Opinie o Papiernia w Piechowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Papiernia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Papiernia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiernia w Piechowice

Jaka umowa obowiązuje w Papiernia podczas okresu próbnego?

Marta Nowy wpis

3+33

Marek Nowy wpis

@Mmm a trudno się na taki staż dostać? Jest jakaś selekcja czy kto pierwszy ten lepszy?

Kinga

@mmm a jaki jest numer na sekretariat ?

Mmm Nowy wpis
@Kinga

Czy Papiernia organizuje staże dla studentów?

Mmm

Jak najbardziej. Proszę dzwonić na sekretariat.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Papiernia.
Lik

Pensja słaba 2500zl na rękę za 180-190godzin w miesiącu to jakiś chyba żart

Mic
@Lik

Ciekawy jestem na jakim dziale pracujesz i przede wszystkim na jakiej grupie...

Aleksandra

Papieru toaletowego brak ?

Czy są benefity dla pracowników ?

Zenobiusz

Dowiem się czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę i czy daje się zarobić?

Z innego zakładu

To ile z premią wychodzicie 3k ?

Emilia

@Michal, atmosferę tworzą głównie pracownicy, możesz powiedzieć, dlaczego oceniasz ją negatywnie? Może warto porozmawiać z innymi i wyjaśnić problematyczne kwestie? Co według Ciebie powinno się zmienić, aby pracowało się lepiej?

NIEPOLECAM

Kpina z rozmowami, non top przekładają terminy a same rozmowy kabaret! zero profesji, czuc w firmie komune na samym wjesciu witają cię ochroniarze z gadką czego pan tutaj chce. Żenua! Szkoda na nich czasu! Aha, jeszcze jedno dzwoniąc w sprawie ogłoszenia, wsyakakują z ryjem, że sami się skontaktują jeśli będą kimś zainteresowani. Coś w stylu pocałuj się w doopę!

Michal

Generalnie praca w (usunięte przez administratora) kiepski kasa,atmosfera do kit dbają tylko o siebie i nic podanym nie polecam.

Arek

Tyle to ja zarabiam w biedronce za 168 g

Nowa afera powinni zapłacić za godziny nnadliczbowe z trzech lat do tyłu,bo w naszym systemie pracy mamy nazucone z góry godziny nadliczbowe ale jak zwykle próbują zamieść temat pod dywan.

Niko

Wcale nie jest tak super. Za zwolnienie lekarskie brak premii na trzy miesiące,a w okresie wakacyjnym kara bez premii na sześć miesięcy i po przekroczeniu 28 dni w roku tracisz nagrodę na dzień papiernika i jeszcze robią wałki z płatnościami za godziny nadliczbowe. Cud miód tylko się zatrudnić!

@Niko

Chorujesz tracisz tak to jest. Co do wakacji to ludzie perfidnie idą na L4 a potem dają fotki jak się dobrze bawią. Dlatego takim trzeba zabierać nagrody na dzień papiernika

Operator

Wepa nie jest taka zła.pieniadze w miarę ok.a socjal ta naprawdę super.

Gdarek

Zarobki 2300-2500 + premie w zależności od grupy . Atmosfera katastrofa ,mobing ,wieczne braki w ludziach ,problemy o wolne ,wieczne pretensje z góry . Straż pracy 3 lata . Nie polecam . Na + wysoki socjal

Kolo
@Gdarek

Nigdy nie odpowiadaja na aplikacje, na foni są źli! Szkoda na to czasu!!!! Rekrutacje w tej firmie to farsa i kabaret!

andreo

Nikt nic nie wie?

andreo

Jakie warunki w tej firmie? Jakie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Papiernia - Piechowice

Papiernia