PP-Duo Sp.z o.o.

Adres: Złota 1, 86-022 Bydgoszcz

NIP: 9532443671 KRS: 0000420418

PP-Duo Sp.z o.o.
3 25 30 5 1

Opinie o PP-Duo Sp.z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marta
 Opinia

@Pracownik ja akurat nie jestem zainteresowana, ale piszę w imieniu osób, które jednak muszą dojechać do miejsca spotkania, a nie wiemy jaką mamy odległość. Niektórzy może myślą nad zmianą pracy i w takim wypadku musieliby wziąć dzień wolnego. Może jednak warto napisać na forum warunki z szacunku do drugiego człowieka i jego czasu? Zawsze warto postawić się na miejscu drugiej osoby i ją zrozumieć.

Tak13Nie

Opinia

Marta zapraszam na rozmowe a dowiesz sie czy warto. Umowa o prace jest jak najbardziej realna. Jezeli szukasz pracy to chyba warto poswiecic 30min na rozmowe. To nic nie kosztuje:)

Marta
 Opinia

@Pracownik a czemu nikt nie napisze jakie warunki? To ważne dla osób, które myślą o aplikacji, bo jednak każdy szanuje swój czas i woli wiedzieć przed co firma oferuje przed rozmową rekrutacyjną. Nie możesz zdradzić chociaż trochę? Nie chodzi o płace, bo to jest sprawa indywidualna, ale czy można liczyć na umowę o pracę, czy są benefity?

Opinia

Zapraszam do aplikowania. Aktualnie wiem ze szukaja pracownikow produkcji. Warunki pracy ok. Na forum z obecnych raczej nikt nie napisze jakie warunki.

mich
 Opinia

Czy jest ktos w stanie mi powiedzieć jak wyglądają warunki pracy aktualnie w tej firmie?, bo zastanawiam się by tam iść. Proszę o szczere odpowiedzi

Odpnova
 Opinia

Tak ma byc ponoc. Ale do trzech kolorow zadruk. Do czterech lub pieciu to juz maszyn im brakuje. Tyle co wiem od wlasciciela. Mozesz sprobowac aplikowac jak ci sie nova code znudzilo.

Nova
 Opinia

Witam czy ktoś słyszał o drukarnia powstającej w Nakle nad Notecią w Parku Przemysłowym

Ja obecny pracownik
 Opinia

A mi się podoba zrobisz swoje i idziesz do domu punkt 14;00:)(darmowy dojazd do pracy z bdg)a pracować wszędzie trzeba ,chyba że się nie chce ,to się narzeka i szuka pracy gdzie indziej . Wypłata na czas ,możliwość zrobienia nadgodzin, imprezy integracyjne .Jeżeli nadajesz się na handlowca masz smykałkę łapiesz klientów pracujesz , zarabiasz .Praca na produkcji lajtowa można powiedzieć bezstresowa(masz pilnować druku i tyle) :)magazynier wiadomo praca fizyczna:)co tu więcej...jeżeli ktoś pracował i nie odpowiadała mu ta praca to mierzy swoją miarą .Po prostu co kto lubi:)w czym się sprawdza ?

Tak4Nie

nick
 Opinia

@nick a na jakim stanowisku pracujesz/ pracowałeś? Widzę, że nota naprawdę całkiem przyzwoita. Też słyszałem, że praca tutaj jest naprawdę w porządku. Ktoś może orientuje się w temacie przyszłych rekrutacji?

Nick
 Opinia

W skali 1 do 10 daje pewne 9.

Czikita
 Opinia

Rece opadaja. Jezeli ludzie ktorzy sie tu wypowiadaja..pisza gdzie jest siedziba firmy i jak trafic no to powodzenia. Ludzie kur...a nie jest ptosciej wpisac w google ppduo jak dawac post typu: pomocy gdzie jest ppduo? Hahahaha

M
 Opinia

Cześć, mam pytanie gdzie dokładnie w Borównie znajduje się siedziba firmy PP Duo? Jak tam dojechać?

Ja
 Opinia

Nigdy nie pisze o starym pracodawcy sorry to nie ja proszę bez nazwisk ?? Ok Nowakowski ??

Duo pp

Szejn?

Beka
 Opinia

Bydgoszczanin to moze ty w staropolskiej pracowales i ci sie firmy pomylily..bo na grunwaldzkiej 207 duzo firm bylo. I skoncz pierdolic glupoty bo komorki byly..sa i beda!

