Opinie o Albert Hijen w Oostzaan

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albert Hijen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Hijen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Hijen w Oostzaan

a mozesz mi poda��� na moje gg numer telefonu do ani gg13885669

a właśnie, że przyjmują trzeba tylko do Ani zadzwonić

Pałke

...koordynator....chyba sobowtor.....

A.T.

dziekuje koordynatorowi za informacje

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Albert Hijen spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
koordynator

w creyrsie NIE PRZYJMUJĄ, PRZYJMUJĄ DO 23 ROKU ŻYCIA...

ireneusz

niestety nie zgadles nie tylko ja go tak nazywam a po druge to ja pisze jawnie a po 3 nudne to sie juz robi moze ten kto zalozyl ten blog moze go usunac niektorzy by byli mu to wdzieczni

A.T.

mam pytanie do ludzi praujacych w albret czy moze przyjmuja tam do pracy kobiety powyzej 25 roku prosze o odpowiedź

Irek zmądrzej!!!

raczej nie a ja myślę że połowa albo więcej tych postów to Irek bo tylko on cały czas używa zwrotu cwel kętrzyński a to że [usunięte przez moderatora] jest cwelem to każdy wie i nie musi pisać co sekundę

order picken

wiecie co ja mysle ze ADMINISTRATOREM jest nie kto tylko cwel adam [usunięte przez moderatora] rodem z ketrzynaz ktorego go dawno (usunięte przez administratora) za glupote a wnioskuje to ze tylko on i jego intyligencja mogla napisac ostatni nius prawda cwelu kasialisowski

ireneusz

siemka przemysław nie bierz do glowy co ludzie pisza dostaliscie kontrakty to wasza sprawa ale widze ze duzo ludzi wam tego zazdrosci pozdrowienia ps te forum robi sie powoli nudne powinjni go zlikwidowac juz dawno

mysle ze ludzie ktorzy chca pracowac a albercie czytajac owe forum sami dojd� do wniosku jaka ich czeka praca i co mus� zrobic zeby dostac np kontrakt i jakie sa stosukni holendrów do polakow (i oczywiscie polakow ktorzy maja kontrakty do tych ktorzy ich nie maja )

Przemysław Gackowski

Witam wszystkich forumowiczów. Wczoraj w pracy dowiedziałem sie że na tym forum wypisuje się bzdury na temat pracowników co dostali kontrakt i co jeszcze nie dostali jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia niech przyjdzie osobiście do mnie czy do moich kolegów i koleżanek i jeśli ma odwage niech powie co go boli Forum jest po to założone by ludzie co szukają pracy i chcą pracować w Albert Heijn De Meern mogli sprawdzić opinie o Albert Heijn a nie które osoby pomyliły Forum i swój pamiętnik piszcie sobie bzdury w notesikach osoby ktore już nie pracują niech też już zapomną o Albercie i zaczną normalnie żyć a nie cały czas się tu udzielają i nie wiedzą o co chodzi a piszą jakby cały czas pracowali mam nadzieje że zaczniecie pisac opinie o pracy w Albercie a nie kto jest taki co robił itd. Pozdrowienia dla osób pracujących tam i byłych pracownikow .

gpbtbk

jak wam nie wstyd -> dzisiaj piszecie jeden na drugiego -> a jutro razem siedzicie przy stoliku na kantynie (i udajecie kolegów) -> typowa polska zazdrość (bo ktoś ma lepiej od drugiego), -> zazdrość, zazdrość i jeszcze raz zazdrość ... jeszcze czegoś nie powiesz a za chwilę wszyscy wiedzą co zaraz powiesz, ludzie zastanówcie się nad swoim życiem a nie wchodzicie z butami w czyjeś życie [usunięte przez moderatora], (usunięte przez administratora)[usunięte przez moderatora] już i tak są pokrzywdzeni przez los i nic tego nie zmieni, że są [usunięte przez moderatora] na maxa,

orden picken

popieram takze irka w 100% to co on pisze to jest czysta prawda i jak wiadomo pisze tylko o [usunięte przez moderatora]nikogo innego nie oczernia a prawde pisze jak bylo w pracy i jakim jest [usunięte przez moderatora] i on jedyn pisze jawni a nie jak inni anonimowo trzymaj sie irek pozdrowienia PS [usunięte przez moderatora] W BIURZE CIEKAWE KOGO SMIAC MI SIE CHCE JAK TO CZYTAM

Ania C.

