One Solution Logistics

Kornwestheim

Opinie o One Solution Logistics

Ta-damm

Sebastian (usunięte przez administratora) kręci i oszukuje na km, stawka realnie wychodzi mniej niż 0,85€. Prowadzi głównie trasami po landówkach, obciąża bezpodstawnie za palety, a jak odejdziesz to kase otrzymasz w ratach i od każdego frachtu min25€ na minusie za opóźnienie dostarczenie dokumentów , gdzie wcześniej była umowa, po każdym zjeździe na Niemcy dokumenty zostają wysłane do firmy. Nie polecam dziada!!!

Piotr

Banda brudasów i oszustów

Luke

Oszust!! Byłem jednym z pierwszych poszkodowanych. Że też taki człowiek może spać spokojnie....?

oszukany bardzo

Witam serdecznie zacznę od tego ze to firma nie wypłaciła mi ponad 10 tys zł DLACZEGO zapytacie no bo zmieniły się zlecenia podczas współpracy i nikt tego nie zauważył 1 punkt na końcu zlecenia . I podstawa prawna była Poza tym ta firma wisi w Krajowym Rejestrze Dłużników. No i logiczna sprawa jest taka żeby było ok to by nikt nie pisał na forum tylko siedział cicho i liczył zyski , a tak została jedyna metoda tylko ostrzec innych . Nie nabierają ie się na obietnice słowne

dydek

Ci, którzy chwalą one Solution to chyba pracownicy i szef tej firmy. Nie mają już przewoźników to podszywają się pod normalnych przedsiębiorców. Oszuści, oszuści, oszuści. Nic innego nie mogę powiedzieć. Oszukują na kilometrach 10-15%. Nie musicie mi wierzyć tylko liczcie każdą trasę i sami się przekonacie. Jeżeli jeździsz na 1,02Euro i ukradną ci 15% to znaczy że dostajesz ok. 0,85 Centów. Z tego musisz zapłacić za autostradę 15 centów w Niemczech i di 29 centów we Francji. ile ci zostanie. nic. Jeżeli chcesz zjechać do polski to dają jeszcze mniej i też kradną kilometry. Mówią, że 1,02 to tylko na trasach na zachodzie, a nie na wschodnią część Niemiec. Jeżeli chcesz jechać np do Berlina to dają 60 centów za 1Km. Gdy od nich odszedłem to czekałem ponad 90 dni na kasę i to na raty.

Sped

Nie pałacą faktury przeterminowane ponad 30-40 dni od terminu.

c

No dobrze, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy jest szansa na jakieś premie do tego. Dzięki za odpowiedź

Aaaaa

Panowie To co piszecie Tu to nic nie da. Jak macie jakieś obciążenia albo Wam nie zapłaci za Fracht to skladajcie pisma do TeleRoute i do TimoCom. Wyzuca go z giełdy i się skończy kariera. Też chciałem tam iść jeździć ale jak po czytałem te wasze opinie to faktycznie gość jest super gigus. A giełdy transportowe tylko czekają żeby im podesłać takiego delikwenta. Jeszcze w tych czasach.

Nooo

Kamil W umowie nie pisze że będziesz robić trasy 300 km. Tylko jak gadają z Tobą to mowia długie trasy. Chyba że dla niego długa trasa to 300 km. Ale jak gada z Tobą to mówi że ponad 12 000 km na miesiąc. Jest oszukaniec i tyle !!!!

slavo

band aoszustów. oszukują na kilometrach o 15%. Jak odchodzisz to nic nie wypłacaja. obciążają za wszystko co sobie ubzdurają. Nie masz szans się bronić. Proszę nie współpracujcie z tum panem (nazwę go członkiem bi wykasują).

chrystian M

po pierwsze logo tej firmy z autami z ich strony to oszustwo ta firma krzak nigdy nie dysponowala wlasnym transportem ostatnio Tereska wrzucala ladunki na Timo ale widze ze wszyscy znajaą tę firme i wisialy te ladunki dlugo sebastian ja ci tej zaleglej kasy nie odpuszcze, wezmę od ciebie ladunek na fikcyjna firmę i sprzedam i kase odzysklam juz cie kiedys przekrecil przewoźnik na silnik

Adam

Sam sobie Sebastian piszesz te komentarze, żeby chociaż jakieś były pozytywne. Firma dno, właściciel cwaniak i oszust jakich mało. Unikać! Negatywne opinie nie biorą się znikąd, a szczególnie taką ich ilość.

