Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

J4ck

W sobotę przyjechałem na lokację w Holten. Dostałem domek w parku wypoczynkowym, 2 pokoje dwuosobowe i jedynka. Niestety, trafił mi się bardzo ciasny pokoik, który mam dzielić z obcą osobą. W pokoiku są wyłącznie 2 łóżka i na nic innego nie ma miejsca. Abeos olewa mnie od tygodnia. Ogarnąłem sobie spanie w salonie, ale to tylko ze względu że jestem tu na krótki okres. Nie polecam agencji abeos, kontakt z nimi jest bardzo kiepski. Pani koordynatorka Joanna Knedla bardzo przeciąga rozmowy na (usunięte przez administratora) albo nie odbiera, czyli taki standard tutaj jak już jesteś na miejscu i nie masz wyboru.

malpa
@do Wika

Nie agencja, tylko ciezka praca pracowników i wyzysk. Bylem w abeosie na zbiorach, nie polecam

Luiza Nowy wpis

Hej. Widzę siebie w produkcji i tak przeglądając stronkę natrafiłam na konkretna ofertę do Genemuiden na takie stanowisko. angielski z opisu znam na B1, może sobie poradzę. Ale jest tu ktoś kto teraz pracuje na tym zakładzie? Czy warto tam iść?

Były Pracownik Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam firmę ABEOS Brak kontaktu z biurem,brak pracy ,pobierane opłaty całościowe za wynajem mieszkania mimo zapewnień koordynatorów o nie ponoszeniu kosztów zakwaterowania w przypadku braku tej pracy.Niescislosci na rozliczeniach tygodniowych.Zakwaterowania bez ogrzewania na pokojach ,z grzybem na ścianach,brakiem dostępu do internetu na pokojach. Nieścisłości w rozliczeniach kilometrów w samochodach służbowych.Ponoszenie kosztów za kilometry przejechane samochodem.

@J4ck

A to czekaj, przed wyjazdem wiedziałeś, że będą trzy osoby na domku i ze będzie właśnie jedynka i pokój na dwie osoby? i czemu tak Ci się trafiło, było losowanie czy po prostu przyjechałeś jako ostatni? A robota mimo wszystko jaka? Można tam jeszcze inne zakwaterowanie wybrać czy tylko te domki dają? W trzy osoby w grupie tez wezmą?

J4ck

W domku w sumie było 5 osób. Ja przyjechałem jako ostatni i trafił mi się pokój dwuosobowy. Wiedziałem że trafię na taki pokój, ale nie sądziłem że będzie to aż tak mały pokoik. To powinna być JEDYNKA. Za tydzień płaciliśmy po 104 euro za tydzień. Przez trzy tygodnie spałem w salonie, na szczęście większość domowników była wyrozumiała. Pani z agencji abeos proponowała mi inną pracę w innej lokacji, ale co z tego, skoro podkreśliła że tam pokoje są jeszcze mniejsze (jakim cudem?), więc pomoc to dla mnie żadna. Jescze jedna uwaga. Po około 2 tygodniach szef w pracy powiadomił mnie że tego dnia odwiedzi nas ktoś z abeos na rozmowę, jak to zwykle bywa w agencjach. Niestety nikt się nie zjawił. Jednak wiem że inne osoby, które pracują gdzie indziej miały takie wizyty. Do nas nikt nigdy się nie zjawił, aby zapytać jak sobie radzimy, czy mamy jakieś problemy itp.

J4ck

Ja byłem na zbiorach gruszek (miał być zbiór jabłek według umowy). Robota spoko, jednak deszcz nie deszcz trzeba robić. Jedna grupa robiła w innej lokacji i skończyli po 3 tygodniach, to bardzo mało i byli zaskoczeni dostając ostatniego dnia sms z wiadomością że to już koniec. Ja miałem dobry kontakt z szefem ogrodu i wiedziałem jak długo będzie trwać robota. Skończyliśmy w 4 tygodnie.

Wika
@J4ck

To tak spytam, w sumie dużej różnicy chyba te gruszki wobec jabłek nie zrobiły? :D chociaż nie byłam nigdy na zbiorach to nie wiem. Jak te zbiory są wyceniane? Macie jakieś normy czy po prostu zbiera się do oporu? Powstają jakieś starty może? jest w ogóle jakaś odpowiedzialność?

