Odlewnia Żeliwa ZELMAK sp z o.o.

Leśna

Opinie o Odlewnia Żeliwa ZELMAK sp z o.o.

moment

Pewnie, że w takiej odlewni żeliwa jest szansa na dobre zarobki, bo praca jest konkretna @Emil, a jeśli dodatkowo posiadasz odpowiednie doświadczenie to jeszcze zwiększasz swoje szansę, żeby znaleźć zatrudnienie u nich.

Młody
@anonim 18.01.2011 13:09
na odlewwni byl syf ,dobrze ze juz nie ma odlewni,pensje byly dobre ale nie dla osob fizycznych,pozdr formierzy lysy...

ty stary menelu, ja tez tam pracowałem. Zarobki były super do puki renc pracował, potem się wszystko rypło. Nieraz Ci masę robiłem i wody nie zakręciłem z młynka. HI HI ile tyrania było.

Zostaw opinię o Odlewnia Żeliwa ZELMAK sp z o.o. - Leśna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia Żeliwa ZELMAK sp z o.o.