Opinie o Abeos Uitzendbureau w Almen

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Abeos Uitzendbureau. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abeos Uitzendbureau o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abeos Uitzendbureau w Almen

NIGDY ABEOS!!!!!!

Omijać szerokim łukiem agencje ABEOS !!!!!!!!!!!!!

Wulkanizator

Witam wyjechałem do pracy na wymianę opon co okazało się nieprawda 1 tydzień 2 dni szkolenia miało być płatne i było tyle tylko że wystarczyło na pokrycie zakwaterowania 2 tydzień pracowałem w szklarni na wymianę opon w wulkanizacji nie było tak jak mi obiecano a warunki zakwaterowania tragiczne ludzie lepiej traktują swoje psy niż ta agencja ludzi szczerze odradzam pracy dla ABEOS szkoda czasu nerwów i pieniędzy

jaś

Z reguły jedzie sie w jedno miejsce i jest ono już na stałe a czy domek czy hotel to okazuje się dopiero na miejscu za domek to sporo bo aż 95 e co tydzień jak i ubezpieczenie które jest warte tyle co nic i zależy gdzie trafisz bo godziny są całkiem spore lub są ale małe gorzej ,że biuro sporo zabiera do 40 godz. to ok 220 e to trochę mało Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: Są zbyt małe przelewy jak chcecie więcej stałych ludzi to przelewajcie większe przelewy bo nie każdy chce chodzić z przymusu w sobotę by mieć większy przelew Lubię atmosferę w ABOOST-DRONTEN za: uzyskanie jakichkolwiek informacji

Nie jedźcie. Będziecie pracować 2 dni w tygodniu byle tylko zarobić na opłacenie domku o ile w ogóle te zimne nory można tym nazwać. Brak słów. Najgorsza agencja jaka chyba istnieje. Stracicie tylko czas i pieniądze więc jak ktoś chce pracować charytatywnie to ta agencja jest dla niego.

Mati nieważne

Witam. Pracuje w abost już od 2016 roku"sezonowo" do tamtego roku nie narzekałem na tą agencję wręcz przeciwnie dopóki nie zwolnili albo sami się zwolnili bo już mieli dosyć dobrzy kordynatorzy.Co do mojej opinii w tym roku? NIE POLECAM tej agencji,klamia na każdym kroku,pani Edyta "planistka" wredna klamczucha,ktora już dawno powinna być usunięta z tej agencji.Na dzień dobry uczą nowych kordynatorow kłamać.Nie poszłem jeden dzień do pracy od 4 lat w ab i mnie usunęła z pracy i aktualnie od dłuższego czasu siedzę na mieszkaniu bez pracy a ludzie którzy mają wyjeb.... Na pracę i sobie chodzą w kratkę mają bardzo dobre wypłaty a osobe która nie poszła jeden dzien od 4 lat do pracy traktują jak śmieciaŻenada,nie polecam tej agencji.

ZrozpaczonyAbeosem

Najgorsze scierwo jakie widziałem na oczy a robię w Holandii 4 rok. Wytrzymałem tylko 4 tygodnie. To i tak o 4 za dużo. Koordynator (usunięte przez administratora) to najgorsze scierwo jakie chodziło po tej ziemi. Mieszkasz w 3 osoby na pokoju 2 x2 z Bułgarami i Rumunami na hotelu. Nie ma żadnej pomocy zw strony nikogo. Brak wypłat brak pomocy brak czegokolwiek. Scierwo to jedyne słowo jakie mi się nasuwa.

Ewu

Dla mniece Abeost to dobra firna wypłaty na czas solarisy tez w sumie mam stałą prace wiec jest całkiem inaczej Jak ktos skacze z pracy do innej pracy . Ja tam nie narzekam

Pracownik 2
@Ewu

Witam, mogę prosić o kontakt na maila: wiola123@wp.pl ?

Zadowolony

Ile ludzi tyle opinii. Jestem tu już 5 miesiąc, od samego początku pracuje w jednej i tej samej firmie na produkcji warzyw. Atmosfera w pracy super. Na lokacji cisza i spokój, domek niezle wyposazony, mieszkamy w 8 osób. Dojeżdżam do pracy 20min samochodem służbowym. Na godziny nie można narzekać, na salarisy również przynajmniej w moim przypadku. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło aby mnie oszukani, żebym nie dostał wypłaty albo żeby wypłata się spóźnila. Na kontakt z koordynatorem (przynajmniej moim ) nie mogę narzekać. Rzadko się z nim kontaktuje ponieważ nie mam potrzeby, ale zawsze odbiera telefony albo odpisuje na smsy. Podsumowując. Wszystko zależy na jakich ludzi trafimy w pracy, w biurze, na jaka lokalizację nas dadzą. Polecam.

tomis542
@Zadowolony

W jakiej firmie pracujesz i gdzie mieszkasz?

