Opinie o Flex Worx KBTi w Bleiswijk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Flex Worx KBTi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Flex Worx KBTi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Worx KBTi w Bleiswijk

....

Flexible to flexwork. Wyslalam dokumenty do Flexible a trafilam na to (usunięte przez administratora). Tragedia na domkach brod niesamowity , pracy brak ! Ludzie chodzą po 3h do pracy żałosne! Nie polecam nikomu!!!

J
@....

Jak tam z praca na jakiś orzeszkach. Cos napisz o pracy na kontenerach. A team leaderzy maja prace?

rarj

Na tą chwilę nie ma, ogólnie praca 5 razy w tygodniu po 8 godzin

xyz

Flexworx zmienił nazwę na Hoogendoorn de Waard. Jednym słowem DNO!Zatrudniają ludzi nie mając dla nich pracy więc wysyłają na 1 może 2 dni w tygodniu żeby opłacić pokój. W biurze zakłamanie, chamstwo i prostactwo!

ruda 23

hej mam pytanko pracowal ktos na pakowaniu salatek w Noordwijkerhout?

Order picker

Brak... biorą jak leci

Czy chce jechac do NL

seba

witam naprawde nie dostane zadnych informacji na temat tej pracy i tej agencji??to wazne OPINIE DLA MNIE

seba

hej wam prosze pomozcie dajcie jakas opinie na temat tego flexa mam pracowac na jakies jeliciarni w Nijmegen ta pani pferuje dosc ciekawe warunki placowe mieszkalne pewnie sciema hmm jesli ktos cos wie i o pracy itp to prosze o szybka odpowiedz..Pozdrawiam i dzieki z gory

Jebbacz Bozenke

Masakra, kpina smiech na sali. FLEXWORX TO NAJWIEKSZE BAGNO JAKIE TYLKO JEST (I POLLUX) WYPLATA ZA 105h - 380 eu W choooya graja aż milo Bożena, stara komornica (w polsce tylko tak umiala zarobic) nic nie zalatwi, nic nie pomoze, a morde drze wiecznie Darek jest ok, tyle ze to przydupas bozeny, cos jak Księciunio i jego Tołdi ;) Ludziska omijajcie ta agencje szerokim łukiem, jak ktoś szuka roboty w okolicach Bleiswijku to juz lepiej niech do van koppena udzery, bo tu nie zarobicie. PS. I pamietajcie żeby traktować pracodawce jak króla, no jahahahahaha bożeny tekst życia :D

Witam, pracowałem bezpośrednio przez FlexWorx przez 4 lata... Moge duzo powiedziec, ale nasowa sie jedno OSZUŚCI BANDA ZŁODZIEJI I IDIOTÓW. Miałem szczęście bo pracodawca kazał FW przysyłać mnie codziennie do pracy, wiec godziny były, ale inni nie mieli godzin... za 160h wychodzisz okolo 830eu na reke... (Nie byłem na wiekowce- ci co sa maja po jakies 600eu- śmiech na sali). Personel FW jest nie kompetentny i to bardzo... Darek B. siedzi tam po znajomości nie wiadomo za co odpowiada ale jest ok, nieszkodliwy, Bozena van V. mysli ze zerzarla wszystkie rozumy, jest zakłamana, wychowana za komuny popiera ubeckie metody dzialania (kłamstawa- z usmiechem na twarzy, próby zastraszenia- "stracisz prace" i co najgorsze donoszenie- kto jej donosi ten ma lepiej...). Nie wierzcie w ubezpiecenie z zerowym ryzykiem, gnoje kłamia a potem sie wypieraja i sam musisz płacic. Do tego do coałego personelu dochodzi Ronald- szef, cham i prostak pracownikow ma tam gdzie swiatło nie dochodzi, a klientom wchodzi glebiej niz lewatywa u lekarza, natomiast glowny szef (wlasciciel) Marcel niby wporzadku gosc... ale nie ma stycznosci z problemami w firmie i wierzy w 100% biurowemu personelowi, wiec zwykly pracownik jest na straconej pozycji od poczatku do konca... NIE POLECAM TEJ FIRMY, jak cos jedzcie sobie do adecco, olympia, otto itp itd.

Asia
@Marcin

To prawda te biuro to same jedno bagdo pracowałam tam 10 miesięcy do dzisnie mam ani świadectwa pracy ani nawet pieniędzy za zwrot podatkowy który rozliczał Bartek Bombelka nakradł i oszukał ludzi a pózniej spierniczyl z hoilandi do polski pracy w holandi zero przy gazetach w amsterdamie 1 dzien albo w lmkesie 2 dni i to tyle to jedno scierwo i nic wiecej brak slow ludzie uwazajcie na nich

Sir KarczoS

FlexWorx? TO KPINA!! Nie polecam pracowałem 4 lata i z roku na rok coraz gorzej... Do tego stopnia, ze: - słabe wypłaty (ludie na wiekowce w ogole "nic" nie maja... - modne "sprzedawanie" (chcesz miec lepiej donos na wspołlokatorow- tak w biorze p. Bozena mowi) - nie da sie nic zalatwic w biorze - nikt nie jest w stanie wytłumaczyc co jest na fiszkach - przyjmuja bez jezyka a potem kaza zalatwiac po ang lub nl... - mieszkania sa strasznie drogie 300 eu za 4 tygodnie(i w wiekszosci rudery) - kary daja za wszystko (nic Ci nie udowodnia tylko zabiora 50- 100 eu z wyplaty) - jak sa godziny to ludzie robia po 70 h tygodniowo a jak nie ma to 20-25 godz/ tydzien - powinny byc tygodniowki.... ale nie ma... CHORA AGENCJA PRACY - SZUKAJCIE SOBIE JAKIEJS INNEJ...

aaa

nie polecam, kbti to nic innego jak pokrewna firma flex-worx, szczegolnie nie polecam ofert pracy do syncreona w Waalwijk, gdzie firma rekrutuje dla innej agencji, a zamieszkanie to campingi Droomgaard/Kaatsheuvel, po wiecej info na temat tych bungalow na (usunięte przez administratora) wpiszcie droomgaard, okna nie szczelne przez ktore podwiewa snieg w zime, na osrodku campingowym rozna mieszanka ras i kultur, [usunięte przez moderatora]przychodzac z pracy mozesz nie miec juz nic w domku... do tego kilka pralek na kilkaset osob, na zetony za ktore trzeba placic...

