Opinie o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sokpol Sp. z . o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sokpol Sp. z . o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sokpol Sp. z . o. w Myszków

robić przesiew

Co wy gadacie przecież Sokpol to kraina mlekiem i miodem płynąca. Dyrektorów i kierowników więcej niż na hucie za czasów PRL-u. Tyle że Ci nic nie wnoszą do firmy wręcz generują koszty. Ściągają cudze pomysły z neta i wdrażają w firmie i oferują za pomysł 10 zł hahaha kpina. Wprowadzają nowe programy które tylko utrudniają odczytanie planu, zgłaszanie awarii. Maszyny w coraz gorszej kondycji. Słyszy sie ze tracimy też kontrakty. Mieli zmniejszyć ilość pracujących weekendów a tu ich jak by więcej, maszyny w tygodniu stoją a w sobotę ruszają. A największy kabaret jak w weekend idzie jedna maszyna, to sie nazywa generowanie kosztów. Następny ewenement to pseudo kierownicy a w szczególności T.L. Czy oni są w ogóle zainteresowani tym co sie dzieje na produkcji czy tylko bajerowaniem w biurze. Doczepie sie jeszcze do pani Ani a mianowicie lubi robić fotki jak ktoś czegoś nie domyje lub pominie a może sama sobie i reszcie świty porobi fotki jak popierniczają w uchlewionych butach a nam niebawem każe skafandry epidemiologiczne nosić. Myśle ze najwyższa pora aby sam Roman Sobczyk zszedł na dół przeszedł się i zapytał ludzi co mają do powiedzenia a szybko okaże sie ze wydaje nie potrzebnie kase na kilku oszołomów.

Obserwator

Panie Romanie,proszę zrobić porządek z nowymi dyrektorami oraz wziąść się za dział sprzedaży.Jest w firmie wiele osób,które są z Panem praktycznie od początku istnienia Sokpolu.Stworzył Pan potęgę.Proszę nie pozwolić aby ludzie bez charyzmy i zaangażowania doprowadziły do zniszczenia Pańskiego dzieła. W firmie jest mnóstwo ludzi,którzy chcą pracować.

Nicki

Patrząc na obecną sytuację ze sprzedażą to chyba nie jest zbyt dobrze.Po firmie niesie się fama iż tracimy kontrakty zdobyte za kadencji wiceprezesa Knapika-szacunek Sebastian. Co w takim razie robi dział sprzedaży?? Gdzie kreatywność,charyzma i zaangażowanie?

Seba
@Nicki

Żeby sprzedawać to trzeba mieć t owar na sprzedaż. Ale co trzy głowy to nie jedna. Tymbardziej że praktykę wynieśli z wielkich firm jak np kia

Bigos

Panie Romanie nadszedł czas powiedzieć sprawdzam. Proszę przegzaminowac naszych nowych dyrektorów czego przez te pół roku nauczyli się o technologii, planowaniu produkcji, awaryjności maszyn. Czy jest Pan w stanie porozmawiać z nimi merytorycznie jak przystało na osobę która kiedyś miała wiedzę o każdym najdrobniejszych elemencie zaklady czy będą mydlic oczy ogólnymi banalami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sokpol Sp. z . o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Myszków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Czarek

Drewniany Wam przeszkadzał a teraz macie trzech olewaczy którzy w sumie biorą pięć razy więcej niż on. Wszystko chodziło jak w zegarku a teraz burdel na kółkach. Co druga maszyna niesprawna, części nie ma, wysyłek też. Wg wskaźników największy rozkwit. Ale kto dobiera wskaźniki? Roman olał firmę. Blazej wierzy trzem bożkom a z dnia na dzień jest gorzej. Kolejna dobra zmiana

Obserwator

Panie Romanie najwyższy czas aby przyjrzeć się zaangażowaniu nowych dyrektorów. Pracuję w firmie dłuższy czas i widzę,że nie jest dobrze....Niestety większość osób od potwierdza tą opinię.

nmnm

Frost Robert Droga Dwie drogi rozchodziły się w żółtym lesie. Żal, że nie mogłem przebyć obu - Samotny wędrowiec, którego w świat niesie. Wpatrywałem się w pierwszą, stojąc u jej progu, Jak skręca w oddali i w poszyciu znika. Wybrałem tę drugą, gdyż chęć nieodparta, Słuszność decyzji motywowała, Jakby chciała być przeze mnie przetarta, Choć od pierwszej się nie odróżniała, A obie były wytyczone. Tamtego ranka wyglądały na podobne. Nie było śladów żadnego człowieka. Na pierwszą powrócę - rzuciłem na odchodne Wiedząc, jak droga potrafi być daleka. Wątpiłem jednak, czy powinienem powrócić. Nieraz mnie to wspomnienie poniesie, Gdy będę rozważał drogę obraną. Dwie drogi rozchodziły się w lesie, A ja? Ja obrałem tą mniej uczęszczaną. I to właśnie wszystko odmieniło.

