BIRFOOD GmbH & Co. KG

Lubeck

Opinie o BIRFOOD GmbH & Co. KG

Mały

UWAGA !!! nie polecam nikomu oszukują dają 10 euro by ludzi ściągnąć ,a pracy po 4 godz dziennie ,lub wcale obiecują gwarantowane godz ale tylko na papierze jak go dostaniesz na koncie tego nie widać brak koordynatora ,brak transportu do pracy we własnym zakresie ,obiecują mieszkania warunki europejskie ,a mieszkasz po jakiś starych chałupach bez ciepłej wody i agd ,w robocie traktują cię wszyscy jak śmiecia na kiwnięcie palcem bo jesteś z jakieś pod firmy ,a brak opieki koordynatora im to umożliwia NIE POLECAM I NIE ŻYCZĘ NIKOMU

Zuzanna

@Gregor Czy Twoje zastrzeżenia dotyczą głównie wadliwego systemu rozliczania? Czy zgłaszałeś ten problem wraz z innymi pracownikami obiektów do bezpośredniego przełożonego? Może problem nie leżał bezpośrednio po stronie pracodawcy? Jaką odpowiedź usłyszałeś od pracodawcy?

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z BIRFOOD GmbH & Co. KG?

Gregor
@Administrator 08.03.2018 08:06

Po 5 miesiącach pracy na dwóch obiektach i opini znajomych z innych obiektów w okolicy mogę poriedzieć że przynajmniej na tych obiektach jest tragicznie . Oszukiwanie na godzinach nie wypisywane delegacje ściemnianie żeby tylko przetrztmac pracownika jeszcze miesiąc czy dwa zanim nie znajda innego naiwniaka na twoje miejsce . Nie polecam chyba że ktoś lubi być traktowany jak dziecko i wodzony za nos .

ZAWIEDZIONA

Jamal koordynator (usunięte przez administratora) podkladajacy swienie zwalnia Polakow a na ich miejsce przyjmuje swoich rumnow którzy przez miesiąc albo więcej siedza na mieszkaniu

ZAWIEDZIONA

bylam dwa tyg w tej agencji również nie dostałam kopi umowy do reki ludzie siedza tam mieszkaniu bez pracy nawet po miesiąc czasu NIE POLECAM TEJ AGENCJI NIKOMU

anonymous

mało godzin na komisjonowaniu butow brak koordynaora polskojezyczncznego

anonymous

Byłam w tej agencji na projekcie w IBBENBUREN mało nie polecam tej firmy nikomu Figga firma dziad sciagaja ludzi a pacy nie zapewniają ludzie po 3 tyg siedza na mieszkaniu bo pracy nie maja

Jaaa

Nie polecam!!

Reijo

Na przykładzie dwóch oddziałów tej firmy mogę powiedzieć że nikomu nie polecam pracy w tej firmie . Obiecują premie podwyżki diety delegacyjne a jak przyjdzie co do czego to 15-tego nawet podstawowej pensji nie dostaniesz całej bo niby się pomylili i nie wypisali jakiejś soboty albo któregoś innego dnia . Z miesiąca na miesiąc zwodzą że z następna wypłata będzie to wyrównane ale nic takiego nie ma miejsca . Maja straszne zamieszanie w dokumentach po 3 miesiącach pracy nie dostałem własnej kopi umowy . Nie odbierają telefonów . Nie wpisują wszystkich przepracowanych godzin . Ogólnie nie polecam nikomu się w to pchać i się denerwować ich podejściem do pracownika i praktykami jakie stosują żeby zmanipulować człowieka .

szaman

to firma dziad wykorzystuje ludzi za grosze oszukują na godziny pracy obiecujo kokosy a (usunięte przez administratora) jest

Didi

Uwaga na ta Firme!!!!sciagaja do pracy,proponujac godne warunki zamieszkania a po przyjezdzie na miejsce okazuje się ze trafiasz do taniego smierdzacego hostelu bez kuchni i pralki.Opinia dot.pracy przy sprzataniu fabryki Fryki w miejscowosci Storkow Niemcy.

Zostaw opinię o BIRFOOD GmbH & Co. KG - Lubeck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIRFOOD GmbH & Co. KG