Pracownik 2
@Zadowolony

Możesz się ze mną skontaktować mailowo? Mam kilka pytań: wiolja123@wp.pl

tomek.domagala@onet.

Super agencja Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: Praca Lubię atmosferę w ABOOST-DRONTEN za: Wyplaty

Ziomuś nanomi

Najgorsze biuro jakie chyba jest ... Nie wypłacalność na czas ... Nie można się z biurem skontaktować tylko przez kordynatorke która sama nie ogarnia tematu... Czasami trzeba czekać kilka tygodni na kasę ... Porażka i te stawki :/ pracowałem tam rok i nikomu nie polecam ! Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: Paniom które wypłacają wypłaty kupił bym dobry kalkulator ... Albo wgle je zwolnił... Ciekawe czy same zarabiają 200 euro tyg ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieść stawki ... Dać ludziom normalny kontakt z biurem a nie tylko email i ciągle brak odpowiedzi ... To tak jak bym pracował u nikogo

Bluered
@Ziomuś nanomi

Dziwna opinia to co tam robiłeś zatem az rok czasu skoro stawki nie pasowały i biuro?? ?? Przecież wystarczyło zatem zmienić agencje....ale widać chyba nie byłeś na tyle ogarnięty żeby sobie to załatwić, ale pomyje na biuro trzeba wywalić na forum co nie? Mi jakby się nie podobala organizacja itp to krótka piłka zmieniam pracę.. .A Ty po roku czasu tam takie opinie? Nie polecasz ale Sam pracowałeś rok czasu tam.dziwny przypadek hahaha!!!

Polecam, praca fajna, wyplaty na czas. Koordynator zawsze pomoze.

Neutralny
@Ania

Możesz napisać w jakiej sytuacji pomógł ci ten kordynator? Wplacalni ci to znaczy dla ciebie?

Waldus

Koordynator Artur to kawał Ch... Dzrze mordę i nie można z nim normalnie porozmawiać. Nie potrafi załatwić kilku prostych spraw. Żenada.. Jego zachowanie jest skandaliczne. Zero kultury. Słoma z butów wychodzi nie ublizajac ludziom ze wsi. Jest prostakiem i tyle..

Mateusz vivera
@Waldus

Ja akurat polecam tego pana. Od momentu kiedy zastępuje byłego koordynatora to są załatwiane chociaż podstawowe sprawy tyou polisa ubezpieczeniowa, wymiana auta itp. Wiadomo wszystkiego koordynator nie ogarnie. Ale jest z nim zawsze kontakt. I jest normalnym człowiekiem... Jak każdy z nas.

Marysia
@Mateusz vivera

Ja pracowałam w wielu agencjach.. i z takim koordynatorem się nie spotkałam i wszyscy w pracy mówią,ze chyba jest najlepszym z obecnych.. pomoże załatwi zaliczkę jak godziny nie są na czas i sam wychodzi z inicjatywa jeden z najlepszych

Zychuia
@Waldus

Chyba sam koordynator sobie napisał te pozytywne opinie.. Hahaha.. Tragedia z pracą tego pana jest.. Uważa się za Boga.. Brak słów

Julcia

Polecam firme ! W 100% wyplacalni pracuje juz u nich 3 lata Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: Polecam! Lubię atmosferę w ABOOST-DRONTEN za: Ludzie sa mili

Ciarna

Pani Srolanta jest chyba najbardziej najwredniejsza koordynator jaka pracowała w Na-Nomi.. Wiele faktów się potwierdza które są opisane na jej temat.. To prawda że pomaga w załatwieniu mieszkania przez swoją koleżankę która bierze za to pieniądze.. Rzecz normalna... A że koleżanka jej odpala działkę to już inna kwestia.. Daje samochód swojemu ulubieńcowi Sławomirowi S. Który mieszka na prywatnym.. I często jest tak że jeżdzi on sam... Brak słów na tą panią... Ja naszczescie zrezygnowałam i mam inną pracę z normalnym koordynatorem a nie z głupio mądrą Jolantą...

Mnietek
@Ciarna

Skończta pisać te brednie. Wezta się za robotę a nie bla bla bla...

Smiechu warte ,ale do czasu...