EWA

Pracowałam tam jako spedytorka i byłam wyśmiewana za mój wygląd . Właściciel bardzo płytki człowiek jest zwykłym cwaniakiem o zbyt wysokim ego . A ile firm transportowych tam się przewinęło to nie dam rady zapamiętać . A potem telefony gdzie jest kasa . Odradzam każdemu.

przewo

Potwierdzam ze to dno, pozytywy pisze sam szef. Nie wywiązują sie nawet z 1/10 tego co obiecują, same ochłapy co nikt nie chce robić, kasa wypłacana tylko na początku na zachętę, a później zapomnij...

wydany

Są już setki oszukanych . Nie wierzcie w jego gadanie do pytajcie o szczegóły ogłoszenia które muszą być na piśmie a nie w gazecie REKLAMA MOŻE KŁAMAĆ . Dla oszukanych dodam że KRD jest nie skutecznym rozwiązaniem. . PS . Jak ktoś ma dobrą robotę to nie chwali się na forum .

lis

To prawda oszukują na potenge

slavo

Ci, którzy chwalą one Solution to chyba pracownicy i szef tej firmy. Nie mają już przewoźników to podszywają się pod normalnych przedsiębiorców. Oszuści, oszuści, oszuści. Nic innego nie mogę powiedzieć. Oszukują na kilometrach 10-15%. Nie musicie mi wierzyć tylko liczcie każdą trasę i sami się przekonacie. Jeżeli jeździsz na 1,02Euro i ukradną ci 15% to znaczy że dostajesz ok. 0,85 Centów. Z tego musisz zapłacić za autostradę 15 centów w Niemczech i di 29 centów we Francji. ile ci zostanie. nic. Jeżeli chcesz zjechać do polski to dają jeszcze mniej i też kradną kilometry. Mówią, że 1,02 to tylko na trasach na zachodzie, a nie na wschodnią część Niemiec. Jeżeli chcesz jechać np do Berlina to daja 60 centów za 1Km. Gdyu od nich odszedłem to czekałem ponad 90 dni na kasę i to na raty. 01/06/2015 20:00

chrystian

uwaga kilka miesięcy bylem z nimi zwiazany umowa mialem dwa zestawy okradal z kilometrow, PANALPINE w KEHL jak sie ladowalo na Francje to bylo nawet 6 rozladunkow, a na koniec jeszcze podal mnie do sadu za nie rozliczennie sie z palet ktorych nigdy nie bylo na wymiane omijajcie te firme z daleka ostatnio probowali na TIMOCOM wystawiac ladunki

chrystian

sebastian ja bylem jednym z niewielu ktorym udalo sie zalegle faktury wyslac do KRD a tak sie chwaliles swoim seryfikatem RZETELNA FIRMA teraz mozesz sobie d... podetrzec badz spokoiny jeszcze cie odwiedze nawet te drzwoi pancerne z monitoringiem nie pomoga.... spotkamy sie lajzo i zlodzieju

trala lala

Jeśli można porównać to firmę do czegoś to tylko do szamba .

Praca

To firma pośrednicząca, tam magazynów nie ma i nie było :3

Arek

Same problemy z nimi odradzam chyba że ktoś jest masochista

rafal

rozne opinie chciałbym wspolpracowac czy mogę konkretnie się dowiedzieć rafal

TNT
@rafal 18.12.2015 19:06
rozne opinie chciałbym wspolpracowac czy mogę konkretnie się dowiedzieć rafal

nie polecam sebastian to totalna zlotowa na poczatku ok a potem traski po 300km i skubanie km

przewoznik

Dziękuję za ostrzeżenie faktycznie wiszą w KRD . A przez telefon cuda obiecuje. Zadzwoniłem i wyszła prawda

Wraczek

placa, placa ... gdyby nie placili to jakim cudem utrzymali by sie 10 lat na rynku? Dluznicy musza zglaszac upadlosc.. cos tu nie tak! Chyba ze OLA podyslasz im wymyslone przez ciebie faktury ... ha, ha, ha...

