BIRFOOD GmbH & Co. KG
counter
3 13 78 5 1
ZAWIEDZIONA

Jamal koordynator (usunięte przez administratora) podkladajacy swienie zwalnia Polakow a na ich miejsce przyjmuje swoich rumnow którzy przez miesiąc albo więcej siedza na mieszkaniu

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w BIRFOOD GmbH & Co. KG? Chętnie zatrudniają?

Darek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 180 dni.
Kandydat

Jak skontaktować się z polskimi Kordynatorami? Ma ktoś kontakt? Chciałbym podjąć tą pracę

Pytanie Nowy wpis

Ile jest zmian w BIRFOOD GmbH & Co. KG?

Fiona18 Nowy wpis
@Pytanie

To zależy od tego na jakim objekcie pracujesz.To kierownictwo danego obektu decyduje ile jest zmia.Mogą być dwie bądź trzy.

anonymous

Byłam w tej agencji na projekcie w IBBENBUREN mało nie polecam tej firmy nikomu Figga firma dziad sciagaja ludzi a pacy nie zapewniają ludzie po 3 tyg siedza na mieszkaniu bo pracy nie maja

Fiona18
@anonymous

Bardzo ciekawe co piszesz.Ja pracowalam w Ibbenbüren we Fiege 9 miesięcy i nigdy nie zdażyło mi się siedzieć aż 3 tyg.w domu.Mało tego ponownie tam wracam przez Birfood właśnie.Ja jestem zadowolona.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ZAWIEDZIONA

jan
@ZAWIEDZIONA

mozesz ccoś wiecej na jego temat napisać?

Fiona18
@ZAWIEDZIONA

Ciekawe ja pracowałam ponad rok z Cemalem i było wszystko wporządu.Teraz po urlopie wracam ponownie do Ibbenbüren do Deichman.Pracuję w tej firmie ponad 4 lata i zawsze miałam wypłatę na czas,kwatery też były super i odpowiednio wyposażone z Wi-Fi.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 314 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BIRFOOD GmbH & Co. KG? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Marcin M

Pracowałem prawie rok z kumplem, pozniej wrocilismy do pl, kasa sie zgadzala godziny tez

Adam
@Marcin M

A jakie warunki zakwaterowania oferowali podczas zagranicznych kontraktów? Potrącali za nie z pensji?

Pawel Chojnacki
@Marcin M

Odradzam birfood z ringheim na bawari dla czego sami mozecie sobie sprawdzic dla czego nie zapewniaja wrecz niczego ale jak lubisz zmieniac czesto mieszkania z obrzyganym bydlem do jest to firma idealna dla ciebie wszak pieniadze moze i sie zgadzaja ale na dziendobry musisz wiedziec ze bedziesz na nockach zarabiac po 900 e bo nawed chujozy nie potrafią zalatwic 1 grupy podatkowej tylko wszystkim walą 6

Adam

Hej! To jest moja pierwsza praca w Niemczech, od pol roku jak na razie jest spoko, mam czesc godzin nocnych wiec poeniadze tez sa w miare ok, praca nie jest super ciezka, no ale wiadomo trzeba sie troche przylozyc ale jak robisz swoje to masz spokoj

Paweł Ch.

Ja pracuje w Birfood jakieś 7 miesięcy i praca w tym obiekcie jest chyba moją najgorszą decyzją podjętą w niemczech nie wiem jak tam mają inni mówię za siebie . Wszak praca jest nie najgorsza puki jestes potrzebny pozatym przypuszczam że część ludzi którzy się tu wypowiadają to zwykle latawce i kierownik gdyby im kazał pale robic bo by to robili ale jak już mówiłem nie interere mnie to

Dariusz

"Postawisz sie brygadziście" hmm a co to niby ma znaczyć? ??Sądzę, że nie chcesz wykonawyać poleceń lub zadań wyznaczonych dla Ciebie ... ludzie to jest praca a nie kolonia! Nie to Ty możesz mamie w domu mówić .. a jak jesteś taki wygadany i asertywny i buntowniczy to proponuje otworzyc swoją firmę

Stały pracownik

Oo kolejny polaczek cwaniaczek co myśli, że jak przyjedzie do Niemiec to mu sama kasa na konto wpłynie.. masakra.. coraz wiecej takich ludzi.. stawiać to Ty sie możesz ziomkowi na imprezie, widać że do pracy nie dorosłeś..

