Opinie o BIRFOOD GmbH & Co. KG w Lubeck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BIRFOOD GmbH & Co. KG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIRFOOD GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIRFOOD GmbH & Co. KG w Lubeck

Demon

Czyli nic sie nie zmienilo pracuja dla nich, kiedys byly fajne kary kwotowe :) ,nie polecam tam pracowac, i martwic sie o swoje pieniadze....

wolalbym zdechnac niz tam wrocic >.< obiecywali 1200 euro a moja wyplata to byla 600 euro , charowalem po 10 godz wraz z sob i niedz ale oni wiedza lepiej , tyle zwlok napatrzylem sie tam jak katuja zwierzeta i wgle krew ze scian splywala ;)

Ktosss

Nie polecam. Żałuję tylko że nie wzięłam sobie do serca opiń które już tu są, bo czasu bym nie zmarnowała na ta firma...

Mały

UWAGA !!! nie polecam nikomu oszukują dają 10 euro by ludzi ściągnąć ,a pracy po 4 godz dziennie ,lub wcale obiecują gwarantowane godz ale tylko na papierze jak go dostaniesz na koncie tego nie widać brak koordynatora ,brak transportu do pracy we własnym zakresie ,obiecują mieszkania warunki europejskie ,a mieszkasz po jakiś starych chałupach bez ciepłej wody i agd ,w robocie traktują cię wszyscy jak śmiecia na kiwnięcie palcem bo jesteś z jakieś pod firmy ,a brak opieki koordynatora im to umożliwia NIE POLECAM I NIE ŻYCZĘ NIKOMU

Ktosss
@Mały

Zgadzam się!!! Nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BIRFOOD GmbH & Co. KG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
adam

heyka co mozecie powiedziec na temat pracy w IBBENBUREN?? komisjonowanie DEICHMAN Czy nie ma problemu z wyplacaniem wypłat? czy jest Delegacja płacona, jaki koszt zakwaterowania? jaka ATMOSFERA

Zuzanna

@Mały Na jakim kontrakcie przebywałeś i w jakim mieście? Czy próbowałeś rozmawiać o tym z przedstawicielem firmy BIRFOOD? Czy spotkałeś na miejscu innych pracowników, jakie ich było zdanie na temat pracy dla tej firmy? Jak poradziłeś sobie na miejscu, skoro napisałeś, że firma nie zapewnia transportu?

Zuzanna

@Gregor Czy Twoje zastrzeżenia dotyczą głównie wadliwego systemu rozliczania? Czy zgłaszałeś ten problem wraz z innymi pracownikami obiektów do bezpośredniego przełożonego? Może problem nie leżał bezpośrednio po stronie pracodawcy? Jaką odpowiedź usłyszałeś od pracodawcy?

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z BIRFOOD GmbH & Co. KG?

Gregor

Po 5 miesiącach pracy na dwóch obiektach i opini znajomych z innych obiektów w okolicy mogę poriedzieć że przynajmniej na tych obiektach jest tragicznie . Oszukiwanie na godzinach nie wypisywane delegacje ściemnianie żeby tylko przetrztmac pracownika jeszcze miesiąc czy dwa zanim nie znajda innego naiwniaka na twoje miejsce . Nie polecam chyba że ktoś lubi być traktowany jak dziecko i wodzony za nos .

ZAWIEDZIONA

bylam dwa tyg w tej agencji również nie dostałam kopi umowy do reki ludzie siedza tam mieszkaniu bez pracy nawet po miesiąc czasu NIE POLECAM TEJ AGENCJI NIKOMU

mało godzin na komisjonowaniu butow brak koordynaora polskojezyczncznego

Jaaa

Nie polecam!!

Reijo

Na przykładzie dwóch oddziałów tej firmy mogę powiedzieć że nikomu nie polecam pracy w tej firmie . Obiecują premie podwyżki diety delegacyjne a jak przyjdzie co do czego to 15-tego nawet podstawowej pensji nie dostaniesz całej bo niby się pomylili i nie wypisali jakiejś soboty albo któregoś innego dnia . Z miesiąca na miesiąc zwodzą że z następna wypłata będzie to wyrównane ale nic takiego nie ma miejsca . Maja straszne zamieszanie w dokumentach po 3 miesiącach pracy nie dostałem własnej kopi umowy . Nie odbierają telefonów . Nie wpisują wszystkich przepracowanych godzin . Ogólnie nie polecam nikomu się w to pchać i się denerwować ich podejściem do pracownika i praktykami jakie stosują żeby zmanipulować człowieka .

szaman

to firma dziad wykorzystuje ludzi za grosze oszukują na godziny pracy obiecujo kokosy a (usunięte przez administratora) jest

Didi

Uwaga na ta Firme!!!!sciagaja do pracy,proponujac godne warunki zamieszkania a po przyjezdzie na miejsce okazuje się ze trafiasz do taniego smierdzacego hostelu bez kuchni i pralki.Opinia dot.pracy przy sprzataniu fabryki Fryki w miejscowosci Storkow Niemcy.

Zostaw merytoryczną opinię o BIRFOOD GmbH & Co. KG - Lubeck

• Jak się pracuje w BIRFOOD GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy BIRFOOD GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BIRFOOD GmbH & Co. KG