@Wika

Zbiory gruszek to około 3 tygodnie, a jak są jeszcze jabłka to można liczyć na 5 tygodni. Zarobisz około 400 euro na tydzień jak pracujesz również w soboty po 8 godzin. Praca nie jest ciężka, ale dosyć szybka. Ważne jest również to żeby nigdy nie rzucać owocami i nie zbierać do koszy uszkodzonych owoców w jakikolwiek sposób. Do tego najlepiej z ogonkami, ale jak są częściowo bez to też mogą być (jeśli sam owoc nie jest uszkodzony).

@do Wika

Te owoce aż tak bardzo weryfikują, skoro już tak piszesz? Fajnie, że porady dajesz, to już pewnie na kolejny rok się przydadzą, bo to po sezonie, co nie? a są jeszcze jakieś inne prace które byście polecali właśnie w okresie zimowym? Chętnie poczytam, bo może jeszcze się zdecyduje

te Polaki
@do Wika

te Polaki , wy na powaznie zarabiacie w Holandii za 6 dni pracy w tygodniu 1600 euro na reke ?

@te Polaki

To jest dużo jak na pracę przez agencję gdzie nie płacisz już ani euro za mieszkanie czy za samochód. Pomyśl trochę.

@do Wika

Czyli tak dla jasności wyżywienie masz po swojej stronie? i chyba koszty paliwa, czy do niego może także się dorzucają? I to wszystko normalnie jest na umowie, nie mogą od tego odstąpić? A są w ogóle jakieś kary umowne?

do Wika

Tylko za swoje wyżywienie płacisz osobiście i nic więcej. Wszystko inne pokrywa agencja, a dokładniej pracodawca. Agencja po prostu chce żebyś pracował i nie przynosił im wstydu. Niby niewiele, a jednak bardzo dużo i wielu nie może temu podołać mimo że prace są proste i dla każdego. Wystarczy tylko chcieć.

malpa Nowy wpis
@do Wika

To zapytanie o paczki i bony dotyczy koordynatorów czy może w niektórych ofertach też takie fajne dodatki oferują? jeśli tak to możecie dać znać o które chodzi? macie jakieś sprawdzone? Planuje na wiosnę jechać, mam doświadczenie z pracy na magazynie

Czy w Abeos Uitzendbureau występują paczki/bony świąteczne?

Goska

Zdecydowanie odradzam. Przyjedziecie i radźcie sobie sami. Koordynatorka ola to więcej w domu siedzi chyba jak pracuje, nigdy jej nie ma , nie odpisuje na wiadomości przez kilka dni, co ciekawe na szklarni 90% ludzi nawet nie widziała jej na oczy nie licząc tych na sluzbowkach choć i tu bywa różnie. Totalne (usunięte przez administratora)

Wyjazd do Nowego Jorku? :D aż chciałem sprawdzić na stronie czy maja taka ofertę, bo to mogłoby być ciekawe ale jak tak patrzę teraz po ofertach z różnych branż, to wyświetla mi się „0” wyników. Czy macie podobnie? chciałem w logistyce sobie czegoś poszukać. Jak na nią biorą to gdzie zazwyczaj i na jaka pracę?

Brak nazwy

Abeos najgorsza agencja jaka może być, problemy zaczęły się w drodze do Holandii najpierw nikt nie wiedział o moim przyjeździe, człowiek który zajmował się domkiem zadzwonił do mnie z pretensjami dlaczego nie zadzwoniłem jak wyjeżdżałem z Polski, potem zadzwoniłem z informacją że za 30 minut będę na miejscu to on do mnie powiedział że jego teraz niema w domku nikt mi nie otworzy, będę musiał czekać pod drzwiami

Gdzie jechałeś?
@Brak nazwy

Do jakiej miejscowości jechałeś na domek Abeos?

Olga
@Brak nazwy

Ale numer do niego miałeś wcześniej żeby się skontaktować? Lepiej rozwiń co dalej. dogadaliście się ostatecznie jakoś? I jak z robotą później? W ogóle sama agencja się do tego odniosła?

Ilona

W ostatnim komentarzu jako plus zostało podkreślone to, że agencja uposaża swoich pracowników w auta służbowe. Skoro tak to wiadomo jakie będą mogły być przyznawane nowym osobom już w nowym roku? jak często zmieniają je na nowsze? I czy to stały model?

