Opinie o Multimax BV w Arnhem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multimax BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multimax BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimax BV w Arnhem

imię

Żal straszny jak się to czyta. Ewe35 masz rację lepiej siedzieć na zasiłku i czekać aż praca sama zapuka do drzwi,a o nauce języka już nie wspomnę. Tylko powiedz mi co zrobisz jeśli znajdziesz (jakimś cudem) ofertę która ci będzie odpowiadała i poproszą cie o CV w którym będzie: -3 mieśiące praca -6 mieśięcy zasilek -4 miesiące praca -6 miesięcy zasiłek Po takim CV dostaniesz magiczną odpowiedź "zadzwonimy do ciebie"( a nawet nie mają twojego numeru) legion tak piszesz o tych układach itd. Popatrz tak ze zdrowego rozsądku gdzie tego niema? Jest wszędzie!-w mniejszym lub większym stopniu. Prosty przykład: Jesteś szefem jakiej firmy i przychodzi redukcja etatów. Wszyscy pracują mniej więcej tak samo... i co wywalisz swojego kumpla, czy kogoś kto w pewien sposób ci nie odpowiada bądź jest w jakimś stopniu nie odpowiedzialny ....ale na to niech już sobie każdy sam odpowie

legoin

Patrząc na to widzę ze po polsku zaczynamy pisać czyli kłócimy się na forum a nie o firmie piszemy kolega pisze ze wiem dużo tak to prawda może aż za dużo twierdzenie ze szefostwo ustala zwolnienia jest jakimś nie porozumieniem bo zwolnili ludzi o których szef nawet nie wiedział ze taka sytuacja zaistniała a nawet ich nazwisk nie znal sam to widziałem druga sprawa o J.B i Adi to przyjaciele z koordynatorka dlatego można się obijać kto ma znajomości może więcej. Także jak mówiłem biuro ok tylko dużo układów i znajomości jeden wielki (usunięte przez administratora) się zrobił!!!

ewe35

Zapomnialas/es sieroto, ze na mm swiat sie nie konczy àaaaale zapomnialem ze z takimi ambicjami i podejsciem to jednak dla nich sie konczy. Bo z normalnych firm takich lewusow wywala szybko o ile w ogole przyjma.

lizus
@ewe35

No tak Panie (usunięte przez administratora). Ja nie jestem obiezyswiatem i nie zwiedzam firm tak jak Ty nierobie !!!!!

Ewe35

A dziekuje, bardzo dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę,ze sam mam więcej zasiłku niż wy oboje zarabiacie :) Bo jednak robić za 140 E tygodniowo to poświęcenie lub a raczej napewno głupota i debilizm. Pozdrawiam

Lizus
@Ewe35

Tylko, że Tobie zasiłek się kiedyś skończy a J,B I Adik pracowali będą dalej :) ha ha cwaniaczku.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multimax BV? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektryk Budowlany z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Malarz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Betoniarz
Estom
gosc

tak jak pisze biuro naprawde spoko tylko chodzi o ludzi masakra.Pracowalem w wielu zakladach w Holandi sa jacys normalni a w Erren strach sie odezwac wszystko moze byc uzyte przeciwko tobie lepiej nic nie gadac.I te usmieszki do koordynatorki takie sztuczne ze szok jak by mogli to by wy....li.Zobacza kropke grzyba zle wydmuchanego i leca jak by to kamienie szlachetne byly.Ludzie ogarnijcie sie.Zaklad tak jak pisze nie dostosowany do takich warunkow na tyle ludzi nieraz brakuje masek rekawiczek.

elememt34

PoZdrowienia dla Pani J. B I Adiego. Najwieksze dupolizzy i lewe rece. W firmie ;)

Adi
@elememt34

Dziękuję bardzo ;) jak na zasiłku ?