Miron

Ja się zastanawiam nad tym ..Jak ktoś jest za długo na przerwie..powyżej 20 minut to jest to widziane i mogą bys wyciągane konsekwencje...a jak ktoś np. woglole nie jest na przerwie przez 8 h to czy ktoś to zauwaza i pyta co jest tego powodem?

Nikt

Nie ma co proponować pracy w firmie która przy wybitnie nieumiejętnym zarządzaniu zacznie staczać się po równi pochyłej .Są już pierwsze oznaki i wcale nie jest to proporcja zarządzających do pracujących zbliżająca się do 1:1

Agata

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Sokpol, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam też, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Ważne by osoby, które zastanawiają się nad pracą w tej firmie mogły znaleźć tu pomocne informacje. Dlatego tak ważne, by zamieszczane opinie były jak najbardziej merytoryczne.

Agata

@Twardyco masz na myśli? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Ktoś jeszcze z Was ma takie wrażenie?

Stary
@Agata

Witam Tu się nie zaczyna źle dziać . Źle to tu jest od czasów drewnianego i będzie coraz gorzej . Ja osobiście szukam roboty bo czas ucieka , człowiek się starzeje a łudzić na to że będzie lepiej się przestałem

Stefan
@Stary

Rok już nie ma drewnianego a ludzie dalej na niego narzekają i jadą swoją maturę. Przyszedł nowy więc musicie się cieszyć tak jak rok temu pisaliście o nowym cudotworcy Jerzym. No chyba że kolejny dyrektor wam nie pasuje. Gdzie wasze zachwyty?

Normalny

Takich jak ty nie powinno być w firmie...Może powiesz wszystkim co jest nie tak i co dalej były dyrektor ma z tym wspólnego?? Pewnie sam nie wiesz czego chcesz i co jest nie tak...Może że musisz pracować to już problem,albo że ktoś oczekuje abyś wykonał swoją pracę prawidłowo nie jest ci w smak..Uświadom wszystkich ,zobaczymy co ci leży na sercu:)) a nie rzucaj pustych sloganów które nic nie znaczą...

Twardy

Coś sie zle zaczyna w firmie dziać.

Agata

@Operator @Aga nie jestem pracownikiem Sokpol. Nie jestem też z firmą w żaden sposób związana. Jestem moderatorem serwisu GoWork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda Wasza praca oraz by osoby, które na ten wątek trafiają szukając opinii o swoim potencjalnym miejscu pracy mogły znaleźć tu pomocne informacje.

pracownik,z jakimś tam stażem

Zależy,jak na to patrzeć, jeśli słyszę w pracy uważajcie bo Dyrektor Serwisu Was obserwuje, bez k...a przesady,nie będzie mnie w Polsce obserwował,ani mną dyrygował,jakiś Człowiek z Ukrainy, nie jestem anty,ale są granice tego...

paczo erera

Czyli sokpol podupada???A tak pożądna firma była:-(

Żniwiarz

Pasztet!!!! Co??? Ty wiesz co ....

Borsuk

Jak można być tak chamskim,aroganckim i gruboskurnym zarozumiałym burakiem jak pan brygadzista serwisu tetry. Jego szacunek dla współpracowników i pracowników produkcji =0 cały dzień siedzi przed komputerem w soboty też a jak wyjdzie na halę może 1 góra 2 razy na dniówkę to zaraz mu coś niepasuje .Panie J.R.o co tu chodzi?

Tetra
@Borsuk

Jak może stara klika sobie szkodzić . Borsuki i podpierdalacze były i będą.

Xx

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci - to jesteśmy niegrzeczni Jeszcze kilka dni i nocy, i wszystko wróci do normy Będziemy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni Szerokiej drogi....

Obserwator

Powiedzcie proszę do czego zmierza polityka firmy.Na stanowisku dyrektora technicznego zostaje zatrudniony facet,ktory nie włada biegle językiem polskim.Z tego co słyszałem to i angielski nie powala.Czy to już koniec jednej z największych firm rozlewniczych w polsce?

Xs
@Obserwator

Nie język się liczy ale doświadczenie. Gość już chyba 5 lat po studiach więc poziom ekspert. W ciągu roku to już 3 dyrektor z zewnątrz. Lepiej byle kogo z zerową wiedzą niż specjalistę z firmy. Trzeci niewypał Romka. PS uważajcie na praktykantow. W przyszłym roku może okazać się waszym nowym wiceprezesem. Do tego zmierza polityka Romka

cienki łeb

nie mogę pojąć polityki tej firmy cały tydzień brak pracy ludzie chodzą ja smród po gaciach a w weekend ruszają maszyny i sie zaczyna praca robione to specjalnie czy szkoda gasić światło na hali dziwicie się ze nikt nie chce przychodzić do pracy kasa du -py nie urywa

Zostaw merytoryczną opinię o Sokpol Sp. z . o. - Myszków

• Jak się pracuje w Sokpol Sp. z . o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sokpol Sp. z . o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sokpol Sp. z . o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sokpol Sp. z . o.
3.2/5 Na podstawie 413 ocen.
  • Kościuszki 8
    42-300 Myszków