Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bay Logistik GmbH + Co.KG w Waiblingen

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca Kat. C+E. Bay Logistik GmbH + Co.KG oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Administrator

Witam, forma zatrudnienia nie jest zmieniana w trakcie trwania umowy. Umowa zawierana jest bezpośrednio z firmą Bay Logistik i jej zakres, czas trwania jest jasno określony i nie ulega zmianie.

Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie Bay Logistik GmbH + Co.KG? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Bartosz
Klient

Widzę ze Bay zaczyna coraz więcej ogłaszać się na Polskę. Kilka słów o tej firmie. Duża firma, która dba o wizerunek i naprawdę wychodzi jej to dobrze. Widzę po ilości ogłoszeń, i jezyku w jakim piszą, że mają teraz Polaka w biurze. Rozmawiałem dziś z tym gościem na temat pracy na silosie. Rozmowa pięknie po Polsku. Po pierwsze, bardzo miłe podejście, rzeczowe oraz kulturalne. Odpowiedział na wszystkie pytania. Łącznie z pieniędzmi. Czekam na dalsze informacje. Znam kierowców, chwała robotę i kasę za nią, więc jak maja w biurze Polaka, to można iść. Jak ktoś chce, podam telefon i maila do tego Pana.

Pracodawca
Pracodawca
@Bartosz

Dziękujemy za infmorację Panie Bartku. Dbamy o to, by nasi kandydaci zawsze otrzymali jasną oraz rzetelną informację na temat stanowiska na które aplikują. Cieszymy się, że jesteś zadwolony z rozmowy. Pozdrawiamy Zespół Bay Logistik

Pelczus Nowy wpis
Kandydat
@Pracodawca

Jeśli mógłbym dostać numer do Pana zadzwonię odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bay Logistik GmbH + Co.KG - Waiblingen

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jakie są opinie klientów o firmie Bay Logistik GmbH + Co.KG?

    Liczba opinii klientów firmy Bay Logistik GmbH + Co.KG, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Bay Logistik GmbH + Co.KG