Czekam do jutra ,pozniej spotkamy sie w sądzie drodzy moi razem z ze zdjeciami gdzie kogo kwaterujecie i jakie cyrki sie dzieja z drugiego telefonu ... Zobaczymy jak wtedy bedziecie spiewac ....

Smiechu warte ,ale do czasu...

Nie mam ani SALARISA ani kasy za 2 tygodnie przepracowane. Robcie tak dalej.

Patryk

Opinie dziwne. Moja jest taka. Praca w Abeos jest jak ktos pracuje i chodzi do pracy. Mozna miec dobra praca, fajne zakterowanie i ok kontakt z biurem. Ja nie mam problemow i polacam wszystkim znajomym firme i czesci prac jakie oferuja (bo niektore sa naprawde (usunięte przez administratora) jednak mozna trafic na fajna firme i koordyantora tu. Tak wiec polecam.

Gringo
@Patryk

Ocieplenie wizerunku juz nic nie da ... czekajcie na TVN wtedy sie bedziecie tłumaczyć

Mała

Nie polecam pracy przez agencję Abeos. Pracowaliśmy z chłopakiem przez 4 miesiące. Pani koordynator na początku Jolanta W. Bardzo malutka do rany przyłóż. Do momentu aż poszliśmy do niej powiedzieć że byśmy chcieli z mieszkania firmowego przejść na prywatne oczywiście powiedziała że nie ma problemu nawet może nam pomóc znaleźć mieszkanie oczywiście odpłatnie. Wtedy zapytaliśmy się czy będzie praca ponieważ jak nie będzie to wtedy nie będziemy mieli z czego zapłacić za mieszkanie. Zapewniała nas że praca dla nas będzie cały czas zawsze będzie nas planować. Jednak jakoś się wstrzymaliśmy i zostaliśmy na firmowym. Dobrze ze tak zrobiliśmy bo zaczęła nas nie planować i siedzieliśmy w domu. Dwa dni pracy trzy wolne i tak cały czas. A za mieszkanie mimo wszystko odciagali 90€ mimo że nie było godzin. Mieszkanie z młodymi osobami non stop imprezowali cały czas siedzieli w kuchni nic nie można było zrobić. 16 osób na domku...W łazience pod prysznicem pełno robaków. Mieliśmy zaplanowany urlop od 18 grudnia do 2 stycznia. Z powodu braku pracy postanowiliśmy zjechać na urlop już 8 grudnia. Wszystko ładnie pięknie na urlopie dzwoniliśmy do Pani koordynator Jolanty W. Czy będzie praca po naszym urlopie zapewniała że napewno będzie bo nas chcą i potrzebują. Ucieszylismy się. Mimo że siedzieliśmy na urlopie to i tak ściągali za mieszkanie po 90€ a na koniec urlopu dowiedzieliśmy się że już tam nie pracujemy i mamy przyjeżdżać po rzeczy. Koordynatorka totalne dno nic nie wie. Zapewnia pracę tylko swoim a reszta siedzi na domku. Ma swoich ulubionych i dla nich pracę ma zawsze. Przyjmują patologie biją się wzywają ćpaja rzucają nożami i trzeba o 4 w nocy uciekać z domu pod kościół a z Panią koordynator Jolantą W. Zero kontaktu obudziła się dopiero o 8 i wielkie zdziwienie. Mamy dużo zdjęć. Ale to już na priv. Nie polecam!!!!!! Porażka Moje sugestie dla ABOOST-DRONTEN: Nie polecam pracy przez agencję Abeos. Pracowaliśmy z chłopakiem przez 4 miesiące. Pani koordynator na początku Jolanta W. Bardzo malutka do rany przyłóż. Do momentu aż poszliśmy do niej powiedzieć że byśmy chcieli z mieszkania firmowego przejść na prywatne oczywiście powiedziała że nie ma problemu nawet może nam pomóc znaleźć mieszkanie oczywiście odpłatnie. Wtedy zapytaliśmy się czy będzie praca ponieważ jak nie będzie to wtedy nie będziemy mieli z czego zapłacić za mieszkanie. Zapewniała nas że praca dla nas będzie cały czas zawsze będzie nas planować. Jednak jakoś się wstrzymaliśmy i zostaliśmy na firmowym. Dobrze ze tak zrobiliśmy bo zaczęła nas nie planować i siedzieliśmy w domu. Dwa dni pracy trzy wolne i tak cały czas. A za mieszkanie mimo wszystko odciagali 90€ mimo że nie było godzin. Mieszkanie z młodymi osobami non stop imprezowali cały czas siedzieli w kuchni nic nie można było zrobić. 16 osób na domku...W łazience pod prysznicem pełno robaków. Mieliśmy zaplanowany urlop od 18 grudnia do 2 stycznia. Z powodu braku pracy postanowiliśmy zjechać na urlop już 8 grudnia. Wszystko ładnie pięknie na urlopie dzwoniliśmy do Pani koordynator Jolanty W. Czy będzie praca po naszym urlopie zapewniała że napewno będzie bo nas chcą i potrzebują. Ucieszylismy się. Mimo że siedzieliśmy na urlopie to i tak ściągali za mieszkanie po 90€ a na koniec urlopu dowiedzieliśmy się że już tam nie pracujemy i mamy przyjeżdżać po rzeczy. Koordynatorka totalne dno nic nie wie. Zapewnia pracę tylko swoim a reszta siedzi na domku. Ma swoich ulubionych i dla nich pracę ma zawsze. Przyjmują patologie biją się wzywają ćpaja rzucają nożami i trzeba o 4 w nocy uciekać z domu pod kościół a z Panią koordynator Jolantą W. Zero kontaktu obudziła się dopiero o 8 i wielkie zdziwienie. Mamy dużo zdjęć. Ale to już na priv. Nie polecam!!!!!! Porażka Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić Panią koordynatorkę Jolantę W. Napewno