Sebastian

Uczciwa agencja dbająca o pracowników. Koordynatorka jest w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi i dba o to by każdy pracownik miał zapewniony transport do pracy. Zarobki porównywalnie wszędzie są takie same ale w Abeos nie ma przestojów w pracy i gwarantują 40h tygodniowo a dla chętnych nawet więcej. Wynagrodzenie wypłacane jest w każdy piątek i po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia itd. wynosi od 500€ w górę. Agencja wyposaża pracowników w auta służbowe i nie nalicza za to dodatkowej opłaty, co w porównaniu do innych agencji jest dużym plusem.

To w zasadzie w jaki sposób można tu przynieść wstyd samej agencji…? Taka fraza jakiś czas temu padła i zastanawiam się jak należy to interpretować. Zdarzały się wczesnej jakieś większe incydenty z udziałem pracowników? To jak w zasadzie weryfikują kandydatów? Są bardziej przezorni niż w innych agencjach?

Czy zdarzają się nadgodziny w Abeos Uitzendbureau?

pracuje na lidlu

praca na Lidlu jest ok. Fajna stawka powyżej 14 euro i możliwość nadgodzin. Polecam

do pracuje na lidlu
@pracuje na lidlu

Nie kłam (usunięte przez administratora), bo stawka jest ponad 13 euro, a nie ponad 14.

@do pracuje na lidlu

A w sumie skąd masz na to 100% pewności? Nie jest to zależne od sezonu i innych czynników? Zdarza się, że jeden rekruter ogarnie komuś cos lepszego zarobkowo?

Joanna

Praca fajna. Dobry kontakt z koordynatorami. Salarisy ok.

Patrycja

Pracuję od dwóch tygodni w Koopman zrekrutowana przez Solutions Recruitment i jestem bardzo zadowolona, wszystkie informacje, stawki, dodatki są takie jakie miały być, pokój bardzo ładny i duży jak na holenderskie standardy.

Dawna Pracownica

Ogólnie jeżeli chodzi o pracę w Lidlu to praca w porządku jeżeli chodzi o samą agencję na początku kontakt okej po czasie Pani Kordynator Asia pokazała swoje prawdziwe "ja" sprawa została już zgłoszona do odpowiedniej służby. Pani Asia to osoba która toleruje przemoc wśrod pracowników i w pracy . Nikt nie sprawdza samochodów które dają na dojazd do pracy , samochody w stanie nie zdatym do jazdy , pierwszy tydzień pracy zaczął się od tego że samochód który dostaliśmy od agencji nie odpalił dobrze że mieliśmy swoje auto i nim dotarliśmy do pracy ponieważ dzwoniąc do Pani Asi usłyszeliśmy tekst to proszę zostać w domu zgłoszę do Lidla że państwa nie będzie dziś w pracy zamiast dać inny samochód ... jeżeli chodzi o Lokację to w porządku chodź zależy gdzie się trafi . Jedyny minus daleko do pracy bo około 60 kilometrów w jedną stronę inne lokację mieli nawet i po 80 kilometrów w jedną . Osobiście bym nie chciała wrócić do tej Agencji jeżeli Panią Kordynator będzie dalej Asia.

Oferty pracy są ok. Można zarobić więcej niż w PL. Proces rekrutacji przebiegł szyblo. Polecam

Pracuję na produkcji dywanów. Stwaka zaczyna się od 16,23 euro. A jak się angielskiego nie zna wcale i prawka też brak to jak można chcieć wyższej stawki nie dając od siebie nic?