Jakpracujesztakmasz

Ja aktualnie pracuje w FlexWorx przez KBTI i nie narzekam teraz chodze do pracy 5 dni w tygodniu po 8 godzin od Poniedzialku do Piatku mam stale miejsce pracy wczesniej owszem zdazalo sie isc tylko 3 dni ale zdazalo sie isc takze 7 dni robiac ponad 60h w tygodniu Poprostu praca przez takie firmy wyglada troche inaczej bo zaklad pracy zamawia (w zaleznosci od zapotrzebowania) pracownikow na dany dzien i jesli np: w podfirmie pracuje 10 osob a zaklad zamowil tylko 5 w pierwszej kolejnosci ida te osoby ktore pracuja najlepiej( jesli nie potrafisz polozyc polki 5cm nizej lub kwiatki stawiasz w dobrym miejscu ale nie na odpowiedniej polce [usunięte przez moderatora] zaklad takich osob poprostu nie chce.PROSTE!! TEZ BYM NIE CHCIAL!!) Zaklady pracy czesto tez zamawiajac pracowniko z takiego biura podaja nazwiska osob ktore by chcialy i wtedy nie ma co mowic o siedzeniu w domu sam bylem zamawiany na nazwisko i nie mialem problemu z praca. A co do rowerow to mniej wiecej prawda jest ok 8km do miejsca pracy [Mowa tu o Lemkesie (kwiatki), oczywiscie sa takze inne zaklady ktore wspolpracuja z FlexWorx] ale wcale nie trzeba jechac rowerem mozna pojechac samochodem ale wtedy jest pobierana oplata poza tym 8km = 25min (tyle samo co samochodem) czy to az tak duzo???!! Ja wole rower,zdrowie ;) Jest on do twojej dyspozycji ja na rowerze bylem juz w Amsterdamie, Hadze, Rotterdamie i mniejszych okolicznych mistach i nie wydalem ani grosza na bilety. Ps: Podejrzewam ze znam autora opinii powyzej xD Był tylko jeden przypadek aby kogos zwolnili juz w pierwszy dzien:P To byly trzy osoby ktore przeniosły sie z innej firmy (swoja droga ciekawe dlaczego) I wedlug mnie te osoby nie maja prawa narzekac ze bylo malo pracy skoro idac do pracy na godzine 7 o 13:30 chca wracac do domu gdzie inni jeszcze pracuja... hipokryzja to chyba dobre okreslenie na takie zachowanie... Strasznie (usunięte przez administratora) mnie takie osoby jak chcecie zarobic skoro nie nadajecie sie do pracy??!! [usunięte przez moderatora]

sacro
@Jakpracujesztakmasz

Zgadzam sie w 100% firma kbti zatrudnia ludzi niekompetentych ktorzy w niczym nie pomagają nam polakom w znalezieniu pracy jesli chodzi o prace za granica. Zero wspolpracy, no chyba ze udowodisz ze bedziesz chodzil do tej pracy co brzmi bez sensu. Kazda agencja pracy czerpie z nas korzysci ale bez przesady, nawet jesli komus zalezy na pracy to tym bardziej biuro jak ktbi powinno pomagac i wspolpracowac! a widzą tylko nas wyrzutków społeczenstwa ktorzy wyjechali za granice w celu lepszego jutra ehh brak słow

xxxyyy

Witam, chciałabym bardzo wszystkich ostrzec przed tymi agencjami pracy. To jedno i to samo. KBTI - p. [usunięte przez moderatora] nie posiada chyba sumienia wysylajac ludzi do pracy za granica. Pracuje sie po 3 dni w tyg, codziennie czeka sie na wiadomosc o tym czy idziesz jutro do pracy. Na warunki mieszkalne mozesz trafic fatalne i beda prosic o wyrozumialosc bo nie maja miejsca dla Ciebie. Osoby w biurze nie posiadaja odpowiedniej wiedzy na temat ich pracy!!!! Brakuje im argumentow na zadawane pytania przez zwyklych, prostych ludzi. w zamian za to zwalaniaja ludzi w pierwszych dniach pracy. Ludzie nie dajcie soba pomiatac!!!!! Niech inni tez nas szanuja, zaslugujemy na to. Pan [usunięte przez moderatora] w Polsce mowil jedne rzeczy a w rzeczywistosci okazały się wielkie różnice!!!!!!! Na rowerach trzeba jezdzic z 10 km do pracy. Nie pisalabym tego gdybym nie byla jedna z wielu [usunięte przez moderatora] osob. Ludzie wyjezdzaja w celu lepszego zarobku a trafiaja na takie (usunięte przez administratora) MASAKRA!! Panie [usunięte przez moderatora] gdzie sumienie? ! Pan powienien wyjechac do takiej pracy i zarabiac na rodzine!!!!!!!!!!! Ostrzegam wszystkich!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Worx KBTi - Bleiswijk

• Jak się pracuje w Flex Worx KBTi?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Worx KBTi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Worx KBTi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex Worx KBTi?

Kandydaci do pracy w Flex Worx KBTi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex Worx KBTi