Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

lis

To prawda oszukują na potenge

slavo

Ci, którzy chwalą one Solution to chyba pracownicy i szef tej firmy. Nie mają już przewoźników to podszywają się pod normalnych przedsiębiorców. Oszuści, oszuści, oszuści. Nic innego nie mogę powiedzieć. Oszukują na kilometrach 10-15%. Nie musicie mi wierzyć tylko liczcie każdą trasę i sami się przekonacie. Jeżeli jeździsz na 1,02Euro i ukradną ci 15% to znaczy że dostajesz ok. 0,85 Centów. Z tego musisz zapłacić za autostradę 15 centów w Niemczech i di 29 centów we Francji. ile ci zostanie. nic. Jeżeli chcesz zjechać do polski to dają jeszcze mniej i też kradną kilometry. Mówią, że 1,02 to tylko na trasach na zachodzie, a nie na wschodnią część Niemiec. Jeżeli chcesz jechać np do Berlina to daja 60 centów za 1Km. Gdyu od nich odszedłem to czekałem ponad 90 dni na kasę i to na raty. 01/06/2015 20:00

chrystian

uwaga kilka miesięcy bylem z nimi zwiazany umowa mialem dwa zestawy okradal z kilometrow, PANALPINE w KEHL jak sie ladowalo na Francje to bylo nawet 6 rozladunkow, a na koniec jeszcze podal mnie do sadu za nie rozliczennie sie z palet ktorych nigdy nie bylo na wymiane omijajcie te firme z daleka ostatnio probowali na TIMOCOM wystawiac ladunki

chrystian

sebastian ja bylem jednym z niewielu ktorym udalo sie zalegle faktury wyslac do KRD a tak sie chwaliles swoim seryfikatem RZETELNA FIRMA teraz mozesz sobie d... podetrzec badz spokoiny jeszcze cie odwiedze nawet te drzwoi pancerne z monitoringiem nie pomoga.... spotkamy sie lajzo i zlodzieju

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
trala lala

Jeśli można porównać to firmę do czegoś to tylko do szamba .

Praca

To firma pośrednicząca, tam magazynów nie ma i nie było :3

Arek

Same problemy z nimi odradzam chyba że ktoś jest masochista

rafal

rozne opinie chciałbym wspolpracowac czy mogę konkretnie się dowiedzieć rafal

TNT
@rafal

nie polecam sebastian to totalna zlotowa na poczatku ok a potem traski po 300km i skubanie km

przewoznik

Dziękuję za ostrzeżenie faktycznie wiszą w KRD . A przez telefon cuda obiecuje. Zadzwoniłem i wyszła prawda

Wraczek

placa, placa ... gdyby nie placili to jakim cudem utrzymali by sie 10 lat na rynku? Dluznicy musza zglaszac upadlosc.. cos tu nie tak! Chyba ze OLA podyslasz im wymyslone przez ciebie faktury ... ha, ha, ha...

OLA

Prawda nie płaci wiszą w KRD to dłużnik

dyro

nie placa !!!!! krotko i na temat omijac z daleka

zalety one solution

Obliczanie odległości odbywa się wg. programu Auto-Route gwarantującego ok. 97% dokładności.; Przykłada wage do długich frachtów od 1.200 km do 2.500 km, które gwarantują wysoki obrót w skali miesiąca, a co za tym idzie - duży dochód.; Tylko jedno miejsce zaladunku i rozladunku, gwarantujące oszczędność czasu (żadnej drobnicy!); Ładunki bez palet na wymiane - uniknięcie kosztów związanych z niedopatrzeniami przy wymianie, oszczędność czasu, oszczędności na kosztach paliwa (dodatkowa ciężar skrzyni na palety powoduje więkrze zużycie paliwa); Ponosi koszty ściągnięcia samochodów z Polski oraz ich powrotu do kraju na wymianę kierowców, ewentualnych napraw lub konserwacji; Bardzo rzetelne i systematyczne płatności, na życzenie po upływie 3 dni z potraceniem 0% skonta; Ryzyko finansowe wynikające z ewentualnej niewypłacalności klienta jest przez nich pokrywane. ; Żadnych przestojów samochodow. Gwarantowane codzienne frachty, nawet jeśli oferowane na rynku kursy nie gwarantują firmie oczekiwanego dochodu (ponoszac przejściowe straty finansowe, ale gwarantując systematyczne dochody kontrahentom osiągaja ciągłość współpracy, minimalną rotację współpracowników a więc lepszą jakość usług).; Polskojezyczna załoga dysponująca znajomością kilku innych języków odpowiada za kontakty z przewoznikami i klientami i gwarantuje w razie potrzeby pomoc na miejscach załadunków i rozladunków we wszystkich krajach.; Pełna dyspozycja pojazdem od chwili zlecenia trasy, polegająca na przesłaniu kierowcy adresu, kontrolowaniu przebiegu frachtu oraz jego tempa, przygotowaniu odbiorcy do rozładunku, interwencji w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości.; Podstawą do obliczania ceny frachtu jest cena za kilometr. Płaca za wszystkie kilometry - rownież dojazdy do miejsc załadunków.; Urlopy, konieczność zjazdu taboru do kraju i ich częstotliwość i terminy określane są przez przewoźnika bez korekt z ich strony ; lekkie ladunki, koszty za ewentualne przestoje ponoszone są przez ich firmę. Na życzenie Państwa służa referencjami.

Podwykonawca
@zalety one solution

Omijać szerokim łukiem, banda obiecywaczy z naczelnym Sebastianem, nie ma zalet w tej pseudo spedycji, nie ma plusów, dziwię się że taki śmieć jeszcze działa, już pewnie nie jeden kierowca że swoim autem popadł przez niego w długi

Pawel

czesc agata, pisze z malej litery poniewaz nie masz jaj zeby zadzwonic do one solution i wyjasnic sprawe tyko piszesz glupoty na forach. Terminy platnosci sa 2 miesiace lub przy stalej wspolpracy 3 dni. Byc moze zrobilas jakies szkody ze platnosci sa wstrzymane albo zalegasz z paletami..? (usunięte przez administratora)

Przepraszam sprawę sporna . Czyli bardzo źle . A w zleceniu pisze sond w Niemczech

Cześć Agata niestety pogodzić się z tym ze nie zapłaci bo na pewno zrobił sprawę sporo , po to żebyś nie poszła do windykacji a do sondu w Niemczech nie opłaca się . Jestem w tej samej sytuacji.

agata

Nie mogę doczekać się zapłaty od ponad dwóch miesięcy.Gość to pseudo (usunięte przez administratora) - specjalnie z malej litery pisze bo to marny (usunięte przez administratora) jak łupie swoich.Co mam robić jak nie zapłaci ?

Janek

to ty chyba jezdziles u nich dziesiec lat temu stary albo pomyliles spedycje bo u nich jest rewelcyjnie, a najwazniejsze ze sie kasa zgadza. Traski tez niezle. Janek

kłamstwo kłamstwo 666

Szkoda czasu na pseudo spedycja . Potrafią tylko kłamać. Pozdrawiam panią (usunięte przez administratora)

kłamstwo nr 8

Tak pewnie dokładają do interesu . No takie bzdury pisać szok

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics