Opinie o Restauracja Sieradzanka w Sieradz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Sieradzanka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracja Sieradzanka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Sieradzanka w Sieradz

Adela Nowy wpis

Głupio to zabrzmi ale nawet nie kojarzę tej restauracji dodatkowo nie podali tu adresu więc gorzej sie zorientować. o jaki adres chodzi i czy tu w ogóle można jeszcze pracować?

Andeers Nowy wpis

Wiesz co, no łatwo nie jest ale problemy to tez nie są jakieś

DJ Boom Nowy wpis

Właściciel to zwykły zarozumiały dziad,ale co do obiadów to niemożna powiedziec są na prawde dobre a obsługa została zmieniona...

martyna

właściciel restauracji to gbur nie miła obsługa zawiodłam się na tej restauracji powiem szczerze jak pani grażyna witkowska ją prowadziła było całkowicie super.

Firma Restauracja Sieradzanka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
Sieradzanka

Aby się odnaleźć w restauracji, należy: *sumiennie wykonywać obowiązki na swoim stanowisku; *nie rozdawać produktów bez zgody właściciela; *dopilnować, by wypożyczony sprzęt wrócił na swoje miejsce; *być w porządku wobec współpracowników. Spełniając w/w warunki można się odnaleźć w tejże restauracji.

xyz

Myślę, że zawsze można CV zostawić w restauracji.

blondi

Bardzo niemila obsluga ,dziewczyna jakby musiala pracowac z przymusu

klientka

Zgadzam sie jest smacznie, milo obsluga super. Wlasciciel tez spoko gosc

Małgosia

Restauracja naprawdę wspaniała;) Walentynki były niezwykłe...Sądzę,że ta restauracja jest najlepsza w Sieradzu;)To co niektórzy piszą...to po prostu bzdura...restauracja jest super!!!

klijent

Miła atmosfera ??????? Pani kucharka E.. codziennie pijana i jest mila atmosfera!!!

Takaja

Przepyszne jedzenie miła atmosfera a cały zespół wspaniały .Polecam tę restaurację pracownicy naprawdę są mili chyba w żadnej restauracji w Sieradzu tak niema

Basia

Ten lokal to jakaś pomyłka. Jedzenie okropne. Kelnerki nie wiedzą co oferuje kuchnia, jaki alkohol jest w barze. Szklanka była tak brudna, jakby stała kilka dni z napojem. jeżeli chodzi o wieczór walentynkowy to lepiej byłoby pójść do baru dworcowego niż do takiej restauracji. Kompletna porażka.

klijent

Potwierdzam,właściciel zero kultury kilka tygodni temu o 2 w nocy zgasił gościom światło na sali głównej i musieli wychodzić po ciemku,

rafal

wlasciciel typowy gbur nieliczacy sie z klijentami,obsluga na bardzo niskim poziomie jedzenie drogie zimne i fatalnej jakosci,nie polecam nikomu.

gama

Skąpstwo i pazerność właściciela nie znająca granic. Impreza andrzejkowa na najniższym poziomie. Jedzenie niesmaczne i mało. Brakło ziemniaków i surówek podczas obiadu a mięsa więcej się robi w każdym domu na niedzielny obiad. Drugie ciepłe danie też w ilościach mikroskopijnych. W połowie imprezy stoły świeciły pustkami. Brakło nawet chleba a goście wychodzili głodni. Do tego kawę i herbatę trzeba było robić samemu. Nie wspomnę o talerzykach niezmienianych przez obsługę przez całą noc. Jedna wielka PORAŻKA.

iva

wspaniałe jedzonko ,bardzo dobry zespól- udana impreza andrzejkowa!

W Restauracji Sieradzanka miło , smacznie ,prawdziwe domowe obiady . polecam bardzo !!

Jagida Nowy wpis
@Anonim

Taaaak, pyszne! Zatrułam się tam ostatnio i to poważnie. Powinnam pozwać właściciela do sądu!Nie polecam zdecydowanie spożywania tam jakichkolwiek posiłków. Oni trują ludzi!

Jedzenie tanie i pyszne! Obsługa bardzo miła, lokal przytulny. Podobno zmienił się właściciel. Polecam bardzo tę restaurację!!

Iga76

Klientów właściciel tej pseudo restauracji traktuje tak samo - poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jedzenie jest ze starych produktów, zatrułam się ostatnio i to poważnie. Nie polecam, można się tam nabawić jakiejś poważnej choroby.

Złośliwek

Brak zupełnej kultury przyjmującego do pracy. Rozdaje ulotki że szuka ludzi do pracy. Potem dzwonią do niego, a on rozłącza się niekulturalnie traktując ludzi jak śmiecie. Poza tym idą opinie, że płaci 5 zł za godzinę... porażka. Radzę tu nie pracować. Jeżeli tak traktuje pracowników, to ciekawe jak traktuje klientów. Szkoda zachodu...

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Sieradzanka - Sieradz

Restauracja Sieradzanka