn?

beata

Poszukaj sobie pracy w normalnej firmie, bo tam będziesz dymany na kasę. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Nie warto.

@beata

Skoro tak to może napiszesz jak konkretnie? Niby ludzie coś piszą tutaj ale bez szczegółów a tak to trudno w cokolwiek wierzyć. Co z Twoją wypłatą w takim razie się działo?

Miłośnik dziada

Podstawa nie na czas. Cała reszta w tej firmie to kpina

@Miłośnik dziada

Podstawa nie na czas? A cała reszta z wynagrodzenia? Co dodatkowego postrzegasz jakoś negatywnie w tej firmie, że tak piszesz?

@Grażyna

Wpływa podstawa na czas? Kiedy tak było ostatni raz? Ja nie pamiętam takiej sytuacji

@Miłośnik dziada

a ja nie wiem, ja tylko pytam. wciąż mimo wszystko się zatrudniasz... czyli idzie przywyknąć? są jeszcze jakieś inne problemy prócz tej terminowości? Możesz napisać tez o plusach ?

Grażyna

Za paliwo? Masz namyśli jakieś zawyżone spalanie? Są wyznaczone normy? I czy odnośnie tego jest jakaś wzmianka na umowie czy raczej na rozmowie po prostu takie tematy są poruszane? Czego jeszcze można się na niej dowiedzieć?

@Grażyna

No tak bo wy dostajecie na czas. Przywyknąć to można do rosołu w niedziele

Grażyna

każdy ma zawyżone? a podrzucisz te normy w takim razie? co do luzu w biurze to nie wiem jak jest, w sumie czym konkretnie obecnie mogą się w nim zajmować? w jakich sezonach jest najciężej? czy trafia się także żeby w którymś dniu tygodnia było trudniej niż w pozostałych?

Peszek

Czy Kozaryn Spedycja sp.j. Beata Kozaryn Krzysztof Kozaryn zapewnia kartę multisportu?

Mario

Nie, nie ma tu czegoś takiego. Firma jedynie zapewnia że wypłat nie ma na czas

Miłośnik dziada

Jedyne co zapewne to obciążenia i opóźnione wypłaty

Arko

Jeszcze tutaj pracuję, ale większość kierowców szuka już innej pracy. Pensje nigdy nie są na czas. Zmieniają i ustalają normy paliwowe, które nie są jasno okreslone jak są liczone i nagle - 200 euro w plecy od pensji. Choć nie wiesz nawet dlaczego. Ostatnio zabronili nawet stawac na autohofach, nawet jeśli kończysz bardzo późno i musisz stanąć przy ulicy - nie interesuje ich to choć to spedycja nie przemyślała trasy. Na dodatek zdarzają się bardzo często przegięte godziny pracy, jak i jazdy. Problemem jest wszystko, nastawieni są tylko na dojenie kierowców i zysków dla siebie. Nie szanują kierowców jako ludzi, nawet olewając odpisywanie na wiadomości. Kiedyś nie było tak źle, od kilku miesięcy ktoś stracił rozum, albo chce kupić sobie nową furkę czy wybudowac magazyny. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, firma stała się prawdziwym Januszexem.

Czy wypłaty otrzymuje się w terminie?

beata

Nie. Nigdy. Szefowa zajmuje się wypłatami. Ona się nadaje, ale do czegoś innego.

Mario

Może raz do roku pierwszy przelew jest na czas

Zioło

Tragizm nie polecam!Znam tę firmę od podszewki i powiem szczerze omijajcie tych ludzi z daleka!!

Rapaj

Tragiczna firma. Oszukują na pensji, a gdy zlozysz wypowiedzenie, to w ogole nie zaplaca ostatniego wynagrodzenia. Ostrzegam szczerze przed tą firmą!!!!

@Rapaj

Potwierdzam

Danuta

Ale Ty miałeś taką samą sytuację, czy czujesz się poszkodowany z jakiego innego powodu? Na jakiej umowie zostałeś zatrudniony?

Znajomek

Firma oferuje dosyć wysokie zarobki jak na Polskie realia aczkolwiek wpisane jest duże ryzyko z uwagi na działalność gospodarczą i umowę które trzeba podpisać jeśli chcę się tam jeździć. Z umowy wynika że za wszystko odpowiada kierowca i tak naprawdę jest tam się na łasce Szefa. Ogólnie firma nie jest zła aczkolwiek ryzyko istnieje.

Wiesiek

Pewnie zna Sekret

Zostaw merytoryczną opinię o KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k. - Różanki

• Jak się pracuje w KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k.?

KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gorzowska 12
    66-415 Różanki

KOZARYN MM Sp. z o.o. Sp. k.