Ako

Ty sam jestes cyfrowy

Bydgoszczanin
 Opinia

Nigdy nie byłem telemarketerem ani nigdy nie będę bo mam jednak wyższe predyspozycje. Pracowałem jeszcze gdy firma mieściła się na Grunwaldzkiej i wiem dokładnie jak wyglądała praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Telefon stacjonarny (bo na służbowy to nie było stać firmy), komputer i dzwonisz... Dla "Pracownik obecny" myślę, że Ty jesteś na utrzymaniu mamusi skoro masz doświadczenie w tym! Nie mówię, że firma stoi w miejscu bo może się rozwijać kosztem pracowników

Pracownik obecny
 Opinia

Jaki telemarketer? Chlopak chyba ci sie firmy pomylily!! Idz lepiej do mamusi moze ci da kieszonkowe.. Bo ty nawet nie wiesz co to ppduo..chyba. Jak ta firma by stala w muejscu by stala to by w borownie nowej siedziby nie miala by :D

Bydgoszczanin
 Opinia

Obiecują umowę o pracę a w efekcie to dostajesz umowę zlecenie! Zarobki? Jedynie 1200-1300 zł / netto. W tej pracy jesteś telemarketerem, 8 godzin na telefonie i wciskasz firmom na telefon bezsensowne etykiety, gdzie większość firm ma podpisane umowy i lepsze warunki współpracy. Myślę, że jak ktoś chce być telemarketerem to lepiej sprzedawać umowy z telefonami... Dla mnie 1/10

norbi
 Opinia

PP-Duo lepszej pracy nie można znaleźć jest tam super

marian bdg
 Opinia

atmosfera na poczatek niby OK ale w momencie w ktorym przestajesz trzymac palec prosto w d... zaczynaja sie problemy.

kuki
 Opinia

Smiesza mnie te opinie..sami nieudacznicy co by chcieli kase za siedzenie..a jezeli chodzi o prace na produkcji to pomocnik magazyniera jest od tego zeby min sprzatal...a co ty bys chcial papierki wypelniac?! Smiesza mnie te opinie bo ppduo t moze nie jest szczytem marzen ale jak na polskie warunki...jest ok. Pozdrawiam pracownikow z dzialu handlowego.

ante
 Opinia

Serwus, wiesz co, myślę że najlepszym źródłem takich informacji będzie po prostu internet, na przykład spróbuj poczytać na ich stronie bo pewnie mają zakładkę kariera, praca u nas czy coś takiego. Szukam etykiet samoporzylepnych na swoje produkty, wiem że PP- duo ma w swojej ofercie produkcje takich etykiet, ale może wiecie jak to jest z ich jakością? są trwałe?

serwus
 Opinia

Hej, czy w ogóle jest szansa na dostanie pracy tutaj w PP-Duo? Możecie mi pomóc i napisać jak to wyglądało w Waszym przypadku? W sensie jak dowiedzieliście się, że poszukują ludzi (gdzie można obejrzec ich ogłoszenia?) i o co takiego pytali Was podczas rozmowy rekrutacyjnej? Pozdrawiam i wielkie dzięki za pomoc.

Gal Anonim
 Opinia

Absolutnie nikomu ale to nikomu nie polecam tam pracować. Szukają niby pomocnika magazyniera a tak naprawde robisz tam za sprzątaczke i za ciecia. Zero persektyw zero możliwosci jakiegokolwiek awansu. Jesteś poprostu chłopcem na posyłki i musisz wszystkim usługiwac. Nie wspomne o dzwiganiu rolek papierowych które ide na produkcje ważace od 60 do 80 kg. Plecy po pierwszym tygodniu wysiadaja. Brak wozka widlowego wszystko trzeba dzwigac ręcznie. Nie miła atmosfera ludzie w tym zakładzie są poprostu chamscy dokuczający. Praca w PP-Duo na stanowisku pomocnika magazyniera nikomu nie polecam. Chyba ze ktos nie ma ambicji i chce wszystko za kazdego robic sprzatac kible i nie miec za to szacunku u kolegow z pracy. NIE POLECAM !

były pracownik
 Opinia

no ta dziewczyna jest tragiczna, tzw kierowniczka która się wybiła tylko dzięki kablowaniu na innych, typowa blondyna, nie wiem czy jest jakaś osoba która ją lubi w tej firmie.Najlepiej trzymać się zdala.

były pracownik
 Opinia

zgadza się, ta dziewczyna to chodząca tragedia, nie da się współpracować, najlepiej trzymać się zdaleka.Reszta oki.

kuku
 Opinia

stawka na początku może nie być szałowa, ale zawsze można sobie wyrobić jakąś prowizje, ważne że dają umowę o pracę, a nie tak jak w innych firmach zlecenie przeciągają w nieskończoność. Atmosfera w miarę dobra, dopuki nie ma kierowniczki biura, z którą nie da się normalnie współpracować.

Tak5Nie

kaska
 Opinia

Witam Pojawiają się ogłoszenia na Przedstawiciela Handlowego w tej firmie. Bardzo proszę o opinię czy warto tam aplikować. Będę wdzięczna za obiektywne opinie

BYŁY
 Opinia

Witam. Podtrzymuję słowa przedmówcy ale z tego co wiem to wszystkie firmy w Bydgoszczy tej branży są takie same, czyli: płaca minimalna, kary. A ppduo !? to chyba za kare, co to ma być!

Zostaw opinię o PP-Duo Sp.z o.o. - Bydgoszcz