J,B
@elememt34

Dziękujemy :)

Prawdziwi

Witamy, w Holandii pracujemy juz 4 lata wiec mamy troche doswiadczenia z biurami i to jest najlepsze biuro w jakim pracowalismy i o ktorym slyszelismy. W tym biurze do pracownika podchodza po ludzku, liczy sie dla nich nasze zdanie. Co do biura kazdemu z czystym sercem mozemy polecic a i zarowno szefostwo jak i koordynatorki sa swietnymi ludzmi. Piszemy ta opinie glownie dlatego, ze bardzo niesprawiedliwie oceniacie Karoline, jest to naprawde swietna dziewczyna. Znalismy ja zanim zostala koordynatorka ( jakis miesiac przed), rzadzila wtedy jeszcze Estera, to dopiero byla zaklamana, niesprawiedliwa i dwulicowa BABA. Kiedys nie mialam transportu do pracy i zrobila mi nieziemska awanture o to, ze sama powinnam o to zadbac i co ja to obchodzi (choc to byl jej obowiazek), choc jak sie poznawalismy mowila ze jest tu nasza kolezanka i ze zawsze nam pomoze. Wracajac do Karoliny, nie miejcie do Niej pretensji ze to ONA wywalila kogos z Errenu czy z innej pracy,bo to nie Ona decyduje. Jest to wszystko odgornie ustalane przez szefa danej firmy a dopiero potem konsultowane z szefem naszej firmy, a Karolina tylko to przekazuje (gdybyscie mieli cos w glowach i troche doswiadczenia sami byscie wiedzieli). My pracujemy juz ok poltora roku i ani razu sie na Niej ani firmie nie zawiedlismy. Za czasow Estery chcielismy zrezygnowac, a to wlasnie Karolina sprawila ze nadal pracujemy i jestesmy zadowoleni. Glowna zasada jest taka, ze jak Ty jestes w porzadku dla nich to i oni beda, a przy tym wcale nie trzeba lizac dupy. Wystarczy byc dobrym pracownikiem i cos soba reprezentowac, a nie tylko plotkowac, jarac zielsko czy chlac i tworzyc wlasne dopowiedziane historie. Karolina ma prawo miec znajomych w pracownikach- co w tym zlego? To co, ma byc sama, tylko biuro-dom i tak w kolko? Dajcie spokoj, troche wyrozumialosci ludzie, dajcie Jej zyc i zajmijcie sie swoim zyciem ! A co do tego ze z niektorymi sie spotyka a z niektorymi nie ma ochoty, czy Wy tez chcielibyscie spotykac sie z ludzmi ktorzy nie maja nic ciekawego do powiedzenia oprocz pracy,' ile to ja nie wypilem i nie wypalilem' ? Kazdy sam dobiera sobie towarzystwo w ktorym czuje sie dobrze, a uwierzcie ze nie trzeba Jej sie przymilac, wystarczy byc NORMALNYM. Dziekujemy, dobranoc.

imię

"legion" widzę że wiesz lepiej ile pracowałem ;] w ogóle czytając twoje posty widzę że wszystko wiesz lepiej od innych :D

Iga

Dziewczyny z MM powinny sie zając handlem marihuany na terenie errenu 6 e za gram Haha oroponowano mi nie raz pani O .F 6 e za gram super sprząt ciekawe co jeszcze mozna tam kupic taka osoba pracować nie powinna :/ pozdro 3 majcie sie haha nadal pracuje i widze co tam sie dzieje handel towarem i mobing na nie których porażka !!!

imię

"hmmm" widzę że opuściłeś parę lekcji J.Polskiego gdzie uczono czytania ze zrozumieniem :) Gdzie napisałem że wszystko wiem na bieżąco? wiem sporo bo byłem od początku tej firmy i pracowałem ponad 3 lata zjechałem do pl i jadę na swoim garnuszku. Nawet byłem na 2 grilach gdzie była Karolina :D dlaczego nie na więcej? ci co byli wiedzą z czym się to je...nie kończący się temat pracy i errenu. Na jedno się kobicie nie dziwię, że do jednych jeździ, a do innych nie. Ja jak bym miał jeszcze raz siedzieć i wysłuchiwać nawalonych ludzi jacy oni to nie są wspaniali w pracy i jak to firma by bez nich nie istniała to bym się chyba pochlastał POZDRAWIAM- czy gril to impreza organizowana przez MM ? hahhaa to się sami ludzie zgadują i zapraszają innych ...kto będzie ten będzie, czasem było tak że jak ktoś był to z tego powodu inny nie przyjeżdżał:)

