Głos Milicza- tygodnik powiatowy

Milicz

Opinie o Głos Milicza- tygodnik powiatowy

Nick

Jeden z pracowników ma zaburzenia osobowości - jest psychopatą.

Tak
użytkownik zarejestrowany

Jesli znacie się na pisaniu to do Głos Milicza- tygodnik powiatowy owszem potrzebują czasami kogoś, aczkolwiek powiem Wam, że to raczej mało płatna praca, bo i gazeta nie jest największa na świecie ..

trem

Atmostefa jest toksyczna. Niektórzy pracownicy też, a właściciele zakłądają maskę przyjemnych i życzliwych, mają też drugą i sprytnie wprowadzają toksynę w życie innych.

Szukasz pracy?

kkk

Nic specjalnego w tej gazecie niema, jedne wielkie kłamstwa piszą wyssane z palca dotyczące niektórych artykułów na pierwszej stronie. szukaja sensacji,które pózniej przekręcaja lub dodaja swoje wersje i tak w ten sposób wychodzi młyn.

mike

Jedne wielkie kłamstwo powyżej. Swietna gazeta. Rodzinna atmosfera.

bbb

Jest, ale trzeba pracować 24h, to ponad 2000 pewnie się wyciągnie, bez ambicji, bo to przeszkadza niektórym, wymagana odporność na nieprzeciętny stres w pracy, trzeba być wyszczekanym żeby nie dać się zdeptać. Przez 1 rok pracuje się normalnie, później pod górkę. Niektórzy lubią władzę na każdym etapie. Atmosfera też dobra przez rok. Głupio tak nową osobę źle traktować.

fugi gugi

Gazeta, jak gazeta, ale ludzie strasznie uciążliwi, brak natychmiastowej reakcji w momencie prześladowania i upokarzania pracowników, zaściankowość i dwulicowość, wtrącanie się w sprawy prywatne i upierdliwość. Projekcja własnej niekompetencji i błędów na pracowników. Nie zwolnią nikogo tylko sprawią, żeby sam odszedł.

dziubdziu

Zgadzam si

Woland
@dziubdziu 04.10.2010, 14:35
Zgadzam si

Święta prawda.

ewelinka

Guzik prawda! Gazeta tendencyjna, zmanipulowana a wszystkie teksty skwapliwie poprawia naczelna niejednokrotnie dodając do artykułu napisanego przez dziennikarza swoje racje, z którymi nie zawsze zgadza się autor. Niezależna to ona jest tylko w tytule...praca w niemiłej atmosferze! Dziennikarze z niej uciekają gdzie pieprz rośnie !

Jasmin

To bardzo dobra gazeta stojąca na wysokim poziomie. Co tydzień jest mnóstwo informacji naprawdę dobra gazeta

Zostaw opinię o Głos Milicza- tygodnik powiatowy - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Głos Milicza- tygodnik powiatowy