Kazdy ma prawo wyglaszac swoje zdanie na forum i nie wazne ile kto ma lat :)

popieram Irka -> ma w 100% rację a osoby które piszą dobrze na [usunięte przez moderatora] i go bronią na tym forum to są tylko pionki i na nich [usunięte przez moderatora] i jego zajebista [usunięte przez moderatora] jeszcze się przejadą ->(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) żal mi was...

wariat

[usunięte przez moderatora]Ty nikomu w (usunięte przez administratora) nie wlaziles ?? smiac mi sie chce jak to czytam,no coz moze krotka masz pamiec.Ilu ludzi potrafiles [usunięte przez moderatora]nie u tej (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]tylko latales do biura.Pamietam, ze jeszcze na poczatku byles spoko, ale pozniej ci tez[usunięte przez moderatora].Co do[usunięte przez moderatora]o (usunięte przez administratora) was to obchodzi kto kogo wali i jakie ma zycie w polsce.[usunięte przez moderatora] wyglada jak wyglada, nikt nie jest idealny, spojrzcie w lustra !!! Jedyna osoba, ktora stworzyla zajebiste warunki do pracy, za az chcialo sie tam isc to byl [usunięte przez moderatora] !!! po jego odejsciu wszyscy zaczeli na siebie warczec i ten (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] zrobil z polakow smieci. [usunięte przez moderatora]

X Y Z

To co pisze[usunięte przez moderatora] o sobie to prawda-znam go-ale bulwersujące staje się to że zaczynacie jechać na osoby które nie są niczemu winne...według mnie problem zaczął się w momencie odejścia [usunięte przez moderatora](chociaż słyszałem że on tez był przekupny i za flaszkę szło wszystko załatwić).Cały problem zaczyna się od [usunięte przez moderatora] która dała nieograniczona władze matołow[usunięte przez moderatora].a on wykorzystywał ją do załatwiania sobie osobistych ambicji-mam na myśli wyrzucanie niewygodnych ludzi którzy się na nim poznali(m.i[usunięte przez moderatora] i wiele innych).druga sprawa to załatwianie osobistym dupowłazom nieokreślonej liczby godzin gdy inni siedzieli bez pracy w domu oraz niedziele 200 oczywiście zawsze stała ekipa(śmiertelnicy spadać).i wreszcie-dupowłazy mieli zawsze urlopy na życzenie -pozostali [usunięte przez moderatora].Natomiast sama [usunięte przez moderatora](całe szczęście że jej w końcu niema)był bardzo przekupna [usunięte przez moderatora] u której za np.fajki można było (niezależnie od [usunięte przez moderatora]) załatwić praktycznie wszystko....urlopy niedziele nadgodziny i święty spokój...a co do kontraktów to myślę że poza paroma wyjątkami([usunięte przez moderatora]....)dostali je ludzie którzy pracowali co najmniej za dobrze bo takich łosiów Albercie potrzeba do [usunięte przez moderatora].dlaczego przeciętnym nikt nie proponuje kontraktów -właśnie dla tego(ci co dostali kontrakty narzekają na ciężką prace i są wielce zaskoczeni że nie mogą ściemniać jak Holendrzy).

Ania C.

[usunięte przez moderatora] czy ty nie masz wlasnego zycia, ze musisz sie interesowac zyciem innych??? {kazdy chyba popelnia bledy, ktorych zaluje] Jesli chcesz juz komus psuc opinie to pusuj prawdziwymi informacjami, a nie zabranych z wyimaginowanego swiata w ktorych Ty zyjesz. Osobicie nie znam Ciebie, ale tez nie chcialabym Cie poznac bo twoja reputacja w Albercie tez nie jest cudowna. P.S Twoje wypowiedzi sa na miare zalosnego 5-latka. Nara dupowlazie :D

old

Lau - 2010-02-11 11:57:00 One of my friends told me about this site.Here is all in polish.I work also in Albert.I wonder what this man is doing in the company.I transfer the address of this page to someone who is certainly interested.Dowidzenia!! what a [usunięte przez moderatora]?

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Hijen - Oostzaan

Albert Hijen