legion
@imię

Twierdzisz ze pracowales trzy lata temu wiec z kad ty grilowales z Kar...chyba jak na produkcji robila bajki opowiadasz kolego zajmij sie biznesem swoim lepiej. Co do pracusiow co zostali.W sezonie bylo 150 osob w tym roku ,zostala polowa cala zmiana wyleciala ale nie tych co najlepiej pracowali tylko co du...lizali.Co do biura samego MM jest ok mozna z nimi dojsc do ladu tylko jeszcze jedno trzeba rozdzielic zycie prywatne ze sluzbowym widocznie Kar..nie ma zbyt duzo znajomych jesli griluje z pracownikami.Ja to rozumiem kazdy zaprasza bo chce sie przylizac a jak kiedys odejdzie ze stolka to co wtedy.Zycze milej pracy w ERREN.A biuro polecam

Xxx

Witam pracowałam przez to biuro na errenie wlasnie 4 miesiące na liście mnie nie było trudno samo zycie duzo dobrych pracownikow nie było co do samego biura jest spoko dziewczyny koordynatorki zawsze sie starają wszystkim dogodzić ale jak nam Polakom ciezko dogodzić :/ ma erren plotki i wogole ale to wszędzie gdzie pracuje większa ilośc Polaków :/ nie czepiajcie sie koordynatorek tam oprócz nich sa inni ludzie którzy maja do powiedzenia wiecej niż Asia czy Karolina . Biuro zawsze wypłaca pieniadze na czas wszystko jest jak byc powinno pozdrawiam i polecam to biuro jak najbardziej !!

aaaaa

Ale wazelina sie wylała. Prawda jest taka, ze robota jest ok biuro tez ale 80% osob pracuje na errenie, dlatego wiekszosc opini jest o tej firmie. Jak juz mowilem praca ok i biuro tez ale kolesiostwo az razi w oczy i wcale sie nie dziwie, ze ludzie narzekaja. A te wypowiedzi wyzej albo naleza do Pani koordynator albo do lizodupow i jej pupilkow.

DoPracy!

Widzę,że zamiast opinii o MM zaczęła się kłótnia między zwolnionym pracownikiem a resztą użytkowników. Ciekawi mnie tylko dlaczego 2/3 niepochlebnych opinii jest praktycznie o tym samym,pisana w taki sam sposób i zupełnie nie związana z biurem a jednym z zakładów. Pracuje tam ok 2 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów ze strony biura jak i "strasznego" Errenu . MultiMax jak najbardziej na plus,wypłaty na czas,wakacyjne,urlopowe itp. Co do koordynatorki nie mam żadnych zastrzeżeń. I polecam zająć się własnym życiem zamiast wypisywać głupoty na forach o innych,przyjechałem tu by pracować i dzięki MM mam taką możliwość. Polecam MultiMax jeżeli szukacie dobrego biura i do zobaczenia w pracy Rodacy ;)

szukam

Ej o co chodzi z tymi prezentami na święta, przecież zawsze każdy w każdym zakładzie pracy, czy biurze pośredniczącym dostaje upominek swiąteczny na święta... Nie czaje?

imię

"Lizus" szkoda że tutaj nie ma weryfikacji konta, przekonałbyś się czy to ludzie z MM wypisują...Wg mnie ....przynajmniej jak ja, byłbym pracownikiem MM nie wiem czy pomyślałbym w ogóle o tym, jak to nazwijmy "forum". A gdybym wiedział że coś takiego istnieje raczej bym tylko czytał i nie udzielał się ...bo wg. mojej oceny też wypowiadają się tutaj również wcześniej wspomniane "osoby specjalnej troski"które czuja się urażone ,że nie dostały kontraktu i uścisku dłoni prezesa :) A ja mam taką zasadę " nie walcz z głupkiem bo to walka z góry przegrana....głupek najpierw ściągnie cię do swojego poziomu... a potem zabije doświadczeniem"

eks.