Zbyszek
@Mała

Dużo prawdy jest opisane o tej niewdziecznej Pani Jolancie.. Z rezerwacją za mieszkania to jest tak że tych co lubi to nie pisze im rezerwacji a za tymi co nie przepada to są wpisani i płacą... Jest taka wredna że duzo ludzi rezygnuje przez nią bo zmusza do tego ich dawaniem im wolnego. Prawda jest taka że prace mają Ci co jej w (usunięte przez administratora) wchodzą, albo są znajomymi team liderów.. Myślę że nie trzeba wymieniać nazwiskami bo każdy wie o kogo chodzi... Przykład aut na prywatnej lokacji to wygląda tak... Pan Sławek S. ma autko służbowe i wiele razy się zdarza że jeździ nim tylko on ze swoją dziewczyną a my jeżdżąc na tą samą zmianę gnieciemy się po 5 osób .. Ale jak ktoś tej Pani donosi i podlizuje się to ma lepiej.. Na mieszkaniach wogole ta Pani nie ogarnia. Super lokacje ale pozwala na cpanie bo jak twierdzi wszystko jest dla ludzi.. Uważa się za niewidomo kogo ale tak naprawdę nie ma pojęcia o swojej pracy... Nie polecam współpracy z tą panią.. Głupi uśmiech to jest to co najlepiej potrafi robić.. Przyjdzie jej czas...

Sykuta

Chciałabym podzielić się opinią na temat Pani Jolanty W. która uważa się za pseudo koordynatorkę. Pracowałam w 2 innych agencjach i nigdy nie miałam tak fałszywej koordynatorki jak Pani J. W. UWAŻA SIĘ ZA NIE WIADOMO KOGO a nie potrafi nic.. Siedzi tylko i pierdzi w stołek udając że pracuje.. Daje pracę swoim znajomym albo tym co lubi.. Jak ktoś się jej nie podoba to ma wolne albo doprowadza do zjazdu do PL. Jest bardzo wredna i śmieje się z ludzi jak wyglądają... Niech sama spojrzy w lustro i wtedy możemy porozmawiać. Chętnie bym jej napplula w twarz za to jak nas potraktowała.. Ale szkoda nerwów.. Karma wraca z podwójną siłą... Włazi w (usunięte przez administratora) swoim pracownikom by wiedzieć co się dzieje na domkach i kto z kim sypia.. Czy to jest normalne??? Chyba nie...ale co zrobić.. Może kiedyś się spotkam z tą fałszywą Panią bez świadków.. Myśli że jak ktoś nie zna języka i nie ma prawka to sobie nie da rady... Myli się Pani i to bardzo.. Do zobaczenia w przyszłości.. Pozdrawiam

Betson
@Sykuta

Dokładnie tak jak piszesz.. Może ktoś kiedyś zwróci uwagę tej nie wdzięcznej Pani pseudo koordynator z głupim uśmiechem... Brak słów jednym słowem..

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić koordynatorów

Zostaw merytoryczną opinię o Abeos Uitzendbureau - Almen

• Jak się pracuje w Abeos Uitzendbureau?

Zobacz opinie na temat firmy Abeos Uitzendbureau tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abeos Uitzendbureau?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 23 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abeos Uitzendbureau?

Kandydaci do pracy w Abeos Uitzendbureau napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abeos Uitzendbureau