Dzika Locha
@Stały pracownik

A mogę wiedzieć w którym birfood pracujesz czy to wielka tajemnica bo ja osobiście pracuje w birfood i jeżeli o mnie chodzi praca ok ale Polaków którzy zarządzają jednym odzialem to również jak stolczyk bym zutylizowal

Dzika Locha

Ja pracuje w birfood ringheim na Bawarii i jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Marcin

Pracuje od 6 miesiecy w Birfood, wyplaty co miesiac na czas, godziny jak w umowie, codziennie po 8, no chyba że trzeba isc w weekend ale to wszystko extra płatne , to nie jest agencja wiec jak na poczatek przygodny w Niemczech to dobra opcja

Dariusz

Ja pracuje w tej firmie drugi rok, na zakladach gdzie sa nocki mozna dosc sporo zarobic, ogolnie nie narzekam

Beata
@Dariusz

A jaki oferują w BIRFOOD dodatek godzinny za nocki? Bo zakładam, że dorzucają coś więcej niż za dzień? Czekam na dalsze informacje od Ciebie.

@Beata

Chyba od grudnia 30% stawki godzinowej, teraz jeszcze mamy osobny dodatek 0,75 centow do każdej godziny

Stolczyk
@Beata

25 procent

@Stolczyk

Od tego roku 30%, 25%+5% pflg

Dariusz

A co Cie obchodzi co robi brygadzista? Trzeba było nim zostać.. jeśli jest się zwykłym pracownikiem to trzeba robić zwykłe rzeczy, widzę że się komuś zazdrość włączyła.. a i z tego co wiem brygadziści mają o wiele więcej pracy niż Ci się wydaje (poza pracą ogarniają jeszcze milion spraw związanych z pracownikami godzinami szkoleniami itd..wyobraź sobie że pracuje od pon do piątku,sporadycznie w święto -raz na pół roku za co mam zawsze wyplacane wszelkie dodatki)

Grzegorz

Witam, dla mnie firma jest ok, wyplata zawsze 15 lub wczesniej jak weekend wypada, kasa tez ok, co roku podwyzka panstwowa, stawke tez mozna negocjowac

Marek

Ja pracowałem rok, z moją wypłatą wszystko było ok, co wypracowałem to miałem

Piotr

Ja pracuje już długo w tej firmie, zawsze wypłata na czas, godziny też sie zgadzają,moi koledzy z obiektu tez nie mieli nigdy problemu

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BIRFOOD GmbH & Co. KG?

@Pytanie

Po roku lub dwoch

Hej! Ja polecam, na poczatku moze jest troche ciezko bo trzeba sie duzo nauczyc co jak i gdzie patrzec ale ogolnie jest lajt, wszystko legal, niemiecka umowa, duzo dni urlopu, jak trzeba to mozna nawet dostac urlop bezplatny no i nie zwalniaja za l4

Stały pracownik

Ja pracuje w tej firmie już 5 lat, nie narzekam, wypłaty na czas, godziny sie zgadzaja, czasem trzeba robic nadgodziny ale zawsze jest za to zaplacone, nie sluchajcie tych co zwolnili sie po tygodniu bo gdzies znalezli inne ogloszenie za lepsza stawke i czekaja za wyplata a nie zdazyli podac nawet numeru konta albo przekazac numeru identyfikacji podatkowej a pozniej zdziwieni ze 6 klasa..

ADHD
 Rekomendacja

Jeżeli polecić to tylko obiekt w Wietze .Obiektlajta jest Polakiem który trzyma to jak może w swej wodzy gość nie ma łatwo powiem wam .I co wupracujesz u nie Go to dostajesz na konto ! ! A jeśli potrzebujesz pomocy sam pomoże potrafił swoje prywatne pieniądze pożyczyć nowym ludzią którzy na drugi dzień po pracy znikali ten obiekt jest godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o BIRFOOD GmbH & Co. KG - Lubeck

BIRFOOD GmbH & Co. KG