Opinie o PP-Duo Sp.z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PP-Duo Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PP-Duo Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PP-Duo Sp.z o.o. w Bydgoszcz

Pracownik obecny

Jaki telemarketer? Chlopak chyba ci sie firmy pomylily!! Idz lepiej do mamusi moze ci da kieszonkowe.. Bo ty nawet nie wiesz co to ppduo..chyba. Jak ta firma by stala w muejscu by stala to by w borownie nowej siedziby nie miala by :D

Bydgoszczanin

Obiecują umowę o pracę a w efekcie to dostajesz umowę zlecenie! Zarobki? Jedynie 1200-1300 zł / netto. W tej pracy jesteś telemarketerem, 8 godzin na telefonie i wciskasz firmom na telefon bezsensowne etykiety, gdzie większość firm ma podpisane umowy i lepsze warunki współpracy. Myślę, że jak ktoś chce być telemarketerem to lepiej sprzedawać umowy z telefonami... Dla mnie 1/10

norbi

PP-Duo lepszej pracy nie można znaleźć jest tam super

marian bdg

atmosfera na poczatek niby OK ale w momencie w ktorym przestajesz trzymac palec prosto w d... zaczynaja sie problemy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PP-Duo Sp.z o.o. na stanowisko KIEROWCA MAGAZYNIER (NR 0851)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kuki

Smiesza mnie te opinie..sami nieudacznicy co by chcieli kase za siedzenie..a jezeli chodzi o prace na produkcji to pomocnik magazyniera jest od tego zeby min sprzatal...a co ty bys chcial papierki wypelniac?! Smiesza mnie te opinie bo ppduo t moze nie jest szczytem marzen ale jak na polskie warunki...jest ok. Pozdrawiam pracownikow z dzialu handlowego.

ante

Serwus, wiesz co, myślę że najlepszym źródłem takich informacji będzie po prostu internet, na przykład spróbuj poczytać na ich stronie bo pewnie mają zakładkę kariera, praca u nas czy coś takiego. Szukam etykiet samoporzylepnych na swoje produkty, wiem że PP- duo ma w swojej ofercie produkcje takich etykiet, ale może wiecie jak to jest z ich jakością? są trwałe?

serwus

Hej, czy w ogóle jest szansa na dostanie pracy tutaj w PP-Duo? Możecie mi pomóc i napisać jak to wyglądało w Waszym przypadku? W sensie jak dowiedzieliście się, że poszukują ludzi (gdzie można obejrzec ich ogłoszenia?) i o co takiego pytali Was podczas rozmowy rekrutacyjnej? Pozdrawiam i wielkie dzięki za pomoc.

Gal Anonim

Absolutnie nikomu ale to nikomu nie polecam tam pracować. Szukają niby pomocnika magazyniera a tak naprawde robisz tam za sprzątaczke i za ciecia. Zero persektyw zero możliwosci jakiegokolwiek awansu. Jesteś poprostu chłopcem na posyłki i musisz wszystkim usługiwac. Nie wspomne o dzwiganiu rolek papierowych które ide na produkcje ważace od 60 do 80 kg. Plecy po pierwszym tygodniu wysiadaja. Brak wozka widlowego wszystko trzeba dzwigac ręcznie. Nie miła atmosfera ludzie w tym zakładzie są poprostu chamscy dokuczający. Praca w PP-Duo na stanowisku pomocnika magazyniera nikomu nie polecam. Chyba ze ktos nie ma ambicji i chce wszystko za kazdego robic sprzatac kible i nie miec za to szacunku u kolegow z pracy. NIE POLECAM !

no ta dziewczyna jest tragiczna, tzw kierowniczka która się wybiła tylko dzięki kablowaniu na innych, typowa blondyna, nie wiem czy jest jakaś osoba która ją lubi w tej firmie.Najlepiej trzymać się zdala.

zgadza się, ta dziewczyna to chodząca tragedia, nie da się współpracować, najlepiej trzymać się zdaleka.Reszta oki.

kuku

stawka na początku może nie być szałowa, ale zawsze można sobie wyrobić jakąś prowizje, ważne że dają umowę o pracę, a nie tak jak w innych firmach zlecenie przeciągają w nieskończoność. Atmosfera w miarę dobra, dopuki nie ma kierowniczki biura, z którą nie da się normalnie współpracować.

kaska

Witam Pojawiają się ogłoszenia na przedstawiciela handlowego w tej firmie. Bardzo proszę o opinię czy warto tam aplikować. Będę wdzięczna za obiektywne opinie

BYŁY

Witam. Podtrzymuję słowa przedmówcy ale z tego co wiem to wszystkie firmy w Bydgoszczy tej branży są takie same, czyli: płaca minimalna, kary. A ppduo !? to chyba za kare, co to ma być!

Zostaw merytoryczną opinię o PP-Duo Sp.z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PP-Duo Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PP-Duo Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PP-Duo Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PP-Duo Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w PP-Duo Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PP-Duo Sp.z o.o.
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Złota 1
    86-022 Bydgoszcz