Więc jeśli chodzi o MM to była mojapierwsza praca w holandii, przyjechalam bez grosza przy sobie, bez niczego, a jednak wyszłam na prostą. Placą wg. CAO , jesli sie to komus nie podoba niech w ogole nie podejmuje pracy. Jesli chodzi o koordynatorkę K..Ę, to jestescie ludzie niesprawiedliwi! To, że z niektorymi osobami na domkach trzymala lepiej, to jest jej czas PRYWATNY i nigdy nie mial wplywu na to, czy ktos pracowal w MM! Jesli trzeba bylo kogos zwolnic, w razie KONIECZNOSCI to nie mialo absolutnie wplywu , czy koordynatorka utrzymywala z nim kolezenskie stosunki!

Lizus

O widzę, że biuro MM świetne opinie o sobie wystawia :) ha ha

pracatuitam

Również się zgodzę z przedmówcami. Była to moja pierwsza praca w dodatku za granicą. Na początku byłem niepewny co do wyjazdu, wiadomo, a co jeżeli będzie do dupy? Co jeśli okaże się, że pracuje nie tak jakby tego ludzie ode mnie chcieli. Bardzo pozytywnie oceniam firmę MultiMax. Nie rozumiem czemu ludzie tak bardzo pałają nienawiścią do koordynatorki Karoliny. Według mnie jest to kompetentna osoba na swoim stanowisku. Ludzie się za przeproszeniem opi....li przez 6 na 8h pracy, a potem dziwne że nagle nie ma ich na liście osób pracujących. Mark jak i również Asia to jak najbardziej w porządku ludzie. Ok. 1h przed skończeniem pracy otrzymałem wiadomość, że potrzebuję pewnych dokumentów "na wczoraj". Zapytałem w biurze czy jest to możliwe. O ile dobrze pamiętam, to zostali pewien czas PO SWOICH GODZINACH PRACY, aby mi pomóc, za co bardzo dziękuję. Wrażenie z pracy w MultiMaxie? Jak najbardziej pozytywne, oby tak dalej!

elotrzydwazero

Zgadzam się z przedmówcą. Pracuję w tej firmie prawie dwa lata za czasów Es...y była masakra w ciągu 3 miesięcy pracowało się zaledwie niecałe dwa, jeśli miałeś problem lub jakiekolwiek pytanie czekałeś wieczność i jeśli dostałeś tą pomoc to z wielką łaską.. Firma MultiMax jest najporządniejszą firmą w której pracowałam zero problemów z wypłatami,zawsze na czas, zero problemów z dojazdem do pracy auta firmowe za free, internet..Czytając komentarze ludzi po prostu robi mi się nie dobrze patrząc jak Polacy potrafią jechać po swoich, jak zachowują się wobec nas za granicą. Zamiast sobie pomagac to kazdy tylko sie obgaduje... ERREN jest słynny z "plotkowania" i myślę, ze samym problemem własnie są ludzie którzy nie potrafią trzymac języka za zebami latać do Franka i kablować na innych a sami się opier..dalają ;] Prezenty na święta? A co w tym złego ? Zawiść ludzka nie zna granic. Co do koorynatroki Karoliny - ludzie dajcie se spokój z tymi komentarzami... Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Potrafi opier.. dolic i bardo dobrze bo gdyby nie to to ludzie robili by se co chcieli ale potrafi tez pochalic i pomóc gdy potrzeba. ;]

