Operator maszyn i urządzeń ceramicznych

Piechowice
Oferta opublikowana06.02.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn i urządzeń ceramicznych.
Numer referencyjny:ASI/POL/OM/01/2024

Obowiązki

  • wykonywanie prostych czynności przy maszynach produkcyjnych,
  • monitorowanie procesu na linii produkcyjnej,
  • wykonywanie podstawowych pomiarów kontrolnych (w zależności od wydziału),
  • pakowanie produktów, dostarczanie kartonów itp.

Wymagania

  • chęć do pracy na zmiany,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji, wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa 6 m-cy, druga 2 lata),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1