ZM.Smolarek Milicz

Milicz

Opinie o ZM.Smolarek Milicz

anka

@hubi, to nie zawracaj głowy.. jak dla mnie ocenianie ZM jedynie na podstawie znalezionych opinii, jest dość słabym podejściem do pracy

damien

Złóż CV, rozmowa rekrutacyjna cię nie zabija

Marian

pracowalem tam pol roku wiecej sie alo Stare samochody strach w nie usiasc a jak sie zepsuje to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ( usunięte przez administratora ) kaze ci za to plaacic Zakla syf

Szukasz pracy?

kierowca

to byl najgorszy syf w jakim pracowalem porypany michalek ze swoja sylwia tworza jeden mobing Jeyna normalna osoba jest Ola byla wagowa teraz na stanowisku kierowniczym

Zostaw opinię o ZM.Smolarek Milicz - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM.Smolarek Milicz