imię

Witajcie ! dla hecy tutaj wpadłem i po przeczytaniu postów sam nie wiem czy śmiać się czy płakać. Ale od początku żeby to miało ręce i nogi. Pracowałem w mulimaxie jak mnie pamięć nie myli chyba miesiąc od jego otwarcia i przeszedłem przez chyba wszystkie prace jakie kiedykolwiek mieli. Finalnie zjechałem do Polski ruszyłem z własna działalnością. Nie będę opisywał całego eseju na temat mojej pracy w MM ale wyjaśnię trochę co i jak. A więc zacznę od ERREN'u pracowałem tam jakieś 3 miesiące może trochę więcej, dlaczego nie dłużej?- Nie lubię monotonnej pracy to raz i lubię używać swojego mózgu podczas pracy, a tam niestety(dla mnie) to praca "taśmowa" fakt są zmiany typu rozpak, pakowanie, pryskanie itd ale to dla mnie było za mało, więc poprosiłem w burze o zmianę pracy. Co do grzyba itd to fakt jest tam czasem pryskanie sprężonym powietrzem butów które miały na sobie pleśń, ale środki ochrony zdrowia są tam powszechnie dostępne(maski,zatyczki do uszu, rękawiczki jednorazowe) więc kto dba o zdrowie pewnie z nich skorzysta...a to nie cóż-nie bądźmy później rozczarowani. To tak samo jak byśmy lakierowali samochód bez maski.Co do plotek i wazeliniarstwa to tak występuje to tam i tylko tam(może właśnie z powodu nudy w pracy ludzie obgadują innych) Reszta prac które miałem były spoko Co koordynatorki Ka...iny ....jedni ją chwalą, drudzy bluzgają wg mnie to odpowiednia osoba na tym stanowisku czemu? szkoda że wszystkich was nie było za kadencji jej poprzedniczki Es..ery to nadalibyście nowego znaczenia pojęciom: chamstwo, bezużyteczność, brak szacunku itd bo o tym żeby coś u niej załatwić to można było pomarzyć. A to że Ka...lina czasem ma zły dzień, cóż każdy je ma. Tyko nie każdy z nas ma do tego jeszcze 70-100 ludzi na głowie z czego 1/4 to ludzie specjalnej troski(pewnie mnie za to zlinczujecie) ale jak inaczej nazwać człowieka, który wydzwaniania do biura i mówi że żarówka się przepaliła czy jakaś inna błahostka, która leży w naszym interesie by ją uzupełnić.Sporo jest też wytrawnych jaraczy zioła którzy mają straszny problem bo trzeba posprzątać mieszkanie bo "dziś" wypadła jego kolej. Z innej beczki kiedyś w pracy zostało mi przydzielonych 4ludzi z MM tylko jeden miał rozum i potrafił z niego korzystać. Więc nie dziwcie się że dziewucha czasem ma złą minę. Ktoś mógłby powiedzieć że też lizałem dupę, ale niestety. Raczej należę do grupy trudnych ludzi który nie da sobie w kaszę dmuchać. Wiele razy potrzebowałem rożnego rodzaju dokumentów i nie miałem żadnego problemu z wydaniem ich przez Ka..inę czego nie mogę powiedzieć o Est...e. A więc podsumowując, pracowałem już w wielu pośredniakach w Holandii i wg mnie MM to na prawdę spoko pośredniak a czytając te posty to problem tkwi w ludziach, czemu? -zostałeś zwolniony ?- pracujesz w pośredniaku (praca tymczasowa- jak szukasz stałej szukaj kontraktu) W MM również pracują ludzie którzy świetnie mówią po polsku i nic więcej, a potem mają wielki problem że nie ma dla nich pracy( tu głównie mam na myśli ludzi z EMMERICH) Ludzie zastanówcie się co czasem piszecie dookoła jest pełno innych pośredniaków w których mieszka się po 20ludzi na domku i płaci się po 100e/tydzień i nie ma mowy o telewizji czy internecie,za transport do pracy trzeba płacić, pracuje się 2-3 dni w tygodniu za które w rezultacie się nie otrzyma zapłaty...baaa czasem się załapiesz na jakąś absurdalną karę na którą nie zasłużyłeś- i tym sposobem dostajesz salaris " na minusie" :D

hmmm
@imię

Heh "imię" bardzo ciekawe pracujesz w Polsce i masz tam firmę a skąd Ty to wszytsko wiesz co i jak dokładnie się dzieję w MM??? może ktoś Cie na bieżąco informuje? :) śmieszne jesteś "imię" . i jak tu wierzyć i komu? nie liżcie dup tylko do roboty się weźta !!! skoro tak wszytskim źle w tym biurze to WOOOOOOOOOOOON inna robote se znajdz. mi tam dobrze i pracuje na nic nie narzekam, jest ok - chociaz co się piszę o koordynatoece to w 80 procentach prawda.zycei prywatne zyciem prywatnym ale to widać że kto liże karolinie dupe to pracuje mimo tego że ma dwie lewe rece i wlasnie to jest nie sprawiedliwe! a ogolnie biuro jest ok :) i Asia tez wporzadku ma zycie prywatne i z nikim z errenu nie griluje.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimax BV - Arnhem

• Jak się pracuje w Multimax BV?

Zobacz opinie na temat firmy Multimax BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimax BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multimax BV