OLA

Prawda nie płaci wiszą w KRD to dłużnik

dyro

nie placa !!!!! krotko i na temat omijac z daleka

zalety one solution

Obliczanie odległości odbywa się wg. programu Auto-Route gwarantującego ok. 97% dokładności.; Przykłada wage do długich frachtów od 1.200 km do 2.500 km, które gwarantują wysoki obrót w skali miesiąca, a co za tym idzie - duży dochód.; Tylko jedno miejsce zaladunku i rozladunku, gwarantujące oszczędność czasu (żadnej drobnicy!); Ładunki bez palet na wymiane - uniknięcie kosztów związanych z niedopatrzeniami przy wymianie, oszczędność czasu, oszczędności na kosztach paliwa (dodatkowa ciężar skrzyni na palety powoduje więkrze zużycie paliwa); Ponosi koszty ściągnięcia samochodów z Polski oraz ich powrotu do kraju na wymianę kierowców, ewentualnych napraw lub konserwacji; Bardzo rzetelne i systematyczne płatności, na życzenie po upływie 3 dni z potraceniem 0% skonta; Ryzyko finansowe wynikające z ewentualnej niewypłacalności klienta jest przez nich pokrywane. ; Żadnych przestojów samochodow. Gwarantowane codzienne frachty, nawet jeśli oferowane na rynku kursy nie gwarantują firmie oczekiwanego dochodu (ponoszac przejściowe straty finansowe, ale gwarantując systematyczne dochody kontrahentom osiągaja ciągłość współpracy, minimalną rotację współpracowników a więc lepszą jakość usług).; Polskojezyczna załoga dysponująca znajomością kilku innych języków odpowiada za kontakty z przewoznikami i klientami i gwarantuje w razie potrzeby pomoc na miejscach załadunków i rozladunków we wszystkich krajach.; Pełna dyspozycja pojazdem od chwili zlecenia trasy, polegająca na przesłaniu kierowcy adresu, kontrolowaniu przebiegu frachtu oraz jego tempa, przygotowaniu odbiorcy do rozładunku, interwencji w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości.; Podstawą do obliczania ceny frachtu jest cena za kilometr. Płaca za wszystkie kilometry - rownież dojazdy do miejsc załadunków.; Urlopy, konieczność zjazdu taboru do kraju i ich częstotliwość i terminy określane są przez przewoźnika bez korekt z ich strony ; lekkie ladunki, koszty za ewentualne przestoje ponoszone są przez ich firmę. Na życzenie Państwa służa referencjami.

Podwykonawca
@zalety one solution 11.11.2015 11:27

Omijać szerokim łukiem, banda obiecywaczy z naczelnym Sebastianem, nie ma zalet w tej pseudo spedycji, nie ma plusów, dziwię się że taki śmieć jeszcze działa, już pewnie nie jeden kierowca że swoim autem popadł przez niego w długi

Pawel

czesc agata, pisze z malej litery poniewaz nie masz jaj zeby zadzwonic do one solution i wyjasnic sprawe tyko piszesz glupoty na forach. Terminy platnosci sa 2 miesiace lub przy stalej wspolpracy 3 dni. Byc moze zrobilas jakies szkody ze platnosci sa wstrzymane albo zalegasz z paletami..? (usunięte przez administratora)

Przepraszam sprawę sporna . Czyli bardzo źle . A w zleceniu pisze sond w Niemczech

Cześć Agata niestety pogodzić się z tym ze nie zapłaci bo na pewno zrobił sprawę sporo , po to żebyś nie poszła do windykacji a do sondu w Niemczech nie opłaca się . Jestem w tej samej sytuacji.

agata

Nie mogę doczekać się zapłaty od ponad dwóch miesięcy.Gość to pseudo (usunięte przez administratora) - specjalnie z malej litery pisze bo to marny (usunięte przez administratora) jak łupie swoich.Co mam robić jak nie zapłaci ?

Janek

to ty chyba jezdziles u nich dziesiec lat temu stary albo pomyliles spedycje bo u nich jest rewelcyjnie, a najwazniejsze ze sie kasa zgadza. Traski tez niezle. Janek

kłamstwo kłamstwo 666

Szkoda czasu na pseudo spedycja . Potrafią tylko kłamać. Pozdrawiam panią (usunięte przez administratora)

kłamstwo nr 8

Tak pewnie dokładają do interesu . No takie bzdury pisać szok

same kłamstwo

Ryzyko duże firma wisi w KRD jako dlurznik

kłamstwo kłamstwo

Poślizg tydzień plus 3 procent to standard. Jak nie to na koniec współpracy 3 procent od wszystkich faktur obetnie

Brak słów kursy powrotnej pod berlin za 0.50euro

wielkie kłamstwo

Wymiana palet to standard i obciążenia za nie to też standard

prawda . jednak kłamstwo 3

Jedne miejsce załadunku ale 6 miejsc rozładunku

kłamstwo nr 2

Same krótkie trasy

kłamstwo nr 1

Zawsze brakuje kilometrów

resume one solution

Jak wynika z dokładnej analizy, o atrakcyjności i opłacalności współpracy nie decyduje jedynie stawka za kilometr. Jest to skuteczny czynnik manipulacji, którym posługują się spedytorzy dla pozyskania coraz to nowych kontrachentów. Czynnikami decydującymi są w one solution: ilość przejechanych kilometrów, regularne frachty bez przestojów i rzetelne płatności.

zaleta one solution 13.

@zaleta one solution 8. 29.10.2015 11:25

WZYWAM DO ZAPŁATY FAKTUR ZALEGŁSCI PRZETERMINOWANE 0 82 DNI

zaleta one solution 7.

Zostaw opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie One Solution Logistics