Abeos to (usunięte przez administratora)bez kultury i kompetencji, nawet nie wiem od czego zacząć bo problemy zaczęły się już w drodze do Holandii. Nie widzę żeby ludzie o tym pisali więc najważniejsze - jeśli jedziesz prywatnym samochodem i dojedziesz pod wieczór, pocałujesz klamkę i do południa następnego dnia będziesz czekać aż ktoś wpuści cię do pokoju. To była tak absurdalna sytuacja, że myślałem, że jestem wyjątkiem, tak zwanym przypadkiem jeden na tysiąc. Nic bardziej mylnego, to jest na porządku dziennym, że ludzie nie mogą się zakwaterować i nie jedną parę witałem śpiącą na kanapie we wspólnym pomieszczeniu. Powtarzam, abeos to (usunięte przez administratora) Zero organizacji, żadnych informacji. Wszystkiego musiałem dowiadywać się sam - albo od innych pracowników, albo z internetu. Koordynatorzy odbierają telefony jak im się podoba, to jest normalne że odbierają dopiero po 2/3 telefonie. Ostatnie połączenie z 'koordynatorką' przekroczyło granicę. Dostałem wypłatę niższą niż się spodziewałem, i kiedy powiedziałem że za tydzień pracy dostałem 220 euro, ta mnie wyśmiała. Zapytałem co jest takiego śmiesznego bo ja absolutnie nie byłem w nastroju na żarty. Musiałem powtórzyć swoje pytanie bo kołordynatorka na początku mnie zignorowała, dopiero potem na mnie naskoczyła i powiedziała, że to jest jej prywatna sprawa z czego ona się śmieje. Powiedziałem, że zaśmiała się tuż po tym jak powiedziałem o swojej wypłacie a ona na to, że prowadzi inne rozmowy w biurze, jest dużo ludzi i ogólnie nic mi do tego z kim ona rozmawia XD Oczywiście zaznaczyłem, że albo rozmawia ze mną albo z kimś innym bo to jest brak kultury rozmawiać też z inną osobą (mimo tego, że ona ściemniała, to była tylko wymówka). Po tym komentarzu powiedziała, że nie muszę z nią rozmawiać i mogę wysłać maila na który odpowiedzą w poniedziałek. Zapytałem jeszcze o kwoty odejmowane od mojej wypłaty. W zeszłym tygodniu powiedziała, że nie wie, bo tego jest dużo i ona nie jest wszystko wiedzącą. Spoko, nie żeby to była ich praca wytłumaczyć co jest czym na dokumencie z twoją wypłatą... W następnym tygodniu (w dniu, w którym piszę opinię) zapytałem, czy uzupełniła wiedzę i jest w stanie mi wytłumaczyć co jest na tak zwanym 'solarisie' (odcinek wypłaty/dokument, o którym mówiłem). Dostałem tą samą odpowiedź - że mam sobie sprawdzić w internecie. Tylko teraz z ryjem na mnie wyskoczyła. Jak powiedziałem, że jeśli dla mnie to ma być łatwizna sprawdzić sobie takie rzeczy w internecie to czemu ona tego nie sprawdzi żeby wytłumaczyć to 100 następnym osobom? Reakcji mogłem się spodziewać, wyśmiała mnie, powiedziała że nie będę jej mówił jak ma pracować i że mogę spróbować zostać koordynatorem to wtedy sobie pogadamy XD Teraz pewnie ten kawałek opinii będzie wycięty przez administrację więc nie będę się powstrzymywał. Abeos to (usunięte przez administratora) bez honoru, szacunku do drugiego człowieka i jakiegokolwiek ogarnięcia czy merytorycznej wiedzy, umiejętności do wykonywania swojek pracy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! To prawda, że przeważnie jeśli ktoś zostawia opinie to dlatego że jest niezadowolony z danej agencji i ciężko jest znaleźć agencję z dobrymi opiniami, ale przysięgam na wszystko co mi święte, gorszej agencji nie znajdziecie. To nie jest tylko moje zdanie, jeżeli ktoś się przenosił z agencji do agencji, to zawsze z abeosu do jakiejkolwiek innej. Dosłownie każdy z kim rozmawiałem, kto zmieniał agencję. Jest jedna nieogarnięta osoba na mojej lokacji która nie potrafi sprawdzić sobie telefonu, to temu Panu za tydzień pracy wpisano za calutki tydzień godziny urlopowe :) Jeszcze raz, abeos = (usunięte przez administratora), krętacze i bezczelne (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu kto rozważa ten (usunięte przez administratora)i współczuję innym, którzy doświadczyli tego co ja.

Amelia

Padło zapytanie dotyczące integracji, rozumiem ze było ono skierowane do bezpośrednich pracowników agencji? Z ciekawości co wiadomo na temat pracy w niej? Sporo było kiedyś komentarzy na temat koordynatorów. Czy znane są ich stawki i czy wiadomo jak można się przyjąć na takie stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau